Jump to content

Sorumluluk Artık Türk Aydınlarına ve Ateistlerine Geçmiştir.

Recommended Posts

Kimin yaptığı umrumda bile değil.

Her darbe sırf adı 'darbe' olduğu için kötü diye nitelendirilmez.

Menderes'i diktatorluk kuracakti diye suclayanlar, kanli canli gercek psikopat diktatorleri savunmak icin gobek atmamali bence. Ya hepsini elestir, yada hepsine eyvallah de

tarihinde jadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 256
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Menderes'i diktatorluk kuracakti diye suclayanlar, kanli canli gercek psikopat diktatorleri savunmak icin gobek atmamali bence. Ya hepsini elestir, yada hepsine eyvallah de

Mustafa Kemal'den bahsediyorsun heralde.

Hayatım boyunca hiçbir yönünü savunmayı başaramadım, kendimi çok zorlamama rağmen.

Sitelerde Paylaş

Madem öyle şu kanlı-canlı diktatör RTE hakkında da bir çift kelam etmek istersin değil mi jadi?

O secimle gelmis biri. Oncelikle misyonunu tamamlasin diye bekliyorum. Hersey cok daha guzel olacak

Sitelerde Paylaş

Hitler seçimle gelmedi mi jadi? :)

Ama o asker, sivil degil

Devir degisti, 1930 yilinda degiliz artik.

Erdogan'i totaliter ve milliyetci olmakla suclayabilirsin, ama bu TC'nin devlet gelenegi gibi bise zaten

Kemalistlerin bu adami cok fazla tahrik ettigini dusunuyorum. Dindar olanlara duyulan irkci nefretin kusulmasi bu. En buyuk agresyon nedeni. Birde dogal olarak halkin buyuk bir destegine sahip olmasindan kaynaklanan kibri var, hepimiz insaniz, hangimizde olmazdi ki?

tarihinde jadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ama o asker, sivil degil

Erdogan'i totaliter ve milliyetci olmakla suclayabilirsin, ama bu TC'nin devlet gelenegi gibi bise zaten

Kemalistlerin bu adami cok fazla tahrik ettigini dusunuyorum. Dindar olanlara duyulan irkci nefretin kusulmasi bu. En buyuk agresyon nedeni. Birde dogal olarak halkin buyuk bir destegine sahip olmasindan kaynaklanan kibri var, hepimiz insaniz, hangimizde olmazdi ki?

Jadi saçmalama.

Seni suçlamak istemiyorum ama şansını zorluyorsun.

Çeşitli davalar altında kemalist derin devleti tasfiye ederken bunlarla beraber muhalif herkesi tasfiye eden bu adam değil mi?

Açılım yaparken sivil belediye başkanlarını içeri tıkan bir partinin başkanı.

Yayınlanmamış kitapları yasaklatan bir herif.

Kadın mıdır kız mıdır bilemem diyen adi bir mahlukat, ölen bir adamın ismini anmak istemiyorum diyen biri.

Bunlar kibir ile açıklanabilir mi?

Ecevit yaptı mı bunları, Çiller bile yapmadı yahu.

Kör mü oldun?

Sitelerde Paylaş

Ama o asker, sivil degil

Hitler bir ressam. Daha sonra politikaya atiliyor. Asker oldugunu size Kemalistler fisildadi di mi? Ah bu Kemalistler...

Sitelerde Paylaş

Jadi saçmalama.

Seni suçlamak istemiyorum ama şansını zorluyorsun.

Çeşitli davalar altında kemalist derin devleti tasfiye ederken bunlarla beraber muhalif herkesi tasfiye eden bu adam değil mi?

Açılım yaparken sivil belediye başkanlarını içeri tıkan bir partinin başkanı.

Yayınlanmamış kitapları yasaklatan bir herif.

Kadın mıdır kız mıdır bilemem diyen adi bir mahlukat, ölen bir adamın ismini anmak istemiyorum diyen biri.

Bunlar kibir ile açıklanabilir mi?

Ecevit yaptı mı bunları, Çiller bile yapmadı yahu.

Kör mü oldun?

Su ana kadar demokratik secimleri kaldiracagina dair hicbir belirti vermedi, Ab hedefinde en ufak bir sapma yok

Bak, adam iki tane kalas zihniyetiyle dikilmis insan figurunu kaldirtti diye ne hakaretler ettiler, sanat dusmanligi kaldi ne ayiligi. 10 Yildir baskaban bu adam ne sanat dusmanligi yapmis bu gune kadar? Kimin nesine karismis? Boyle saldirilara bence cok fazla sinirleniyor. Bunu yapanlarin tek nedeni bu kisinin islami bir kokenden geliyor olmasi. Ben olsam catlardim onun yerinde

Sitelerde Paylaş

Senin aklının da pek erdiği söylenemez aslında.

