Jump to content

Etek Boyu Genelgesi

Recommended Posts

http://haber.mynet.com/detay/yasam/ilkogretim-okulunda-tecavuz-soku/425844

http://www.haberlink.com/haber.php?query=52170

http://www.habervitrini.com/arkadasina_tecavuz_eden_16lik_gence_14_yil_hapis-452676.html

http://www.webhatti.com/genel-sohbet/316612-okul-sirasinda-tecavuz-soku.html

daha niceleri,midem almıyor..

bu demek değil ki diz üstü giyenler buna mahal veriyor haşa! içsel dürtülerine hakim olamayan ergenleri kuzuların içinde kurtun nekadar sakin duracağı örneği ile bağdaştırın,bi çoğunuzun evlatları var kimse istemez bize düşen böyle ortamlar oluşturmamak 14 yaşındaki bir kız elbette küçük ama bize göre kendi yaşıtına göre değil maalesef..ana sınıfında sevgili olmaya başlıyorlar Allah muhafaza..karma eğitim tehlikeli,demişsiniz ki ayrı eğitimlerde kendi hem cinslerine yöneliyorlar bunun kanıtı nerde? tüm eşcinsel sapıklar kuran kursu yada ayrı eğitimden mi mezun? bu sapıklıktır bunu dine yaftalamak okadar çok çirkin ki bunu söyleyen arkadaşın aklından şüphe ederim! bunun ayırımını yapamayacak kadar cahilse söylenecek söz kalmamıştır ona .

Mevlam tüm evlatları koru..ecmain .

Sevgili olsunlar ne olucak? Bir kötülüğü mü var? Onların en fazla sevgililik durumu meyva suyu içmek, yanaktan öpmektir. Budur onların sevgili durumu. Ben 16 yaşındayım sevgilimle istediğimi yaparım, sevgilim de isterse tabiki. 14 yaş küçük değil. Normalde insanlar ortalama 13 yaşında üreyebilecek hale gelir. Zaten eskiden insanlar 13-14 yaşında ürüyordu(orta çağdaki halklara bakın. Köylülerin yaşamı çok kısa olduğu için öyle yapmaları gerekiyordu). Şimdi çok daha fazla yaşıyoruz. Yeni kurallar geldi. Bu yüzden durum 18'e çıktı(daha sonra 18'den yukarıya da çıkabilir). Eşcinsellik bir seçim değildir. Ya eşcinselsindir ya değilsindir. Bunu islam dininin bir yan ürünüdür. İslam dininde senin gibi kapalılar vardır. İnsanlar avrupalıları(onlar daha açık giyinirler. Avrupalılar derken onlar gibi giyinenleri kastettim) görünce azıyor. Çünkü böyle bir şey görmemişler. Avrupa'da bu olaylar çok az. Çünkü insanlar buna alışmış. Avrupa'daki tecavüz olaylarının daha çok kimler konusunda yapıldığını araştırmanızı tavsiye ediyorum. Ben alışkın olduğum için yanımda rahat giyinen kız olan arkadaşlarım oluyor. Hiçbir şekilde tecavüz veya tahrik olmuyorum. Bu tamamen tutucu zihniyetin bir sonucu.

tarihinde MrAtheistPhilosopher tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 102
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Mevlam tüm evlatları koru..ecmain .

Allahı geçeceksin bir kere, her yıl dünyada sex işçisi olarak kullanılan satılan filmi çekilen istismar edilen çocukların etrafında oluşam pazar 20 milyar dolar. Senin allahın buna sebep oluyor hem irade buyuruyor hemde olayların karşısına geçip çekirdek çitler gibi seyrediyor.

Bu arada başlıkta acaip olmuş tam müslüman başlığı olmuş neresinden tutsan elinden kalır, ama bunların baş sebebi din feodalite tutucu zihniyet her şeyin abartılması hiç bir şeyin normallememesi olarak görüyorum bir kere düşünün tanrıya inanmayan evrime inanan hiç bir şeyin kutsal olmadığını düşünen sonsuz evreni, dünyayı tarihi bilimi ahlakı kavrayan adam bu işlerle uğraşmaz din ve feodalite içinde dar kalıplara sıkışmış adam bunları kafaya takar.

