Jump to content

Kahramanlar Hapiste Kansızlar Her Yerde

Recommended Posts

balyoz udurma dedğinizde bomba çıktı mühimmeeaaaat diye böğürenler heralde bunları gömedi :D nasıl görcek kör olmuşunuz körr

komutan akıllı gazetenin tarihine baktıryo

sizce çavuş ne cevap veriyo?

çavuş amerikalı uzmanların TEM-e eğititm verdiği günün tarihi gazete deki tarih

şu videonun sesli halişni izleyipte ulan bu işte bi bokluk var he diye işkillenmeyecek adam bi daha bu başlığa mesaj atmasın beyler

gerek yok umutsuz vakadır yanii

balyoz ergenekon bunlar gizli servis işidr beyler aklınızı başınıza alın

Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Açıklamayi iyi yaparsan anlarım..Evet nedir Kahramanlık?

Tamam..

Mesela Kurtuluş Savaşında kendi katkılarıyla düşmanla savaşan Urfa şehri kahramandır ama direnmeyen İzmir Şehri kahraman değildir..

Mesela zam yapılınca bunu protesto edenler kahramandır ama koyun gibi sineye çekenler "devlet ağa sen daha iyi bilirsin" diyenler kahraman değil..

28 Şubat sürecinde bankalarından offshore kanalıyla 50 milyar dolar yurt dışına uçurulunca gıkını çıkarmayanlar kahraman değil ama Tahrir meydanında despotu protesto edenler kahramandır..

Sitelerde Paylaş

güzel kardeşim ben senin sandklarından değilim ...

bir siyasi parti yanlısı taraftarı da değilim...

dönemim postal yalayıcılarından hiç değilim...

ben bu vatanın evladıyım kardeşim bunu anlamakta zorluk çektiğin ortada .ben tekrar belirtmek isterim....

kimse kimseye demiyo bizden olun bizim gibi düşünün..

sadece olacakları biraz kestirmeye çalışın

Walla kardeş seni anlamak için kendimi bir hayli zorladım eğer yanlış anlamışsam IQ'mun düşüklüğüne ver:

Sanırım sen diyorsunki siyasiler satılık adamlardır, bu memleketi satıyorlar ayrıca hayın adamlardır bu memleketi arkadan hançerliyorlar bütün tersaneler işgal edilmiş filan falan ama Asker bürokrasisi kahraman ve vetanperverdirler ya da ne bileyim hepar denilen parti de kahramandır vatanperverdir.

Ben de sana diyorum ki bunun belgeleri var mı, kimin kahraman kimin hayin olduğunun bir kıstası var mı..

Denktaş gitti Kıbrıs elden gitti işi bitti ruma verildi denildi peki ne oldu gitti mi yerinde değil mi şimdi.

Politikaya müdahale etmek için onlarca yıldır dış düşman icat edenler ülkenin parasını yağmaya verenler vatansever, diğerleri vatansatan oluyor öyle mi..

Sanırım senin demokrasiyle bi sorunun var, halka güvenmiyorsun. Merak etme bu halk neyin ne olduğnu bilir yeterki aralarına karış ve tanı onları...

tarihinde Selahattin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Asker yolda valilik onayı olmadan terörist olsa dahi kimlik dahi soramadığı bir ortamda senin bu cahil hezeyanlarını kim takar.

De geç bu yalanları..

Böyle yalanlara nasıl inanısın arkadaş..

Nasıl da senin gibilerinin beynini yıkayıp bu yalanlara inandırıyorlar..

Ne Valisi ne vali onayı kim takar valiyi sen beynini ekmek peynirle mi yedin kardeş..

Sitelerde Paylaş

Terörün Tsk tarafından sıfıra indirildiğini Amerikan yalaması özal tarafından tekrar diriltildiğini nereden bileceksin ki sen, ?

Bugün hangi tarafından kalktığına bağlı yorum yazmıyoruz biz, bilgi ve belgeye dayalı yazılanlar çizilenler.

OHal varmışta ne olmuş ?

Sanki dönemin çıkan yasalarını takip ettin veya bölgede oynanan oyunları takip ettinde maşallah gazeteci ağzıyla bir dolu içi boş sorular yöneltip kendi kendini askerlikten nasıl kaçarımın hesabı yaparken tatmin ediyorsun, aklın sıra.

