Jump to content

Müzisyenler Allah'a Ne Hesap Verecek? - Tabii ki Yanacaklar.

Recommended Posts

Alparslan Kuytul denen adamın başka bir videosu daha var. Bunu M U T L A K A izleyin ! !

İşte İslamcı zihniyeti !

Şimdi bu videoyu Youtube'da izleyin, benim verdiğim video ismini aynen kopyala-yapıştır yapın Youtube arama çubuğuna ve çıkanı izleyin.

Videonun adı: ''Alparslan Kuytul - Bir erkek ve kız kardeş aynı odada uyuyabilir mi''

Benim yine de en favorim Cubbeli Ahmet Hoca. Bir de Adnan Hoca.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 65
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ya benim tanıdığım birisi telefonunda kadınların söylediği tüm şarkıları silmiş neymiş sesleri harammış .d

hatta burada açmıştımda konusunu

ona bakılırsa kadınların her şeyi haram dışarı çıkmak bile haram yani öyle onların dediğine göre kıyafetleri giysen bile

türkiyede yaşamaktan nefret ediyorum bu tip insanlarla aynı havayı solumaktan , müslümanlardan hepsininde canı cehenneme

Sitelerde Paylaş

ya benim tanıdığım birisi telefonunda kadınların söylediği tüm şarkıları silmiş neymiş sesleri harammış .d

hatta burada açmıştımda konusunu

ona bakılırsa kadınların her şeyi haram dışarı çıkmak bile haram yani öyle onların dediğine göre kıyafetleri giysen bile

Söyle ona gay olsun o zaman.

Sitelerde Paylaş

Şu da bomba. Üstad psikiyatriye de merak salmış. :)

"Psikoloğa gitmek caiz mi?"

http://www.furkanvakfi.net/soru-cevaplar/3032-psikologa-gitmek-caiz-mi.html

Bir şey soracağım. Link nasıl neriliyor? Ben sayfanın adresini kopyala-yapıştır yapnca sayfa boş çıkıyor ve internet sitesi adresi falan görünmüyor?

Bu adama ait yüzlerce video buldum ama link vermeyi bilmiyorum?

Sitelerde Paylaş

Bir şey soracağım. Link nasıl neriliyor? Ben sayfanın adresini kopyala-yapıştır yapnca sayfa boş çıkıyor ve internet sitesi adresi falan görünmüyor?

Bu adama ait yüzlerce video buldum ama link vermeyi bilmiyorum?

Yorum yaptığın kısımda üst sekmede "link ekle" diye yer var(mause üzerine gelince çıkan yazı),gülücük ikonun yanında...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...