Jump to content

Allah Unuturmu ?

Recommended Posts

Yalan bu.

Böyle bir şey imkansız.

Ne nefreti yahu?

Ateizm nedir, Ateist nedir öğren.

Bizim yemeğimizde öyle bir tuz yok.

Sende nasıl bir Çinli'nin sevdiği yemek, Hamam Böceği Kızartması kavramı yoksa, bizde de tanrı yok.

İspat = ispatsızlık.

Ateizm ihtimaller üzerine oluşan bir bilinç seviyesi değildir.

İhtimaller üzerine oluşanlar için Agnostiklere, Panteistlere, Deistlere gideceksin.

Sen bir şeyi VAR diye niteleyebilmen için onun VARLIK özellikleri göstermesi lazım.

Senin tanrın bırak bir kaç varlık özelliğini, bir tanecik, miniminnacı varlık özelliğine bile sahip değil.

Kafalarınızdaki bir hayal o.

İnanç: Herhangi bir şeye karşı eldeki veriler kesin doğruluğunu veya yanlışlığını onaylayacak miktarda olmadığı halde, o şeye karşı KABUL veya RED şeklinde benimsenen zihinsel tutum.

İnanç doğru değil.

Tanımı böyle.

Sen elinde bir elma varken "Bunun bir elma olduğuna inanıyorum" diyemezsin.

Bunun bir elma olduğunu biliyorum dersin.

İnanca böyle kesinlikler atamasını nerden yapıyorsun sen?

Gücü nerden veriyorsun ki bilmenin ötesine geçiriyorsun?

Sen Ateizmi bilmiyorsun.

Bu nedenle de saçmalıyorsun.

Her zamanki gibi celiskiler küplerisiniz. Ne nefreti yahu diyorsunuz. Bu yüzdenmi dindar insanlari asagilayici sözler kullanirsiniz hep. Sürekli dindar insanlari hedef alirsiniz :) Degil miki inanmis olduklari sey size bu kadar asagilayici ve nefret yüklü sözleri söyleten? Nefret etmiyormusuz :) Ateizm gercegin ta kendisidir? Acikla gercegide insanlar bilsinler yahu. Elde tutulabilir gerceginiz nedir? Allah i görmen mümkün degil ama her tarafta imzalarini görmen mümkün. ayna baktiginda bile :) iyisimi git bi masturbasyon cek. al eline o menini. Bi aynaya bak bide o meniye bak.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 102
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Her zamanki gibi celiskiler küplerisiniz. Ne nefreti yahu diyorsunuz. Bu yüzdenmi dindar insanlari asagilayici sözler kullanirsiniz hep. Sürekli dindar insanlari hedef alirsiniz :) Degil miki inanmis olduklari sey size bu kadar asagilayici ve nefret yüklü sözleri söyleten? Nefret etmiyormusuz :) Ateizm gercegin ta kendisidir? Acikla gercegide insanlar bilsinler yahu. Elde tutulabilir gerceginiz nedir? Allah i görmen mümkün degil ama her tarafta imzalarini görmen mümkün. ayna baktiginda bile :) iyisimi git bi masturbasyon cek. al eline o menini. Bi aynaya bak bide o meniye bak.

Dindar insanları aşağılayıcı sözler söylemiyoruz.

Senin kitabındaki günah hareketler, yapılmaması gerken davranışlar kriterine göre sizler bizlerin sizleri aşağıladığını düşünüyorsunuz.

Ayrıca,

Meniden insana olan süreçlerin tamamı biliniyor.

Ayrıca meni içerisinde milyonlarca farklı alternatif canlı var (başka sperm birinci gelseydi başka biri olacaktı senin yerine, veya normal seks yerine korunmalı seks tercih edilmiş olsaydı sen yoktun, pozisyon değişik olsaydı başka sperm girecekti)

Allahı görmek sorun değil.

Bak bu sitede incelersen insanların artık bırak mikropları artık fotonları inceleyebildiklerini göreceksin.

Sorun görmek değil.

Hiçbir duyu organıyla, hiçbir ölçüm ve tespit teknolojisi ve cihazıyla algılanamıyor.

İmzası var vs meselesine gelince,

Koyunlardaki koçlardaki allah yazıları mı? :)

Komiksin.

Cahilsin.

Bir bok bilmeden gelmişsin buraya.

Ulan meniden insana olan süreci kutsallaştırıyorsun yahu.

Cehaletinden de utanmıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Dindar insanları aşağılayıcı sözler söylemiyoruz.

Senin kitabındaki günah hareketler, yapılmaması gerken davranışlar kriterine göre sizler bizlerin sizleri aşağıladığını düşünüyorsunuz.

Ayrıca,

Meniden insana olan süreçlerin tamamı biliniyor.

Ayrıca meni içerisinde milyonlarca farklı alternatif canlı var (başka sperm birinci gelseydi başka biri olacaktı senin yerine, veya normal seks yerine korunmalı seks tercih edilmiş olsaydı sen yoktun, pozisyon değişik olsaydı başka sperm girecekti)

Allahı görmek sorun değil.

