Jump to content

Araplarin dehset verici kanli savaslari

Recommended Posts

PİSLİKTİRLER

hangi sitenin çevrisi

allahyoktur.com unmu ?

dürüst ol !

Ali Bulaç Meali

Ey iman edenler, müşrikler ancak bir pisliktirler; öyleyse bu yıllarından sonra artık Mescid-i Haram'a yaklaşmasınlar. Eğer ihtiyaç içinde kalmaktan korkarsanız, Allah dilerse sizi kendi fazlından zengin kılar. Şüphesiz Allah bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir

Diyanet İşleri Meali(Eski)

Ey inananlar! Doğrusu puta tapanlar pistirler, bu sebeple, bu yıllardan sonra Mescidi Haram'a yaklaşmasınlar. Eğer fakirlikten korkarsanız, bilin ki Allah dilerse sizi bol nimetiyle zenginleştirecektir. Allah şüphesiz bilendir, hakimdir.

Diyanet İşleri Meali(Yeni)

Ey iman edenler! Allah'a ortak koşanlar ancak bir pislikten ibarettir. Artık bu yıllarından sonra, Mescid-i Haram’a yaklaşmasınlar. Eğer yoksulluktan korkarsanız, Allah dilerse lütfuyla sizi zengin kılar. Şüphesiz Allah hakkıyla bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir.

Diyanet Vakfı Meali

Ey iman edenler! Müşrikler ancak bir pisliktir. Onun için bu yıllarından sonra Mescid-i Haram'a yaklaşmasınlar. Eğer yoksulluktan korkarsanız, (biliniz ki) Allah dilerse sizi kendi lütfundan zengin edecektir. Şüphesiz Allah iyi bilendir, hikmet sahibidir.

Edip Yüksel Meali

Ey inananlar, putperestler pistir; bu yıldan sonra Kutsal Mescid'e yaklaşmasınlar. Yoksulluğa düşmekten korkuyorsanız, (bilin ki) ALLAH dilerse sizi kendi lütfuyla zengileştirecektir. ALLAH Bilendir, Bilgedir.

Elmalılı Hamdi Yazır

Ey iman edenler! Müşrikler bir pisliktirler. Artık bu yıldan sonra Mescidi Haram'a yaklaşmasınlar. Eğer yoksulluktan korkarsanız Allah sizi dilediğinde lütuf ve ihsanıyla zenginleştirecektir. Allah gerçekten alîmdir, hakîmdir.

Elmalılı Meali (Orjinal)

Ey o bütün iyman edenler, müşrikler bir pislikten ıbarettirler, artık bu yıllarından sonra Mescidi harama yaklaşmasınlar eğer yoksulluktan korkarsanız Allah sizi fadlından zenginleştirecektir inşaallah, her halde Allah alîmdir hakîmdir

Suat Yıldırım

Ey iman edenler! Müşrikler bir pislikten ibarettir. Onun için, bu yıldan sonra Mescid-i Harama yaklaşmasınlar.Eğer yoksulluktan endişe ederseniz, Allah dilerse, sizi lütfundan zenginleştirir. Çünkü Allah alîmdir, hakîmdir (her şeyi bilir, tam hüküm ve hikmet sahibidir).

Süleyman Ateş Meali

Ey inananlar, (Allah'a) ortak koşanlar pisliktir, artık bu yıllarından sonra Mescid-i Haram'a yaklaşmasınlar. Eğer (onların hacca gelmemeleri sonucu ekonominiz bozulup) yoksulluğa düşmekten korkarsanız; biliniz ki Allah dilerse yakında sizi kendi lutfundan zengin edecektir. Şüphesiz Allah, bilendir, hikmet sahibidir.

Şaban Piriş Meali

Ey İman edenler! Doğrusu müşrikler pistir. Bu sebeple bu yıldan sonra Mescid-i Haram’a yaklaşmasınlar. Eğer fakirlikten korkuyorsanız, dilerse Allah sizi bol nimeti ile zenginleştirecektir. Şüphesiz Allah bilendir, hakimdir.

Ümit Şimşek Meali

Ey iman edenler! Müşrikler bir pisliktir; onun için bu seneden sonra bir daha Mescid-i Harama yaklaşmasınlar. Yoksulluktan endişe ederseniz, Allah dilediği takdirde sizi lütfuyla zenginleştirir. Şüphesiz ki Allah herşeyi bilir, her işi hikmetle yapar.

