Jump to content

Irkçıların Sessizliği: Samsun Olayı

Recommended Posts

İşte böyleee,

Salahattini, okuda gör kimler FASİSTMİŞ kimler IRKÇI.

OSMANLI – KÜRT İTTİFAKI VE TÜRKMEN KATLİAMI

21 Ağustos 2010 Cumartesi, 07:09 tarihinde Tahtacı Ozan Ali tarafından eklendi

Tolonbeg

Hani Bozacın ın şahidi şıracı derler ya senin de şahidin Tahtacı olmuş.

Osmanlı bunu hep yapar hatta Cumhuriyet Türkiyesi de yapmıştır. Şeyh Said isyanında Tunceli alevileri kullanılıp sünni Kürtlerin evlerri yağmalanmış. Seyid Rıza olayında da Dbakırlı Kürtler kullandırılıp oralar yağmalanmış

Tabi burda taşı atan değil attıran suçlu..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bana ne öldürülen çocuğun ırkından memleketinden.Hayatım boyunca insanların ırkıyla ilgilenmedim.Bu daha çok sizin işiniz.Baksana hemen araştırmış bulmuşsun.Irkçı olduğun her halinden belli.

Şu iletiyi yazabiliyorsan insanlığından utanmalısın.Bu olaya yanlış demekle iş bitmiyor.Bu tarz olayları kullanıp insanların üzerine çok adice oyunlar oynuyorsunuz.Ben burada Kürtlerin öldürdüğü masumlar ile ilgili haberleri tek tek asıp "bakın bunlara tepki göstermeyen her Kürt ırkçıdır" desem ne olur? Bunun amacı ne?

Sen önce ilk iletine bir bak da ezik ırkçılığını gör.

Hem bana ne diyorsun hem onun bunun ırkını dilinden düşürmüyorsun ırkçı.

Bir çocuğun üzerine 2 saatte 500 mermi atılıyorsa ve bunu kamuflaj için sendeniz yırtınıyorsan sana söyleyeceğim tek şey boş boş konuşma..

Sitelerde Paylaş

Sen önce ilk iletine bir bak da ezik ırkçılığını gör.

Hem bana ne diyorsun hem onun bunun ırkını dilinden düşürmüyorsun ırkçı.

Bir çocuğun üzerine 2 saatte 500 mermi atılıyorsa ve bunu kamuflaj için sendeniz yırtınıyorsan sana söyleyeceğim tek şey boş boş konuşma..

İlk iletimde senin gibilerin yaptığı adi iki yüzlülüğü gösterdim.Bugüne kadar ırkla falan hiç işim olmadı ama sizin gibi ırkçılar her tartışmayı ırk üzerinden yaptığı için mecburen bahsetmek zorunda kalıyorum.

Sen gelip "Bak ölen çocuk Kürt hadi sevin" gibi aptalca bir cümle söyledin ki buda senin ne denli hastalıklı, faşist ve psikopat bir zihninin olduğunu gösteriyor.Umarım düzelirsin..

Sitelerde Paylaş

Her çeşit şiddeti kınıyorum.

şiddetin sağı solu olmaz.

Şiddet insanlığın zehiridir.

Bu zehir yok olmalı..

İsmen pkkyı kınamanı istiyorum.Bakalım yapabilecek misin?

Sitelerde Paylaş

Teşhisim çok oturdu değil mi? Ruhundaki aşağılık kompleksini kusarken bile kendi hayat gerçekliğinden bir şeyler sunuyorsun mesela bir sahibinin olduğunu. Zaten sahibin olmasaydı şaşardım. Hayat bana şunu öğretti “Biri karşınıza geçip ırkının asil olduğunu söylüyorsa bilin ki ezikliğini kamuflaj etmeye çalışıyor.” Benim kitabımda asil ırk yoktur kardeş sadece insanlık vardır, asil insan vardır. Seni haraca bağlayan, beyaz kadınını pazarlayan adamdan hesap soramıyorsan Sen insan değilsin olsan olsan domuz olursun(belki domuza haksızlık ediyorumdur). Bu nasıl asillik ki yolunu kesene haraç vermişsin, diğer suratını çevirmişsin. İşte bu ezik bir ruh halidir..

Bu coğrafya Güneş Dil teorisinin üfürüldüğü coğrafyadır. Amazonun “ama da zordan” ; Niegara’nın “niye bu gargara”dan geldiğinin üfürüldüğü coğrafyadır. İşte senin gen haritan ve 16 devlet vesairen bundan ibarettir. Sen değil banyo kendini çamaşır makinesine dahi atsan ruhundaki ve bedenindeki kirlilikten kurtulamazsın, aşağılık kompleksi seni bir lağam faresi olarak esir almış bir kere..

