Jump to content

TEK TANRICI EDİB YÜKSELİN DİGERLERİNDEN FARKI

Recommended Posts

İşte böyleee,

Edip begin dini ınancı ötekilerden çoh farklı.

Adam mezheplere bile UYDURMA bidet demektedir.

Bunun yanında daha neler neler.

Gerçi nekadar uzahlardan dolaşırsan dolan,TİLKİ kimin dönüp gelecegin yer KÜRKCÜ DÜKKENİDİR.

Ama olsun genede aralarında çok büyük fark var.

Ben diyenettense Edibi tercih ederem vallla:-)))))).

İşte tek Tanrıcı Edib:,

Tek tanrıcıların Evine Hoşgeldiniz

19org.jpg 19.org

Burası, Müslüman Dünyanın nesillerdir

ayıplandığı

adaletsizlik,

despotluk,

batıl inançlar,

kadın düşmalığı,

gericilik

ve cahilliğe karşı mücadele için İslamı (Tanrı’ya Teslimiyeti) anlayış ve uygulamada reforma teşvik eden tektanrıcıların evi konumundadır.

Bu site, Allah dilerse, din ve siyaset alanında bir değişim modeline doğru etkinliklerimizde eşgüdüm, iletişim ve düzenleme sağlayan bir zemin olarak hizmet edecektir.

Burası sizin siteniz. Katkıda bulunmak isterseniz (yakında siteye, şu anda foruma) üye olmak veya sadece forumdaki tartışmalara göz atmak isteyebilirsiniz.

Neden 19? Bu sorunun cevabı birazdan önünüze çıkacak… Sayfaları takip edin…

İnşa allahutaala Edibbeg bu işde başarılı olurda ınsanlarımız gönüllü hatta karı koca gedip Şeyıhul Alanın gizli odasında kucagina yeni şeyinin üzerine oturmayacah kadar USLANIRLAR.

Bu afyon nasıl bir AFYONDURKU ınsanları bu KIVAMA getirebiliyür.

Milli egitime ayrılan paranın YEDDİ gatı çoh az, 14 gati bütce din işlerine ayrılmalı.

Bahsana ŞEYIH ınsanlar delirmesinler deye gucagına oturtuyormuş.

Canım sabahdan ahşama gadar ... ... durmadan gonuşulursa vallah azmayan tek kişi kalmaz

Osmanlı zamanında delikci ümerlerin yaptıhlarını yapıy.

Bir yerde EMME görevi yapıy:-))))).

AHILSIZ böyyük GAFANIN dibi çoh çekermiş.

Eyyyyyyyyyyyyyyyyy yücelerin yücesi MANITU bırah uyumayıda bah neler olıy,

Kimi EVLATLIĞININ garısının üstüne çıhıy,kimide Allah ve Muhammed adına milleti gucagına oturtıy.

Bunların işlerinde garı gocalarda varmış.

Fıttırmama az galdı Dr. HACI nerdesin.

Eyyyyyyyyy Manıtu benım usum,a MUKAYYAT OL,EMİ.

Tolonbeg

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Entieteist dede, bene nesihet ediy,gel gapılar gapanmadan geridön deye.

Neymiş,herhelde diger din adamlarının çoğundan Edibbeg Yahşıdır dedigim için ola.

Eger sen bu gerçegi göremiysen,hemen o saggalları TIRAŞ ET.

Gelelim gapıların gapanmasına,

Biz bu lafları çoh eşittik.

Hasbahca gerçekten bir zamanlar has bahcaydı,

Türk dünye. de de öyle

Eski ALTERNATİFORUMSA bambaşka bir dünyeidi.

Hacı çoh eyi bülür.

Yazarlarının gaçış nedenlerini pek hatırlamıyorumda,geride Hacıalıyla 3-4 arhadaşının galdığını iyi biliyorum.

Çünkü bazan gider dahılırdım onlara.

Kemdiniz yazıp kendiniz yanıtlıyorsunuz deye:-))))).

Hele 19.org süperdi

Gerisini saymıyım

Bunlarda an lamadıhları gonularda yazanlara ulu orta hırlanıp gapıları gapıyorlardı işlerine gelmeyenlere.

Şimdi git bah sinek avlıyorlar.

Diyebilirimki gördügüm gadarıyla ele avuca gelecek kişi bir elin barnahları gadar yohdur sanırım.Gerçi daha herkesi pek tanıyabilmiş degilimde..

Hele 19.orgun bu hala düşecegini mümkünü yoh ınanamazdım.

Ama demekki ınsan her usunun basmadığını form dışı yaparsa sonuna katlanmah zorunda galıyor.

19.org dışında önceleri ahlı başında olan forumların nerdeyse hepsini ben terk etmişimdir.

Ama,Edip yıllar sonra bile olsa yaptığı hatanın neticesini gördügünden bizim yasağı kaldırmıştır.

Evet,şu an 19.orgda olanların sayısı sanırım dört elin barnahlarından azdır çoh degüldür.

Ama eskiden pek çoh müşterisi olan bir mağazayı amdırıyordu,çoğuda degerli düşünce ınsanlarıydılar.

Şimdiyse KASIRGA yemiş Amarıkanın köylerine benziyür:-))))).

Yeni tavrı siteyi tekrer ayağa kaldırabilir.

Ama oda tabıkı kısa zamanda olamıyor.

