Jump to content

Angelina Geliyor, Angelina!

Recommended Posts

• İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ben şahsen poposunu beğeniyorum.

Özellikle Tom Raider filmindeki kıyafetiyle.

Her Lara Croft Angelina değildir :) senin gözler şaşırmış :)

Ellen Roche :)

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=ellen%20roche%20lara&gs_sm=e&gs_upl=4450l4998l0l5l4l0l3l0l0l219l219l2-1l1&biw=1259&bih=759&wrapid=tlif130828959258121&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi

Sitelerde Paylaş

Bence de herhangi biri değil valla. Ben bile kadın halimle inanılmaz güzel ve dişi buluyorum onu, dibi düşen erkekleri de anlıyorum.

Benim hitim yine de Catherine Zeta Jones.

Angelina ne kadar insan evladıdır, bilemem; öyle elma seçer gibi değişik renkte çocuklar toplaması bana pek samimi gelmiyor. Yanılıyor olabilirim de tabii.

Bşlığını da istediğin gibi değiştirdim, cümlenin sonuna üç nokta ekleyerek geri kalanı okuyucunun ve senin düşlerine bırakmayı da ihmal etmedim.:)

Catherine Zeta Jones benim de hitim.Hele o zorro1 deki antonio banderasla olan dansları yok mu of of:)

Sitelerde Paylaş

Ne olacak yani hataya gelip bir kaç suriyeli mülteciyi öpüp koklayınca . Hepsi göstermelik arkadaş . BM iyi niyet temsilcisi sözde . Gelsin yapsın yardımlarını bm desteğini alarak neden yapmıyor ?

Yoksa yapmış da benim mi haberim yok ? Haaa bu yardım öyle bir kaç ekmek bir kaç paket sütler olacak değil . İşlerine gelen bölgelerde yaptıkları gibi ya bu katliamı durduracaklar yada göstermelik emarelerle hava atmayacaklar . Benim garip hataylılar da dört gözle ancalina jöle gelsin diye dört gözle beklesin . Hey gidi yurdum insanı heyy...

Sitelerde Paylaş

in touch dergisi,siz seversiniz batılıları!

kolaycılağa alışmışsınız araştırma yapın

Angelınanın gelişinde ki iyi niyete inanmasamda..

Anneliinde hata yaptıgı nı sanmıyorum ..Angelina cocuk haklarının en cok korundugu ulkelerden bırınde yasıyor..Ayrıca hizmetci ile eşinin yakınlaşması olmustu angelina bu nu fark edip kadını hırpalamıştı..

Hizmetcının uydurdugu bir yalan..

.yani mechule sende hemen inanmıyormusun bu uydurmalara sasırıyorum..aa sen muslumandın uydurmalara inanmana şaşmamalı..

Sitelerde Paylaş

Angelina'nın gelmesinin bir faydası da dün haberlerde duydum, yolları asfaltlayıp kaldırımları yapıyorlarmış.

Bizim insanın değeri yok, ama elin Amerikalısına rezil olmamak lazım.

Belediyenin aklı şimdi mi geldi?

Aslında Angelina gelmişken Ankara'ya da uğrasa bari. Belki Gökçek oranın alt yapı sorunu da çözer, rezil olmamak için.

:)

Sitelerde Paylaş

Kadın deyince benim aklıma Catherine Zeta Jones geliyor. Onun yanında Angelina da neymiş.:)

Saygı duyarım; ancak Pénélope Cruz'u de unutmayın derim.

(5 MB kontenjanı doldurduğum için resim yükleyemedim. Özür...)

Sitelerde Paylaş

Kadın bir insanlık görevi üstlenip taa buralara kadar gelmiş ve bazıları bunun altında bile bit yeniği aramaktan geri durmamış.

Angelina yardım etmek istediği insanları biraz tanısaydı yardıma gelmek bir yana tepelerine bomba yağdırıp topunu yeryüzünden silmek isterdi.

Saf bu kadın saf.

Sizlere yardım edilemeyeceğini, uzattığı elin ısırılacağını bilmiyor henüz.

91'de Saddam'dan kaçan yüzbinlerce Kürt bugün nasıl dağa çıkıp bizi sırtımızdan vurduysa, bugün sınırlara yığılan ve kucak açtığımız bu ilkel insan sürüsü de bir gün aynını yapacaktır.

Koynumuzda yılan besliyoruz resmen!

Sitelerde Paylaş

Kadın bir insanlık görevi üstlenip taa buralara kadar gelmiş ve bazıları bunun altında bile bit yeniği aramaktan geri durmamış.

Angelina yardım etmek istediği insanları biraz tanısaydı yardıma gelmek bir yana tepelerine bomba yağdırıp topunu yeryüzünden silmek isterdi.

Saf bu kadın saf.

Sizlere yardım edilemeyeceğini, uzattığı elin ısırılacağını bilmiyor henüz.

91'de Saddam'dan kaçan yüzbinlerce Kürt bugün nasıl dağa çıkıp bizi sırtımızdan vurduysa, bugün sınırlara yığılan ve kucak açtığımız bu ilkel insan sürüsü de bir gün aynını yapacaktır.

Koynumuzda yılan besliyoruz resmen!

Aman ne güzel.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...