Bak bu sitede incelersen insanların artık bırak mikropları artık fotonları inceleyebildiklerini göreceksin.

Sorun görmek değil.

Hiçbir duyu organıyla, hiçbir ölçüm ve tespit teknolojisi ve cihazıyla algılanamıyor.

İmzası var vs meselesine gelince,

Koyunlardaki koçlardaki allah yazıları mı? :)

Komiksin.

Cahilsin.

Bir bok bilmeden gelmişsin buraya.

Ulan meniden insana olan süreci kutsallaştırıyorsun yahu.

Cehaletinden de utanmıyorsun.

Ne alaka yaa kecilerin üstlerindeki yazilar ile? Ne sacmaliyorsun? Yuhh yani kardes kusura bakma ama. O meniden insana gecen dönem var ya hani. Hani su bilimin son yüzyillarda buldugu. 3 Karanlik Dönem. Okuma yazmayi bilmeyen adam bilim adami gibi dökmüsmü yani kitaba diyorsun? :) pes dogrusu. Seni yaratandan hic mi korkun yok :p :) Sorumu iyi oku ve cevap ver. Bi sperme bak bi kendine. Sonra deki hass.. tir ordan kendine :) O gözlerin varya o gözlerin keske dili olsaydi keske :)

Sitelerde Paylaş

Ne alaka yaa kecilerin üstlerindeki yazilar ile? Ne sacmaliyorsun? Yuhh yani kardes kusura bakma ama. O meniden insana gecen dönem var ya hani. Hani su bilimin son yüzyillarda buldugu. 3 Karanlik Dönem. Okuma yazmayi bilmeyen adam bilim adami gibi dökmüsmü yani kitaba diyorsun? :) pes dogrusu. Seni yaratandan hic mi korkun yok :p :) Sorumu iyi oku ve cevap ver. Bi sperme bak bi kendine. Sonra deki hass.. tir ordan kendine :) O gözlerin varya o gözlerin keske dili olsaydi keske :)

Tamam,

Sen git yat kalk al cenneti,

Yanacaksak biz yanacaz oğlum.

Sana giren çıkan ne?

Hem sen teminatı ne ile aldın?

(Senin dininde ölene kadar senle benim bir farkım olup olmadığını sadece allah bilmiyor mu?)

O halde nedir bu?

Ayrıca yine dinine göre allah kendi şeyinin keyfince hareket etmez mi?

Cehenneme atar veya domaltır düzer.

Sana ne?

Belki özel anlaşma yapacağım onla?

Belki bilmediği ve erişemediği güçlere sahibim?

Belki şantaj yapacağım (elimde fotoğrafları var, veya değer verdiği bir şey var belki)

Seni ne ilgilendirir oğlum benim başıma gelecekler?

Belki öyle büyük bir şantaj malzemem var ki elimde, sadece cennete gitmekle kalmayacağım bir de senin sonsuza kadar her gün düzülmeni isteyeceğim?

İşine bak.

Cahil herif.

tarihinde Ateist Bakis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

‎1993 yılında çekilen Tribe Meets White Man adlı belgeselden derlenen video, ilk kez beyaz ırk gören yerli kabile üyelerinin jest ve mimiklerini bütün doğallıklarıyla bizlere sunuyor.

http://www.youtube.com/watch?v=-Y-iH3phMRk&feature=related

Müslümanlara soru; bu insanlara peygamber göndermeyen allah hepsini cehennememi atacak yoksa onlara kıyakmı geçecek?

Ne allahtan ne islamdan haberi olmayan bu kabileyi allah unutmuşmudur?

Allah onları bilmediklerinden dolayı sınav edemeyeceğine göre nasıl bir hüküm verecek?

Eğer onları sınav etmeden cennete gönderiyorsa bizimde böyle bir hakkımız yokmu?

Cehenneme gönderiyorsa onlar sormazmı bizede peygamber gönderseydin?

Ademe herşey öğretildi diyen müslümanlar, bu kabilenin hiçbirşey bilmemesine ne diyor?

Gördüğünüz gibi hiç birşeyden haberi olmayan bu kabile allah tarafından unutulmuş.

Belki de Allah senin düşündüğü gibi bir varlık değildir.

"Muahammed'in Tanrısı delirmiş, çıldırmış olmalı." diye tutturup duruyorsunuz ya bezen.

"İnsanları Cehenneme atacak bir Tanrı mı? Doğrusu ben bunu mantıklı bulmuyorum" diyorsunuz ya ya da bazen diyoruz ya.

Belki de Allah düşündüğümüz gibi bir varlık değil ve Dinleri gönderişi de bizim algıladığımız gibi değildir.

Belki de Peygamber olmayı insan kendisi seçiyordur. Ve oluyordur.

Sitelerde Paylaş

Belki de Allah senin düşündüğü gibi bir varlık değildir.

"Muahammed'in Tanrısı delirmiş, çıldırmış olmalı." diye tutturup duruyorsunuz ya bezen.

