Jump to content

Hayaldi,Gerçek Oldu!

Recommended Posts

ilk önce edebinle konuşmayı öğren xislam!!!

bilmediğiniz konularda ahkam kesmeyin! küfretmeden düşüncenizi anlatın,hayvandan beter kim kendine dönde bak! bu hayatı Rahman'ın verdiklerini haketmeyen kim söylediklerine bakta gör!

ısıtıp ısıtıp 4 kadın diyorsunuz,anlayın ya hu kafaya göre değil bu işler,evet erkekler eşit miras hakkına sahip değil,ama erkekte o kadına bakmak zorunda! araba kullanmayacak diye bi ayet nerde var ben bukadar okuyorum göremedim? hastaneye bile tek gitmeyecek olan ayet? sayın çok bilmiş atıp tutan saygısız moderatör buyur!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 113
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Geri zekalıya bir sor bakalım Tarih sahnesinde Şeriatla yönetilen bir devlet olmuşmu,(muhammed dönemide dahil)

var derse yarın gidip 50 rekat namaz kılacam söz. :)

Milyon kez anlattık, ısrar ediyor, dalga geçiyor resmen ya da gerçekten gerizekalı.

Bu meçhuleye karşı sabır taşı olan tek ben vardım.

Bırak gelsin islam devleti, getirmezse adam değil haydi bakalım.

Ben zaten erkeğim, olan ülkemizin kadınlarına olacak, bizim gibiler hanzoluk ve hayvanlık yapmaz ama yobaz y*vş*klar

yapar.

Sitelerde Paylaş

Şeriatın gelmesi, Kafasına kuş sıçınca kendini şanslı sanıp hemen sayısal oynayan bir toplum içün gayet normal...amaaan banane dünya si..me minare gö..me..

Kendine müslüman başkasına yahudi olan mechule bence mechule gitmelisin, öl ve bir daha da reankarnasyonla geri gelme...(son lafım şakaydı alınma sakın esprütüel bir mizaca sahibim)

İlkel bir yaşam formuda olsan, beyin kapasiteni zorlayıp burada bizim gibi üstadlarla tartışman beni duygulandırdı..sevgiler....

Sitelerde Paylaş

Geri zekalıya bir sor bakalım Tarih sahnesinde Şeriatla yönetilen bir devlet olmuşmu,(muhammed dönemide dahil)

var derse yarın gidip 50 rekat namaz kılacam söz. :)

nasıl saygısız olduğunu bidaha gör diye mimledim! hiç mi insan içine çıkmadınız siz?

sana tek soru sorucam şeriat nedir? kem küm etme bildiğini söyle bekliyorum

Sitelerde Paylaş

Çifte standartlık yapmayın.

Senin alay etmen zaten edepsizliğin en yüzsüz olanı.

Önce kendini düzelt yobaz.

alay edilecek halinizle bile alay etmiyorum ben! küfrünüze cevap dahi vermiyorum bundandamı bişi anlamıyorsunuz ya,nasıl bir erkeksiniz ki bir bayana bunları diyebiliyorsunuz,ortalıkta çağdaş adam diye dolanırsınız birde peh!!

Sitelerde Paylaş

nasıl saygısız olduğunu bidaha gör diye mimledim! hiç mi insan içine çıkmadınız siz?

sana tek soru sorucam şeriat nedir? kem küm etme bildiğini söyle bekliyorum

İnsan denen aciz yaratıkla işim olmuyor pek. :) İnsan yalancıdır, insan sahtekardır, insan aldatır.

Tıpkı sizin gibi, müslümanım deyip küreselci hristiyanları savunuyorsunuz. :) :)

Bana şeriatı sorma yoksa beynini sökerim yerinden, ne sen ne ilahiyat profları yeter bana dinler tarihinde. :)

Hadi çok biliyorsan şu yazıma bir eleştiri yap bakalım ; Eleştiri yapabilirsen yazımı silecem..:):)

http://neferkaminanu.wordpress.com/2010/10/23/degismeyen-tek-sey-islam-karsisindaki-cahilliktir/

Sitelerde Paylaş

Turbanla sinava girilmesi bir ulkeyi islam devleti yapmaz yanliz

Size şaşırıyorum mechule diyorki islam devletini getireceğiz kendi fikrini söylüyor (provakasyonda yapıyor tabi orası ayrı ) bakın girin youtube facebook isteseniz linkerli veririm sosyal paylaşım sitelerine bakın söylemlere islam gelecek şeriat gelecek türban kesin gelecek allahsızlar gününü görecek allah hakimdir cehennem ateşini tadacaklar iman için AKP vs diye sloganlar atılıyor kadınlar ev toplantıların kurandan sonra duayı islam şeriatini getirmesi için AKP ye dua ederek bitiriyorlar.

