Jump to content

Hayaldi,Gerçek Oldu!

Recommended Posts

vatanın daha cennet olacak emin ol..

hele bi kadrolaşalım iyice,bak bakalım yolsuzluk kalıyormu(: haramdır bizde..

Bir çek git ya

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 113
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

böyle konu açmak forum kurallarına aykırı sanırım

bunu yırtınarak belli etmene gerek yoktu. taraftar mısın ?

ya hu biz bu forumda atayı sevmediğimizi dillendirmişiz parti propagandası yapsak ne çıkar,sonuç zaten ortada seçim öncesi böyle bi yola başvursaydım belki ama bunu yapmadım,yapmazdım da..

Sitelerde Paylaş

bugün bi chp liden laf yedim hatta azar işityordum ama acısına verdim (:

islam devleti geliyor inşallah..

Anayasayı değiştirecek bir oy olmadığınız gibi İslam devleti filan hayalini unutmalısın.Hele bu tablodan sonra.Ayrıca provoke etmen ceza unsurudur.Üslubuna dikkat et.

tarihinde Galileo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Anayasayı değiştirecek bir oy olmadığınız gibi İslam devleti filan hayalini unutmalısın.Hele bu tablodan sonra.Ayrıca provoke etmen ceza unsurudur.Üslubuna dikkat et.

Mesele sadece meçhule değil.

Bunun gibi birsürü insan var.

Hiçbirine de birşey olmuyor, olan yine bizlere oluyor, hiçbiryerde yazamayız doğru düzgün.

Kutsala eleştiri bile hakaret sayılır örnek verecek olursak.

Sitelerde Paylaş

Chp yillardir laikligin guvencesi biziz, onalara oy verirseniz seriat getirirler gibi gercek disi seylerle insanlari korkutup oy almaya calisirsa, Akp'ye oy veren dindar secmenin bu sonuc karsisinda ne dusunmesini bekliyordun?

Sitelerde Paylaş

ya hu biz bu forumda atayı sevmediğimizi dillendirmişiz parti propagandası yapsak ne çıkar,sonuç zaten ortada seçim öncesi böyle bi yola başvursaydım belki ama bunu yapmadım,yapmazdım da..

atatürkü herkes sevecek diye birşey yok zorla sevdiremeyiz kimseye.

senin bu gereksiz saçma sapan hakeretlerin beni çıldırtmaya yetiyor.

ben burada parti savunmuyorum yada şahıs. türkiye islam devleti değil ve olmayacak!

konun gereksiz

Sitelerde Paylaş

Chp yillardir laikligin guvencesi biziz, onalara oy verirseniz seriat getirirler gibi gercek disi seylerle insanlari korkutup oy almaya calisirsa, Akp'ye oy veren dindar secmenin bu sonuc karsisinda ne dusunmesini bekliyordun?

Bu vatanı sokakta bulmadık.Türk kanıyla alındı bu vatan.Binlerce insan öldü.Senin gibi bir bok bilmeyen üç beş anarşist liboş istiyor diye geri adım atmayız atmadık atmayacağız!

Sitelerde Paylaş

önümüzde refarandumlar yeni yollar olur sen hiç dert etme,provoke böyle olmaz öğrenipte konuşun,sonucu değiştirecek kelamlar etmiyorum!

reklamlarda türbanlı bayan gören varmıydı bu vakte kadar? sınava türbanla giren? atanın hatalarını bukadar rahat söyleyebildiğimiz bi devir oldumu hiç? olmadı..islam ülkesine hoş geldiniz !!

Sitelerde Paylaş

Jadı,illaki onlara hak vermek zorunda değilsin.

AKP'nin milletvekili sayısı sürekli azalıyor.Bu da anayasal reformlar muhalefetle birlikte yapılacak demek.Bu noktada nerede İslam devleti ve AKP'nin böyle bir emeli mi var?

Bu meçhule'nin şu an ki yaptığı saflığından kaynaklı mallık ya da provokasyon.

Sitelerde Paylaş

önümüzde refarandumlar yeni yollar olur sen hiç dert etme,provoke böyle olmaz öğrenipte konuşun,sonucu değiştirecek kelamlar etmiyorum!

reklamlarda türbanlı bayan gören varmıydı bu vakte kadar? sınava türbanla giren? atanın hatalarını bukadar rahat söyleyebildiğimiz bi devir oldumu hiç? olmadı..islam ülkesine hoş geldiniz !!

Referanduma nasıl götüreceksin sorması ayıp İslam devletini?

Sitelerde Paylaş

Mechule fazla yüksekten uçma. Hangi şeriat? Sen dört kadın bir anda bir erkeğin altına girmek, bir malmışsın gibi muamele görmek istiyor olabilirsin ama biz sizden değiliz. O sapık dininizi doya doya yaşadınız yaşıyorsunuz da ama dayatamayacaksınız.

Ben erkek olarak dayanirim,bir de tolon dede :lol:

Sitelerde Paylaş

Jadı,illaki onlara hak vermek zorunda değilsin.

AKP'nin milletvekili sayısı sürekli azalıyor.Bu da anayasal reformlar muhalefetle birlikte yapılacak demek.Bu noktada nerede İslam devleti ve AKP'nin böyle bir emeli mi var?

Bu meçhule'nin şu an ki yaptığı saflığından kaynaklı mallık ya da provokasyon.

Guzel kardesim, Chp'liler diyorya onlara oy verirseniz seriat gelir diye, bu da inanmis iste. Boyle bir seyi ifade eden Chp, Akp degil, mechule'nin bu yanilgiya dusme nedeni Chp yani. Islam devleti, seriat falan, yok boyle bisey.

Sitelerde Paylaş

Bu vatanı sokakta bulmadık.Türk kanıyla alındı bu vatan.Binlerce insan öldü.Senin gibi bir bok bilmeyen üç beş anarşist liboş istiyor diye geri adım atmayız atmadık atmayacağız!

bu vatanı benim atalarım sizinde dindar olan atalarınız aldı! ata değil! tekbirlerle alındı bu vatan,o kanlarda şehitler makamında!bizim sevdiğimiz kadar sevseydiniz ülkeyi bu hale gelip bölünmezdik! bana anlatma şimdi!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...