Jump to content

Hayaldi,Gerçek Oldu!

Recommended Posts

ehehehehe yahu bir şeyleri bilsen keşke bana bunları söylemeden .:)

Bir tartışmadan kaçtığımı bu forumda daha kimse görmemiştir. :) ama sen çok acemisin bu konularda kendi kendime yazmak zevk vermez bana. :)

Yagmasanda gürle B)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 113
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ehehehehe yahu bir şeyleri bilsen keşke bana bunları söylemeden .:)

Bir tartışmadan kaçtığımı bu forumda daha kimse görmemiştir. :) ama sen çok acemisin bu konularda kendi kendime yazmak zevk vermez bana. :)

kaçtığını görmemişlerdir çünkü daha 2 haftalıksın,sana soru sordum cevap veremediğin belli şeriati bilmediğin,üstüne üstlük efendim(asm) zamanında uygulanmadı demende deli saçması,fikrin yoksa zikrinde olmasın arkadaşım,ben yaşlıyım beni uğraştırma oldu mu.

edit: cümlesinde küfür olana cevap vermiyorum ! xislam a duyrulur! konuşmayı öğrendikten sonra benimle tartışmaya çalış,bir müslümandan insanlık dersi almak zorunuza gitmiyor sanırım!!

Sitelerde Paylaş

kaçtığını görmemişlerdir çünkü daha 2 haftalıksın,sana soru sordum cevap veremediğin belli şeriati bilmediğin,üstüne üstlük efendim(asm) zamanında uygulanmadı demende deli saçması,fikrin yoksa zikrinde olmasın arkadaşım,ben yaşlıyım beni uğraştırma oldu mu.

edit: cümlesinde küfür olana cevap vermiyorum ! xislam a duyrulur! konuşmayı öğrendikten sonra benimle tartışmaya çalış,bir müslümandan insanlık dersi almak zorunuza gitmiyor sanırım!!

Yahu avatar resimlerinden kim olduğunu anlayamadın değil mi ?

Dikkatsiz seni. :)

Ben tahmin edebiliyorum onun kim olduğunu mesela.

Bu arada millet meçhulenin çifte standart olayına bakın:

Bizimle ''islam gelecek tadını çıkarın'' diye alay ediyor ve daha fazlası da var, bu bir örnekti.

Sonra da kendisine yobaz denilince de edepsizler, işte çağdaşlar diye saldırıyor.

Bu nasıl bir saçmalıktır ?

Sitelerde Paylaş

Kılıçdaroğlu bu konuda biçilmiş kaftan bence.İlk genel seçimine bakılırsa çokta kötü bir performans değil.Kenal mahalleler ve doğu CHP'nin ilk hedefi olmalı.Belki kıyılarda eli zayıflıyor ama iktidar olanağı artabilir..

işte bu konuda aynı görüşte değilim, CHP nin doğal siyasi sınırları var, kenar mahalleyle-yoksullarla ilişki kurmak sınıfsal temelli bir konudur bu da daha çok solda olmak, sosyalizme yakın olmak demektir bu anlamda CHP nin kayabileceği bir konum değil..CHP eninde snonuda sistem partisidir o kadar..Sosyalistlerin bu konuda birşeyler yapması lazım ve geçmişte egemen oldukları bölgeleri tarikatlardan-cemaatten geri almaları lazım..

Sitelerde Paylaş

Yau ben her hafta banlandığım için bu yeni nikim :)

Beni tanımadan hakkımda düşündüklerini kağıda bağlama sonra kayar gider der Hamlet, inanmıyorsan Pante abine sor :)

Sana şeriatınınızın Hristiyan kökenlerini veririm sürmenaj olursun sonra ona göre. :)

Sitelerde Paylaş

Meçhule de akp'li milletvekilleri gibi;

Hiçbir soruya ve tepkiye doğru düzgün mantıklı bir şekilde karşılık vermeden terkedip gidiyor.

Bi de ekleme olarak ''son sözüm'' diyor.

Emredersiniz sultanım.