Ama cinsiyetcilik yapmaksizin bir elestiri getirebilme yetenegine sahip degil gibisin. Fikrsel anlamda tartismalara hicbisey katmiyorsun

The Times'a yazıyorsunuz zannettiniz kendinizi galiba..:D Hay kendini bilmezler hay..

İkiniz de zeka küpü..Duyan da tüm devlet-i ali bunların fikirsel tartışmalarının bitmesini bekliyor,ağızlarına bakıyor da ona göre bir devlet yönetimin de karar kılacaklar sanır..

Sizi geniş kapsamlı okumuyorum sinirlerim bozulmasın diye..Şöyle baştan ilk cümlelerinize bir bakıyorum tepemin tası atıyor..

Ne tartışacağım , kendimi yıpratıp yoracağım ki size dert anlatayım diye..Bak diğer forumdaşlar anlatıyorlar da anlıyor musunuz?..Sonuçta yazacağım onlarla aynı veya benzer şeyler olacak..Salağa benziyor muyum hiç?

Jadı, hele sen sayfa sayfa bir taraflarını yırtıyorsun da ne oluyor..Sana tek faydası deşarj olmandır, o kadar..

Yiyin birbirinizi..

Sitelerde Paylaş

Hitler bir ressam. Daha sonra politikaya atiliyor. Asker oldugunu size Kemalistler fisildadi di mi? Ah bu Kemalistler...

Yok onu ben kendim ogrendim.

Kemalistlerden Hitler mevzusunda cit duyamazsin. Unutturmaya calistiklari bir utanc sayfasidir

Sitelerde Paylaş

Su ana kadar demokratik secimleri kaldiracagina dair hicbir belirti vermedi, Ab hedefinde en ufak bir sapma yok

Bak, adam iki tane kalas zihniyetiyle dikilmis insan figurunu kaldirtti diye ne hakaretler ettiler, sanat dusmanligi kaldi ne ayiligi. 10 Yildir baskaban bu adam ne sanat dusmanligi yapmis bu gune kadar? Kimin nesine karismis? Boyle saldirilara bence cok fazla sinirleniyor. Bunu yapanlarin tek nedeni bu kisinin islami bir kokenden geliyor olmasi. Ben olsam catlardim onun yerinde

Dunyada heykel yikan Erdogan'dan ve Taliban'dan baska kim var? Medeni dedigin insan heykel yikmaz. Medeni memleketlerden birisinde yine bir heykel dikilmis ama halk begenmemisti zamaninda. Heykeli yikmak akillarindan gecmedi ama. Fellik fellik dikecek baska yer aradilar. Sonunda bulup oraya diktiler. Heykel yikana demokrat diyecek halimiz yok, ayi diyecegiz elbette, medeniyetten nasibini almamis diyecegiz.

Sitelerde Paylaş

Yok onu ben kendim ogrendim.

Kemalistlerden Hitler mevzusunda cit duyamazsin. Unutturmaya calistiklari bir utanc sayfasidir

Kim demiş.

Kemalist Türkiye'den faşist İtalya'ya selam olsun başlıklı Cumhuriyet Gazetelerini unuttun mu

Ehh teorik olarak iddian hala çürümüş değil, Mussolini'yi değil de Hitler'i unutturmuşlar :lol:

Sitelerde Paylaş

Dunyada heykel yikan Erdogan'dan ve Taliban'dan baska kim var? Medeni dedigin insan heykel yikmaz. Medeni memleketlerden birisinde yine bir heykel dikilmis ama halk begenmemisti zamaninda. Heykeli yikmak akillarindan gecmedi ama. Fellik fellik dikecek baska yer aradilar. Sonunda bulup oraya diktiler. Heykel yikana demokrat diyecek halimiz yok, ayi diyecegiz elbette, medeniyetten nasibini almamis diyecegiz.

Eger o kadar saldirmasaydiniz oda o hincla yiktirmazdi zaten. Heykeller gercekten cok cirkin, koparilan yaygara cok haksizcaydi

Bu sadece bir ornek. Hicbisey yapmadigi halde adaba taliban diyorsunuz. Bunun nedeni sadece onyargidir

Sitelerde Paylaş

Eger o kadar saldirmasaydiniz oda o hincla yiktirmazdi zaten. Heykeller gercekten cok cirkin, koparilan yaygara cok haksizcaydi

Bu sadece bir ornek. Hicbisey yapmadigi halde adaba taliban diyorsunuz. Bunun nedeni sadece onyargidir

Allah Allah!!!!!

Altan'ın dediği gibi Tayyip'in gözü yiyorsa beğenmediği bir Atatürk heykelini yıktırsın o zaman. Yer mi?

Maaş mı bağladılar sana jadi, bu kadar savunmak abes cidden :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...