"İnsanları Cehenneme atacak bir Tanrı mı? Doğrusu ben bunu mantıklı bulmuyorum" diyorsunuz ya ya da bazen diyoruz ya.

Belki de Allah düşündüğümüz gibi bir varlık değil ve Dinleri gönderişi de bizim algıladığımız gibi değildir.

Belki de Peygamber olmayı insan kendisi seçiyordur. Ve oluyordur.

Yani diyorsun ki Allah vardir ama dinlerde tanimlandigi gibi olmayabilir. Bu senin dusuncen. En son cumleye gelince bir sey diyecegim ama yine hakaret gibi algilamasin kimse ben sadece tespit yapiyorum. Diyelim ki ben kendimi peygamber ilan ettim, benim buna ya inanmadigim halde cok iyi oyleymisim gibi davranmam lazim ya da hakkaten peygamber oldugumu zannetmem lazim. Bazi ciddi ruh hastaliklarinda mesela sizofrenlerde bu tur seylere rastlaniyor, kendi yarattiklari gercek ustu seylere inanmalari gibi... yani simdi sana gore kendilerini peygamber ilan edenler oyle olmadigini bildigi halde oyleymis gibi mi davraniyor yoksa gercekten bir rahatsizligi var ve peygamber olduguna mi inaniyor?

Sitelerde Paylaş

Tamam,

Sen git yat kalk al cenneti,

Yanacaksak biz yanacaz oğlum.

Sana giren çıkan ne?

Hem sen teminatı ne ile aldın?

(Senin dininde ölene kadar senle benim bir farkım olup olmadığını sadece allah bilmiyor mu?)

O halde nedir bu?

Ayrıca yine dinine göre allah kendi şeyinin keyfince hareket etmez mi?

Cehenneme atar veya domaltır düzer.

Sana ne?

Belki özel anlaşma yapacağım onla?

Belki bilmediği ve erişemediği güçlere sahibim?

Belki şantaj yapacağım (elimde fotoğrafları var, veya değer verdiği bir şey var belki)

Seni ne ilgilendirir oğlum benim başıma gelecekler?

Belki öyle büyük bir şantaj malzemem var ki elimde, sadece cennete gitmekle kalmayacağım bir de senin sonsuza kadar her gün düzülmeni isteyeceğim?

İşine bak.

Cahil herif.

Su an icin Allah i tam olarak anlamamis olmandan dolayi ateist sifatina sahipsin. Allah elbetteki kimin ne olacagini bilir. Bugün ben bilmem senin gelecekte ne olacagini. Ama senin su halinle öbür tarafta ne olacagini cok iyi bilirim. Cünkü kuran acikliyor ne olacagini. Kuran kurtulusa erecek olanlarin ise hangi sifatlara sahip olduklarini bildirir. Bu arada aynaya bakinca cok zoruna gitmis olsa gerekki bu kadar sinirlenmissin. Caresizlik. Belki forumdaki diger arkadaslarlada paylasabilirsin caresizligin nasil bir sey oldugunu :)

Bilim gelistikce eriyorsunuz. Yakindada siz ve sizin gibi düsüncelere sahip arkadaslarda öyle eriyip kücük bi tuz gölü olusturuverirler artik. keske DNA hemen ortaya cikmasaydida erimenizde yavas yavas olsaydi. Siz artik DNA yi incelemeye bile korkuyorsunuz dimi? :) Bakalim bilimle ilgilenen profesörler ne gibi aciklamalarda bulunmus.

"Nasıl oldu da genetik bilgi, onu yorumlayan mekanizmalarla (enzimler ve diğer moleküler yapılarla) birlikte ortaya çıktı? Bu soru karşısında kendimizi bir cevapla değil, hayranlık ve şaşkınlık duyguları ile tatmin etmemiz gerekiyor." (Douglas R. Hofstadter, Gödel, Escher, Bach: An Eternal Golden Braid, New York: Vintage Books, 1980, s. 548)

"Son derece kompleks yapılara sahip olan enzimlerin ve nükleik asitlerin (RNA ve DNA) aynı yerde ve aynı zamanda rastlantısal olarak oluşmaları aşırı derecede ihtimal dışıdır. Ama bunların birisi olmadan diğerini elde etmek de mümkün değildir. Dolayısıyla İNSAN, YAŞAMIN KİMYASAL YOLLARLA ORTAYA ÇIKMASININ ASLA MÜMKÜN OLMADIĞI SONUCUNA VARMAK ZORUNDA KALMAKTADIR." (Leslie E. Orgel, "The Origin of Life on Earth", Scientific American, Cilt 271, Ekim 1994, s. 78)