Sanki çocuklarına emir veriyor ya da itaat istiyor.

tarihinde Zerdüşt tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Meçhule de akp'li milletvekilleri gibi;

Hiçbir soruya ve tepkiye doğru düzgün mantıklı bir şekilde karşılık vermeden terkedip gidiyor.

Bi de ekleme olarak ''son sözüm'' diyor.

Emredersiniz sultanım.

Sanki çocuklarına emir veriyor ya da itaat istiyor.

Her aptal muhafazakar olmayabilir ama her muhafazakar aptaldır.

Sitelerde Paylaş

ateist arkadaşlarımın bu meçhule ye laf anlatmaya çalışmasına hiçbir anlam veremedim,onun yolu belli(anlayana sivrisinek saz,anlamayana davulu soksan az)bırakın cevap vermeyi,gitsin etrafı 3 metre duvarla örülü otellerde takılsın arkadaşlarıyla,zafer çığlıkları atsın(ya da başka çığlıklar)ne yapacaksa yapsın oralarda rahat bırakın.

Sitelerde Paylaş

İşte yıllarca cumhuriyet Türkiye'sinde yaşayan ama düşmanlıklarını belli etmeyen hainler, her zaman söylemişimdir, öbür dünyada tanrıdan güçlü bir varlık olsa ve daha fazla şey vaadetse hemen tanrıyı satar bilmiyoduk abi kitapta yazıyordu derler bir kılıf bulurlar, kendileri tanrıdan daha zekidir, köledirler tapınmak isterler çünkü doymaz ve daha iyisini isterler bunlar, yeterki kendilerinden güçlü bir varlıktan menfaatleri olsun hemen baş eğer bu sahte müslüman topluluğu, papaz elbisesi bile giyer bunlar, demokrasi amaca ulaşmada sadece araçtır bunlar için, her yalanı söyler her türlü sahtekalığı yaparlar, tıpkı cennete girmek için yaptıkları gibi,sözde bütün müslümanlar kafir amerikaya düçmandır libyada halkı diyor ya amerika bizi kurtarsın aynı o hesap,.. neden bunlara demokrasi verdik ki cumhuriyetçilerin hatası., Bu arada Aynı yemekten yemişiz aynı sudan içmişiz lafı var ya sen ona inanmaya devam et, sen bir kere onların yediği bir akşam yemeğinin hesabını ömür boyu bulaşık yıkasan veremesiz..:)

Sitelerde Paylaş

Haa haa videoya bak koptum, amaçladıkları dünya işte..şimdi o aduket çeken hocayı kimbilir ne kadar gizemli güçleri olan ermiş bir kişi sanıyorlardır ileride türbede dikerler, kutsallığı baki kalır...bunları falakaya yatırmalı azizim..recm etmeli..

tarihinde internettin_hoca tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Boyle bir baslik acmak icin cok fazla dusundun mu bilmiyorum fakat emin oldugum tek sey senin en kisa zamanda bir Psikolog'dan randevu alman gerekliligidir. Aksi takdir de cok gec olabilir.

Mustafa Kemal eger bugunleri gorseydi, bu Canli formlari ugruna feda ettigi hayatini, reformlari, cephelerde gecen ömrünü tekrar ortaya koyar miydi bunu dusunmek gerekir.

Sitelerde Paylaş

Cevep veremezsinki cahil beyinsiz.

Çünkü sen kendi kendinin bir beyinsiz olduğunu itiraf ettin, bunun neyinin cevabını vereceksin?

Kadını bakmak zorundaymış bak bak bak.

Sen kocanın senin üzerine karı getirmesini gül bahçesi olarak görüyorsun.

Sen kocanın seni dövmesini gül bahçesi olarak görüyorsun.

Mirasta erkeğin üçünün birisini almayı gül bahçesi olarak görüyorsun.

Tapındığın kitabın sana "mal" demesini gül bahçesi olarak görüyorsun.

İslam devleti gelecekmiş.

Ama bu olduğunda senin şimdiden ne gibi bir fazlalığın olacağı konusunda bile bir fikrin varmı?

