Jump to content

Mısır piramitleri....

Recommended Posts

Evrimin, "degisim, gelisim seklindedir" diye bir yargisi yoktur. Bu yanilgiyi videoyu hazirlayanin cahilligine veriyorum ve yadirgamiyorum.

Evrim der ki; degisim rastgele ve sureklidir ve sartlara uyum saglamada avantaj saglayan degisimler aradan secilir, yoksa "aman daha soyle olsun" veya "aman daha boyle olsun" diyerek degisim olmaz. Zira evrim konusunda az bucuk bilgisi olan, yani az bucuk okuyup arastiran birisi karanlik cagida bilir, insanligin kultur ve bilim alanindaki gitgellerinide.

Benden bir tavsiye, eger evrimi curutmeye calisiyorsaniz, biraz acip evrim okuyun. Evrim, kendi icerisinde kendi celiskilerini ve daha oturmamis taslari barindiriyor zaten. Yoksa ikidebir boyle komik iddialar ile gelirlerse HYciler, evrimci sofralarina cerez olurlar ancak. Biz sahsen bu iddialari birbirimize anlatip anlatip guluyoruz, egleniyoruz zaten.

Sitelerde Paylaş

Evrimin, "degisim, gelisim seklindedir" diye bir yargisi yoktur. Bu yanilgiyi videoyu hazirlayanin cahilligine veriyorum ve yadirgamiyorum.

Evrim der ki; degisim rastgele ve sureklidir ve sartlara uyum saglamada avantaj saglayan degisimler aradan secilir, yoksa "aman daha soyle olsun" veya "aman daha boyle olsun" diyerek degisim olmaz. Zira evrim konusunda az bucuk bilgisi olan, yani az bucuk okuyup arastiran birisi karanlik cagida bilir, insanligin kultur ve bilim alanindaki gitgellerinide.

Benden bir tavsiye, eger evrimi curutmeye calisiyorsaniz, biraz acip evrim okuyun. Evrim, kendi icerisinde kendi celiskilerini ve daha oturmamis taslari barindiriyor zaten. Yoksa ikidebir boyle komik iddialar ile gelirlerse HYciler, evrimci sofralarina cerez olurlar ancak. Biz sahsen bu iddialari birbirimize anlatip anlatip guluyoruz, egleniyoruz zaten.

Doğru söylüyorsun,Yahya.Peki elektrik konusunda anlattıkları hakkında bir acıklama yapacak arkadaş var mı?

Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşım

Bu konuda bilgisi olan var mı demişsin. Var... Dedim sormuş madem izleyim yanıt vereyim ama yok vazgeçtim vermeyecem. Yanıtı hak edecek ciddiyette değil. Ben bunun şaka olmasını ümit ediyorum. Hani bir vatandaş İstanbulun altında falanca elementten falanca ton var dünyaya hükmedicez mealinde bi vidyo hazırlamıştı ya şakasına... Bu da öyle sanıyorum. Kafanızı yormayın böyle şeylere

Saygılar

Sitelerde Paylaş

Bu konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşların acıklamalarını bekliyorum...

Bu konudaki bilgim.

Hiç şüphe götürmeyecek derecede bu videoda anlatılanları doğru kabul ediyorsan (ve zerre şüphen yoksa) bir doktora görün.

tarihinde Ateist Bakis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok eğlendim, bu filmi kim yaptıysa alla ondan razı olsun.

Ama ben uzaylı işini daha çok seviyorum.

O bakımdan yavan geldi.

Sanırım onlara müslüman demenin güçlüğü göz önünde tutularak böylesi bir senaryo tercih edilmiş.

Alttan verdikleri müzik de tüylerimi tiken tiken etti.

Süper paylaşım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...