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu tamamen tutucu zihniyetin bir sonucu.

bunu kanıtla dersem!

nasıl bir vicdan var ki sizlerde şirketen sonra büyük günahlara giren çirkinlikleri dine yaftalıyorsunuz,el insaf ama..

sokaklara atılan bebekelri,ceninleri hangi çağdaş ülkeler yapıyor sen bi araştır tam hatırımda değil türkiye 15-20 lik bir sıralamada sanırım sonlardan 17 yada 18 deydi,yüzümüzü batıya döndükçe bunlar artıyor sadece adı değişiyor tecavüz değilde cinsel ilişki karşıklı isteme ile,14 yaşında çocuk istemeyi ne bilir,isteme yetisini kazanamamıştır ki o !

bakışlarını bile korusunlar diye erkeklere ayet varken bu edepsizlikleri dine mal edemezsiniz!

Sitelerde Paylaş

Dünyada 200'den fazla ülke olduğunu düşünürsek. 15-20 ülkenin adını gördükten sonra emin ol yanıtını vereceğim. Kanıtla diyorsun ya hayatında hiç psikoloji kitabı okudun mu? Biraz psikoloji okuyan birisi bunu anlar. Milletimize cazip ve tahrik edici geliyor. Çünkü bu her gün görülen bir şey değil. O adamın karısı öyle değil veya muhattap olduğu kadınlar öyle değil. 14 yaşında emin ol senden zekiydim. Ama ben kendimi yetiştirdim orası ayrı konu. Bunda ailemin tutucu olmamasının büyük payı vardır. Ceninleri hangi çağdaş ülke yapıyor ne yahu? Cenin yapmak diye bir şey yoktur. Döl­lenmenin bir hafta sonrasıyla sekizinci hafta sonu arasına verilen addır. Cenin bir canlı değildir. Bir insan bile değildir. Bir organizma grubudur(ben burda cenin derken cenin süre zarfındaki yumurtadan bahsediyorum). Kürtaj diyorsun galiba sen :). Cahil seni. Bakamayacağın çocuğu cenin süre zarfında kürtajla aldırmak daha iyidir. Hayatı boyunca onu süründürmek yerine. Şirket'ten sonra değil Şirk'ten sonra olucak. Zaten Allah'ın narsistliği çok komik. Sübyancılığı en büyük günah saymıyor da kendisine şirk koşmayı en büyük günah sayıyor. Sokağa atılan bebekler raporunu gösterebilirsen yanıtlayacağım hangi ülkeler var orada bilmiyorum. Yoksa sana her ülke sıralamasına göre bir açıklama yapmam gerek bu da en az 10-15 açıklama demek. Raporu gösterirsen söz açıklamayı yapacağım.

Sitelerde Paylaş

dünyada kaç ülke var diye sormuyoruz ki,15-20 ülkenin sıralaması yapılmıştı dediğim gibi türkiye sonlardaydı ki bi kaç yıl önceydi okuduğum..

dediğin gibi bir paradoks kurabiliriz adam dindar değildir çevresi kapalıdır açık bir bayana sarkıntılık eder,burada dinin sucu nerede?

din değil dinsizlik perçinler bunu,ayırımını yapamıyormusun ?

ayrıca yazımı düzelttiğin için teşekkürler peh peh ! yüzeyciler..

Sitelerde Paylaş

dünyada kaç ülke var diye sormuyoruz ki,15-20 ülkenin sıralaması yapılmıştı dediğim gibi türkiye sonlardaydı ki bi kaç yıl önceydi okuduğum..

dediğin gibi bir paradoks kurabiliriz adam dindar değildir çevresi kapalıdır açık bir bayana sarkıntılık eder,burada dinin sucu nerede?