Hiç unutmam yıl 1996’ydı. Diyarbakırın Hantepe köyünde 4 öğretmen öldürüldü, kim öldürdü biliyormusun. Devletin içindeki çetelerin güdümündeki köy korucuları tarafından.. neden öldürüldü çünkü kirli savaş devam etsin birileri daha da palazlansın.. Katiler bilinmesine rağmen neden yakalanmadı öğretmenlerin anne babaları yıllarca tvlere çıkıp katiller biliniyor demedi mi? Demek kimin eli kimin cebinde belli değil. Peki neden bunları bilmiyorsun, çünkü genetik şifren buna müsait değil.

Ülkenin ezilen kesimleri Alevilerdir demişsin. Doğrudur.. Aleviler Kürt alevi ve Türk Alevi olmak üzere ikiye ayrılırlar. Kürt aleviler Tunceli, Maraş, Malatya, Sivas, Elazığ gibi yerlerde yoğun yaşarlar.. Bugün pkknın içinde Ankaralılar grubu denilen şahin kesim işte o Alevilerden oluşmuştur ve barışı çoğu kez onlar sabote ediyor bu son olayda olduğu gibi.. Bunları öğrendikçe sanırım genetik şifrene gen transferi olacak ama öğrenmek zorundasın..

Tarihte Mervaniler, Eyyubiler, Hamadani devleti, Büveyhoğulları devleti, sedadi devleti, Hasanveyh devleti, Alamut devleti, Gor devleti Kürt devletleri kurulmuştur. Ayrıca Kürtlerin Medlerden geldiği tezi Güneş dil teorisi kadar saçma değildir..

.................

.................

hayat gerçeği merçeği sağdan soldan duyduklarını bana satma oğlum :) "Hayat bana şunu öğretti “Biri karşınıza geçip ırkının asil olduğunu söylüyorsa bilin ki ezikliğini kamuflaj etmeye çalışıyor." bununla çok karşılaştım hiç sorma şu kürt milliyetçilerini :)

"Seni haraca bağlayan, beyaz kadınını pazarlayan adamdan hesap soramıyorsan Sen insan değilsin olsan olsan domuz olursun(belki domuza haksızlık ediyorumdur)" domuz değilim ama senin domuzdan hatta domuz dışkısından pis koktuğuna eminim

"aşağılık kompleksi seni bir lağam faresi olarak esir almış bir kere.." bak bunu sevdim mağara faresi

"Hiç unutmam yıl 1996’ydı. Diyarbakırın Hantepe köyünde 4 öğretmen öldürüldü, kim öldürdü biliyormusun. Devletin içindeki çetelerin güdümündeki köy korucuları tarafından.. neden öldürüldü çünkü kirli savaş devam etsin birileri daha da palazlansın.. Katiler bilinmesine rağmen neden yakalanmadı öğretmenlerin anne babaları yıllarca tvlere çıkıp katiller biliniyor demedi mi? Demek kimin eli kimin cebinde belli değil. Peki neden bunları bilmiyorsun, çünkü genetik şifren buna müsait değil."

of of şifre şifre şifre sahibin seni iyi eğitememiş hep aynı şeyi tekrarlıyorsun elinde kanıtın var mı bu olayla ilgli belgele belgelemiyorsan tvlere çıktı yokşudur budur kafa ütüleme

"Aleviler Kürt alevi ve Türk Alevi olmak üzere ikiye ayrılırlar. Kürt aleviler Tunceli, Maraş, Malatya, Sivas, Elazığ gibi yerlerde yoğun yaşarlar.. Bugün pkknın içinde Ankaralılar grubu denilen şahin kesim işte o Alevilerden oluşmuştur ve barışı çoğu kez onlar sabote ediyor bu son olayda olduğu gibi.." vay anam vay neler biliyorsun öyle mağara faresi demekki diğer mağara fareleri ile ilişki içindesin ne güzel şakımışsın kimden olduğunu :)

sevdim seni mağara faresi ben lağım faresi sen mağara faresi gül gibi geçinip gidiyoruz işte bak tek fark var ben insanlara zarar vermek için lağım bombalamıyorum