Kaypak , bak bu insanlar bu toprakları korurken yaşamlarını feda ediyor.

http://haber.gazetevatan.com/sehit-cenazesinde-komutanin-gozyaslari/387273/1/Manset

Bu insanlar senin gibi kaypak değil, adam gibi adam.

Terör ne zaman sıfıra indi kardeş..

Amerika Apoyu paket yapıp gönderdiklerinde, oturun bu sorunu çözün dedi. Bu yüzden 99 ile 2003 arasında olaylar yaşanmadı. birbirleriyle anlaşmayınca da olaylar tekrar hortladı, nitekim şimdi yine ayan beyan devlet ve apo oturup konuşuyorlar bunu artık sağır sultan da biliyor..

Ohale gelince, Ohal döneminde köyler yakıldı faili meçhuller oldu köyü yakılan dağa çıktı sorun daha da büyüdü bir kısmı da Mersine, İstanbula vesaireye gitti şimdi onlarda orda araba yakıyor. Anlıyacağın ohal olayların büyümesinde sadece katkı yaptı..

Kafan az bassa bile şunu bilmelisin ki daha fazla demokrasi daha fazla özgürlükle herşey çözülür.

Çözüm daha fazla demokrasidir, vatandaşa güvenin onları gaza getirip birbirlerine saldırtmayın..

Sitelerde Paylaş

12 Eylül 1980'den 6 Kasım 1983 seçimlerine kadar 70 kadar TERÖRİST asılmış, bundan gözü yılan örgütler de ya sinmişler, ya da dağılmışlardı. Ama AVRUPA TOPLULUĞU'na girmek için yırtınan Özal, şirin görünmek için, 250 kişinin sırada beklemesine rağmen, İDAMLAR'I durdurduğunu açıklayınca, Ağustos 1984'de TERÖR hortladı!

Ne diyorsun sen :)

Bu mu ispatın..

Hakatten uçkurumla gülesim geliyor.

Sitelerde Paylaş

Selahattin bilmiyorum müslüman mısın ama eğer öyleysen seninle bu konuda ayrı frekanstayız ancak Flavius'a verdiğin cevaplarda sonuna kadar haklısın. Kendisi dogmatik şekilde bu tür olaylara inanır bir hale gelmiş ve çok yazık diyorum kendisine... :) Flavius o kadar boşsun ki; şu son verdiğin örnek sonrası seninle konuşmak bile gereksiz aslında. İdam ve terör bitmesi çok komik. Aynı deli paşa osman pamukoğlu mantalitesindesin. Her şeyi şiddetle çözme gayesi güdüyorsun. Sizin gibiler ülkeye hakim olsa terörü sileler evet ama %1OO eminim ki başka bir ülkeyi de kendilerine düşman edip yeni bir düşman çıkartısınız sizin gibiler. Sonu yok yani sizin mantalitedekilerde... düşman size her zaman yaratılır, kendi kendinizi iyi motive ediyorsunuz! :)

Sitelerde Paylaş

Aynı deli paşa osman pamukoğlu mantalitesindesin. Her şeyi şiddetle çözme gayesi güdüyorsun. Sizin gibiler ülkeye hakim olsa terörü sileler evet ama %1OO eminim ki başka bir ülkeyi de kendilerine düşman edip yeni bir düşman çıkartısınız sizin gibiler. Sonu yok yani sizin mantalitedekilerde... düşman size her zaman yaratılır, kendi kendinizi iyi motive ediyorsunuz! :)

Dinsizin hakkından imansız gelir.

Bir yeri almak istiyorsan düşmanın yapacaksın ki alma hakkın meşru olsun.

Sen küçüksün anlaşılan bu konular için, sosyalist koyun mantığında yazdığın için bu dünya siize göre değil.

