Jump to content

Sınır Ötesi Operasyon

Recommended Posts

Dün gece itibariyle başladı.

Bu kez diğer fos çıkan harekâtlardan farklı gibi görünüyor.

İran ile ortak saldırı hazırlığı var.

Amerika'dan kara harekâtı için güvence alınmış.

ABD'nin El-Kaide için kullandığı bombalar ilk defa kullanılıyor.

Tam teşekküllü ve nihai bir saldırı gibi gözüküyor.

Diğer yandan Pkk durumu bu noktaya getirmek için çok uğraştı.

Sanki istedikleri tam olarak buydu.

Pkk da boş durmayıp Karayılan aracılığıyla devleti tehdit etti.

Karayılan 'Öcalan'a bir şey olursa Türkiye'de lider kalmaz' dedi ve devrimci halk savaşı başlatmakla tehdit etti.

Tehdit etmesine de gerek yok aslında, operasyon çok ciddiyse devrimci halk savaşı kendiliğinden başlayacaktır.

Pkk ve devlet son kozlarını paylaşıyorlarmış gibi gözüküyor.

Açıkçası ben ne olacağını merak ediyorum.

Sizce ne olur?

tarihinde Deli Adam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Açıkçası ben ne olacağını merak ediyorum.

Sizce ne olur?

Barzani amcaları kol kanat gerip korur bizim şapşallar bir dolu masraf açıp geri döner.

Yılanın başını ezeceksin ki bir işe yarasın.

Yapılan operasyon araplardan çalınan yahudi kuyularını korumaktan başka bir şey değildir.

Sitelerde Paylaş

Barzani amcaları kol kanat gerip korur bizim şapşallar bir dolu masraf açıp geri döner.

Yılanın başını ezeceksin ki bir işe yarasın.

Yapılan operasyon araplardan çalınan yahudi kuyularını korumaktan başka bir şey değildir.

Ben daha başka bir şeye takıldım.

Kara harekatı gerçekleşirse, Türkiye'nin ne vaat ettiği bir muammadır.

Acaba Esad'ı devirme karşılığında ABD Pkk'yı satmış olabilir mi?

Sitelerde Paylaş

Ben daha başka bir şeye takıldım.

Kara harekatı gerçekleşirse, Türkiye'nin ne vaat ettiği bir muammadır.

Acaba Esad'ı devirme karşılığında ABD Pkk'yı satmış olabilir mi?

Abd Esadı Türkiye olmadan deviremez, suriyenin arkasında İran ve rusya var ki amerikan kuklası Türkiyenin kıçı bu riske girmeye korkar. Zaten Türkiyenin amacı suriye yönetimini devirmek değil arap ülkelerinde kaos yaratarak bütçede her ay verilen 5 milyar dolar açığı bu bölgelerden güvenli liman propagandası ile Tc borsasına çekmek. Bu işi yapamazsa ekonomide taş üstünde taş kalmaz.

Abd pkk 'yı satamaz pkk Barzaninin güvencesi, pkk'yı satması demek barzaniden vazgeçmesi demek ki adam zaten yahudi. :) Ortada milliyetçilik gazıyla her daim ölecek insalar varken niye bu yapıyı bozsun. Son dönemlerde ölen insanların ailelerinin gazını almak için gidip bir hafta dağda bayırda piknik yapıp gelirler.

tarihinde Sol Invictus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte beleee,

Kuzey Irah dağlıhtır.

Amarıha yeni bir bumba yapmış.

O bumbayı hankim daga atarsan o dağı ovaya çeviriy.

Simdiki öperesyönler dağları düz ova yapma operesyönü olcek.

Türk idereciler bu savaşı bitirmek istemiyler 35 yıldır aynı nakarat.

Türkiyeyi bitirmek istiyler

Gazasız balasız nasıl olur deye ince eleyip sıh dokuyorlar bu nedenle.

Selçuhluyu Türkmenler gurdu

Yıhanlar sunniler oldu.

Osmanlıyı Türkmenler gurdu

Gene yıhanlar sunniler oldu.

Türkiye cunhuriyetinide Türkmenler gurdu

Gene yıhmaya çalışanlarsa Sunniler.