İslam devleti geldiğinde özelliklede bayanların hayatında iyi yönde ne değişecek, bu konuda bir fikrin varmı? yokki cevap veresin beyinsiz.

Sitelerde Paylaş

Cevep veremezsinki cahil beyinsiz.

Çünkü sen kendi kendinin bir beyinsiz olduğunu itiraf ettin, bunun neyinin cevabını vereceksin?

Kadını bakmak zorundaymış bak bak bak.

Sen kocanın senin üzerine karı getirmesini gül bahçesi olarak görüyorsun.

Sen kocanın seni dövmesini gül bahçesi olarak görüyorsun.

Mirasta erkeğin üçünün birisini almayı gül bahçesi olarak görüyorsun.

Tapındığın kitabın sana "mal" demesini gül bahçesi olarak görüyorsun.

İslam devleti gelecekmiş.

Ama bu olduğunda senin şimdiden ne gibi bir fazlalığın olacağı konusunda bile bir fikrin varmı?

İslam devleti geldiğinde özelliklede bayanların hayatında iyi yönde ne değişecek, bu konuda bir fikrin varmı? yokki cevap veresin beyinsiz.

şimdiki kadınların durumu çok iç acıcı değil mi ? mirasın yarısını alıyorlar diye çok rahatlar gerçekten,hepsi mis gibi yaşıyor,üzerlerine kuma gelmiyor (senin tabirinle) çünkü bi haberler eşleri iş yerlerinde,chatte,umumi iğrenç evlerde rahatça aldatıyorlar ama sıkıntı yok tabi kadınların haberleri yok çünkü,şöyleleride var eşleriyle aralarındaki ilişki çok çağdaş! kimse kimseye karışmıyor kürkçü dükkanı gibi döndükleri yer birbirleri oluyor yine,bana şimdiki zamanı sakın savunma anlatma! kadının mal (bu kelamı ağzıma almaktan dahi ar ediyorum) olduğu dönem dinsizliktir! cinsel meta olarak görülen dönem dinsizliktir! kadınınla erkeği eşit sayan modernizimdir kadınların duygularını körelten! kolu bacağı kesikler kocası tarafından öldürülen hemcinslerime,tacizlere uğrayıp psikolojik travmalar yaşayan hem cinslerime gereklidir islam ülkesi! 4kadın almaya her eşin izni yoktur,miras konusundada ayet kafidir! dünya malları sizlerin olsun,mümin kadının malla mülkle işimi olur sanıyorsunuz!

11- Çocuklarınız konusunda Allah, erkeğe iki dişinin hissesi kadar tavsiye eder. Eğer onlar ikiden çok kadın ise (ölünün) geride bıraktığının üçte ikisi onlarındır. Kadın (veya kız) bir tek ise, bu durumda yarısı onundur. (Ölenin) Bir çocuğu varsa, geriye bıraktığından anne ve babadan her biri için altıda bir, çocuğu olmayıp da anne ve baba ona mirasçı ise, bu durumda annesi için üçte bir vardır. Onun kardeşleri varsa o zaman annesi için altıda bir'dir. (Ancak bu hükümler, ölenin) Ettiği vasiyet veya (varsa) borcun düşülmesinden sonradır. Babalarınız, oğullarınız, siz onların hangilerinin yarar bakımından size daha yakın olduğunu bilmezsiniz. (Bunlar) Allah'tan bir farzdır. Şüphesiz Allah, bilendir, hüküm ve hikmet sahibi olandır.

