Jump to content

Erzurum'da iftar oncesi sigara icen kadina dayak

Recommended Posts

Muhammed kesinlikle yok demek çok da kolay değil elbette ama olduğu da kesin değil zira ilk biyografileri kendisi öldükten yüzlerce yıl sonra yazılan bir adamdan söz ediyoruz. Muhammed ''çokça övülmüş, yüceltilmiş'' gibi anlamlara gelen bir sıfattır. Ayrıca bulunan ilk emevi paralarının üzerinde haç olması da gerçekten düşündürücü. Masonların şeytanla konuştuğu idddiası çocukça geliyor bana zira bu daha çok İslamcı efsanesi gibi sanki. Hani Cocacolayla ilgili mahalle aralarında anlatılan efsaneler vardır ya. Nereden mi anlıyorum? Masonların şeytanla konuştuğunu iddia ettin. peki bu Masonlar bu kadar aptal mı ki daha güçlü olan Tanrı'nın yanında değilde, sonunda kendilerini azaba sürükleyecek olan şeytana hizmet ediyorlar. Şeytan'a inanan kişi aynı zamanda tanrıya da inanır. Allah'a ( El-ilah) inandığı halde şeytana hizmet etmek aptallıktır. Maonların hepsi aptal mı? :) Kim bu masonlar?:) Masonların şeytanla konuştuğunu sen nereden biliyorsun :) Sanki gözlemlemiş gibi konuştun da, senden de şüphelendim. Satanizm resmen aptallıktır. Belgesellere gelince zaman bulursam belki bakabilirim.

Kardeş sen belgeseli izle:)Ama bak şartlanarak izleme. O bana sorduğun niye Allah'ın tarafını seçmemişleri o zaman anlarsın.

Şuna biraz izle.Bak önce kabul ediyorum sana çok saçma gelecek. Ama belgesele 1.bölümden itibaren bakmaya çalış.Neyse selametle kal.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 120
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sana göre linç kültürü bize göre hakkın ta kendisidir. Şeriat yönetilen topraklarda murtedin hayat hakkı yoktur. Ha sen baştan kafirsen onun için zaten birşey diyemeyiz.Hatta şimdi şeriat gelse seni kesmek yine dini açıdan doğru değildir. Çünkü tam olarak İslami bir bilgiye göre yetişmediğin için şeriattan önce olan murtedlere zarar vermek caiz değildir.Ben zevk felan almam. Dinim ve Allah bana ne emretmişse ben sadece onu yerine getiririm. Şeriat gelse birisi seni öldürse, seni öldüren kişiyi dinen öldürmek gerekir.İslam böyledir. İslam başkaların dediği gibi humanist zırvalar mecmuası değildir. Allah insana ne kadar ehemmiyet vermişse bir müslüman o kadar ehemmiyet verir.

Korktum ben senden. Aynı topraklarda yaşadığımız için de üzülüyorum bazen..

Çok tehlikelisiniz çok. Tam bir müslümansın ama. Görevini bilen, soğukkanlılığını koruyan, zevk ya da acı duymayacak kadar profesyonelleşmiş Allah katili ruhunu gayet güzel taşıyorsun. Umarım cennete gidersin, ben Allah olsam seni mutlaka ödüllendirirdim.

İkinci olarak bana senin gibi düşünmeyeleri kırbaçlayamazsın demişsinde pek anlayamadım. Yahu hadi farzı-muhal atomların saçma sapan birleştiği bir hayattaysak eğerki, bırak bir insanı kırbaçlamayı eğerki ben zevk alacaksam gerekirse bütün insanlığı öldürürüm. Çünkü sen ateist olarak çıkarın ancak bu hayattan aldığın zevk kadardır.Eğerki çıkarında insan öldürmek varsa bunu sonuna kadar kullanırsın.Çünkü bu hayatda aldığın zevk kadar varsın. Bana insancıl-humanist bir yorum yaparsan derimki sende ölecen. Bende ölecem. Ben çıkarım kadar bu hayattan zevk alıp gidecem. Sen ise belli başlı insanların uydurması humanist zırvalıklarla hayatını mahvedeeceksin. İşte senin gibi bunu anlayamıyorlar :)

İslam'ı iyi biliyorsun ama ateizmi bilmiyor, ateistleri de anlamıyorsun.