Yüksek organizmaların genetik programlarının yapısı, milyarlarca bit (bilgisayar birimi) bilgiye ya da bin ciltlik küçük bir kütüphanenin içindeki tüm harflerin dizilime eşdeğerdir. Bu denli kompleks organizmaları oluşturan trilyonlarca hücrenin gelişimini belirleyen, emreden ve kontrol eden sayısız karmaşık işlevin tamamen rastlantıya dayalı bir süreç sonucunda oluştuğunu iddia etmek ise, İNSAN AKLINA YÖNELİK BİR SALDIRIDIR. AMA BİR DARWİNİST, BU DÜŞÜNCEYİ EN UFAK BİR ŞÜPHE BELİRTİSİ BİLE GÖSTERMEDEN KABUL EDER! (Michael Denton, Evolution: A Theory in Crisis. London: Burnett Books, 1985, s. 351)

Bu bilim adamlarinin hepsi salak bi siz akillisiniz dimi :) Bunlar Allah a inanmiyor olsalar bile has adamlar. Dogruyu en azindan gördükleri zaman saklamazlar veya ondan kacmazlar. Onlar islerini bir seyleri düsman edinmeden yaparlar.

Sitelerde Paylaş

Tipik teist arsızlığına devam.

Hem benim adıma hem kendi adına konuşuyorsun.

Çaresiz olmamı, aciz olmamı istiyon değil mi?

Sadist pislik...

Ben senin olmadığın kadar mutlu ve onurlu bir yaşam sürüyorum.

Bir cennet uğruna anamı, babamı, bacımı, evladımı, sevdiklerimi satıp yerlere kapanacak kadar adi değilim.

Ancak böyle angut angut yazarsın buralarda.

Benim gibilere bakıp da yerlere kapanarak maymunluk yapıp muz beklediğin tanrıdan ödül alma şansın fazla diye sevinip durursun.

Dur seni mutlu edeyim.

Allaha inanmayan adam olarak felçli, perişan,yavşak, sefil, pislik, mutsuz, huzursuz bir halde yaşam sürüyorum.

Al mutlu ol :)

Ayrıca bana yayınevi baskısı kaynaklar sunma.

Ban Üniversite onaylı kaynaklar getir.

İş yayınevine kalsa 10 Bin TL ile ben senin eşek soyundan geldiğini iddia eden bir kitabı yayınlatırım ve sonra tarihle birlikte sana kanıt olarak sunup "eşşoğlu eşşek" derler. :)

Burası sizin gibi boş adamların tekrar tekrar sorularını yanıtlayan koskoca bir BİLİM forumuna sahiptir.

Bir oku.

Rahatsızsınız siz.

Aynı zamanda şiddet de barındırıyorsunuz.

Normal adam birisinin acı, mutsuzluk, aciziyet, sefalet vb durumda olmasını ister mi?

Sitelerde Paylaş

Rahatsızsınız siz.

Aynı zamanda şiddet de barındırıyorsunuz.

Normal adam birisinin acı, mutsuzluk, aciziyet, sefalet vb durumda olmasını ister mi?

Zaten kenidileri söylüyor hesap günü geldiğinde cehennemde yanmanızı zevkle izleyeceğim diye.

Onlar kendilerinden olmayanların acı içinde kıvranmalarından zevk alabilecek kadar sadistler.

Kendi içlerindekileri bile sırf mezhebi dolayısıyla yok etmekten zevk alıyorlar.

İşte bunlar gibiler de 18 yıl önce insanları diri diri yakarken Allah-u ekber nidaları atabiliyorlardı.

Sitelerde Paylaş

Zaten kenidileri söylüyor hesap günü geldiğinde cehennemde yanmanızı zevkle izleyeceğim diye.

Onlar kendilerinden olmayanların acı içinde kıvranmalarından zevk alabilecek kadar sadistler.

Kendi içlerindekileri bile sırf mezhebi dolayısıyla yok etmekten zevk alıyorlar.

İşte bunlar gibiler de 18 yıl önce insanları diri diri yakarken Allah-u ekber nidaları atabiliyorlardı.

Bir tane danakavakta burda ışte. Dedim anca bir kaç kazma insanın yaptıkları ile kotulerler insanları. Ulan müslümanım diye geçinen insanlar oldurmedimi peygamber torunlarını? Allah mi emretti bunu? Çaresizlik işte. Yoksa yokki başka bir şey saldıracak. Ateist düşünce isim soyisim alabilirim. O kadar delikanlı isen zaten yüzümüze soylersin o sözleri. Saldıracak başka bir şey kalmadı milletin aile bireylerinemi laf soyluyorsunuz. Karaktersizler topluluğu. Sizmi insansiniz? Batil hep kaybedicidir.

tarihinde clopidogrel tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bir tane danakavakta burda ışte. Dedim anca bir kaç kazma insanın yaptıkları ile kotulerler insanları. Ulan müslümanım diye geçinen insanlar oldurmedimi peygamber torunlarını? Allah mi emretti bunu? Çaresizlik işte. Yoksa yokki başka bir şey saldıracak. Ateist düşünce isim soyisim alabilirim. O kadar delikanlı isen zaten yüzümüze soylersin o sözleri. Saldıracak başka bir şey kalmadı milletin aile bireylerinemi laf soyluyorsunuz. Karaktersizler topluluğu. Sizmi insansiniz? Batil hep kaybedicidir.

