Jump to content

Liberators

Recommended Posts

Sen laklaktan başka bir şey konuşmaz mısın?Çok basit bir soru sordum sana.Ya evet diyeceksin ya da hayır.

Sen bu yazıda bir toplumun kendini diğerlerinden üstün görmesini eleştiriyor musun eleştirmiyor musun?

Sonra gelip milliyetçiliği savunuyor musun savunmuyor musun?

Evet mi hayır mı?

Sitelerde Paylaş

Sen laklaktan başka bir şey konuşmaz mısın?Çok basit bir soru sordum sana.Ya evet diyeceksin ya da hayır.

Evet mi hayır mı?

yahu sen salakmısın, sana cevap yazıyorum aynı seyi niye yazıyorsun, cevabın önceki yazıda verildi.

Alkollümüsün sen konuyla ilgili sorsana soruyu veya neye istinaen sorduğunu .?

Sitelerde Paylaş

Teyzemin de bıyığı olsa amcam olurdu.Seni adam yerine koyup tartışanda kabahat.

Topitop gerçekten çok cahilsin, hiç kusura bakma bir kitap okuyup okuduğunun hezeyanlarından başka hiç biir bilgin yok. Yazık senin adına, insan bir kaç kitap okurda aydılanır.Ha dinciler ha siz, içi boş tenekelerden farkınız yok.

Sitelerde Paylaş

O değil de Akhe, bu 'fahişe'nin yazdığı Atlas Shrugged da güzeldir, oku onu. :)

Bu McCarthy Fahişesi israil kurulmadan önce klasik olarak anarşist-liberal bilimum toplumun kanını emen ne varsa onun üzerine çalışmalar yaptı tıpkı klasik diğer yahudiler gibi.

Bu cahil topitopa ısrarla diyorum ki Endülüsün dağılması sonrası Yahudi tarihi ve dünya siyaset felsefesi oku fakat okumamakta oldukça ısrarlı.

Ha bir de bu topitopun kendine Marksist diyen zır cahil anti-tez tayfası var onlarada Rusya tarihi öğretemedik. :)

Valla şuan Kelt tarihi üzerinde çalışıyorum bitince bakarım :)

tarihinde Sol Invictus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aristo'nun politikasını okuyorum.Daha endülüse sıra gelmedi.Aristo'yu da bi şekilde siyona bağlarsın sen, sana güvenim tam.

İşte senin niye kafanın çalışmadığı belli oldu, Sokrata gelsen formel mantıktan kurulacan ama daha aristoyu geçemediğin içn bizde burda kendimizi parçalıyoruz, Ha sana tavsiyem Sokrata geldiğinde mesaj at ironi konusunda sana bol bol kaynakça vereyimde şu öğrenme konusunu ilerlet.

Sen en baş yazında Cesaretim cahilliğimdendir yazsaydın bizde bu kadar yorulmazdık değilmi. :)

Sitelerde Paylaş

İşte senin niye kafanın çalışmadığı belli oldu, Sokrata gelsen formel mantıktan kurulacan ama daha aristoyu geçemediğin içn bizde burda kendimizi parçalıyoruz, Ha sana tavsiyem Sokrata geldiğinde mesaj at ironi konusunda sana bol bol kaynakça vereyimde şu öğrenme konusunu ilerlet.

Sen en baş yazında Cesaretim cahilliğimdendir yazsaydın bizde bu kadar yorulmazdık değilmi. :)

Sokratı geçeli çok oldu.Kronolojiden ilerliyorum ben.Sanki aristo formel mantığı kurmadan sokrates modern mantığı biliyordu,laf olsun diye konuşuyorsun gene.

Sitelerde Paylaş

Sokratı geçeli çok oldu.Kronolojiden ilerliyorum ben.Sanki aristo formel mantığı kurmadan sokrates modern mantığı biliyordu,laf olsun diye konuşuyorsun gene.

Yanlız bu ilerleme biraz ağır, sana şunları oku demekten ben bıktım sen hala pişkin pişkin oraya gelmedim diyorsun. :)

Felsefe tarihini çok iyi kavramalısın ki Yunan öncesini ve dünya tarihiyle yanyana koyup okuyabilesin.

peeehhhh sen daha yolun başındaymışın yahu..:)

Sitelerde Paylaş

Yanlız bu ilerleme biraz ağır, sana şunları oku demekten ben bıktım sen hala pişkin pişkin oraya gelmedim diyorsun. :)

Felsefe tarihini çok iyi kavramalısın ki Yunan öncesini ve dünya tarihiyle yanyana koyup okuyabilesin.

peeehhhh sen daha yolun başındaymışın yahu..:)

Yani öyle bir konuşuyorsun ki,gören de tüm dünya felsefesini hatmetmiş sanır.Üçüncü sınıf komplo teorileri okumadığını bilsek yiyecez.

Sitelerde Paylaş

Yani öyle bir konuşuyorsun ki,gören de tüm dünya felsefesini hatmetmiş sanır.Üçüncü sınıf komplo teorileri okumadığını bilsek yiyecez.

Topitop boş boş yazıp zamanımı alma. Bana Hezeyan değil bilgi yaz artık , sıkıldım, bilgi yazamamktan sen de sıkılmalısın.

Sitelerde Paylaş

Senin bilgi diye önüme getidiğin şeyler varsayım.Sokrat okuduysan varsayımın en değersiz bilgi olduğunu bilmen lazım.

İşte beni Hegel'e geldiğin zaman anlayacaksın Topitop, daha erken kasma kendini. Sadece ve sadece Hegel.

Tabi sen şimdi Hegelide şiir gibi okursun o ayrı. :)

tarihinde Sol Invictus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...