Peki biz salak mıyız sence? Deli miyiz veya zeka gerisi miyiz?

Neden bu söylediğin şeyleri yapmayıp tam da tersini savunuyoruz? Bizi engelleyen hiçbir doğaüstü güç olmamasına karşın, neden olmamız gerektiğini söylediğin türde insanlar değiliz sana göre?

Sitelerde Paylaş

Korktum ben senden. Aynı topraklarda yaşadığımız için de üzülüyorum bazen..

Çok tehlikelisiniz çok. Tam bir müslümansı ama. Görevini bilen, soğukkanlılığını koruyan, zevk ya da acı duymayacak kadar profesyonelleşmiş Allah katili ruhunu gayet güzel taşıyorsun. Umarım cennete gidersin, ben Allah olsam seni mutlaka ödüllendirirdim.

Neden bu söylediğin şeyleri yapmayıp tam da tersini savunuyoruz? Bizi engelleyen hiçbir doğaüstü güç olmamasına karşın, neden olmamız gerektiğini söylediğin türde insanlar değiliz sana göre?

Boşver bu adamla uğraşılmıyor. Ona bu konunun önceki sayfalarında sayfalarca yazı yazdım da bana mısın demedi. Kendisi tüm müslümanlar gibi korkunç birisi. Lakin üslubu hafif yumuşatılmış.

Sitelerde Paylaş

Ateizm bana göre kısaca "kuralları olmayan bir hayattır." İnsan şans eseri canlılar arasında akıl sahibi olmuş bir varlıktır ve bu varlık ne hikmetse üzülmek,sevinmek gibi komplike duygular yaşayan bir varlıktır. İnsan bu dünyadan ne kadar sevinçle giderse kar.Ne kadar üzünçle giderse zarardır. Benim anladığım ateizm bu.

Nietzche'ye ithaf edilen bir söz vardır.(olmayadabilir)"En iyi "iyi" içindeki merhameti öldürendir." Bence siz bu yolu seçin. Yoksa bu dünyadaki yakınların ölümüne dayanmak mümkün değildir. Selametle kalın.

Sitelerde Paylaş

Ateizm bana göre kısaca "kuralları olmayan bir hayattır." İnsan şans eseri canlılar arasında akıl sahibi olmuş bir varlıktır ve bu varlık ne hikmetse üzülmek,sevinmek gibi komplike duygular yaşayan bir varlıktır. İnsan bu dünyadan ne kadar sevinçle giderse kar.Ne kadar üzünçle giderse zarardır. Benim anladığım ateizm bu.

Nietzche'ye ithaf edilen bir söz vardır.(olmayadabilir)"En iyi "iyi" içindeki merhameti öldürendir." Bence siz bu yolu seçin. Yoksa bu dünyadaki yakınların ölümüne dayanmak mümkün değildir. Selametle kalın.

Bir Müslümandan da ateizm yorumu ancak bu kadar olabilir.

Sitelerde Paylaş

Bir Müslümandan da ateizm yorumu ancak bu kadar olabilir.

Aynen oyle hatta bazilari nasilsa cehenneme gideceginize inanmiyorsunuz o zaman neden kotuluk yapmiyorsunuz diye sasiriyor... Bu yarim akillilar yasalarin ve kurallarin oldugunu ve bunlara uyup-uymamanin dini inancla bir ilgisi olmadiginin bile farkinda olmayanlardir. Demek ki kendilerini tek durduran (durduruyorsa) cehenneme gitme korkusudur. Ve dini inanclari olmasa demek ki her turlu kotulugu yapacak kapasitedeler. O halde dini inanci oldugu halde suc isleyenleri de ben anlamiyorum, bile bile cehenneme gitmeyi goze aliyorlar bir taraftan da dindar olduklarini iddia ediyorlar.

tarihinde denizbahar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Muslumanlara bir sorum olacakti, konu ile ilgili sayilir, eger bu dunya sadece bir sinav yeri ise neden insanlarin inancina mudahale ediliyor? Birakin insan isterse inansin, isterse oruc tutsun tutmasin sonucta size gore obur dunyada ak mi kara mi ortaya cikmayacak mi? Nedir Islam'i bu kadar hassas yapan ve digerlerinin ozgurluklerine muhadale etmesine sebep olan?