Müslümanın başka bir müslümanı öldürmesi seni haklı çıkartmaz, halen anlamıyorsun. Din yüzünden insanlar birbirlerini öldürüyor diyoruz, var sandığın allah emretti veya etmedi kimin umrunda.

Bir kaç insan dediğin müslümanların %90 lık kısmı din için adam öldürmeye musait ve o şekilde beyinleri donanmıştır, inanmıyorsan cami bile demiyorum git bir kahvehaneye allah yoktur muhammed yalancının tekidir de bak bakalım sana etekli fistan giydirmiyorlarmı. Dünkü çocuk kendi dininden habersiz gelmiş burda müslümnanlık taslıyor. Sen hiçmi veda hutbesini okumadın ne biçim müslümansın sen?

tarihinde BOSS tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Müslümanın başka bir müslümanı öldürmesi seni haklı çıkartmaz, halen anlamıyorsun. Din yüzünden insanlar birbirlerini öldürüyor diyoruz, var sandığın allah emretti veya etmedi kimin umrunda.

Bir kaç insan dediğin müslümanların %90 lık kısmı din için adam öldürmeye musait ve o şekilde beyinleri donanmıştır, inanmıyorsan cami bile demiyorum git bir kahvehaneye allah yoktur muhammed yalancının tekidir de bak bakalım sana etekli fistan giydirmiyorlarmı. Dünkü çocuk kendi dininden habersiz gelmiş burda müslümnanlık taslıyor. Sen hiçmi veda hutbesini okumadın ne biçim müslümansın sen?

Ben sana sadece insanlarin nankorluklerinden ornek verdim. Müslümanin müslümani öldürmesi veya bir baskasinin öldürülmesi degil söylenmek istenen. Sen öldürme konusunda da Kur an okumamissin hic. Anca kulaktan duyma seylerle gelip burda naara atiyorsun millete. Kur an sucsuz bir insanin ödürülmesini %100 haram kilmistir. Yoksa sen savasmayi cok isteyip, sürekli kalleslikler yapan kafirlere karsi savasip onlari öldürmek zorunda kaldigimiz icinmi bu kadar sinirleniyorsun? Bugün Israil ve Amerika tarafindan öldürülen müslümanlar icin de sinirleniyormusun bu kadar? Belki toplanip parti bile yapiyorsunuzdur kim bilir.

Veda hutbesine gelince cok okudum sen merak etme. Veda hutbesini hic okumadinmi diye sormandaki kastin ne? anlatmak istedigin sey ne onu soyle. Maksat laf agizda kurumasin, at ortaya ki ne olursa olsun. Bu ara girip kahveye veya baska bir ortama bagirmak ancak bir delinin isidir. Akli dengesi yerinde olmayan bir insanin isidir. Bugün konu inanc olmasa dahi, gidip beyaz sarayin onundede obama aleyhinde laf saysan sana yine etek giydirirler.

Bana su soruya cevap ver hadi. Senin derdin nede gidip müslümanlarin bulunmus oldugu kahveye Allah muhammed yok diye bagirasin? Amac ne? Onlar sizin bulundugunuz kahveye gelipte Allah muhammed var deyip naralarmi attilar? Ben sana insanliktan bir ders vereyim. Gidip müslümanlarin veya diger din mensuplarinin bulundugu bir kahveye girip dinleri hakkinda bagira cagira eylem yaparsan bu diger insanlarin düsüncesine saygisizliktan baska bir sey olmaz. Gerci siz surekli böyle kaos ortamlari istiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

Bugün Israil ve Amerika tarafindan öldürülen müslümanlar icin de sinirleniyormusun bu kadar? Belki toplanip parti bile yapiyorsunuzdur kim bilir.

İsrail ve Amerika kafir değildir.

Ehli kitaptır.

tarihinde Ateist Bakis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsrail ve Amerika inançlı ülkelerdir..:))Hangi kitap üstündür diye savas yapanlar zaten aptaldır..Bu insanları düzeltmeye çalışmak boşa harcanmış zaman oluyor..Kanıtıda Ateist bakısın size verdiği cevaplardan sizin çıkardıgınız sonuc yazıları..Ne yazık ki programlanmışsınız kuran daha buyuk incil daha buyuk benim peygamberim seninkini döver gibi bahanelerle savas edecek kadar cahilsiniz..Bilinmeyenle korkutulup olmayan şeylere inandırılmış bir çeşit canlılarsınız..Kullanılıyorsunuz kullanıldıgınızı size gösterenlerden nefret edip hakaretler ediyorsunuz..Ben inanıyorum ve mutluyum siz ateistsiniz ve mutsuzsunuza geliyor cümlelerinizin anlamı..Siz nasıl mutlusunuz??Yaşamınız elinizden alınmış kullanılmış kullanılıyorsunuz farkında degilsiniz..Nedense zeki akıllı ve yaratıcı insanlar mutsuz olmuşlardır gibi bir izlenim vardır....Ama din gibi afyonu kullanan insanlarda çok mutlu olmustur diye yansıtılır. mesela aklıma geldide peygamber muhahmmet 9 yasında bir kızı kendine eş yaparak çok mutlu olmuştur..Hatta oda yetmemiş kölesinin eşini almış savasta ölen erkeklerin eşlerini almış vs..Sizinde görceginiz gibi cinsel hormonlarına yenik düşen(peygamber gibi)sadece buna önem veren erkekler mutlu olabiliyor..Sakın üzülmeyin neden ben yaşayamıyorum diye ..Kurana göre sizede cennette 14-26 arası el sürülmemiş tomurcuk memeli körpecik adına huri deilen kızlardan verilcek sizde orda cinselliğinizi yaşayacaksınız...