Yaşar Nuri Öztürk

Ey inananlar! Müşrikler bir pisliktir. Artık bu yıllarından sonra Mescid-i Haram'a yaklaşmasınlar! Eğer yoksulluktan korkarsanız bilin ki, Allah dilediği taktirde sizi yakında lütfundan zengin edecektir. Allah her şeyi bilir, tüm hikmetlerin sahibidir

http://www.kuranmeali.com/arama.asp

Eğer bir tane dininden haberi olan bir müslüman buraya gelirse dişlerimi kıracam valla.Peki sen bir bok bilmeden ne hakla beni dürüst olmamalka suçluyorsun soytarı ?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

köle = işçi problem varmı? siz köleyi akşama kadar çalıştırıp sabaha kadarda s... bilecek bişey sanıyorsunuz ! fakat köle arapçadır işçi demektir.Muslumanlara ornek olmasi gereken peygamber nasil elinin altinda onlarca kole kadin tutabilir? bedelini ödemiştir,işçilerini tutmuştur,

AMA BİLİYORUM SENIN AMACIN GENE BELLİ

SANA DİYORUMKİ DOĞRU DÜZGÜN KAYNAK GETİR,ORDAN BURDAN KENDİNİZİN ÇALIP KENDINIZIN OYNADIĞI FORUMLARDA,HATTA KENDINIZIN UYDURDUGU BİR ÇOK YALANA KENDINIZ INANMIS DURUMDASINIZ ?

HANİ MARİA DAN ÇOCUK ?

KİME GÖRE ?

SANA GÖREMİ ?

BANA GÖRE NİKAHINA ALDIKLARINI,ZARAR GÖRMESİNLER DİYE ( ORASI ARAP,BUADAMLARDA ARAP,HEMEN ÇİZGİ DEĞİŞTİREN MİLLET ) ALMIŞTIR.

ONLARLA YATMAMISTIR.YATSA BİLE NİKAHINDADIR.

ONLARIN KÜLTÜRÜNDE 5 KADINDA VARDIR 10 KADINDA ! BİZDE YOKTUR

AYRICA BAMBAŞKA BİR ÇAĞDAN BAHSEDİYORUZ,KURAN TÜM ZAMANLARIN KİTABI OLSADA,YAŞANAN YERLER FARKLILIKLAR GÖSTERİR,BUGUN KUZEY KUTBUNDA YAŞAYAN ADAMA GİT SEN ARAPLAR GİBİ DON ATLET GEZ DERSEN ADAM GEBERİR GİDER.

SİZ O ONLARLA CİNSSEL İLİŞKİ KURDU DİYORSUNUZ !

BENDE DİYORUMKİ HANİ NERDE ? KİME GÖRE MARKSA GÖREMİ ENGELE GÖREMİ ?

PİSLİKTİRLER

hangi sitenin çevrisi

allahyoktur.com unmu ?

dürüst ol !

sen islami koru korune savunan, taptigin allah ve dinin hakkinda hic bir bok bilmeyen yobaz oglu yobazin ta kendisisin..

Ulan benim bu forumda saglam kaynak gostermeden savundugum bir konu gosterebilir misin bana?

Actigim konulara kaynak olarak direk uyduruk kuranin ayetleri yada buhari hadislerini gosteriyorum..

sen daha Muhammedin mariadan bir oglunun oldugunu bilmeyecek kadar kolpa bir muslumansin..

Al ulan sana senin kadar yobaz bir siteden alinti..

kapak olsun sana!!

PEYGAMBERIMIZIN ÇOCUKLARI

Peygamberimizin, hazreti Haticeden,iki erkek çocugu,dört kiz çocugu dogmustur Isimleri söyleydi: Kasim, Abdullah, Zeynep,Rukayye ,Ümmü Külsüm,Fatima ve Cariyesi Misirli Maria'dan dogan Ibrahim'dir.

Kaynak

muhammedin bir kadin ile yatmasi kotu bir sey degil elbet..

Fakat kendisi maria gibi misirli bir hristiyan kariyi yataga atip, "kafirlerle yatmak gunahtir" diye senin gibi ahmaklari kandirmissa burada senin calismayan beynini biraz calistirmaya gayret edip dusunmen gerekir..

