Jump to content

Hayaldi,Gerçek Oldu!

Recommended Posts

bu vatanı benim atalarım sizinde dindar olan atalarınız aldı! ata değil! tekbirlerle alındı bu vatan,o kanlarda şehitler makamında!bizim sevdiğimiz kadar sevseydiniz ülkeyi bu hale gelip bölünmezdik! bana anlatma şimdi!

Bu ülkeyi Atatürk kurtardi,dinsiz bir adamin hediyesi...:ph34r:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 113
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guzel kardesim, Chp'liler diyorya onlara oy verirseniz seriat gelir diye, bu da inanmis iste. Boyle bir seyi ifade eden Chp, Akp degil, mechule'nin bu yanilgiya dusme nedeni Chp yani. Islam devleti, seriat falan, yok boyle bisey.

Tamam haklısın bu yönde.

Güzel sensin.

Sitelerde Paylaş

Guzel kardesim, Chp'liler diyorya onlara oy verirseniz seriat gelir diye, bu da inanmis iste. Boyle bir seyi ifade eden Chp, Akp degil, mechule'nin bu yanilgiya dusme nedeni Chp yani. Islam devleti, seriat falan, yok boyle bisey.

chp kim ya? söylüyorum örneklerle sabitliyorum türbanlı sınava girildi,askeriye sorgulanıyor,paşa sorgulanıyor,reklamlarda bile türbanlı var,dini kelamlar ulu orta dilleniyor,bunlar neyin alameti?siz değilmiydiniz hem akp yi şeriat getiriyor diye istemeyip telaşe kapılan grup? ne oldu şimdi iç rahatlatmamı bu? gün gibi ortada herşey !

Sitelerde Paylaş

bu vatanı benim atalarım sizinde dindar olan atalarınız aldı! ata değil! tekbirlerle alındı bu vatan,o kanlarda şehitler makamında!bizim sevdiğimiz kadar sevseydiniz ülkeyi bu hale gelip bölünmezdik! bana anlatma şimdi!

Onları örgütleyen kimdi?Varsa bir bildiğin,anlatırsın.

Sitelerde Paylaş

Sabahtan aksama kadar Atatürk diyip terso isler yapanlar...

sabahtan akşama kadar Atatürk diyip terso iş yapanlara prim verseydim

tarihi 1923-1938 arası yazmazdım..

38 sonrası bütün politikaları eleştiriyorum ki bunu anlaman gerekirdi..

sen de otu boku Atatürke yamayan liboşlar gibi polemiğe girme derim

Sitelerde Paylaş

Herneyse iste, sanki Tukiye'de bir seriat tehlikesi varmis fikrini kafalara sokan kurum Chp'dir. Burda boyle dedi diye ustune cullanmayin kizin simdi.

Evet haklısın şeriatın gelme tehlikesi yok..Şeriat Türkiye'ye geldi zaten..

Sitelerde Paylaş

chp kim ya? söylüyorum örneklerle sabitliyorum türbanlı sınava girildi,askeriye sorgulanıyor,paşa sorgulanıyor,reklamlarda bile türbanlı var,dini kelamlar ulu orta dilleniyor,bunlar neyin alameti?siz değilmiydiniz hem akp yi şeriat getiriyor diye istemeyip telaşe kapılan grup? ne oldu şimdi iç rahatlatmamı bu? gün gibi ortada herşey !

Turbanla sinava girilmesi bir ulkeyi islam devleti yapmaz yanliz

Sitelerde Paylaş

Herneyse iste, sanki Tukiye'de bir seriat tehlikesi varmis fikrini kafalara sokan kurum Chp'dir. Burda boyle dedi diye ustune cullanmayin kizin simdi.

e mübarek chp yi tutmalıydım o vakit,adam çarşaflı üye çıkardı,rozet taktı hatta,türbandan öte daha şeriatçi(: (:

komiksiniz,kabul edin,müslüman ülkesinin temizliğini dürüstlüğünü yaşayın fevkulade (:

Sitelerde Paylaş

islam devleti geliyor inşallah..

İnşallah gelir.

Gelirde görürsünüz.

Unutmayın olan yine her zaman olduğu gibi size olur.

Bok içinde yaşar birde teşekküredersiniz.

İnşallah gelir islam devleti.

Kadınlar "oh bu akşam koca sırası bende" derler, ondan sonrada dört gün beklerler.

Kadınlar mal olurlar.

Araba kullanmaları yasaklanır.

İnşallah gelidr islam devleti.

Kadınlar mirasta erkeğin üçtebirini alır.

İnşallah gelidr islam devleti.

Kadınların şahitliği erkeğin yarısı olur.

Kadınlar kocasına karşı geldiğinde eşek gibi dayak yerler.

Şikayete gittiklerinde birde polisten dayak yerler.

Kadınlar tek başlarına sokağa çıkamaz, hatta hastaneye bile gidemezler.

Bir insan özelliklede bir bayan neden bunu ister, veya bir insan bunu istermi tabiyki istemez istese istese insan değil müslüman kadın ister.

