Jump to content

Sorumluluk Artık Türk Aydınlarına ve Ateistlerine Geçmiştir.

Recommended Posts

Eger o kadar saldirmasaydiniz oda o hincla yiktirmazdi zaten. Heykeller gercekten cok cirkin, koparilan yaygara cok haksizcaydi

Bu sadece bir ornek. Hicbisey yapmadigi halde adaba taliban diyorsunuz. Bunun nedeni sadece onyargidir

Elestirince hinclanip onune geleni yikacak yani. Ve bu adam bu memlekete demokrasi getirecek hemi. Kotu niyetli olmadiginizi yazdiklarinizdan az cok cikariyorum, ancak naiv oldugunuz kesin.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 256
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Allah Allah!!!!!

Altan'ın dediği gibi Tayyip'in gözü yiyorsa beğenmediği bir Atatürk heykelini yıktırsın o zaman. Yer mi?

Maaş mı bağladılar sana jadi, bu kadar savunmak abes cidden :)

Aydin kabul edilmenin kriteri 30'lu yillarda ulkenin tozunu attirmis despotlarin ilkelerine geri donmektir denince insan tahrik oluyor. Tayyib'i cok sevdigimden degil. Ama kendisine cok yanlis muhalefet yapiliyor, o yuzden her secim oylari artiyor zaten

tarihinde jadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aydin kabul edilmenin kriteri 30'lu yillarda ulkenin tozunu attirmis despotlarin ilkelerine geri donmektir denince insan tahrik oluyor. Tayyi8b'i cok sevdigimden degil. Ama kendisine cok yanlis muhalefet yapiliyor, o yuzden her secim oylari artiyor zaten

Offf :)

İyi de bu adamın da onlardan bir farkı yok ki.

Gelen kimse de daha farklı olmaz.

Bunun sebepleri sosyolojiktir.

Tayyip'i bu kadar övmen saçma.

Sinir etmek istiyorsan bilemem; ama cidden beğeniyorsan bu durum daha da vahim.

Sitelerde Paylaş

AB'ye girmenin ilericilikle, çağdaşlıkla bir alakası yok. AB için Avrupa'da gerçekten Avrupalı olan ama AB'nin kurucu ülkelerinden olmayan ülkelerin vatandaşlarının ne dediğine kulak verin.

AB tam olarak kapitalin, serbest Yahudi sermayesinin kullandığı bir sömürü kulübüdür. Avrupa'da gerçekten anti-emperyalist, anti-multikültürelist takılanların Avrupa Birliği için söyledikleri arasında Zionist Occupation Government da vardır. Türkiye'nin AB'ye girmek yerine Kemalist devrimleri tamamlaması gerek.

AB gerçekten refahı ve çağdaşlığı temsil etseydi gerçekten bu sıfatlara sahip olan Norveç AB'ye girmeyi reddetmezdi.

Sitelerde Paylaş

Gerçekten komik bir durum varmış :lol:

Hitler'in başarısız olan darbesinden bahsetmemiz gerekmiyor heralde, yanılıyor muyum?

Bu darbe girisiminin Nazi partisi paramiliter yapilanmasi tarafindan yapildigini(yapilmaya calisildigini) belirtmek gerek sanirim. Yani bir ordu darbesi degildir. Hitler'de asker degildir.

Sitelerde Paylaş

Gerçekten komik bir durum varmış :lol:

Hitler'in başarısız olan darbesinden bahsetmemiz gerekmiyor heralde, yanılıyor muyum?

askeri okul okumus biri degil dogru. Yanlis bilgi verdim. Gercek bir ruh hastasi, suna baksana

Sitelerde Paylaş

Jadı ve kastorun yorumlarını gördükten sonra şu sözün doğru olduğuna kanaat getirdim:

Düşünce özgürlüğü bütün kötülüklerin anasıdır!

Size Mussolini gibi,Hitler gibi faşistler lazım,sizi onlar gibi birileri tımar eder ancak...T.C. Devletinin çıkarları hiçbir şeyden önemli değildir.Demokrasi ve birey dahil.Sizin de gözümde değeriniz yok..Adamı zorla faşist yapıyorlar töbe est...

tarihinde AteistKemalistBirey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Jadı ve kastorun yorumlarını gördükten sonra şu sözün doğru olduğuna kanaat getirdim:

Düşünce özgürlüğü bütün kötülüklerin anasıdır!