"Tarihte Mervaniler, Eyyubiler, Hamadani devleti, Büveyhoğulları devleti, sedadi devleti, Hasanveyh devleti, Alamut devleti, Gor devleti Kürt devletleri kurulmuştur. Ayrıca Kürtlerin Medlerden geldiği tezi Güneş dil teorisi kadar saçma değildir.."

bu devletlerin hepsini sümüklü sülo mu kurdu emin misin ? bence küfürbaz haydoda kurmuş olabilir ezberle ezberle gel burada şakı madem bu kadar eminsin kürtler kurmuş bu devletleri ıspatla bize anlat tarihsel süreçlerini herşeyini yaz kanıtla öyle entel dantel yazmakla olmuyor kanıt göster ıspatla :)

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O Akhenaton denilen omurgasız da bu topiğe girmiş..

kafanıza vura vura sizi eğiteceğim :)

seni tüm soyunu sopunu zaten asker eğitmedi mi ? sen kimi eğitiyorsun sen o gördüğünde postalını öptüğün arkasından kurşun sıktığın askere kurbanm ol ki seni eğitmiş o sayede güzel tükçeyi iyi şekilde konuşabilmişsin :) biz sana ve tüm kanından gelenlere medeniyet getirmedik mi daha ne istiyorsun ?

Sitelerde Paylaş

Bu Anadolu insanini yakan kirli bir savastir,savasin temizi olmaz,en kötü baris savastan iyidir.Iki tarafa da dur demeliyiz.Birbirimizi kiskirtmayalim,kaybeden hepimiz oluruz...

bu savaş değildir savaşlar ordulara devletlere karşı yapılandır bu teröre karşı müdaafadır savunmadır halkını korumak ve pisliği temizlemektir savaş diyipte adam yerine koymayın çapulcuları

Sitelerde Paylaş

[quote name='Selahattin' timestamp='1311419526' post=

Tarihte Mervaniler, Eyyubiler, Hamadani devleti, Büveyhoğulları devleti, sedadi devleti, Hasanveyh devleti, Alamut devleti, Gor devleti Kürt devletleri kurulmuştur. Ayrıca Kürtlerin Medlerden geldiği tezi Güneş dil teorisi kadar saçma değildir..

Selahaddin Eyyubi'nin Türk mü, Kürt mü yoksa Arab mı olduğu belli değil ama sarayda ve orduda Türkçe konuşulduğu belli. Tarihinin yarısını Türk, diğer yarısını Çerkez askerler tarafından yönetilen bu Arab devletini Kürt ilan etmen bile ırkçı olduğunu gösteriyor.

Diğer beylikleri fasulye gibi devletten sayar isek, Türk devlet sayısını 16'dan 160'a çıkar :)

Ayrıca bizim güneş teorisi varsa sizin de "Hind - Aryan" teoriniz var :)

Sitelerde Paylaş

kompleks görmek istiyorsan kendine bakmalısın gerçekten kendi kokundan rahatsız olmuyormusun ? sen olarak dünyaya gelseydim intahar ederdim :) ben neden kompleks duyayım ki ? zaten türküm kanıta ihtiyacım yok soyum sopumda belli

hayat gerçeği merçeği sağdan soldan duyduklarını bana satma oğlum :) "Hayat bana şunu öğretti “Biri karşınıza geçip ırkının asil olduğunu söylüyorsa bilin ki ezikliğini kamuflaj etmeye çalışıyor." herşeyini yaz kanıtla öyle entel dantel yazmakla olmuyor kanıt göster ıspatla :)

Kuyruğundan tutulmuş bir tavuk gibi çırpınıyorsun..

Çocuğum seni öyle bir dumura uğratmışım ki bana cevap olarak benim cümlelerimi anca kullanıyorsun, yoksa celladına hayranlık mı duymaya başladın. Seni Stocholm sendromuna sokmuşsan ne mutlu bana.. Durmadan soyum sopum belli diyerek gen hartanı kamuflaj edemezsin. Senin şifreni daha ilk sayfalarda çözdüm. Şimdi de senin ruhuna girip virüslerini tek tek ayıklayacağım. Önceki sahiplerinden miras kalma fare modundan seni kurtarıp yakanda bir amonyak çiçeğiyle insan arasına sokacağım ama uyum için ilk günlerde sana tasma takmam şart; sonra da tarihte kurulmuş Kürt devletlerini o mercimek büyüklüğündeki beynine sokarım..