Hadi git simdi bir bardak buz gibi soguk su ic..

tarihinde Sexy Huri tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yaşar Nuri Öztürk

Ey inananlar! Müşrikler bir pisliktir. Artık bu yıllarından sonra Mescid-i Haram'a yaklaşmasınlar! Eğer yoksulluktan korkarsanız bilin ki, Allah dilediği taktirde sizi yakında lütfundan zengin edecektir. Allah her şeyi bilir, tüm hikmetlerin sahibidir

Sizi gördükten sonra iyi yazmıs,hatta az bile yazmıs :)

Şimdi kafirleri ne korkunç azaplar beklıyor,efendim zebaniler,korkunc sıcaklıklar yanan etler dağlanan insanlar vs vs bu yukardakine benzer çok örnek var,şimdi dine geçme hazırlığındaki birine yada bırakmıs birine ortadoğu mantığında daha sert daha duygusal kavramları anlatabilirsin yada savuna bilirsin..Bazen hayatta siyaseten adımlar atılması gerekmekte...

Unutmadanda orada geçen pislikler kimlerdir ?

siz beni yalanlamak inanmamak için uğraşıyorsunuz. Adı geçen pislikleri arastıralım?

Orada geçen zaman nedir? hangi tarihtan sonra yaklaşmıyacaklardır.Acaba kuranda geçen o ayet,yaşanmış bazı hadiselerin üzerine gelmiş olmasın ( diğerleri gibi ) acaba bir savastan sonramıdır ? acaba pislikle adlandırılanlar o zamanlarda müslümanlara ne gibi pislikler yapmıslardır ?

bu maria nın dini nedir ? doğan çocuklarının dini ne olmuş ?

nasıl ne adla yatağa atmıs.

hayat herzaman insanın istediği gibi olmuyor,ordaki hata cariye kelimesidir,s,z cariyeyi sex köleleri olarak görüyorsunuz,benım gibi bağnaz bir site diğer hanımlarının arasına maria yıda koymuş.

ben bağnazım :)

ben bildiğim bağnazlıkların buraya yarısını yazsam,acaba neler hissedersiniz,dinimiz bize öğretilirken yanlış yaklaşışmakta.Tıpkı yahudiler gibi en nihayetinde orta doğu dini,hrstiyanlık orda başlasada bugun avrupanın etkısınde kalmıstır.Siz istiyorsunuzki hayatımızda yasak olmasın ? herşey serbest olsun,olmaz arkadaslar hayat her zaman insanların istediği gibi olmaz alın size son örnek

işim var www.melimex.net var ypılacak daha

ecem bana son mesajda bir takım laflar etti?

ben eceme istersem üstürüuplu cevaplar veririm,istersem küfür ederim !

fakat sonra ne olur ?

iyi her işin mükafatı olacağı gibi,kötü işlerinde cezası olacaktır,

nasıl yani

eceme vereceğim cevaplar mesala,eceme küfür eder yada aşşağılarsam,ecemle dost olma şansını kaybederim,forumdan atılırım ?

Neden forumdan atılırım ?

Çünkü buranın kuralları var ! kurallarda ne var,insanlar biribirine düşmeyecek ! birbirine hakaret etmeyecek !

Kurallara uymassan gidersin,öyleyse nasıl olurda dünyada kuralsız olacağız ? Eğitimle bilimle bir yere kadar !

insanların elinden teknolojiyi aldığınız anda insanlar hayvanlaşırlar,2000 sene öncesine dönerler,,insanları zapt edecek durruracak bazı kurumlar lazımdır,bunlar manevi kurumlardır.

Kuralsız kaidesiz yaşam olmaz.Eceme küfür etmeyeceğim ! kurallara uyacağım,kendi milletimden insanlarla aynı milliyetçi duygularla hareket ettiğim insanlardan ayrı kalmayacağım ! onlarla dost olacağım !

kurallar insanların hayatlarını kolaylaştırılmasa,trafik kuralları olmazdı.

1 Türk kahvesi içicem,hüpürtede hüpürtede içicem.içerkende sizi anacam

nihahahhaah

boşa yaşayan insanlar sizzzziiiiii.