Çevresi neden kapalıdır? Hahahahah Amerika hapishane raporlarına bakalım. Amerika'da ateistlerin oranı yüzde 15'tir. Müslümanların da o civarlardadır(sizin işinize yarasın diye yüzde 20 yapıyorum. Malum çekirgeler gibi ürüyorsunuz). Hapishanedeki müslüman oranı yüzde 15, ateist oranı yüzde 0,02'dir. Hristiyanların yüzde 75(amerikanın yüzde 75'i hristiyan'dır). Geriye kalan yüzde ise diğer dinler. Enterasan. Dinsizlik perçinlememiş bunu. Dizginlemiş aksine. O adamın çevresinin kapalı olmasının sebebi din değil miydi? Bu arada ben bütün kötü olaylar inançlı olmaktan gelir demiyorum. Ama u olayın sebebi islam dinidir.

Sitelerde Paylaş

islam harici dinler dinsizlikle eş değerdir gözümde,bir insan sapıksa kalbi meyilliyse açıklık kapalılık alakası olmadığını bilmen gerek,din ne der dinciler nasıl davranır ona bakılmalı,dindar biride yapar bunları ki yapıyor müslüman olarak sadece dinsizler yapıyor demiyorken ben sen niye dinde olmayan kul acizliğini islama yaftalıyorsun?

kadın kapalı diye başkasına sarkıyor yani etrafındaki açık olsa uzağa gitmeden ona sarkacak olur bu kişiyle alakalı bir durum ,bende derim ki sana herkes kapalı olsun adam kimseye sarkmasın !

Sitelerde Paylaş

islam harici dinler dinsizlikle eş değerdir gözümde,bir insan sapıksa kalbi meyilliyse açıklık kapalılık alakası olmadığını bilmen gerek,din ne der dinciler nasıl davranır ona bakılmalı,dindar biride yapar bunları ki yapıyor müslüman olarak sadece dinsizler yapıyor demiyorken ben sen niye dinde olmayan kul acizliğini islama yaftalıyorsun?

kadın kapalı diye başkasına sarkıyor yani etrafındaki açık olsa uzağa gitmeden ona sarkacak olur bu kişiyle alakalı bir durum ,bende derim ki sana herkes kapalı olsun adam kimseye sarkmasın !

İslam hoşgörü dini değildir o halde.

Ayrıca unutma dünyada islam azınlıkta, bu konuda diğer din sahiplerini karşına almış oluyorsun. :)

Sitelerde Paylaş

Kadınla erkeği ayırdığın, kadının kolunu bacağını örtüp poşete soktuğun müddetçe çocuklar da kadınlar da taciz ve tecavüze uğrayacaktır, ensest artacaktır, ne kadar sapıklık varsa hepsi de bol miktarda görülecektir meçhule.

Kapanmak kadını korumaz. Erkeği daha çok tahrik eder, saldırganlaştırır, hayvanlaştırır.

Çok dindar erkekler neden etrafa sapık sapık, sinirli sinirli bakıyor sanıyorsun...

Kızların diz kapağı ve ya kolları görününce de bir şey olmaz. Korkmayın.

Siz erkeklerinizi eğitin, saygı duymayı öğretin, erkek olmak nedir, bir zahmet anlatıverin.

Sitelerde Paylaş

pro..bu konuda hassasım,o çocuklar konusunda..elleri kurusun..

Ya arkadaş bırak pedofilinin kralı islamdadır

Bak allahın adaleti ömere bir sürü kadın yetmemiş muhammedin küçük kızı fatımaya sarkmıştır muhammed kızı aliye vermiş ömer o yaştan sonra yememiş içmemiş beklemiş anasını alamadım kızını alayım diye ali ile fatımanın kızları ümmü gülsümü almıştır Muhammed ve çevresindekiler hep böyledir saaddet zinciridir araplar böyledir islamda araplarda çocuk istismarının pedofilinin kralı vardır.