Nemi deyiyler Atatürke BETON MUSTAFA.

İİnşeellehu teele o betona toslarlar:-))))

Ussuz başığızı vurursunuz o betonada bizde sizden zahmatsız gurtuluruz:-)))).

Gocaman ulu hakanımız olacah ZAT ne dimişti?

DEMOKRASİ AMACIMIZ DEGİL , ARACIMIZDIR.

Şincik bu araca binmişler sur,atla hedeflerine doğru gidiyürler.

Gedin bahah.

Bu laf,yenilir yutulur degül.

Ecevit bütün gapıları açtim ,yalnız bir GAPI galdı onuda açtıhmı zorluhları aştıh demektir didiydi.

Alpaslan Türkeşde didiydiki hele o gapıyı açta gerisindekini gördünmü orıya yığılıp galırsın.

Acaba kim var dersiniz o kapının arhasında?

Kenedide ülkesindeki o kapıyı aşmah istemiştide

Sonu kötü olmuştu.

Büyük budunlarda bu gapı yaşama denktir.

Bunu zorlamah kimseye hayır getirmez.

USLU olalım.

Eyi birşey yapmah istiyürsek DİNİ CAMATLARA devredelim ,batıda olduğu gibi.

Milli egitimin bütcesinin 7 katı parayı ISRAF eden diyenetten gurtaralım bu milleti.

Avrupa birliginde hiçbir devlet din işlerine METELİK para ayırmaz.

Din işlerine gerekli parayı CAMAATLAR, üyelerinden toplar.

Bunu gerçekleştirenleri alınlarından öpeceyiz.

Farh etmez,hanki parti olursa olsun.

Hadi görek sizi.

Dıkkat edinde

Üzmeyin bizi.

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiyeye abd kuklası diyenler bu toprakları hiçmi sevmezler. Bu kadar kolay söylenirmi bu laf. Ne kadar adice bir terim...

İngiltere.. Güneş batmayan ülke kimin kuklası oluyor bu mantalite ile? Yada israil?Güney kore?Japonya?

Git çinde rusyada yaşa o zaman. Bir baslıkta biri rusyayı kucumser gelır bu olayda en büyük devlet rusya sloganları atılır. Cahıl halk sizsiniz. Görecegiz bakalım kac tane les cıkacak. Evet bende bir Akp secmenı olarak bu durumdan rahatsızım. Ama AKP yerine CHP de secilse hiçbirzaman vatanıma milletime kukla köpek demem. Az lafların nereye gittiğine dikkat edilsin.

İnşallah haberler güzel gelir... Akpnın bu terör olayına gösterdiği tölerans saçmalık vaziyetine geldi. Bu kadarda olmaz..

Tekrar söylüyorum. 'terör konusularak müzekere ederek çözülebilir fakat daga cıkmıs terörist öldürülür konusulmaz'

Bu farkı ayırt edemıyorlar yada baska sebepleri var. Bilemicem ama her ne olursa olsun artık o dagların dümdüz edilme vakti geldi.

Sitelerde Paylaş

Askeri operasyon sağlam bir kara harekatıyla iyi neticeler verir.

Ve Tsk bu işi 3-4 ayda yapmalı.

Ayrıca her köye ve her noktaya istihbarat birimleri yerleştirilmeli.

PKK'nın bölge halkını tehdit edip yandaş toplamak gibi eylemleri karşısında halk devletin gücünü güvenini hissetmeli ve PKK yandaşları birbir halktan ayıklanmalı.

Gel gelelim BDP'ye.Apo'yu ve PKK'yı öven onun için propaganda yapan,ona sempatizan kazandıran,molotof desteği veren her eylem ve söylem yargıya intikal etmeli.Bu düşünce siyasi hayattan silinmelidir.

Sitelerde Paylaş

Ne işe yarayacak?

Bu sorunun silahla çözülemeyeceğini hala anlamadık mı?

Bu sorun demokrasiyle çözülür,

silah kan getirir,

acı getirir,

ölüm getirir,

anlamadık mı hala?

siz silah sıkınca özgürlük savaşçılarının hareketi, bağızsız kürt devleti projesinin çalışmaları

biz silah sıkınca silah la sorun çözülmez

hadi ordan. bu zamana kadar barışlar nasıl oldu.