Sitelerde Paylaş
Yaşar Nuri Öztürk

Sizi gördükten sonra iyi yazmıs,hatta az bile yazmıs :)

Şimdi kafirleri ne korkunç azaplar beklıyor,efendim zebaniler,korkunc sıcaklıklar yanan etler dağlanan insanlar vs vs bu yukardakine benzer çok örnek var,şimdi dine geçme hazırlığındaki birine yada bırakmıs birine ortadoğu mantığında daha sert daha duygusal kavramları anlatabilirsin yada savuna bilirsin..Bazen hayatta siyaseten adımlar atılması gerekmekte...

Unutmadanda orada geçen pislikler kimlerdir ?

siz beni yalanlamak inanmamak için uğraşıyorsunuz. Adı geçen pislikleri arastıralım?

Orada geçen zaman nedir? hangi tarihtan sonra yaklaşmıyacaklardır.Acaba kuranda geçen o ayet,yaşanmış bazı hadiselerin üzerine gelmiş olmasın ( diğerleri gibi ) acaba bir savastan sonramıdır ? acaba pislikle adlandırılanlar o zamanlarda müslümanlara ne gibi pislikler yapmıslardır ?

bu maria nın dini nedir ? doğan çocuklarının dini ne olmuş ?

nasıl ne adla yatağa atmıs.

hayat herzaman insanın istediği gibi olmuyor,ordaki hata cariye kelimesidir,s,z cariyeyi sex köleleri olarak görüyorsunuz,benım gibi bağnaz bir site diğer hanımlarının arasına maria yıda koymuş.

ben bağnazım :)

ben bildiğim bağnazlıkların buraya yarısını yazsam,acaba neler hissedersiniz,dinimiz bize öğretilirken yanlış yaklaşışmakta.Tıpkı yahudiler gibi en nihayetinde orta doğu dini,hrstiyanlık orda başlasada bugun avrupanın etkısınde kalmıstır.Siz istiyorsunuzki hayatımızda yasak olmasın ? herşey serbest olsun,olmaz arkadaslar hayat her zaman insanların istediği gibi olmaz alın size son örnek

işim var www.melimex.net var ypılacak daha

ecem bana son mesajda bir takım laflar etti?

ben eceme istersem üstürüuplu cevaplar veririm,istersem küfür ederim !

fakat sonra ne olur ?

iyi her işin mükafatı olacağı gibi,kötü işlerinde cezası olacaktır,

nasıl yani

eceme vereceğim cevaplar mesala,eceme küfür eder yada aşşağılarsam,ecemle dost olma şansını kaybederim,forumdan atılırım ?

Neden forumdan atılırım ?

Çünkü buranın kuralları var ! kurallarda ne var,insanlar biribirine düşmeyecek ! birbirine hakaret etmeyecek !

Kurallara uymassan gidersin,öyleyse nasıl olurda dünyada kuralsız olacağız ? Eğitimle bilimle bir yere kadar !

insanların elinden teknolojiyi aldığınız anda insanlar hayvanlaşırlar,2000 sene öncesine dönerler,,insanları zapt edecek durruracak bazı kurumlar lazımdır,bunlar manevi kurumlardır.

Kuralsız kaidesiz yaşam olmaz.Eceme küfür etmeyeceğim ! kurallara uyacağım,kendi milletimden insanlarla aynı milliyetçi duygularla hareket ettiğim insanlardan ayrı kalmayacağım ! onlarla dost olacağım !

kurallar insanların hayatlarını kolaylaştırılmasa,trafik kuralları olmazdı.

1 Türk kahvesi içicem,hüpürtede hüpürtede içicem.içerkende sizi anacam

nihahahhaah

boşa yaşayan insanlar sizzzziiiiii.

sen bacini kocaya verirken cariye diye mi veriyorsun elin adamina?

ya da (evli degilsen) evlenirken kalifiyeli isci bayan mi arayacaksin kendine?

bak simdi maria yi duyunca sorularini sormaya basladin..

bende sana bir kafir olarak dinini anlatmaktan gurur duyacagim..

Elbet bazi gercekleri hacidan hocadan duyamazsin..

maria misirli koptik bir bayandir

koptik demek misirli hristiyan demek..

kendisi savasta esir alinip muhammed tarafindan yataga atilmistir..

ayrica muhammedin kafir cariyeleri maria ile kalmiyor..