Gençlerin birbirini sevmesi tanıması günah koskoca sakallı yaşlı başlı adamların küçük çocukları götürmesi sevap neymiş resulle akraba olacaklar tabiiii

Sitelerde Paylaş

Kadınla erkeği ayırdığın, kadının kolunu bacağını örtüp poşete soktuğun müddetçe çocuklar da kadınlar da taciz ve tecavüze uğrayacaktır, ensest artacaktır, ne kadar sapıklık varsa hepsi de bol miktarda görülecektir meçhule.

Kapanmak kadını kormaz. Erkeği daha çok tahrik eder, saldırganlaştırır, hayvanlaştırır.

Çok dindar erkekler neden etrafa sapık sapık, sinirli sinirli bakıyor sanıyorsun...

ifeel sen yapma bari,tüy bitti inan..

dinde bu yok,bakışlarını çevirenlerin kalplerine daha leziz tat veririm diyen Rahman'ın kulları yapmaz bunu gerçek müslümansa şayet! kapalılık tahrik ediyorsa niçin açık bayanlara bakılıyor? çarşafta giysen tahrik unsuru olabilir kadın,yaratılıştan bu böyledir,dinde bakmak bile günah ya hu,baktırmaz ki zaten Rahman,baksada görmez,istisnai durumlar var hepte olacak ama dinde yoktur yoktur yoktur!

Sitelerde Paylaş

efendime(asm) inanmayan din,din değildir .

sen niye yaşıyorsun?

Genlerimi bir sonraki nesle aktarıp sonra yokolacağım bu kadar. O da eğer üreme eylemini gerçekleştirsem.

Yaşamamın nedeni varsa ki, - ben bu olayda pasifim-, genlerimin doğal seçilimde başarıyla seçilip bir sonraki nesillere

aktarılması.

Belki daha iyi bir yaşam makinası yapılabilir. Çok yavaş bir süreçte. :)

Sitelerde Paylaş

Lisenin zilleri çalıyor yine..Sen yine geç kaldın liselim..liselim liselim..naynaynom diye bir Cengiz Kurtoğlu şarkısı vardı..Sonra Alpay var..Ne demişti:

Okul yolu sensiz

Ölüm kadar sessiz

Geçtim o yoldan dün

İçim doldu hüzün

Yapraklar solarken

Adını anarken

Bekletme ne olur

Gelmek zamanı gel

Yok yok yok

Gitme gitme gel

Eylülde gel...

Sapıklık san'ata da bulaşmış :)

Sitelerde Paylaş

Bu tamamen tutucu zihniyetin bir sonucu.

bunu kanıtla dersem!

nasıl bir vicdan var ki sizlerde şirketen sonra büyük günahlara giren çirkinlikleri dine yaftalıyorsunuz,el insaf ama..

sokaklara atılan bebekelri,ceninleri hangi çağdaş ülkeler yapıyor sen bi araştır tam hatırımda değil türkiye 15-20 lik bir sıralamada sanırım sonlardan 17 yada 18 deydi,yüzümüzü batıya döndükçe bunlar artıyor sadece adı değişiyor tecavüz değilde cinsel ilişki karşıklı isteme ile,14 yaşında çocuk istemeyi ne bilir,isteme yetisini kazanamamıştır ki o !

bakışlarını bile korusunlar diye erkeklere ayet varken bu edepsizlikleri dine mal edemezsiniz!

seçimlerde zil takıp oynadığın partinin cumhurbaşkanı kaç yaşında almış acaba karısını..

ikiyüzlü rezil seni....

Sitelerde Paylaş

seçimlerde zil takıp oynadığın partinin cumhurbaşkanı kaç yaşında almış acaba karısını..

ikiyüzlü rezil seni....

Açık açık yazacaksın müslümanlara net anlasınlar

Abdullah Gül 30 (otuz) yaşında iken 15 (onbeş) yaşında Hayrünnisa gül ile evlenmiştir

Burada gene arap ve islam zihniyetinden kaynaklanan pedofili olayını görebiliyoruz.

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...