Sitelerde Paylaş

Özgürlüğe bir derecede izin verince millet Public sex yapmaya baslıyo. Özgürlükten kastın ne? Başlıksa eğer bir kişi yada bin kişiye bakarak islamı değerlendirmek senin gibi aciz birine düşmez. yazmayacaktın hani rahat mı dürttü?

Özgürlükmüş. Özgürlüğün tanımını 5.sınıf mertebesinde yapacak zekaya bile sahip olamayacagını gösteriyorsun zaten.

Sitelerde Paylaş

Özgürlüğe bir derecede izin verince millet Public sex yapmaya baslıyo. Özgürlükten kastın ne? Başlıksa eğer bir kişi yada bin kişiye bakarak islamı değerlendirmek senin gibi aciz birine düşmez. yazmayacaktın hani rahat mı dürttü?

Özgürlükmüş. Özgürlüğün tanımını 5.sınıf mertebesinde yapacak zekaya bile sahip olamayacagını gösteriyorsun zaten.

Seni kaale alan kim? Sana yazmadim ben onu. Kendi kendine beni dusman belleyip sonra da saldirmak icin firsat kolluyorsun. Baslik ya da forum senin tekelinde degil, istedigimi yazarim sadece istemedigime de yazmama orgurlugum var. Umarim ne demek istedigimi anlamissindir cok karisik yazmamaya calistim.

Sitelerde Paylaş

Sizin özgürlük anlayışınız da ortada duruyor zaten.

Senin özgürlük tanımın ne?

senin istediğin gibi yaşanması mı?

Ya da İslamın Özgürlük anlayışı mı?

İslam ve özgürlük asla yan yana gelmeyecek iki kavramdır.

Yahu İslama göre islamdan çıkmanın cezası bile ölüm iken sen ne özgürlüğünden bahsediyorsun?

Sitelerde Paylaş

Sizin özgürlük anlayışınız da ortada duruyor zaten.

Senin özgürlük tanımın ne?

senin istediğin gibi yaşanması mı?

Ya da İslamın Özgürlük anlayışı mı?

İslam ve özgürlük asla yan yana gelmeyecek iki kavramdır.

Yahu İslama göre islamdan çıkmanın cezası bile ölüm iken sen ne özgürlüğünden bahsediyorsun?

Evet bu haberden 'kadina' siddet yapildigini ve ozgurlukten sokakta sex yapmayi anlayan birine soylenecek hic bir sey yok. Bunca farkli fikirde insan var bu forumda bu iki konuyu onun gibi algilayan bir kisi daha cikmadi.

Sitelerde Paylaş

Dediğim sex vakalarının özgürlükten kaynaklanıyor olması dusundurucu degılmı? Sokak ortasında sex yapılıyor ve hep bılındık yerler

ateistlerin cok oldugu BİLİMDE cok ilerlemiş insanların yaşadıgı cek cumhuriyeti çin halk cumhuriyeti japonya isviçre.

Kenedi Annelerine kızkardeslerıne sadece bir dişi gözü ile bakanlarda bunlar degılmı? Bizde ergen olduk bizde araştırdık birşeyleri bırakın artık o gözlüğü cıkarın.

Özgürlüğün mükemmel şekilde sizce yaşandıgı yerlerinde ne oldugu ortada. Kimse salak degıl. Sizi gidi filozofcuklar.

Sitelerde Paylaş

asagida bahsedilen ozgurlugu sokakta sex ile bagdastiran kac kisi var acaba?

