Jump to content

müslüman somali açlığa teslim oldu

Recommended Posts

Somali'de açlık yüzünden can kayıpları artıyor. En savunmasızlar yine çocuklar. Son üç ay içinde açlıktan ölen çocukların sayısı 29 bin. Hepsi beş yaşın altında. Ülkenin güneyindeki beş bölgede resmen açlık ilan edilmiş durumda. Gereken yardım ulaşmazsa 500 bin çocuk ölümle burun buruna olacak. 

Sitelerde Paylaş

çok saçma bir tespit, emin ol afrikalılar da yer bir çok şeyi, yok da yemiyorlar, kum, taş mı yiyecekler?

Bence büyük ölçüde kısırlaştırılmalılar, tavşan gibi çifleşiyorlar her birinin 5-10 bebeği var.

Çinliler sırtı güneş gören herşeyi yiyebiliyor, ama müslümanlar yemez öyle kötü şeyleri,domuz falan zinhar yasak açlıktan ölse de yemez..

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Nacı Çelik hocamızın(arkadaşımızın) Islamı belgeler üzerinde yaptığı uzun araştırmasında domuz etinin HARAM olmadığını İslamı belgelerle ISBAT etmiştir.

Marah edenler bu araştırmayı tıklayarak ohıyabilir.

Hiçbir hayvanın eti haram degildir.

Tek haram olan et KOKMUŞ yanı bozulmuş etlerdir.

1. Yeni İslam Forumu - [Naci Çelik] Domuz Eti Haram mı? - Sayfa 1
    arsiv.yeniislam.com/forum_posts.asp?TID=48&SID... - ÖnbellekKilitli Forum [Naci Çelik] Domuz Eti Haram mı? ... Çünkü Kur'an'ın, lehmü hınzır (domuz eti) diye dikkat çektiği et, herhangi bir hayvan etine değil

Tolonbrg

Sitelerde Paylaş

Dünyadaki müslümanlar ellerini cebine atıyorlar.Ramazan ayı vesilesiyle fitre ve veya zekatlarını bir biçimde ödemeye çalışıyorlar.Somaliye insanlar yardım etmeye çalışıyor.

Biz ateistlerin cennetteki hurileri düşünmeden hiçbir karşılık beklemeden evrensel moral degerlerimizi yükselten bu kampanyalar içindeki yerimizi sorgulamalıyız.

Kendi açımdan iş yerimde böyle bir kampanya yı yürütmeye çalışıyorum.

Sitelerde Paylaş

Somali'de açlık yüzünden can kayıpları artıyor. En savunmasızlar yine çocuklar. Son üç ay içinde açlıktan ölen çocukların sayısı 29 bin. Hepsi beş yaşın altında. Ülkenin güneyindeki beş bölgede resmen açlık ilan edilmiş durumda. Gereken yardım ulaşmazsa 500 bin çocuk ölümle burun buruna olacak. 

Öyle deme ! Unuttun mu!

Hepimiz testteyiz bazılarımız tecavüze uğrayarak aç kalarak test ediliyor. Üzülmemek lazım sonuçta test.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...