Şu anda benim bulunduğum yerde yarım saat öncesine kadar silahlar susmadı 14 lü pompalı devamlı silah atıldı la ilaha illahha allah allah diye sloganlar imam hatipler cemeaat belediyeler mahalle baskısı internet yasağı içki yasağı vs

Siz bunlardan sonra bir islam baskısı yok şeriat tehlikesi yok diyorsunuz doğrumu anlıyorum

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

alay edilecek halinizle bile alay etmiyorum ben! küfrünüze cevap dahi vermiyorum bundandamı bişi anlamıyorsunuz ya,nasıl bir erkeksiniz ki bir bayana bunları diyebiliyorsunuz,ortalıkta çağdaş adam diye dolanırsınız birde peh!!

Sözde çağdaşlığımızla dolanırmışız.

Peki bana cevap ver o halde neden sürekli çağdaşlığı kötülüyorsun ?

Eğer sana karşı bu tutumu yapmasaydık çağdaş mı olacaktık ?

Bir çelişki var.

Senin cümlelerinden şu çıkıyor: Biz iyi birşey yapıyoruz çünkü sözde çağdaşız dolayısıyla çağdaş değiliz.

Ve senin idealinde çağdaşlıktan uzak bir hayat var.

Sitelerde Paylaş

şeriat nedir? yineliyorum,çok biliyorsunuz ya efendimin(asm) zamanındada olmadı diye diyebiliyorsanız vardır bildikleriniz muhakkak değil mi!!!

Onünde google yokmu senin, tarat bir yerde karşına çıkar ama senin şeriatını söyleyim ;

hristiyan kuklası olup müslümancılık oynamak nurcuların şeriatıdır.

din , tanrı muhabbetlerinde saha ağır gelirim ben yaş grubuna yönelt bu soruları, yada hocan gelsin.

tarihinde Flavius Aethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

YAHU AMMA UZATIYORSUNUZ YA...GELEECEK OLAN HATTA GELMEKTE OLAN ŞEY GAYET İLKEL-YOBAZ-GERİ BİR ŞEY BUNUN TEKNİK ADI ŞERİAT MIDIR DEĞİL MİDİR TARTIŞMAYA GEREK YOK...önemli olan bu gericileşme karşısında dopru tavır koyabilmektedir..ha artık Atatürk'e ağıt yakarak bu işin olmayacağını anlamak lazım..yapılması gereken Kenar mahallelerde köylerde halka inmek onlarla bütünleşmek ve bilinçlendirmektir..

Sitelerde Paylaş

Sözde çağdaşlığımızla dolanırmışız.

Peki bana cevap ver o halde neden sürekli çağdaşlığı kötülüyorsun ?

Eğer sana karşı bu tutumu yapmasaydık çağdaş mı olacaktık ?

Bir çelişki var.

Senin cümlelerinden şu çıkıyor: Biz iyi birşey yapıyoruz çünkü sözde çağdaşız dolayısıyla çağdaş değiliz.

Ve senin idealinde çağdaşlıktan uzak bir hayat var.

çağdaşlık size göre bir erdem kıvamında,centilmenlik,saygılı davranma vs. çağdaşlığa giriyor sizin lügatınızda,bende ise çağdaşlık hayvan gibi sınırsız yaşama çağdaşlık uğruna yakılan onca genç geliyor..siz modern bir erkeksiniz ya hani,çağdaş hatta bu çağdaşlık mı küfrü getiriyor sizlere? bilgili,akıllı,saygılı adam diye dolanırsınız ama zerresi yok hiç birinizde ne bayanda bayanlık ne erkekte bayana karşı saygı terbiye kalmış,bu ateistlikten ileri geliyordur belki ama bana göre çağdaşlıktan,şurdaki bayanlara bak ağızlarında bi dünya küfür,nasıl bir anne olacak ki bunlar..çağdaşlık uğruna cinsiyeti kaybetmişiniz siz,eşitlik uğruna,küfretmeyi,karşındakini aşağıladığını düşürmeyi erdem bellemişiniz utanma kalmamış,bazen düşünüyordum ne yaptılarda inkarcı oldular,siz çoktan haketmişiniz inkarcılığı..konuşmam sona erdi selametle !