BAzıları bilim ugruna yıllarca çalışıp buluşlarını insanlara açıklamaya çalısır bazılarıda yatakdaki fantezileri için fantezilerden olusan kitaplar uydurur..

tarihinde Pace tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İsrail ve Amerika inançlı ülkelerdir..:))Hangi kitap üstündür diye savas yapanlar zaten aptaldır..Bu insanları düzeltmeye çalışmak boşa harcanmış zaman oluyor..Kanıtıda Ateist bakısın size verdiği cevaplardan sizin çıkardıgınız sonuc yazıları..Ne yazık ki programlanmışsınız kuran daha buyuk incil daha buyuk benim peygamberim seninkini döver gibi bahanelerle savas edecek kadar cahilsiniz..Bilinmeyenle korkutulup olmayan şeylere inandırılmış bir çeşit canlılarsınız..Kullanılıyorsunuz kullanıldıgınızı size gösterenlerden nefret edip hakaretler ediyorsunuz..Ben inanıyorum ve mutluyum siz ateistsiniz ve mutsuzsunuza geliyor cümlelerinizin anlamı..Siz nasıl mutlusunuz??Yaşamınız elinizden alınmış kullanılmış kullanılıyorsunuz farkında degilsiniz..Nedense zeki akıllı ve yaratıcı insanlar mutsuz olmuşlardır gibi bir izlenim vardır....Ama din gibi afyonu kullanan insanlarda çok mutlu olmustur diye yansıtılır. mesela aklıma geldide peygamber muhahmmet 9 yasında bir kızı kendine eş yaparak çok mutlu olmuştur..Hatta oda yetmemiş kölesinin eşini almış savasta ölen erkeklerin eşlerini almış vs..Sizinde görceginiz gibi cinsel hormonlarına yenik düşen(peygamber gibi)sadece buna önem veren erkekler mutlu olabiliyor..Sakın üzülmeyin neden ben yaşayamıyorum diye ..Kurana göre sizede cennette 14-26 arası el sürülmemiş tomurcuk memeli körpecik adına huri deilen kızlardan verilcek sizde orda cinselliğinizi yaşayacaksınız...

BAzıları bilim ugruna yıllarca çalışıp buluşlarını insanlara açıklamaya çalısır bazılarıda yatakdaki fantezileri için fantezilerden olusan kitaplar uydurur..

Sen önce elde tutulur bilgilerle gel. Iftira atmaya cok alisiksiniz siz. Sizin isiniz gücünüz iftira atmak. Islamiyeti karalamak icin atmadiginiz takla yok. Baskalarina yalakalik yaparakta onlara yaranmaya calisma.

Ehli kitap mevzusuna gelince, kitap ehli diyor anlama kitligimi cekiyorsunuz? Kitabin ehli yani. O donem kitabinin yeni kitap gelene kadar ki ehli. Yeni kitap gelince yeni peygamberi taniyip yeni kitabida rehber edinmektir Allah in emri. Hristiyanlar ve Yahudilere gelince, onlar kutsal 3 lemeye inaniyorlar. Yani baba ogul kutsal ruh. Yahudiler Yakup Allah in oglu dediler, Hristiyanlarda Isa Allah in oglu dediler. Boyle yaparakta Allah a sirk kostular ve küfre sapanlardan oldular. Ihlas suresi yeter.

ˇBismillahirrahmânirrahîm

1.

De ki: “O, Allah’tır, bir tektir.”

2.

“Allah Samed’dir. (Her şey O’na muhtaçtır, o, hiçbir şeye muhtaç değildir.)”

3.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir).”

4.

“Hiçbir şey O’na denk ve benzer değildir.”

Neyse Sizin richard da ahkam keser müslümanlara. Kessin o ahkami hristiyan ve yahudilerede göreyim ne yapiyorlar onu. Gerci bu onun farkinda :)

Sitelerde Paylaş

Sen önce elde tutulur bilgilerle gel. Iftira atmaya cok alisiksiniz siz. Sizin isiniz gücünüz iftira atmak. Islamiyeti karalamak icin atmadiginiz takla yok. Baskalarina yalakalik yaparakta onlara yaranmaya calisma.