Sitelerde Paylaş

Selahaddin Eyyubi'nin Türk mü, Kürt mü yoksa Arab mı olduğu belli değil ama sarayda ve orduda Türkçe konuşulduğu belli. Tarihinin yarısını Türk, diğer yarısını Çerkez askerler tarafından yönetilen bu Arab devletini Kürt ilan etmen bile ırkçı olduğunu gösteriyor.

Diğer beylikleri fasulye gibi devletten sayar isek, Türk devlet sayısını 16'dan 160'a çıkar :)

Ayrıca bizim güneş teorisi varsa sizin de "Hind - Aryan" teoriniz var :)

Resmi tarihin dışında Cegerxwin'in Kürt tarihi, David McDowall'ın Kürt tarihi, Şerefxane Bedlisinin Şerefnamesi Gülcan Bahtiyar'ın Gutileri, Mahrdad Izady'in Kürtleri, Bazil Nikitin'in Kürt tarihi,

Etem Xemgîn'in İslamiyete Kadar Kürdistan Tarihi.. Cemşid Bender'in Kürt Tarihi ve Uygarlığı vs vvs.. gibi kaynaklara bak..

tarihinde Selahattin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

...............

...............

Sakin ol şampuan.Ne bu heyecan.

Hamset nutukları çekme, ben her zaman her tarafı eleştiririm.

Havza Paşapınarı köyü Kürt ve şexbızın aşiretine mensublar. Öldürülen çocuk da oralı..

Sanırım bu bilgiden sonra zil takıp oynarsın..

Ne kadar gerizekalı ve faşist bir zihniyetinin olduğu bu iletiden belli oluyor.Daha neyin kanıtını istiyorsun.Asıl sen burada ırkçı diye yaftaladığın insanların ırkçı olduğunu kanıtlamazsan ....... olmayı kabul ediyormusun? Bak bugün yine 3 asker öldürüldü.Bir insan için yeri göğü inletiyorsun.Aferin iyi de yapıyorsun ama ölen 20 asker için neden sessiz kalmayı tercih ediyorsun kokuşmuş faşist?

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu çocuğun asıl katili Pkkdır. Pkk adlı sivil asker ayırt etmeden öldüren, sakatlayan, haraca bağlayan çözümsüzlüğüü körükleyen bir terör örgütü olmasaydı bu çocuk şu an yaşıyor olacaktı. Yazık, kaderinde öldükten sonra siyasi emeller için kullanılmakta varmış.

tarihinde Anti-you tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kuyruğundan tutulmuş bir tavuk gibi çırpınıyorsun..

Çocuğum seni öyle bir dumura uğratmışım ki bana cevap olarak benim cümlelerimi anca kullanıyorsun, yoksa celladına hayranlık mı duymaya başladın. Seni Stocholm sendromuna sokmuşsan ne mutlu bana.. Durmadan soyum sopum belli diyerek gen hartanı kamuflaj edemezsin. Senin şifreni daha ilk sayfalarda çözdüm. Şimdi de senin ruhuna girip virüslerini tek tek ayıklayacağım. Önceki sahiplerinden miras kalma fare modundan seni kurtarıp yakanda bir amonyak çiçeğiyle insan arasına sokacağım ama uyum için ilk günlerde sana tasma takmam şart; sonra da tarihte kurulmuş Kürt devletlerini o mercimek büyüklüğündeki beynine sokarım..

tavuğun kuyruğu yoktur oğlanım selom birincisi bu

genelde hayvan dili konuştuğun için insan dilini ne yazık ki çok iyi konuşamıyorsun

"Seni Stocholm sendromuna sokmuşsan ne mutlu bana.." sokmuşsan değil "sokmuşsam" olacaktı

"Seni Stocholm sendromuna sokmuşsan ne mutlu bana.. Durmadan soyum sopum belli diyerek gen hartanı kamuflaj edemezsin. Senin şifreni daha ilk sayfalarda çözdüm" sende şifre çözecek beyin ne gezer bağara faresi :) sana zeka küpü verseler ömrünü tüketsen doğru renkleri sıralayamazsın :)

"Şimdi de senin ruhuna girip virüslerini tek tek ayıklayacağım. Önceki sahiplerinden miras kalma fare modundan seni kurtarıp yakanda bir amonyak çiçeğiyle insan arasına sokacağım ama uyum için ilk günlerde sana tasma takmam şart; sonra da tarihte kurulmuş Kürt devletlerini o mercimek büyüklüğündeki beynine sokarım.."

mağara farelerinde virüsden çok ne var ? bak tanıdığım iyi bir doktor var sana adresini veririm tedavi eder seni ...