Sitelerde Paylaş

lk önce edebinle konuşmayı öğren xislam!!!

Bu sözler sana övgü sayılır., aslında sana çok bile.

bilmediğiniz konularda ahkam kesmeyin! küfretmeden düşüncenizi anlatın,

Bunu tapındığı allahada söylesene?

Köpekler, Alçaklar, yabani eşekler, merkepler, susamış develer, dilini sarkıtıp soluyan köpekler, geberesiciler, reziller, sapik kişiler, beyinsizler, kof kütükler, alçak zorbalar, soysuzlar, Kahrolasılar, yalancılar, Kahrolun,elleri kurusun

Demek ben sana kuranın üslubunu kullansam çıldıracaksın.

ısıtıp ısıtıp 4 kadın diyorsunuz,anlayın ya hu kafaya göre değil bu işler,

İslam devleti deldiğinde apırsanda köpürsende kocan senin üzerine 3 tane daha karı getirir ve sen hiç ama hiç birşey yapamazsın.

Yapacağın tek şey seni rezil kepaze eden bu arap allahına şükür etmek olur.

evet erkekler eşit miras hakkına sahip değil,ama erkekte o kadına bakmak zorunda!

Neden bakmak zorunda sen kendi kendine bakamıyormusun? Bak kendi hayvan olduğunu söylüyorsun, beceriksiz başkasının bakmaz zorunda olduğu bir varlık gibi görüyorsun, inanamıyorum yav hangi insan böyle konuşur?

Kimmiş gördünmü hayvandan daha aşağılık? Bunu hemde sen söylüyorsun.

araba kullanmayacak diye bi ayet nerde var ben bukadar okuyorum göremedim? hastaneye bile tek gitmeyecek olan ayet? sayın çok bilmiş atıp tutan saygısız moderatör buyur!

Bakıyorum kadınlar maldır diye bir ayet nerede var dememişsin.

Bakıyorum kadınlar dövülür nerede diyor dememişsin.,, neden?

Çünkü hemen ayetleri kafana yiyeceğini biliyorsun değilmi?

Sen bilmezsin beyinsiz ama bu insanlar her zaman kadını insan olarak görmezler.

Diyelim kocan sana araba kullanmayacaksın dedi ne yapacaksın islam devletinde?

Sana evden dışarıya yanlız çıkmayacaksın dedi ne yapacaksın., kocana akrşı gelemezsin bak ne diyor arap putu:

Nisa süresi:34. Allah'ın insanlardan bir kısmını diğerlerine ÜSTÜN KILMASI sebebiyle ve mallarından harcama yaptıkları için ERKEKLER KADINLARIN YÖNETİCİLERİ ve koruyucusudur. ONUN İÇİN İYİ KADINLAR İTTATKARDIRLAR. Allah'ın kendilerini korumasına karşılık gaybı koruyucudurlar. BAŞ KALDIRMASINDAN ENDİŞE ETTİĞİNİZ KADINLARA öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve DÖVÜN... EĞER SİZE İTAAT EDERLERSE artık onların aleyhine başka bir yol aramayın; çünkü Allah yücedir, büyüktür.

İşte istediğin bu.

Yazdıklarımın hangisine karşısın beyinsiz.

Bunların hemen hepsi islam devletlerinde uygulanıyor zaten.

Yukarıda söylediklerim olmayacaksa zaten islam devleti olmayacak demektir.

Bu yukarıdakiler olmayacaksa sen ne olsun istiyorsun? İslam devleti gelince neler değişecek?

Zaten şu anda yukarıda söylediklerim olmuyor sen ne istiyorsun?

Ne yazıkki o derece beyinsizsinizki ne istediğinizin farkında değilsiniz.

O yüzden bu hayat size çok ama çok fazla.

Size çok aşağı bir hayat layık o da islam.

İnşallah gelir islam devleti. Çünkü size en büyük cezayı çok istediğiniz verir.

Salak kocasının üzerine 4 karı almasını gül bahçesi olarak görüyor.

Mirasta üçün birini almayı gül bahçesi görüyor.