Muslumanlara bir sorum olacakti, konu ile ilgili sayilir, eger bu dunya sadece bir sinav yeri ise neden insanlarin inancina mudahale ediliyor? Birakin insan isterse inansin, isterse oruc tutsun tutmasin sonucta size gore obur dunyada ak mi kara mi ortaya cikmayacak mi? Nedir Islam'i bu kadar hassas yapan ve digerlerinin ozgurluklerine muhadale etmesine sebep olan?

tarihinde denizbahar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dediğim sex vakalarının özgürlükten kaynaklanıyor olması dusundurucu degılmı?

"Sex vakası" da nedir :blink: Galiba seni leyleklerin getirdiğini sanıyorsun! Üzgünüm ama sende bir "sex vakası"nın ürünüsün

tarihinde shef tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dediğim sex vakalarının özgürlükten kaynaklanıyor olması dusundurucu degılmı? Sokak ortasında sex yapılıyor ve hep bılındık yerler

ateistlerin cok oldugu BİLİMDE cok ilerlemiş insanların yaşadıgı cek cumhuriyeti çin halk cumhuriyeti japonya isviçre.

Kenedi Annelerine kızkardeslerıne sadece bir dişi gözü ile bakanlarda bunlar degılmı? Bizde ergen olduk bizde araştırdık birşeyleri bırakın artık o gözlüğü cıkarın.

Özgürlüğün mükemmel şekilde sizce yaşandıgı yerlerinde ne oldugu ortada. Kimse salak degıl. Sizi gidi filozofcuklar.

özgürlük deyince sen ne anlıyorsun peki ?

madem özgürlükten bahsediyorsun, senden de bir tanım alalım..

bir boyunduruktan kurtulmak bir başka boyunduruk altına girmekmidir özgürlük dediğin ?

neden sende direkt cinsel bir çağrışım yapıyor şu özgürlük ?

cinsel sorunların mı var baskı altında tuttuğun dürtülerinmi var ?

tanrı olmasa, dinler olmasa, insanlar birbirine tecavüz mü edecek ?

kaos'un önündeki tek engel din yada tanrı mıdır ?

sen ateistleri, sapık mı sanıyorsun ?

yoksa kendi sapıklığını ateistlere mi yüklemek istiyorsun ?

yukardaki gibi yorum yazan birinin

kendi ailesine tecavüz etmemesi, din sayesinde demek..

yani SReSt için din olmasa tanrı olmasa,

kendi ailesine karşı bile cinsel dürtüleri olacak..

bence SReSt gibileri için, bir tanrı şart..

tarihinde murat-tlv tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sayın stres ve diğer ümmeti muhammet;

islam ülkelerinin geri kalmışlıkları ve yüksek suç oranları izahtan varestedir.

bırak, revize olmuş musevilik ve hristiyanlık gibi dinleri; budizm, taoculuk gibi insani doğal dinler dahi ateistlerin vicdanına ulaşamazlar. şöyle ki,

suç oranları ile ateistlik arasında ters orantı vardır. ateistlik oranı yüksek ülkeler veya bölgelerde suç oranları minimum seviyeye ulaşmaktadır. Bunu sizde internetten filan araştırabilirsiniz. keza, %80 ateist isveç, norveç, finlandiya ve %60 ateist japonya %40 ateist zealanda %30 atesit kanada dünyanın suç oranı en düşük ülkeleridir.

ateistlik tüm inanç yanılsamalarından özgür olduğundan ateist insan yüzünü tanrısal şeylere çevirmez. ateist insan tüm duyuları ile yüzünü bu dünyaya çevirmiştir, bu dünyanın sorunlarını bu nedenle net biçimde görür ve sorunların çözümü için aklını ve vicdanını kullanır. dua etmez.