"yakanda bir amonyak çiçeğiyle insan arasına sokacağım" can babayı pis ağzına alma o bir türk şairdir düşünürdür

"uyum için ilk günlerde sana tasma takmam şart" dağlarda komanda arkadaşlar sana anana sülalene zaten o tasmalardan takmıyorlar mı ?

"sonra da tarihte kurulmuş Kürt devletlerini o mercimek büyüklüğündeki beynine sokarım.."

hani oğlanım selom sok bakalım beynime bekliyorum hep boşlaf kanıt göster oğlanım deliğikanlı selom yaz buraya hepimizi g.t et

ama yazıp kanıtlayamazsan o zaman ben sana onlatı türk devletinin bayrak sapını sokarım ama beynine değil anladın sen onu

işin zor be selocan memleketi sen mi kurtaracan olmayan kürt devletlerini nasıl yazacan ansıl tarihini ıspatlayacan

siz pkkcılar ne kadar döneksiniz oğlum mazluma yat ırkçılık yap sonra çamura yat alem adamlarsınız aslında bence sizler dağdan inip bir çadır tiyatrosu kurun neşemizi bulalım gerçi bizimkiler sizin soyunuzu kuruttu kurutacak "az kalmışter loo"

gerçekten selo dağlardaki mağara fareleri düşerken hiç için acıyor mu soydaşların mağara fareleri için üzülüyormusun ?

çocuklarınız bile türk olarak doğmaya başladı özel harkat sağolsun ;)

neyse kapatıyorum konuyu inanki tırnağımdaki pislik bile senden daha şerefli daha asil duruyor

Sitelerde Paylaş

Bu çocuğun asıl katili Pkkdır. Pkk adlı sivil asker ayırt etmeden öldüren, sakatlayan, haraca bağlayan çözümsüzlüğüü körükleyen bir terör örgütü olmasaydı bu çocuk şu an yaşıyor olacaktı. Yazık, kaderinde öldükten sonra siyasi emeller için kullanılmakta varmış.

aynen birader selahattin gibi omurgasızlar kendi leşlerinin üzerinden bile siyaset yapabiliyorlar ama omurgasız doğduysa adam ne yapsın :)

Sitelerde Paylaş

Artik bu sitedeki bazi yazilari okurken "midem bulaniyor."

A sahsi oyle veya boyle oldurulmus. Bir insan olmus insan hakki olarak en onemli olan yasam hakki elinden alinmis; bir bakiyorsunuz, bu olen insanin adi kullanilarak, kaynaklar gosterilerek; sanki onu oldurenin kim oldugunu bulmus edasiyla ve buldugu kaynaga karsitlik bilgicligiyle; kaynaga veriyor, veristiriyor. Konu mu; konu aslinda bir insanin, haksiz, sucsuz yere oldurulmesi.

Bir bakiyorum, B sahsi oyle veya booyle oldurulmus. Bir insan olmus; bir bakiyorsunuz, bu olen; insanin adi kullanilarak, kaynaklar gosterilerek; sanki onu oldurenin kim oldugunu bulmus edasiyla ve buldugu kaynaga karsitlik bilgicligiyle, kaynaga veriyor, veristiriyor. Konu mu; konu, aslinda bir insanin haksiz, sucsuz yere oldurulmesi.

Simdi diyeceksiniz ki "iyi de, iki paragrafta bir insanin sucsuz, haksiz yere olduruldugunden bahsediyor" Maalesef yanildiniz, olur mu, hic.

A sahsi benim olum (olmek), cunku onu B kaynagi oldurdu, B sahsimi, vallahi duymadim.

B sahsi, benim olum (olmek), cunku onu A kaynagi oldurdu. A sahsimi, vallahi, duymadim.

Bu duzeye gelmis; olunun (olmek) uzerinden bile siyaset yapan, kendi kaynagina hak cikartip; sirf bunun cikari icin, diger kaynagi gormemezlikten gelen; boyle bir zihniyete ve bu zihniyetini dile dokene , sizin mideniz bulanmiyor mu? Kusura bakmayin, ben insanim; o yuzden de; midem de insana yapilan bu ayrimci/cikar amacli yanasim icin bulaniyor. Ustelik bu insan zaten oyle veya boyle, sucsuz yere oldurulmus.

Ama korkarim, benim midemin bulantilari, son bulmayacak; beni korkutan da bu.

Insan, mi?/insanlik mi? Hadi canim sende!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...