Size Mussolini gibi,Hitler gibi faşistler lazım,sizi onlar gibi birileri tımar eder ancak...

Gercek ve hakli düsünceler karsisinda hic bir ordu duramaz...:ph34r:

Sitelerde Paylaş

askeri okul okumus biri degil dogru. Yanlis bilgi verdim. Gercek bir ruh hastasi, suna baksana

sen ne zaman doğru bilgi veriyorsun ki???

sana ab,aet ve öncesi sordum 3 sayfa önce..

görmezden gelme ve anlat bakalım menderes'li TC nin nasıl kurucu olacağını ????

Sitelerde Paylaş

Ben kendimi bildim bileli televizyon kanallarinda, koselerde bir Kemalist, butun enerjisiyle, Avrupalilarin bizi asla almayacaklarini ispatlamaya calisir

Gercek dahi olsa neden yapiyolar bunu? Ustelik bunlar ayni zamanda seriat gelicek diye korku pompalayan zumre.

Sen butun vazifelerini yerine getir, birak onlar ondan sonra almiyoruz desinler, ki yok boyle bisey. Gecmiste iki kez hadi gelin diyen onlar

Haci'nin bana verdigi linkte "sick man of Europe" yazmislar Osmanli icin. Asia veta East yazmamislar

Onlar aslinda bizi herzaman Avrupa'nin bir parcasi olarak gormuslerdir, cunku oyleyiz. Turkler olmadan Avrupa tarihini yazamaz

Eger bugun birileri bize "siz Avrupali degilsiniz" diyorsa, bizde kendimizi oyle hissediyorsak, bunu Kemalizme borcluyuz. Bizim Avrupa kimligimizi, Islam kimligimizi, Ermeni-Rum-Yahudi kimligimizi yok etmeye calismislar, kismen basarmislar.

Eger Akp Ab surecini tokezletici seyler yapmaya baslarsa, iste o zaman korkun, en buyuk kotu niyet gostergesi bu

Sitelerde Paylaş

başlık dışına çıkılmış lakin başlıkla ilgili ve şimdiye kadar ki gözlemlerimle diyeceğim şu ki hacı başta olmak üzere yurt dışında yaşayan bi kaç ateist türkiyedeki ateistleri beğenmiyor bunun sebebi nedir? onların terbiyesizliklerini ateistliğie değilde türkiyede yaşamalarına bağlıyorlar,ilginçtir ..

Sitelerde Paylaş

En başta şunu söyleyeyim: Kemalist değilim. CHP'li de değilim.

Ama bugün yapılması gereken şey her şey de Kemalistleri suçlayıp bir kenara çekilip, var olan durumu alkışlamak olmamalı.

"Ama Kemalistlerden kurtuluyoruz ne iyi" diyerek, her bakımdan avantajlı olanları alkışlamak da epey sorunlu bir bakış açısı.

Çünkü demokrasi bir denge rejimi. Ve siz burada her açıdan dengeyi bozanlara, güçlü olanlara arka çıkıp ne olursa olsun tüm güç onlara geçsin "Yeter ki Kemalistler yok olsun' dediğiniz de yarın da sizi kurtaracak kimse kalmayabilir.

Yani mesele burada dengenin bozulmamasıdır. Ama denge önemli ölçüde bozulmuştur. Hal böyleyken "Ama Kemalistler" sonra da "Yetmez ama Evet" demenin getirisi az çok bellidir. Nedir o: yağmurdan kaçarken doluya tutulmaktır. Üstelik isteye isteye ve göz göre göre.

Üstelik İran, Afganistan vb. yerde yaşanan onca acı tecrübe, geçmişin bin yıllık acı hatırası da ortada iken.

Sitelerde Paylaş

başlık dışına çıkılmış lakin başlıkla ilgili ve şimdiye kadar ki gözlemlerimle diyeceğim şu ki hacı başta olmak üzere yurt dışında yaşayan bi kaç ateist türkiyedeki ateistleri beğenmiyor bunun sebebi nedir? onların terbiyesizliklerini ateistliğie değilde türkiyede yaşamalarına bağlıyorlar,ilginçtir ..

Cok okuyan degil cok gezen bilir.Türkiye dekiler kendilerini dünyanin merkezinde zannediyorlar...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...