Ehli kitap mevzusuna gelince, kitap ehli diyor anlama kitligimi cekiyorsunuz? Kitabin ehli yani. O donem kitabinin yeni kitap gelene kadar ki ehli. Yeni kitap gelince yeni peygamberi taniyip yeni kitabida rehber edinmektir Allah in emri. Hristiyanlar ve Yahudilere gelince, onlar kutsal 3 lemeye inaniyorlar. Yani baba ogul kutsal ruh. Yahudiler Yakup Allah in oglu dediler, Hristiyanlarda Isa Allah in oglu dediler. Boyle yaparakta Allah a sirk kostular ve küfre sapanlardan oldular. Ihlas suresi yeter.

Neyse Sizin richard da ahkam keser müslümanlara. Kessin o ahkami hristiyan ve yahudilerede göreyim ne yapiyorlar onu. Gerci bu onun farkinda :)

Hım anladım senin kitabın daha iyi..diğerleri şirk kostu allaha çok ayıp etmişler bak..Hemen savasmalısın bu insanlarla..Öldürün..İkizkulleri yıktınız Londrada statda bombada patlattınız ama bak akıllanmamıslar hala yahudıler hala hristiyanlar.

Savasmalısnız ..Cennette çokda güzel huriler var eger şehit olursan hepsi senin..ne cezbedici dimi..

neyse,

Kuran hem herkes ademden havadan geldi diyor hemde kardeşlerin birbiriyle yatıp ciftleşmesiniz istiyor .İğrenç..Bu iğrençlıklede yetinmeyip kadınları sadece sexs objesi üreme makinası gibi kullandırtıyor..Senın kıtabının elle tutulur yanı yok musluman..

Rıcharda laf atmıssın ..Ben muhammedi daha iyi bilirim ordan sor bana richardtan sadece 2 kitap okudum..Ama muhammedin herşeyini bebekliğimden beri işlediler beynime..

Birde aklıma gelmişken neden ORMAN INSANLARIN da ALLAH inancı yoktur müslüman cevaplarmısın??Allah unutmus mu onların rüyalarına neden girmemiş neden onlarada aksakallı dedelerden göstermemiş rüyalarında..Onların ibadetine ihtiyacı yoksa neden seninkine var..Senin el-ilahın adam seciyor musluman..Ama kuran hepiniz kardeşsiniz diyor nasıl oluyor bu şimdi..Bir açıklasana müslüman..

Sitelerde Paylaş

Ateist Bakis isim soyisim adress verirmisin. Bakalim ne kadar erkek olacaksin. Bu forumdakilerde görüyor burda ki sülale ile yanina gelip seni sisenin üstüne oturtmayan senin gibi olsun. Serefsiz kalitesiz köpek. Sizin taa g. essekler siksin.

Sizler hep carpiksiniz lan. Bizi babamiz anamiz doldurmus diyorsunuz. Biride diyor beynime islediler kücüklügümden beri ama ateistim :) Komedi filmi lan bunlar. Gotünüzdeki boku temizleyin önce kafir toplulugu.

hee Catir catir yanacaksiniz. Sikimde mi sanki, oturup sizin yanisinizi izleyecegim. Kimene cennetteki huriden. Sizin yapma etme biz ettik sen etme deyisinizi dinleyecegim :) zevk ala ala. kahkahalar ata ata. Götü boklulara bak bide sizin yanmanizami üzülecem :)

Ateist Bakıs nıcklı user arkadasa kendını anlatan methiyeleri neden benim yazımı alıntılıyarak yazdın??Sen benim soruma cevap versene..Asıl bilgisiz cahil neye inandırıldıgını bilemeyen sapkın insanlarsınız siz müslümanlar..Sizleri insan yerine koyup bilgi vermeye çalışanda suç.Amip kadar akıllısın ..Kanıtıda bu kişiliğini dinini yansıtan yazın.

TERBIYESIZ MUSLUMAN !!!

Sitelerde Paylaş

Su an icin Allah i tam olarak anlamamis olmandan dolayi ateist sifatina sahipsin. Allah elbetteki kimin ne olacagini bilir. Bugün ben bilmem senin gelecekte ne olacagini. Ama senin su halinle öbür tarafta ne olacagini cok iyi bilirim. Cünkü kuran acikliyor ne olacagini. Kuran kurtulusa erecek olanlarin ise hangi sifatlara sahip olduklarini bildirir. Bu arada aynaya bakinca cok zoruna gitmis olsa gerekki bu kadar sinirlenmissin. Caresizlik. Belki forumdaki diger arkadaslarlada paylasabilirsin caresizligin nasil bir sey oldugunu :)

Bilim gelistikce eriyorsunuz. Yakindada siz ve sizin gibi düsüncelere sahip arkadaslarda öyle eriyip kücük bi tuz gölü olusturuverirler artik. keske DNA hemen ortaya cikmasaydida erimenizde yavas yavas olsaydi. Siz artik DNA yi incelemeye bile korkuyorsunuz dimi? :) Bakalim bilimle ilgilenen profesörler ne gibi aciklamalarda bulunmus.

