Jump to content

Arkadaşlar sanırım Allah tarafından lanetlendim

Recommended Posts

Arkadaşlar 3 gündür çok ağır bir mide ağrısıyla baş etmeye çalışıyorum.Geceleri 1,2 saatlik uykuyla duruyorum.Kalanını kıvranarak geçiriyorum.Size sorunumu anlatayım,sizde bana yardımcı olun zire çok sağlam bir ağrı bu.

Arkadaşlar 3 gündür yediklerimin,midendan aşağı inmemesi ihtimali üzerinde duruyorum.Çünkü midem aşırı şiş ve sert.Sindirim sistemim bozuldu.Dışarıda atamıyorum ve bu beni çaresiz bırakıp burada konu açmaya sevkediyor.

Bu konuda imkanlar dahilinde pratik bir şekilde yapılabilecek bir tarif varsa rica ediyorum paylaşın benimle.

Ayrıca bunlar hep fake oruç yüzünden oluyor.Ateistler bunu nasıl açıklicaksınız he söyleyin? Ehehehhe.

Sitelerde Paylaş

amadd;

Baslik iceriginde degilde, bunu ancak tibbi olarak aciklayabilirim.

Bu da, senin bir doktora gorunmen, olup biteni anlattiktan sonra, sana onerilen tedaviyi uygulamandan gecer.

Ayrica, mesajinin sonundaki "Ehehehhe." bu mesajin ne kadar ciddiye alinip, alinmamasi konusunda da bir soru isareti.

Sitelerde Paylaş

Bir doktora git. Eğer ülserin varsa mide kanaması geçiriyor olabilirsin...Ayrıca barsaklarınla da alakalı bir durum olabilir. HAtta bence şu an bir hastanenin aciline git. Film çeksinler, iş ortaya çıkar.

hatta büyük ihtimalle apandisit olabilirsin..

tarihinde CharlesDarwin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Beyler korkutmayın beni.

Devlet hastahanesine gittim,1 dakika ben konuştum,1 dakika reçete yazdı,toplam 2 dakika sürdü muayne.

İlaçları alıyorum ama henüz bir yararı olmadı.Ağrı ilk günkü gibi taze ve sağlam.5 gündür idrar hariç hiçbir şey yapamadım.

Allahım sana geliyorum!

tarihinde amadd tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Beyler korkutmayın beni.

Devlet hastahanesine gittim,1 dakika ben konuştum,1 dakika reçete yazdı,toplam 2 dakika sürdü muayne.

İlaçları alıyorum ama henüz bir yararı olmadı.Ağrı ilk günkü gibi taze ve sağlam.5 gündür idrar hariç hiçbir şey yapamadım.

Allahım sana geliyorum!

Demek doktor, senin ekonomiye yuk olacagini dusunmus. :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...