Sitelerde Paylaş

Komünist filan değilim. Yaşım da 29, merak etme velet değilim, akıl yaşım da oldukça yüksek. Tasdikli yani iq'um da... dahi filan değilim ama iq derecem 125-135 arasında. Boşuna laf sokmaya çalışma bu yönden de. Yok akıl yaşın gibisinden. Önceden söylemek istedim, ukalalık için değil. Sosyalist yapıda filan da değilim ama sizin gibi liberal düşmanlarına karşı bu dilden konuşmak lazım zaten! :)

Sitelerde Paylaş

Komünist filan değilim. Yaşım da 29, merak etme velet değilim, akıl yaşım da oldukça yüksek. Tasdikli yani iq'um da... dahi filan değilim ama iq derecem 125-135 arasında. Boşuna laf sokmaya çalışma bu yönden de. Yok akıl yaşın gibisinden. Önceden söylemek istedim, ukalalık için değil. Sosyalist yapıda filan da değilim ama sizin gibi liberal düşmanlarına karşı bu dilden konuşmak lazım zaten! :)

Ne olduğun yazılarından belli sen hiç kendini kasma Travestiyim (Liboş) ayaklarında. :)

Önce ülkede Liberal olacak ki sonra düşmanı olsun değilmi, kıroları biz Liberal kabul etmiyoruz.:)

Sitelerde Paylaş

BÖyle başa böyle tarak.

Böyle efendiye böyle uşak.

Kendisini ateist olarak adlandırıp ahkam kesenler bile RTE ve Arınc gibi gırtlağına kadar çirkefe bulanmış beyin yıkayıcıların ağzından konuşabiliyorsa ortada muazzam bir zeka ve ahlak sorunu var demektir.

Hukuk açısından konuşuyorum diyen bu zibidi hukukun ne olduğunu bilir mi acaba?

Masumiyet karinesi diye birşey duymuş mudur bu yavşak?

Bir hukuk ülkesinden delil, kanıt olmaksızın tutuklama emri çıkarmanın hukuka en büyük darbe olduğunu bu gerizekalı şerefsize anlatabilir misin?

Burada yıllardır "yargı siyasallaşıyor" diye bağırmaktan dilimizde tüy bitti.

Yıllardır forum yönetimini bu soysuz ruh hastalarını bu kadar şımartmayın, siz ne yapmaya çalışyorsunuz diye uyarmaktan gına geldi!

Kim duydu sesimi?

Adam çıkıyor, yüzlerce askerin, aydının, gazetecinin, masumun onurlarıyla oynuyor, utanmadan iftira atıyor, delil göster diyoruz lafı kıvırdıkça kıvırıyor, eveliyor geveliyor ve hala utanmadan üstten üstten konuşup adi iftiralarına aynen devam ediyor.

Siz bu forumu bunun için mi kurdunuz bre hamkafalı aymazlar!

Ateistin hali buysa gerisini siz hesap edin...

Ne diyorsun sen. Yazdıklarımı oku, anla sonra cevap ver.

Ben nerede RTE ağzıyla konuşuyorum.

Gözün kör mü?

Diyoruz madem bu kadar delil var mahkeme niye bitmiyor.

Çünkü bitmemesinin nedeni TSK'nın üst kademesinin tasfiye edilmesidir.

Sonra da asıl muhtıra veren ve AKP'nin ekmeğine yağ süren Büyükanıta niye dokunmuyorlar diyorum.

Ama sen anlamıyorsun. Yargının siyasallaştığını bilmiyorum sanma.

Şerefsiz sensin düzgün konuş. Anlamadan ne demek istediğimi hemen saldırma.

Hilmi Özkök'ün de Atatürkçü olmadığını bu yüzden de dokunmadıklarını söylüyorum sen hala RTE ağzıymış arınç ağzıymış ...

Son cümlemde ne yazmışım iyi oku:

Bu apaçık TSK'nın komuta kademesinin AKP tarafından şekillendirilmesi operasyonudur.

İşin darbeyle alakası yok.

Sitelerde Paylaş

Ne diyorsun sen. Yazdıklarımı oku, anla sonra cevap ver.

Ben nerede RTE ağzıyla konuşuyorum.

Gözün kör mü?

Diyoruz madem bu kadar delil var mahkeme niye bitmiyor.

Çünkü bitmemesinin nedeni TSK'nın üst kademesinin tasfiye edilmesidir.

Sonra da asıl muhtıra veren ve AKP'nin ekmeğine yağ süren Büyükanıta niye dokunmuyorlar diyorum.