Sitelerde Paylaş

pkk lıların bazı laflarını dindarların bazı laflarına benzetmeye başladım artık

eğer dindar kötülğe uğrarsa Allah onu test ediyor

kafir uğrar sa Allah cezasını verdi

eğer dindar olumlu birşey olur sa Allah mükafatlandırdı

eğer kafire olur sa dünya onun cenneti görüp göreceği bu dünya onun

pkk da durum böyle oldu artık

sokaklarda taş atıp otobüs yakan polis tokatlayanlar oldu mu demokrasi yürüyüşü onlar, haklarının verilmesi lazım.

ama türkler yaptı mı birşey onlar işgalci bize şöyle eziyet ediyorlar silahla sorun çözülmez

bıdı bıdı

Sitelerde Paylaş

Herkes ayni tornadan cikmis gibi konusuyor,sokaklara cikip bu kan dursun diyeceklerine kürtleri nasil kesip biceceklerinin senoryalarini yaziyorlar, üstelik ateizm maskesiyle,müslümanlarla aranizda bir fark göremiyorum...

Sitelerde Paylaş

Herkes ayni tornadan cikmis gibi konusuyor,sokaklara cikip bu kan dursun diyeceklerine kürtleri nasil kesip biceceklerinin senoryalarini yaziyorlar, üstelik ateizm maskesiyle,müslümanlarla aranizda bir fark göremiyorum...

Pkk sempatizanı olup akan kan dursun demek ve bunun samimiyetine inanmamızı beklemeniz, karşınızdakini kendiniz gibi salak sanmaktan mı ileri geliyor acaba?

Önce içinizdeki PKK sempatizanlığını atın.Sonra kan dursun ifadenizin samimi olduğu ortaya çıksın.

Sitelerde Paylaş

İyi de bu kanın akmasının müsebbibi kim?

Kan dursun deyince kan duracak mı?

Sen öncelikle PKKlılara "kanı durdurun" diyebiliyor musun?

Sitelerde Paylaş

Daha ne diyecekler acaba? Ama ben daha bugüne kadar bir Kürt STK'nın çıkıpta hem PKK'yı hemde bu terörü lanetlediğini göremedim.Her ölüm haberinden sonra binlerce insan oraya buraya çıkıp kan dursun diye bağırıyor.Kanın durmasını sağlayacak olan Kürtler.Bunun için onların daha çok mücadele etmesi lazım.

Sitelerde Paylaş

Tornadan ayni cevaplar,pkk dan önce de kürtler vardi,90 yildir cumhuriyeti yönetiyorsunuz,neyi cözdünüz.pkk yi bitirdik,devlet kürtlere hakmi verecek saniyorsunuz.Tek cözüm var,Türk halkinin dur demesi,egemenlere birsey oldugu yok,olan Anadolu cocuklarina oluyor.Ankara da nutuk atacaklarina kendileri savasa gitsin.Arkadaslar savasin icinde oldugunuzda onun ne menem birsey oldugunu anlarsiniz,savasta kimse kazanmaz herkes kaybeder...

Sitelerde Paylaş

İyide bir yönetim sistemi ilk olarak halkının güvenliğini sağlamakla yükümlüdür . Bu bir önceliktir . Terör örgütleride tehlike arz eden unsurlardır ve tehlike gösterdikleri anda tedbir alınması gerekir . Şimdi işin ideolojisini , davasını , milliyetini bırakalım bu konuda . Dağdaki eğitimsiz , özgüven eksikliği olan gençlerin hatta çocukların büyüklerinden özgür bir şekilde karar alarak bu terörü sürdürdüklerini söylemeyin .

Tabi şimdi olayın içinde olmadığımız için haybeden sallayamayız . Ama gördüklerimize göre ki gördüklerimiz Devlete dahil olmayan unsurların devlete dahil unsurların canına kastetmesi . Haberlerde gördüğümüz ölüler bunu gösteriyor . Hala neyin analizini yapıyorsunuz ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...