"Nasıl oldu da genetik bilgi, onu yorumlayan mekanizmalarla (enzimler ve diğer moleküler yapılarla) birlikte ortaya çıktı? Bu soru karşısında kendimizi bir cevapla değil, hayranlık ve şaşkınlık duyguları ile tatmin etmemiz gerekiyor." (Douglas R. Hofstadter, Gödel, Escher, Bach: An Eternal Golden Braid, New York: Vintage Books, 1980, s. 548)

"Son derece kompleks yapılara sahip olan enzimlerin ve nükleik asitlerin (RNA ve DNA) aynı yerde ve aynı zamanda rastlantısal olarak oluşmaları aşırı derecede ihtimal dışıdır. Ama bunların birisi olmadan diğerini elde etmek de mümkün değildir. Dolayısıyla İNSAN, YAŞAMIN KİMYASAL YOLLARLA ORTAYA ÇIKMASININ ASLA MÜMKÜN OLMADIĞI SONUCUNA VARMAK ZORUNDA KALMAKTADIR." (Leslie E. Orgel, "The Origin of Life on Earth", Scientific American, Cilt 271, Ekim 1994, s. 78)

Yüksek organizmaların genetik programlarının yapısı, milyarlarca bit (bilgisayar birimi) bilgiye ya da bin ciltlik küçük bir kütüphanenin içindeki tüm harflerin dizilime eşdeğerdir. Bu denli kompleks organizmaları oluşturan trilyonlarca hücrenin gelişimini belirleyen, emreden ve kontrol eden sayısız karmaşık işlevin tamamen rastlantıya dayalı bir süreç sonucunda oluştuğunu iddia etmek ise, İNSAN AKLINA YÖNELİK BİR SALDIRIDIR. AMA BİR DARWİNİST, BU DÜŞÜNCEYİ EN UFAK BİR ŞÜPHE BELİRTİSİ BİLE GÖSTERMEDEN KABUL EDER! (Michael Denton, Evolution: A Theory in Crisis. London: Burnett Books, 1985, s. 351)

Bu bilim adamlarinin hepsi salak bi siz akillisiniz dimi :) Bunlar Allah a inanmiyor olsalar bile has adamlar. Dogruyu en azindan gördükleri zaman saklamazlar veya ondan kacmazlar. Onlar islerini bir seyleri düsman edinmeden yaparlar.

Ulan kim allahı tanımıyormuş.Sen daha babanın şeyinde şey değilken ben yatıp kalkıp domalıp dua ederdim.Bütün gençliğimi risale okuyarak geçirdim.Geceleri namaz kılmaya kalkardım.Kışın bile,daha sevaptır diye,buz gibi suyla abdest alırdım.Bütün gün kuran okur,cübbeliyi dinlerdm.Günahtır diye masturbasyon bile çekmezdim.Müslümanlığın allahını yaşadım ben.Hiç birinizin yaşamadığı kadarını yaşadım.O zamanlar muhteşem gelse bile şimdi kepazelik olduğunu anlıyorum.bak sana bişey diyim mi, S.Kİ TUTTUN.BU SİTEYE GİRDİYSEN MÜSLÜMAN OLARAK ÇIKAMASSIN.çünkü eninde sonunda islam hakkında araştırma yapmaya başlıyorsun.Amacında bu serefsz ateistleri got etmek oluyor.Ama öğrendikçe,fındık kadar beynin biraz daha büyüyor.Burada bana cahil diyenler vardı.Bir şeyler yazarlardı ve ben cevaplayamazdım.İşin esprisi;sorularlaislamiyet.com'a sorardım bana sorulanları.Bu işin espriside,onlardan bile bazen cevap gelmezdi.Düşün sadece düşün.Ama bir an değil.bir saat değil.aylarca düşün.Çünkü yıllarını verdiğin bir dini bir anda söküp atamazsın.Uzun bir süreçtir.Ama kurtulduğunda kuş olup uçuyorsun.

He yok ben müslümanlığı kayıtsız şartsız kabul edicem diyorsan;

Ateist bakış,

cigi,

hacı,

FeelGood,

mantik,

CrafterMan,

BOSS,

jadı,

xislam

nicklerinden uzak dur.Zira şu an onların sayesinde bu seviyeye yükselebildim.(thanks)Buda benden sana eski müslüman kardeş öğütü.

Sitelerde Paylaş

He yok ben müslümanlığı kayıtsız şartsız kabul edicem diyorsan;

Ateist bakış,

cigi,

hacı,

FeelGood,

mantik,

CrafterMan,

BOSS,

jadı,

xislam

nicklerinden uzak dur.Zira şu an onların sayesinde bu seviyeye yükselebildim.(thanks)Buda benden sana eski müslüman kardeş öğütü.

Jadı mı...Onu cıkart şu listeden jadı yanlış nick onun yerine placebo yu electrayı yada bir bayan vardı kuranı kerımı yenıden yazan onu yazabilirsin..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...