Muhammedin ayrica safiye isimli musevi bir cariyesi daha vardi..

isterseniz safiye hakkinda da size bilgiler verebilirim..

sen once bir kafir kadar islam dini hakkinda bilgi sahibi ol, sonra gel benle asik atmaya calis..

Sitelerde Paylaş
Ulu Onder ise Canakkale'de sehit dusmus "Dusman" askerleri icin ulkelerine su sozleri soylemistir;

"Bu Memleketin toprakları üstünde kanlarını döken kahramanlar! Burada dost bir vatanın toprağındasınız.

Huzur ve sükun içinde uyuyunuz. Sizler Mehmetçiklerle yanyana koyun koyunasınız.

Uzak diyarlardan evlatlarını harbe gönderen analar! Gözyaşlarınızı dindiriniz. Evlatlarınız bizim bağrımızdadır, huzur içindedirler ve huzur içinde rahat rahat uyuyacaklardır. Onlar bu toprakta canlarını verdikten sonra artık bizim evlatlarımız olmuşlardır."[/b]

ATATURK

Biri Allah'in en sevgili kulu, digeri ise icimizden biri..

Tekamüle inanan biri olarak Atatürk'ümüzü herzaman çok gelişmiş bir ruh olarak gördüm. Şu derinliğe bakar mısınız.

Sitelerde Paylaş
Mute harbinde rakamlar sallama değildir. Müslümanlar yaklaşık 3000 kişi kadardırlar. Bizans ordusu da 50.000'e yakındır. Müslüman çapulcular Bizans ordusunun sayısını bilmemektedirler. O nedenle Bizans ordusuna baskın vermeye kalkarlar. fakat baskın verdiklerinde karşılarında anormal büyüklükte bir ordu olduğunu anlarlar. Vuruşa vuruşa geri çekilirler.. ne geri çekilmesi resmen topukları kıçlarında Bizans ordusundan kaçarlar. Bizans ordusu bu çapulcuları öndemsemediğinden takibe almaz ama müslümalar öyle bir kaçarlar ki, Mekke'ye varmalarına rağmen kaçışlarını Medine'ye kadar sürdürürler (Medine olayı benim ilavemdir :) :) )...

o gazla arabistanın tamamını fethetmişlerdir belki.

o yıllarda ne kadarı arabistanın muhammedin elinde bilmiyorum tabi. ;)

Sitelerde Paylaş
"Bu memleketin toprakları üzerinde kanlarını döken kahramanlar! Burada bir dost toprağındasınız. Huzur ve sükun içinde uyuyunuz. Uzak diyarlardan evlatlarını savaşa gönderen analar, gözyaşlarınızı dindiriniz. Evlatlarınız bizim bağrımızdadır, huzur içinde rahat uyuyacaklardır. Onlar bu toprakta canlarını verdikten sonra artık bizim çocuklarımız olmuşlardır."

Bu sözler çok soylu sözlerdir. Her duyuşumda tüylerim diken diken olur. Geçenlerde Zeni Zellanda'da yapılan bir belgeselde, dolaşılan bir yerde Çanakkale'de ölenler için yapılmış bir anıt gösterdiler. Bu anıtta da aynı sözler, hem Türkçe, hem de ingilizce olarak yazılıydı... Ve anıtının tarihçesini anlatan Yeni Zellandalı kadın Mustafa Kemal'in bu yazısını göz yaşları içinde okudu..

şimdi bakıyorum da bu sözler o kadar değerli ki...

sonuçta orda ölen yenizelandalılar da emperyalistlerin planlarına kurban gitmiş insanlardı.

ümmetçi bakışa bi bak,

bi de şu atatürkdeki insana insan olduğu için duyulan saygıya.

Sitelerde Paylaş
muhammed karılarıyla yatmadıysa,

bu onlara zulüm değil midir?

bu kadınlar şehvet duymazlar mı?

bırak sahabeye onlar evlensinler.

ulan bi yerden kıvırsanız,

başka bi yerden açık veriyorsunuz.

Bence de karı koca ilişkisi yaşamış olabilirler, yine de bir tahmin tarihe iftira atmayayım ama aksi halde de kadınlara kötülük yapılmış olur.