Gerçek olan nedir biliyormusunuz, bunları bırakın bir insanı bir hayvan bile istemez.

Aslında bunlara bu hayat bile çok ama çok fazla.

Şunu unutma olan her zaman senin gibi beyinsizlere olur.

Sitelerde Paylaş

:)

Akp'nin laiklik karşıtı eylemler yaptığı bizzat Anayasa Mahkemesi tarafından tescil edilmiştir ve çeşitli cezalara çarptırılmıştır. Ha Akp şeriatı getirecek mi? Bende öyle birşey olduğunu düşünmüyorum.Şeriat falan hikaye ama gayri resmi olarak ülkeyi iyiden iyiye islamla bulamaya çalışıyor.Burası tartışılmaz.

Sitelerde Paylaş

hep birlikte göreceğiz,nasıl oluyormuş müslüman ülkesi,benim dediklerin gibi değil dememe lüzüm kalmayacak,hep birlikte görecez bakalım nasıl olacak! utanırsın o vakit belki!bize bu hayat fazla evet bu hayat şimdiki hayat evet,gül bahçesi olacak!hangi bataklıkta çırpındığını göreceksin bekle,az daha bekle..

Sitelerde Paylaş

bugün bi chp liden laf yedim hatta azar işityordum ama acısına verdim (:

islam devleti geliyor inşallah..

ne salak adamlarsınız anlamak mümkün değil, GV. Geçici 67.md diye bir şey duydunmu hiç hayatında, yada Transfer fiyatlandırması diye bir şey duydunmu.

Yahu tam salaksınız tam, hem de su katılmamış.

tarihinde Flavius Aethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

hep birlikte göreceğiz,nasıl oluyormuş müslüman ülkesi,benim dediklerin gibi değil dememe lüzüm kalmayacak,hep birlikte görecez bakalım nasıl olacak! utanırsın o vakit belki!bize bu hayat fazla evet bu hayat şimdiki hayat evet,gül bahçesi olacak!hangi bataklıkta çırpındığını göreceksin bekle,az daha bekle..

Yahu manyak mısın sen ?

Adam neyinden utanacak. :D

Yüzü kızarıp haklısın meçhule, ben böyle iyi bir islam devleti kurulacağını bilememiştim mi diyecek ? :D

Sitelerde Paylaş

Şeriat gelmicek belki ama hemen hemen tüm devlet kurumlarının başına o zihniyette insanlr geçecek..tabii hayatını etiler-taksim-nişantaşından geçiren liboşlar bu tip şeyleri farkedemezler..Kadınlara 2.sınıf insan muamelesi yapacak insanlar şuan devletin her kademesinde müdür pozisyonlarında..Adı ne olursa olsun artık yaşayacağımız dönem oldukça gerici-şoven bir dönem olacak..

sizlere 1 örnek vereyşm arkadaşımın başına gelmiş, KAdıköy-Eminönü arası çalışan Motorda nişanlısıyla kolkola yolalırken 1 anda 3-4 tane dağ ayısı tarafından ahlaksızlıkla suçlanıp neredeyse linç tehlikesi yaşamış polisi aramayı düşünmüş ama kimi kime şikayet edecek? polis zaten aynı kafada..işte böyle..tabii karşıdan karşıya motorla geçmek zorunda kalanların, toplu taşıma kullananların sorunu bu..mini cooperanı binip köprüden geçen ve leonard coheninin dinleyen ve hayatı toz pembe gören liboşçuklarımıza bunu nasıl anlatabiliriz düşünelim..

Sitelerde Paylaş

Hep birlikte görmeyeceğiz beyinsiz ne görünürse sen ve senin gibile görür.

Bizlere en ufak birşey olmaz.

Yazdıklarımın hangisine karşısın beyinsiz.

Bunların hemen hepsi islam devletlerinde uygulanıyor zaten.

Yukarıda söylediklerim olmayacaksa zaten islam devleti olmayacak demektir.

Bu yukarıdakiler olmayacaksa sen ne olsun istiyorsun? İslam devleti gelince neler değişecek?

Zaten şu anda yukarıda söylediklerim olmuyor sen ne istiyorsun?

Ne yazıkki o derece beyinsizsinizki ne istediğinizin farkında değilsiniz.

O yüzden bu hayat size çok ama çok fazla.

Size çok aşağı bir hayat layık o da islam.

İnşallah gelir islam devleti. Çünkü size en büyük cezayı çok istediğiniz verir.

Salak kocasının üzerine 4 karı almasını gül bahçesi olarak görüyor.

Mirasta üçün birini almayı gül bahçesi görüyor.

Kocasına karşı geldiğinde eşek gibi dayak yemeyi gül bahçesi görüyor.

Tapındığı kitabın kendisine mal demesini gül bahçesi görüyor.

Sitelerde Paylaş

islam devleti kurulacağını bilememiştim mi diyecek ? :D

Geri zekalıya bir sor bakalım Tarih sahnesinde Şeriatla yönetilen bir devlet olmuşmu,(muhammed dönemide dahil)

var derse yarın gidip 50 rekat namaz kılacam söz. :)

tarihinde Flavius Aethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...