12- Eşlerinizin, eğer çocukları yoksa, geride bıraktıklarının yarısı sizindir. Şayet çocukları varsa, -onunla yapacakları vasiyetten ya da (ayıracakları) borçtan sonra- bu durumda bıraktıklarının dörtte biri sizindir. Sizin çocuğunuz yoksa, geriye bıraktıklarınızdan dörtte biri onların (kadınlarınızın)dır. Eğer sizin çocuğunuz varsa geriye bıraktıklarınızdan sekizde biri onların (kadınlarınızın)dır. (Yine bu hükümler,) Edeceğiniz vasiyet veya (varsa) borcun düşülmesinden sonradır. Mirası aranan erkek ya da kadın, çocuğu ve babası olmayan bir kimse olup erkek veya kız kardeşi bulunursa onlardan her biri için altıda bir vardır. Eğer bundan fazla iseler, bu durumda -kendisiyle yapılan vasiyette ya da (varsa) borçtan sonra- üçte bir'de -zarara uğratılmaksızın onlara ortaktırlar. (Bu size) Allah'tan bir vasiyettir, Allah, bilendir, (kullara) yumuşak olandır.-nisa

şu ayetide ekleyesim geldi (:

15- Kadınlarınızdan fuhuş yapanların aleyhinde olmak üzere içinizden dört şahid tutun. Eğer şehadet ederlerse, onları, ölüm alıp götürünceye veya Allah onlara bir yol kılıncaya kadar evlerde alıkoyun.

Sitelerde Paylaş

şimdi Türkiye Cumhuriyeti,

islam cumhuriyetine dönüşmediğinde

senin allahın , kızım sen bu olanları gördün istediğin gibi islamı yaşayıp gereklilikleri yerine getiremedin, ama bunların yaşandığı suudi arabistanında varlığını bildiğin halde neden oralara göçmedin derse ne yapacaksın mesela ???

Sitelerde Paylaş

Hani cevap vermiyordun?

Kimlerin kime oy verdiğini görmek isteyenler bu yazıyı mutlak okumalı.

şimdiki kadınların durumu çok iç acıcı değil mi ?

Şimdiki kadınların durumu konu değil iyi veya kötü, bana eğer islam devleti gelirse ne gibi bir iyileşme olacak onu söyle beyinsiz.

Söyleyeceksinde bilmiyorsunki. Koyun gibi birileri sana islam iyi demiş sende beyinsiz olduğun için inanmışsın.

İslam devleti geldiğinde kadınların ne gibi bir iyileşmeleri hakları olacak, şimdikinden daha vazla ne gibi hakların olacak söylesene beyinsiz.

mirasın yarısını alıyorlar diye çok rahatlar gerçekten

İslam devleti delince yarısınıda alamayacaklar o zaman dahamı rahat olacaklar beyinsiz.

Bu kadar beyinsiz olunurmu, insanın beyinsiz diye haykırası geliyor.

hepsi mis gibi yaşıyor,üzerlerine kuma gelmiyor (senin tabirinle) çünkü bi haberler eşleri iş yerlerinde,chatte,umumi iğrenç evlerde rahatça aldatıyorlar ama sıkıntı yok tabi kadınların haberleri yok çünkü,şöyleleride var eşleriyle aralarındaki ilişki çok çağdaş! kimse kimseye karışmıyor kürkçü dükkanı gibi döndükleri yer birbirleri oluyor yine,bana şimdiki zamanı sakın savunma anlatma!

Yani kocam beni yanımda aldatsın diyorsun öylemi? Kocan öbür odada senin ortağını inletirten sende sesleri dinlemek istiyorsun öylemi?

Şimdiki zamanın çok iyi olduğunu söyleyen yok hiç bir zamanda bu dünya güllük gülüstanlık olmayacak.

Şimdiki kötüler arasında az kötü olandır. İyi hiçbir zaman olamaz. Sadece kötü daha az kötü olacak.

Ama kuş kadar akılcığı olan bilirki şimdiki zamandan menmun olmayan 1400 yıl önceki arap geleneklerini istemez.

kadının mal (bu kelamı ağzıma almaktan dahi ar ediyorum) olduğu dönem dinsizliktir!

Ali imran süresi:14- İnsanlara, KADINLAR, oğullar, yüklerle altın ve gümüş yığınları, salma atlar, davarlar, ekinler kabilinden aşırı sevgiyle bağlanılan şeyler çok süslü gösterilmiştir. Bunlar dünya hayatının MALLARIDIR. Oysa varılacak yerin bütün güzellikleri Allah katındadır.