Ama sen anlamıyorsun. Yargının siyasallaştığını bilmiyorum sanma.

Şerefsiz sensin düzgün konuş. Anlamadan ne demek istediğimi hemen saldırma.

Hilmi Özkök'ün de Atatürkçü olmadığını bu yüzden de dokunmadıklarını söylüyorum sen hala RTE ağzıymış arınç ağzıymış ...

Son cümlemde ne yazmışım iyi oku:

Bu apaçık TSK'nın komuta kademesinin AKP tarafından şekillendirilmesi operasyonudur.

İşin darbeyle alakası yok.

Yahu amma adamsın ha.

Ben sana hitaben mi yazdım ki o sözleri...

Senin cevap verdiğin şu çift kişilikli soytarının nasıl zırvaladığını dertleşmek istedim seninle.

Sana bu dille yazmayacağımı nasıl tahmin edemedin inan ki anlamadım...

Sitelerde Paylaş

Yahu amma adamsın ha.

Ben sana hitaben mi yazdım ki o sözleri...

Senin cevap verdiğin şu çift kişilikli soytarının nasıl zırvaladığını dertleşmek istedim seninle.

Sana bu dille yazmayacağımı nasıl tahmin edemedin inan ki anlamadım...

Ben de acaba dedim ama Benim yazımı alıntılamışsın oradan karıştı bir de galiba mesajının bazı yerleri kesilmiş.

neyse sorun yok kusura bakma :)

Sitelerde Paylaş
Suç işleyen paşalar varsa bunlar zaten dışarda. Cevik Bir'inden, Audili paşasına kadar. Sapla samanı karıştırma

Tabi paşa sizin ideolojiden değilse suçlu,yargılanmış ve tutuklanmasına karar verilmişse ''Kahraman'' oluyor.

Verdiğin linkleri ispat olarak sunmamalısın.İddia yorumlar ve kendi çizgindeki sitelerin bakış açıları benim açımdan bir ispat değil.

Terörist oldukları ve terör faaliyetinde olanları TSK vuramıyor değil.Hergün bir operasyon gerçekleştiriliyor.

Askeri personelin ölmeleri yahut yaralanmaları kendilerini koruma ve güvenlik konusunda kendi zaaflarıdır kanımca.Ayrıca askerlik mesleğinde öldürülmekte var.Adı üzerinde askerlik.Askeri personelin ikamet ettiği bölge sokak ve mahallere mobese kameraları yerleştirilebilir şüpheliler takip edilebilir.

Neyse bu başlığa uğramamın sebebi suç işlediği belli delillere dayandırılan görevini kötüye kullanan kahraman diye atfettiğin generallerin içeride olması yüzünden terör arttı demen saçmalığını görmen içindi.

Ha görmeni beklemek boş bir hayalden ibaret.

O ardımda dolanan salyalı köpeğe gelince.HSKTIR ORDAN..

tarihinde Galileo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

neyin kahramanı ya... kansızlık neye göre?! Başlığı açan şahsın sorunları var muhtemelen. Kahraman oluyor bu kişiler nasıl oluyorsa! :) Erdal Sarızeybek kim ya... görmedik sanki, hiç duymadık kendisini kan uykusundan. Deli paşa da cabası bir de başka var! :)

Sitelerde Paylaş

neyin kahramanı ya... kansızlık neye göre?! Başlığı açan şahsın sorunları var muhtemelen. Kahraman oluyor bu kişiler nasıl oluyorsa! :) Erdal Sarızeybek kim ya... görmedik sanki, hiç duymadık kendisini kan uykusundan. Deli paşa da cabası bir de başka var! :)

Yavşaklık yapmak için başlıklarıma girme.

Sitelerde Paylaş

Başlıkla ilgili konuşuyorum. Bir başlık açılıyorsa buna yorum yazabilirim. Sen moderatör değilsin o yüzden girme diyemezsin bana... :) neye göre kahraman diyorum ama sen hala hakaretler ediyorsun ki kişiliğini tüm forum görüyor bu sayede işte. :)

Klavyene sağlık kardeş.

Bu Akhenaton'a iyi ders veriyorsun..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...