Sitelerde Paylaş
köle = işçi problem varmı? siz köleyi akşama kadar çalıştırıp sabaha kadarda s... bilecek bişey sanıyorsunuz ! fakat köle arapçadır işçi demektir.Muslumanlara ornek olmasi gereken peygamber nasil elinin altinda onlarca kole kadin tutabilir? bedelini ödemiştir,işçilerini tutmuştur,

Kölelik ve islamiyetteki köle hukuku hakkında en ufacık bir bilginiz yok... Daha çok okuyun...

Sitelerde Paylaş
"Bu memleketin toprakları üzerinde kanlarını döken kahramanlar! Burada bir dost toprağındasınız. Huzur ve sükun içinde uyuyunuz. Uzak diyarlardan evlatlarını savaşa gönderen analar, gözyaşlarınızı dindiriniz. Evlatlarınız bizim bağrımızdadır, huzur içinde rahat uyuyacaklardır. Onlar bu toprakta canlarını verdikten sonra artık bizim çocuklarımız olmuşlardır."

Bu sözler çok soylu sözlerdir.

Ayni soylulugu bu ayet icin soylemek mumkun mu?

Enfal Suresi

(1) (Ey Muhammed!) Sana ganimetler hakkında soruyorlar. De ki: "Ganimetler Allah'a ve Resûlüne aittir. O halde, eğer mü'minler iseniz Allah'a karşı gelmekten sakının, aranızı düzeltin, Allah ve Rasûlüne itaat edin."

Sexy Huri,gülmekten kırdın geçirdin beni,ilahi seni! :lol::lol::lol:

Sitelerde Paylaş

türkiyenin %99'u müslüman deniliyor YALAN.

bu ülkede çok az müslüman var.

onlarda araplargibiyaşayanlar.

sünnet diyesakal bırakanlar.

çarşaflı yada heryerini kaptacak şekilde parüsegiyinenlervsvs...

şimdi deniz akkaya ,gamze özçelik müslümanmı yalan.

ben mülümanım diyen herkes müslümandır.YALAN.

Dolayısıylaanadoluyabakrak asıl müslümanları göremezsın.

amerikancısen müslümaın iyorsun hangi yasaklarına uyuyyorsun.söylesenebana

kuranda zina ebediazap iyegeçiyoryanılmıyorsam

amasen kız arkdaşmla ilişkiye girdim demişsin bir iletinde

Yanılıyormuyum.

anadolu insanının kendine özgü biryaşayış stili var.

eğerki müslüman olsardı (ADI:müslüman) araplaşırdı bu ülkede bazı kesimlerde bu yokmuvar.

ama genel olarak bakarsak sadece müslümanlık sıfatını görürüz insalar üstünde.

önce neoluğunu öğren,sonra savunacağın şeye karar ver.

Sitelerde Paylaş

ebuuuu cok haklisin..

ben zaten Turkiye'de ki cogu muslumanim diyene kolpa musluman gozuyle bakiyorum.. Sitedeki muslumanlarin yuzde 95'i de kolpa.

Gercek musluman muhammed gibi sabah aksam cihadi dusunmeli, bugun kac tane kafiri gebertip cennete nasil gidebilecegini hesaplamali.

kolpa muslumanlar muhammedin medineye gitmeden onceki yazdigi pembe ayetleri okur ve onlarla kendilerini tatmin ederler.

Hadislere inanmayan muslumanda kolpa muslumandir..

Cunku "uydurma" diye inkar ettikleri hadislerin neden uydurma olduguna dair hic bir kanit gosteremezler..

Sitelerde Paylaş
Hadislere inanmayan muslumanda kolpa muslumandir..

Cunku "uydurma" diye inkar ettikleri hadislerin neden uydurma olduguna dair hic bir kanit gosteremezler..

Huri:

Ben hadislere inanmıyorum ve bu yüzden kolpa müslümanım sana göre. Hadislere inanmama kaynağım ise tamamen kuran, kuranla örtüşmeyen hiçbirşeye inanmıyorum ancak bazılarınız tarih ile rivayeti karıştırıyor ve bizim bazı ayetlerde tarih bilgisi kullanmamızı aaa bak hadise inanıyorsun hani inanmıyordun diyecek kadar da komik duruma düşüyorlar.

