Jump to content

Sınır Ötesi Operasyon

Recommended Posts

• İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Görende Türk halkı Kürt halkını eziyor aç susu bırakıyor saymıyor yok edıyor sanacak. Bizde bu vatanda yaşıyoruz. Gitsinler bu sacmalıkları dış dunyaya anlatsınlar belkı Bm yardıma gelir. Ama artık o boruda ötmez. Sonları geldi dağdakilerin artık. Partıler lafla olmayacagını anladı CHP de secılse o daglar artık bombalanacak Akp de MHp secılırse zaten vay hallerine...

Sitelerde Paylaş

yaw kedi arkadaş sen de bir karar ver. daha birkaç gün önce pkk adam kaçırdı eylem yaptı ne ordu ne hükümetten tık yok diye başlık açıp gırgırını geçiyordun. şimdi bombalar yağmaya başlayınca vurmayın ağalar diye arabesk yapıyorsun :)

O bombalar havai fisek gösterisi aslinda,gözleriniz onlarla boyaniyor.30 senedir ayni nakarat,ayni seyi yapip farkli sonuc beklemek.Simdi burda ki ateistlerimiz tayyibin savas karararini destekliyorlardir,kumas ayni cünkü...

Sitelerde Paylaş

O bombalar havai fisek gösterisi aslinda,gözleriniz onlarla boyaniyor.30 senedir ayni nakarat,ayni seyi yapip farkli sonuc beklemek.Simdi burda ki ateistlerimiz tayyibin savas karararini destekliyorlardir,kumas ayni cünkü...

Birde senin önerini duysak kedicik.Ne diyorsun nasıl biter bu savaş?

Sitelerde Paylaş
Ne işe yarayacak?

Bu sorunun silahla çözülemeyeceğini hala anlamadık mı?

Bu sorun demokrasiyle çözülür,

silah kan getirir,

acı getirir,

ölüm getirir,

anlamadık mı hala?

PKK dan Kürtler de rahatsız.

PKK yüzünden Kürtler zor durumda kalıyor.

Kürtler ve Türkler dururken PKKnın isteklerini kaleye alamayacagım.

Yani silahla çözülmesin diye Türkleri ve Kürtleri yok sayamayız burası bizim ülkemiz PKK nın değil.

Herkesin işi var gücü var yurdu var evladı var.

Dağdaki üç beş kişinin hayali yüzünden herkes sorun yaşıyor.

PKK bunu anlamıyor.

Anlamıyorsa yapabilecegimiz birşey yok.

İnsan öldürmeye karşıyım ama üç beş ne istediğini bilmez yüzünden milyonlarca insan huzursuz.

tarihinde difficulty tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dedik ya,Türk halki ancak bunu durdurabilir...

Daha ne yapsın Türkler? Adamların çolukları çocukları ölüyor verdikleri en büyük tepki Kahrolsun Pkk yada vatan sağolsun.Dağlara çıkan Türkler değil.Dedim ya bugüne kadar daha bir Kürt sivil toplum kuruluşundan bile Pkk yı lanetlediğini duymadım.Savaşı durduracak olan Kürtler. Fazlasıyla pasif kalıyorlar. Sonuçta dağa çıkanların neredeyse hepsi Kürt. Kürtler bir olup biz burada mutluyuz kardeşim dicek yada mutlu değillerse ayrılmak istiyoruz dicek.Ama Kürtlerden hiç bir tepki yok.

Sitelerde Paylaş

"Barış Anneleri" ni sınır karakollarında da canlı kalkanlık yapmaya bekliyoruz.

Pkk'lı anneler artık mide bulandırıyor. Terörist inlerine gönülden destek olan herkesin kafasına o bombalar atılmalı.

Rivayet doğruysa 400 hayvan türü gerbertilmiş bombardıman ile.

tarihinde Beta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

BDP silahlı kanadını temizliyor... Hükümet eliyle...

Eğer BDP silahlı kanadını bu şekilde temizlemeyi denemiş olsaydı ilginç ötesi olurdu ama gerçekçi bakınca komplo teorisi gibi duruyor. Hem adamların silahlı kanadı politik kanadından daha yaşlı ve deneyimli( sosyalistlerden falan bahsetmiyorum, bpd çizgisinden bahsediyorum), hemde bdp lilerin pkk olmadan fazla iplenmiyeceklerine dair bir düşüncesi var tahminimce.

Sitelerde Paylaş

Bizimkiler de bu Amerikan tarzı savaş modelini iyi tutmuş görünüyorlar.

Bomba çarpı işaretinin üzerinde patlıyor, televizyonlarda da hoş duruyor. Nasıl olsa arkadan Counter'cı bir gençlik geliyor, onlar da gayet net anlıyorlar. Tayyip'çi medya da arkadan uçak fotoğraflarını koymuş iştahla bu yeni bombaların, ters dönüp de patlamayan zırhlı araçların, polislerin alacağı yeni model M16'ların reklamları yapılıyor.

Müthiş bir operasyon, bunları biz körfez savaşından tanırız, haftalarca Amerikan bayrağı dalgalandırdılar, en çok ölenler yine çocuklar oldu.