Neye alındın açıh süle.

Eger bu forumun baş sorumlusu sen olsaydın senin bu lafının üstüne sana bir HOŞCAKAL çekerdim hiç düşünmeden.

Neyse.

Domuz etinin yasak olmadığını büyük bir çalışma ,araştırma yaparakTüm ıslamı belgeleri ortaya koyan hemşerim Naci Çelik hocadan 19.orgda öğrendim ve bu forumla birlikte yazı yazdıgım bir çok forumada bu gerçegi ve belgelerini astım .

Burnu diklerden olmayalım lütfen.

Bir biz biliriz deyenler aldanırlar.

Neyse,işi büyütmeyelim.

Tolondede.

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bah şimdü öle bir tesaddüf oldu ki naciden bahsettin.

Bende bu akşam oturmuş balığımı yerken birden aklıma domuz eti geliverdi.

Dedim ula anti yurt dışında nasul anlayacan domuz la ineğü die.

Helal et satan yermü arayacam diye.

Dedüm sonra şu domuz olayını bi Kurandan inceleyiim.

Sonra dedüm bu konuda çalışma yapan kim var die.

Patt akluma naci çelik geldüü.

Bak şimdü ondan bahsetmende hayrı elamet olmasa gereq.

Vallahi bu tarz yazmakta zor ama senle ancak bu şekilde iletişime geçebiliyoruz. :)

Domuzdan bahsetmen ilginç oldu. Ben de tam o konuya bakacaktım bu akşam Naci'den.

Selam.

Sitelerde Paylaş

İşte beleee,

Alman televizyününün biri Roma kadınları üzerinde bir araştırma yapar.

Romadakı Kerheneler sizce kapansamı daha iyi olur yoksa kapanmasamı?Çünkü Roma belediyesi bir ara bu kerheleri kapatmah istedide.

Alman televizyonu her sorduğu kadından genelde şu yanıtı almış.

Kerheneler açıhkan biz kadınlar sokaklarda zor dolanıyoruz.Eger bunlar gapanırsalar sokapa bülem çıhamayız.

Bırahın İtelyeyide dincilerin TAPTIĞI Selçuklunun zamanında bülem Gonyada KERHELELER vardı.Hatta ULU DERVİŞ MEVLENE CELELETTİN kerhenenin önünden geçerken orospular güller ellerinde Mevleneyi kerheneye devet ederler v e Allahın adamı kerheneye girer ilkindi namazınıda içerde gılar.Gadınlar dervüşü uğulamaya çıharlar.Dervüş bide ne görsün Tüm Gonya halkı kapının önünde.Tuuuuuuuuuuuuuuuuu sana,Yuhhhhhhhhhhhhhhh sana deye dervüşü GINARLAR.

Ünlü dervüş şöyle der.

Benim nazarımda bu orospular sizlerden iyidir.

Bunlara sorsam orospuyuz derler,

Ama size sorsam ne olduğunuzu söyleyenmezsiniz der.

Ahhhhhhhhhhhhhh ben orda olacahdımkı ona şu soruyu sorardım.

Sen Şemsle yeddi ay bir odada dışarı adımını atmadan birlikte galdın,sen söyledinmi içerde ne yaptığınızı?

Gerçi Gonya çalhalandı bu AŞKLA.

Görüyürsünüzkü kerheneler degil ROMA için müslüman ülkeler için bülem gaçınılmaz.

ULU ve SULU dervüşünüz bülem oraya geddügünü hatıralarında anlı gapalı olarah AÇUHLUYOR.

Demekki kerhanalar resmi olmalıkı resmidirde.

Osmanlıda bülem resmi geçitlerde her guruluş gibi ıbneler guruluşuda resmi geçitlerde geçerdiler.

Sen bir Darwıncı olarak milletin ataşını sondüren,DELÜRMESİNİ önliyen,EMME hızmatı yapanları gabul etmezsen

sen nasıl Ateist

Sen nasıl Darwinistsin?

Tübe Tübeeeee.

Gerçeklerden gaçma üstüne get.

Tolondede

Sitelerde Paylaş

edit - buraya birşeyler yazmıştım ama 3. şahısa hakarete girer diye editliyorum. uğraşmayalım şimdi allahın edibiyle.

fazla vakit harcamayın bu kişi için deymez. inanıyorsanız da kafanıza göre inanın. başkalarının güdümüne ihtiyaç duymayın. böylece kölelik vasfınız biraz olsun hafifler.

tarihinde eflatun tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte embeleee,

Efletün,senin cübbeli Ehmedemi ınanmalım.Arhadakı camaat götünün yarığını görüp namazları bozulmasın deye cübbe giye.

Edib hoca,hocaların EHVENİ ŞERLERİNDENDİR.

Bu laf,Erbahandan galmadır.

Sanırım Sülüman için gullanmiştır:-))))))

Hemşerim Nörüde Ehveni şerlerdendi.

Emmeeeeee,Garısından sahlı Sekreterinin üstüne çıhınca,sonra bir kitebinde baş örtüsü var,öte kitebinde baş örtüsü yohdur deyince onuda şerler listesine aldım.

Dikket et senide yazabülerem ŞERLER listesiğne:-))))

Bunların ahıllanacağı yoh,Tüüüübeee, Tüüüüübeeeee.

Tolondede

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...