özgürlük ve sex konusuna gelince,

muhammet seksi doyasıya yaşamıştır. sekse karşı filan değildir. yalnız kıskanç biri olmalı ki öldükten sonra karılarının evlenmesini yasaklamış.

seks bu dünyanın temel gerçeğidir ve en güzeli karşılıklı arzu ve istekle, karşılıklı aşkla yapılandır. aşk kural tanımaz hele softaların dogmatik kuralları her zaman egemen ideolojiye hizmet edecektir.

din egemen ideolojiden beslenir, dün krallara ve feodallere hizmet ediyordu bugün kapitalistlere. cahil halktan toplanarak oluşan devlet bütçesinin güvenlik güçlerinden (ordu, polis) sonraki en büyük payı da din adamlarının önüne atılmaktadır. acaba neden :)

Sitelerde Paylaş

Bu hikayeyi hatırladıkça gülüyorum.

Kadını sigara içerken yakalamışlar, kadın bağırıyor: " ben İmam Hatip mezunuyum, hatim indirdim. "

Müslümanlar arkasından dövmek için koşuyorlar. Sanki hatim indirmesi, onu dayaktan kurtaracakmış gibi.

Ne kadar çok hatim, o kadar az dayak. Ters orantılı sanıyor bu...

Çok müslüman, az dayak sanıyor, sigara da var. O da mekruh.

Koşuyor, ki sanıyor kaçabilecek. Kaçamaz. Duble hatim de indirsen, sigaranı da atıp kaçsan, kaçış yok.

Çünkü dayak Allah'ın emri...

Sitelerde Paylaş

Srest,

Sen annene nasıl bakıyorsun, bize anlatır mısın?

Örneğin, annenin babanla seks yaptığını ve bu şekilde babanın vücudundan annene naklolduğunu biliyorsun değil mi?

Seks yaşamın başlangıcıyken, nasıl ve hangi şartlarda, hangi öğretilerle "pis" bir şey haline geldi kafanda hiç düşündün mü?-Bu kısım sadece Srest'e has değil, bir çok ateist de aynı bu konuda.-

Bir konuda tüm düşüncelerin cinselliğe yöneliyor. Cinsellik çağrıştırıyor sana. Bu sence sağlıklı olabilir mi?

Etrafında olan her şeyi cinsellik penceresinden görmek, bastırılmış seks güdülerine bağlıdır doğrudan, bunu biliyor musun?

Sağlıklı bir insanın, cinsellikle ilgili takıntıları yoktur, dünyaya bakacağı öyle bir penceresi yoktur.

Ama sen örneğin, rüyanda orgazm olsan, bok çukuruna düşmüş gibi banyoya koşarsın çünkü bunun pis bir şey olduğu öğretilir dinlerde. Mesele özgürlük meselesi milletin ortada seks yapması meselesi değildir, öyle bir olay yok çünkü örneklediğin ülkelerde.

Yalan atıyorsun sen, attığın yalana inanarak.

Senin için mesele, seksin bizzat kendisinin pis ve kötü olması... Seksten ahlâk kavramını üretmiştir çünkü dinler ve toplum kuralları.

Ensest gibi sapkın seks ilişkileri, batı ülkelerinde diye kendini kandırma, sert kuralları olan katoliklerde, müslüman ülkelerdedir çünkü doğal olarak seksi yaşamayan insanlar arasında gelişir, serbestçe ve sağlıklı şekilde yaşayanlar arasında değil.

Biraz gözlemle, biraz oku.

Sitelerde Paylaş

gel de sana bi dayak atayım el mi yaman bey mi yaman anlayasın, kimin emriymiş iyice öğrenesin,

sayın moderatör, bu bilelimöğrenelim kodlu kullanıcının konuyla ilgisi olmayan ve erzurumda ki şiddeti meşrulaştırmaya çalışlan ciddiyetsiz yazısının silinmesini talep ediyorum.

Orada ironi yapmış, galiba sen yanlış anlamışsın. O adam da bir ateist ve İslam vahşetine karşı yazdıklarıla ünlü bir kullanıcı. Onun şiddeti meşrulaştırdığı yok, sadece müslümanların vahşi kurt sürüleri gibi kadının peşinden dayak atmak için koşma anını ironik bir şekilde seslendirmek, canlandırmak istemiş.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...