Jump to content

Bir Rezil Tutuklama

Recommended Posts

Dün gece polisler yine polisliklerini yapıp insan haklarını ayaklar altına aldılar..

Uzunköprü'de çeşitli suçlardan sabıkalı biri kendi düğününde tutuklandı; hem de ne tutuklama..

Haberleri izliyordum: Önce arkadaşı mı ne sandım.. Takılar takılıyor, birden biri damada yaklaştı ve damadın boynuna sarıldı, acaba dedim nedir bu gelenek mi? Sonra bir iki kişi daha gelip adamı yere attılar, sonra kelepçeyi takıp gittiler..

İnsan haklarından nasibini alamamış polisler, önce kendinizi tanıtsaydınız ya, düğünü durdurup gerekli açıklamaları yapsaydınız ya..

O adam hırsız bile olsa bu kepazeliği yapmaya hakkınız yok, ama rezil olan sadece yaptığınız değil; TV kanallarının da bunu eleştirmemesi..

Kendi tahminimi söyliyeyim, o yakalanan hırsız rantı kesince onlar da bir ders verelim dediler...

Sitelerde Paylaş
Dün gece polisler yine polisliklerini yapıp insan haklarını ayaklar altına aldılar..

Uzunköprü'de çeşitli suçlardan sabıkalı biri kendi düğününde tutuklandı; hem de ne tutuklama..

Haberleri izliyordum: Önce arkadaşı mı ne sandım.. Takılar takılıyor, birden biri damada yaklaştı ve damadın boynuna sarıldı, acaba dedim nedir bu gelenek mi? Sonra bir iki kişi daha gelip adamı yere attılar, sonra kelepçeyi takıp gittiler..

İnsan haklarından nasibini alamamış polisler, önce kendinizi tanıtsaydınız ya, düğünü durdurup gerekli açıklamaları yapsaydınız ya..

O adam hırsız bile olsa bu kepazeliği yapmaya hakkınız yok, ama rezil olan sadece yaptığınız değil; TV kanallarının da bunu eleştirmemesi..

Kendi tahminimi söyliyeyim, o yakalanan hırsız rantı kesince onlar da bir ders verelim dediler...

dügünün bitmesinide bekliye bilirdiler ama sanırım seninde dedingi kasıtlı olarak yaptılar

bende izledim haberi acayip canım sıkıldı

Sitelerde Paylaş

Hunter çok haklısın.

Polisler tam bir pislik gibi davrandılar ( gerçi en iyisi bile seni dikmeye çalışırya..)

Ulan görende seri katil, üst düzey örgüt yöneticisi, KGB ajanı adamın resmen özel harekatimleri gibi hareket etmişlerdi.

İnsan haklarına gelince yerlerde sürünüyordu. Tutukluya yapılan müdahalenin yanında çevrede bulunan insanlara yaşattıklarına nedemeli.

Her zaman demişimdir polislik saygınlığını yitirmiş bir meslektir. Rantçılık, üç kağıtçılık, rüşvet, dolandırıcılık.. ne arasan vardır.

Sitelerde Paylaş

Kontrgerilla devletinin kontrgerilla polisi!

Başka nasıl davranmasını bekliyebiliriz ki?Zaman zaman basında polisin,çocuklara şeker dağıtma görüntüleri,zevahiri kurtarmaya yetmiyor.Bu ülkenin polis camiası,baştan aşağı kokuşmuş vaziyettedir.İşkencede,rüşvette,yargısız infazlarda,mafyayla ilişkilerde,tecavüzlerde ve her türlü insanlık dışı uygulamalarda kendini defalarca bu halka kanıtlamıştır.

Uzunköprüde'ki müdahale biçiminin nedeni,polis-mafya işbirliğinde, polisin kişisel çıkarlarının sekteye uğramasından başka bir nedeni olamaz.Bu anlamda tespitlerine katılıyorum Hunter!!

Kontrgerilla devletinin iç yüzü en iyi şekilde Susurluk kazasında ortaya çıkmıştır;

Kontrgerilla Devletinin Pislikleri Dökülmeye Devam Ediyor

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Hanefi Avcı:

* Çeteyi Devlet Kurdu.

* Çetenin MİT uzantısı Mehmet Eymür, Yüzbaşı Kaşif ve Duman Fırat,

* Polis uzantısı Mehmet Ağar, İbrahim Şahin, Korkut Eken,

* JİTEM uzantısı Cem Ersever ve yeşil kod adlı Ahmet Demir,

* Ordu uzantısı eski Kocaeli Alay komutanı şimdi Giresun'da görevli Tuğgeneral Veli Küçük idi.

* Çete Abdullah Çatlı, Alaattin Çakıcı, Hadi Özcan, Tevfik Ağansoy vb. kişileri kullandı.

Bu sözler 4 Şubat günü Meclis Susurluk Araştırma Komisyonu'nda söylendi. Söyleyen kişi sıradan biri olmayıp devletin polis teşkilatının üst kademesindeki bir polis şefinin ağzından çıkıyor.

Kendisine sorulan "çete nasıl çözülür" sorusu üzerine de "Bu işlerin tepe noktaya dayanmadan çözüleceğine inanmıyorum" diye cevaplıyor. Avcı faili meçhul cinayetlerin bir çoğunun da çete tarafından yapıldığını belirtiyor.....

Kaynak: http://www.ozgurluk.org/kitaplik/webarsiv/...pisliklerd.html

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...