Görüldüğü gibi kadına mal diyen senin tapındığın allahındır, ve mal olmak istediğini hatta mal olduğunu söyleyende sensin.

Allahının söylediğini söylemekten çekinen cahil beyinsiz.

bu kelamı ağzına almak istemiyor ama savunduğu ona mal diyor, ağzına almak istemediği şeyi savunuyor sonrada beyinsiz dediğimizde kızıyor.

cinsel meta olarak görülen dönem dinsizliktir

Sen dinsizmisin beyinsiz. Sen kendini mal görmüyormusun?

Sen değilmisin ""evet erkekler eşit miras hakkına sahip değil,ama erkekte o kadına bakmak zorunda"" diyen.

kadınınla erkeği eşit sayan modernizimdir kadınların duygularını körelten! kolu bacağı kesikler kocası tarafından öldürülen hemcinslerime,tacizlere uğrayıp psikolojik travmalar yaşayan hem cinslerime gereklidir islam ülkesi!

Vay salak vay. Sen islam ülkesi olunca bunların olmayacağınımı sanıyorsun? Bunların hepsi kat kat fazla olacak, hemde bu sefer gidip hakkını bile arayamayacaksın.

Kocandan dayak yediğinde polise gittiğinde birde polisten daya yiyeceksin. Ama sen zaten bunu istiyorsun, bu bile sana çok fazla, seni ahıra kapatlamı.

Ey mahluk hiçmi islam ülkelerini araştırmadın? O kadarmı beyinsizsin?

4kadın almaya her eşin izni yoktur,

Yapma yav. Şimdi nisa 34 e göre sen kocana karşı gelemzsin kocan ben 3 tane daha karı alacağım dedi sen ne yapacaksın?

İzni gerekiyormuş beyinsiz, islam geldiğinde sen insan olmayacaksınki senden izin istesinler.

miras konusundada ayet kafidir! dünya malları sizlerin olsun,mümin kadının malla mülkle işimi olur sanıyorsunuz!

Bunu yorum yapamayacağım miğdem bulandı.

şu ayetide ekleyesim geldi (:

15- Kadınlarınızdan fuhuş yapanların aleyhinde olmak üzere içinizden dört şahid tutun. Eğer şehadet ederlerse, onları, ölüm alıp götürünceye veya Allah onlara bir yol kılıncaya kadar evlerde alıkoyun.

Sen bu ayetin neden geldiğini biliyormusun?

Tabiyki bilmiyorsun bak bunu bir araştır araştırda kendin öğren islamın nasıl bir şey olduğunu.

Kendi oku ki içine işlesin beyinsiz.

Okuda öğren bu ayetin muhammedin küçük aişesini kurtarmak için geldiğini.

Ayrıca zaten kuş kadar aklın olsa böyle birşey uygulanamaz olduğunu bilirsin.

Şimdi kocan seni bir adam ile yakaladı ama yanında 3 kişi var bu durumda kocan sana zina ettin diyemeyecek, derse birde 80 sopa yiyecek.

Düşünsene bir erkek eve gelecek yanında anası, kız kardeşi, kendi kızı, gelini, babası olacak ama kocan sana zina yapıyorsun diyemeyecek. (orada kişi 4 ten fazla ama islam dininde iki kadının şahitliği ancak bir erkeğe eşittir)

Üstelik kocan seni başka bir erkeğin altında yakaladığı halde ve yanında o kadar kişide olduğu halde sana zina ediyorsun derse 80 sopa yer islama göre.

İşte muhammed küçük aişesini kurtarmak için indirdiği ayet bu araştır öğren.

Sitelerde Paylaş

Yahu xislam,

Seninki de iş mi?

Bu türden şu ana kadar kaç tanesini gördün "evet haklısın" diyen?

Adam cennet için anasını bacısını evladını eşini dostunu satıyor her saniye.

Seni ne yapar sen düşün :)

tarihinde Ateist Bakis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...