Şimdi ben de diyorum, sen bir misyonersin, para karşılığı amerikadaki q klavyenden sadece müslümanlığı kötülemek için tutulmuş bir misyonersin. Benden şimdi kaynak isteyeceksin, al sana bütün başlıkların, bir tane kadınları cadı diye yakan ortaçağ hristiyan zihniyetine ilişkin bir yazın yok, bir tane haçlı seferlerine ilişkin bir yazın yok, amerikanın talibanı besleyip te sonra o yaptı diye gösterdiği 11 eylüle ilişkin bir yazın yok daha sayayım mı?

Sen para ile tutulmuş bir misyonersin, para için herşeyi yapabilecek kadar zavallısın.....

Sitelerde Paylaş

hatta şunuda ekleyyim şeritin kurallarını inkaredenlerdinden çıkıyor.

bunu biliyorsanırım tüm müslümanlar fakatşeriat kurallarını biliyorlarmı

mesele en basitinden 2 örnek verim:

1_müzik dinlemek şeriategöreharamve müzik dinleyenler dinden çıkar.

2_kaçını kadınlar bakmıyor söylesenizekaçınız yolda yürürken başı yere eğik yürüyor

hiç biriniz

BUforumaki müslümanlarda zten canım sıkılıyor foruma giripte şunları birmorartayım havası ile giriyor......

Sitelerde Paylaş
Huri:

Ben hadislere inanmıyorum ve bu yüzden kolpa müslümanım sana göre. Hadislere inanmama kaynağım ise tamamen kuran, kuranla örtüşmeyen hiçbirşeye inanmıyorum ancak bazılarınız tarih ile rivayeti karıştırıyor ve bizim bazı ayetlerde tarih bilgisi kullanmamızı aaa bak hadise inanıyorsun hani inanmıyordun diyecek kadar da komik duruma düşüyorlar.

Şimdi ben de diyorum, sen bir misyonersin, para karşılığı amerikadaki q klavyenden sadece müslümanlığı kötülemek için tutulmuş bir misyonersin. Benden şimdi kaynak isteyeceksin, al sana bütün başlıkların, bir tane kadınları cadı diye yakan ortaçağ hristiyan zihniyetine ilişkin bir yazın yok, bir tane haçlı seferlerine ilişkin bir yazın yok, amerikanın talibanı besleyip te sonra o yaptı diye gösterdiği 11 eylüle ilişkin bir yazın yok daha sayayım mı?

Sen para ile tutulmuş bir misyonersin, para için herşeyi yapabilecek kadar zavallısın.....

Siz iste boylesiniz..

uyduruk dininizin sacmaliklarini ben belgeledikce siz kuduruyorsunuz.

Iftira, cirkeflik, cahillik..hersey var sizde.

Al buda sana kapak olsun.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=4390&hl=

ben hic bir zaman kimseye "kanitsiz" iftira atmam.

ama siz muslumanlar icin iftira atmak cok kolaydir.

Sitelerde Paylaş
hatta şunuda ekleyyim şeritin kurallarını inkaredenlerdinden çıkıyor.

bunu biliyorsanırım tüm müslümanlar fakatşeriat kurallarını biliyorlarmı

mesele en basitinden 2 örnek verim:

1_müzik dinlemek şeriategöreharamve müzik dinleyenler dinden çıkar.

2_kaçını kadınlar bakmıyor söylesenizekaçınız yolda yürürken başı yere eğik yürüyor

hiç biriniz

BUforumaki müslümanlarda zten canım sıkılıyor foruma giripte şunları birmorartayım havası ile giriyor......

Sevgili ebuuu:

Müzik dinlemek şeriata göre haram diyerek yanlış diyorsun, ayetle desteklemelisin bunu ancak destekleyemezsin, çünkü öyle bir ayet yok.

Kuranda kadına da erkeğe de harama bakmamalı emredilmiştir, bakmayanlar elbette olacaktır bu ancak onları günahkar yapar.

Bu forumdaki müslümanlardan biri olarak da ben her zaman diyorum ve yine diyorum.

Ayrı düşünüyor olmamız kardeşliğimize engel değil, yaşayacağımız tek dünyamız var ve insana yakışan şekilde yaşamalı, tavrımızı da her zaman insanlıktan yana, insanlığını barışı, huzuru, mutluluğu ve refahı yönünde almalıyız diyorum.

Sevgiyle kalasın...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...