Kocasına karşı geldiğinde eşek gibi dayak yemeyi gül bahçesi görüyor.

Tapındığı kitabın kendisine mal demesini gül bahçesi görüyor.

Kendisini beceriksiz kendine bakmaktan aciz, başkasının bakımına muhtaç birisi olarak görüyor sonrada beyinsiz dendiğinde kızıyor.

Herkez görsün kimler kime oy veriyor.

Sitelerde Paylaş

Yau bu müslümanlar o kadar salaklardır ki, teolojileri olmadığı için Roma devletinin yazmış olduğu teolojiyi alıp kendilerine uydurmuşlardır. :)

Kendi kendilerine hristiyanlar meleklerin cinsiyetini tartışıyor masturbasyonu yaparlar ama bilmezler ki hocaları o tartışmaların sonuçlarını dinlerine yerleştirip kadına poşet geçirmişlerdir. :)

tarihinde Flavius Aethius tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

YAHU AMMA UZATIYORSUNUZ YA...GELEECEK OLAN HATTA GELMEKTE OLAN ŞEY GAYET İLKEL-YOBAZ-GERİ BİR ŞEY BUNUN TEKNİK ADI ŞERİAT MIDIR DEĞİL MİDİR TARTIŞMAYA GEREK YOK...önemli olan bu gericileşme karşısında dopru tavır koyabilmektedir..ha artık Atatürk'e ağıt yakarak bu işin olmayacağını anlamak lazım..yapılması gereken Kenar mahallelerde köylerde halka inmek onlarla bütünleşmek ve bilinçlendirmektir..

Kılıçdaroğlu bu konuda biçilmiş kaftan bence.İlk genel seçimine bakılırsa çokta kötü bir performans değil.Kenal mahalleler ve doğu CHP'nin ilk hedefi olmalı.Belki kıyılarda eli zayıflıyor ama iktidar olanağı artabilir..

Sitelerde Paylaş

Onünde google yokmu senin, tarat bir yerde karşına çıkar ama senin şeriatını söyleyim ;

hristiyan kuklası olup müslümancılık oynamak nurcuların şeriatıdır.

din , tanrı muhabbetlerinde saha ağır gelirim ben yaş grubuna yönelt bu soruları, yada hocan gelsin.

sen kaç yaşındaydın?

bari ulu orta kaçtığını belli etme,atıp tutuyorsun sorduğumda kem kümlüyorsun nasıl bişisiniz ya sizler,gün geçtikçe türüyorsunuz tuhaf tuhaf bi hallerde!

Sitelerde Paylaş

çağdaşlık size göre bir erdem kıvamında,centilmenlik,saygılı davranma vs. çağdaşlığa giriyor sizin lügatınızda,bende ise çağdaşlık hayvan gibi sınırsız yaşama çağdaşlık uğruna yakılan onca genç geliyor..siz modern bir erkeksiniz ya hani,çağdaş hatta bu çağdaşlık mı küfrü getiriyor sizlere? bilgili,akıllı,saygılı adam diye dolanırsınız ama zerresi yok hiç birinizde ne bayanda bayanlık ne erkekte bayana karşı saygı terbiye kalmış,bu ateistlikten ileri geliyordur belki ama bana göre çağdaşlıktan,şurdaki bayanlara bak ağızlarında bi dünya küfür,nasıl bir anne olacak ki bunlar..çağdaşlık uğruna cinsiyeti kaybetmişiniz siz,eşitlik uğruna,küfretmeyi,karşındakini aşağıladığını düşürmeyi erdem bellemişiniz utanma kalmamış,bazen düşünüyordum ne yaptılarda inkarcı oldular,siz çoktan haketmişiniz inkarcılığı..konuşmam sona erdi selametle !

Sizin amacınız gericilik yapmak, malca bir zihniyetiniz var,

Beni seven sever zaten, yani senin fikrine ya da görüşüne kalmış birşey değil.

Bu savaşı köpek gibi kaybedeceksiniz birgün meçhule.

Bundan sen de zararlı çıkacaksın.

Tüm dinler yok olduğunda bir aptal olarak hatırlanacaksın.

Haydi git namazını kıl.

İslami gerçekleri bilip de mantık dışı davranıyorsan suçlusundur.

Senin fikirlerinin keyfine göre hiçbirşey yönlendirilmez.

Sen sanrılısın. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...