Çözümsüz bir durum, BDP meclisi Diyarbakır'da kurdu, gazeteciler, milletvekilleri, belediye başkanları hapiste, basın sindi sustu. Receb'in kaşlar çatıldı, bu daha çok uçak, daha bomba, daha zırhlı bilmemne demek

Bir beş sene önce, bir de on sene, eski forumda da bunları yazıyordum, tam o gün de da terör azz sonra bitmek üzereydi.

Anlaşılan bugün de öyle...

Sitelerde Paylaş

Eğer BDP silahlı kanadını bu şekilde temizlemeyi denemiş olsaydı ilginç ötesi olurdu ama gerçekçi bakınca komplo teorisi gibi duruyor. Hem adamların silahlı kanadı politik kanadından daha yaşlı ve deneyimli( sosyalistlerden falan bahsetmiyorum, bpd çizgisinden bahsediyorum), hemde bdp lilerin pkk olmadan fazla iplenmiyeceklerine dair bir düşüncesi var tahminimce.

benim şahsi kanaatimdir elbette.

ben böyle olduğunu düşünüyorum.

ben puzzle'ı böyle birleştiriyorum.

tüm dünyada böyle olmuştur istisnasız.

siyasete inen terörün silahlı kanadı temizlenir.

Sitelerde Paylaş

Normal plan biraz bombalama falan işler sıkı tutulur zaten kış geldi olaylar durulur gene kışın meclis bdp anayasa falan filan konuşuruz.

Geniş plan bu bizim elmizde değil suriye konusu var iran var S. Arabistan denklemi var bunlar bizim elimizde değil tıpku 91 körfez savaşı ve 2003 ırakın işgali gibi

He devlet olarak millet olarak terörü bitirmek istiyorsan sna saldırı neyle yapılıyor antitank mayını mayınlar dünyanın çok yerinde yasaklanıyor lanetleniyor bu çapta mayınları üreten dünyada kaç ülke var 3 veya 4 tane bunların üretim yeri seri nosu herşeyi belli gidip satanı bulursun hesap sorarsın.

Bunu yapmıyorsan iki seçenek var ya bu işi bitİrmek istemiyorsun yada gücün yok korkuyorsun..

tarihinde Protagoras tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bence bölgelere göre vize sistemi getirilsin.

gdoğu bölgesinde yaşayanlar istedikleri bölgeye elini kolunu sallayarak giremesin.

Ayrıca her bölge silah-asker faaliyetini kendi içinde gerçekleştirsin.

Neden karadenizli gidip doğuda hiç bilmediği bir şey uğruna ölüyorki yada egeli neden orda atılan bombanın vergisini vermek zorundaki.

Hem kendi bölgelerindeki askerler savaşsın hemde atılan bombaların parasını o bölgedekiler versin. Bakalım ölmek-ve-parayla bedel ödemek nasıl oluyormuş bakalım o zaman pkk bdp vs. kalıyormu. Kürtler, türklerin eliyle yılanı tutmuş ahkam kesiyorlar.

Ayrıca Hükümet, bitmiş terörü hortlattı. Buna hepimiz şahidiz. Şimdi ne olduda bu politikadan vazgeçildi. Oylarmı tatlı geldi?

Sitelerde Paylaş

Benimde zoruma gidiyor diyarbakırdaki bitlisteki 3-5 adam için fazla vergi vermek. Karabükteki biri neden gidip orda şehit düşüyor. Kim nerde yaşıyorsa orda askerlik yapsın diyesim geliyor ama buda faşist bir düşünce gibi.

Mantıklı dusunemıyorum artık bu konuda. Ama korkuyorum iç karışıklık çıkmasın... Yoksa cok kan dökülür..

Sitelerde Paylaş

benim şahsi kanaatimdir elbette.

ben böyle olduğunu düşünüyorum.

ben puzzle'ı böyle birleştiriyorum.

tüm dünyada böyle olmuştur istisnasız.

siyasete inen terörün silahlı kanadı temizlenir.

Aynı dünyada mı yaşıyoruz acaba?

Hangi dünyada bu böyle olmuş?

Silahlı kanat kendisini tasfiye etmedikçe, hiç bir ikili yapının siyasi kanadı silahlı kanadını tasfiye edemez.

Hatta silahlı kanat siyasi kanadı bin kere yok edip kurar.

Sitelerde Paylaş

Herkes ayni tornadan cikmis gibi konusuyor,sokaklara cikip bu kan dursun diyeceklerine kürtleri nasil kesip biceceklerinin senoryalarini yaziyorlar, üstelik ateizm maskesiyle,müslümanlarla aranizda bir fark göremiyorum...

liseliler gibi sidik yarışına girmişsin benimle. Ben yukarda diyorum müslümanlarla pkk lıları benzetiyorum. sen demişsin tersini.

kürtleri kesmek lafı sana ait çarpıtmada üstünüze yok. pkk lıları keselim diyorum.

hemen de başlamış yaygaraya kürtleri kesecekler de işte biz bundan dolayı dağa çıkıyoruz da işte bize haksızlık yapılıyorda

sen gel cizre de polise kurşun sık sonra demokratik haklaımzı kullanıp gösteri yapıyoruz.

askeri öldür demokratik hak. şu ülkede kürtler 1. sınıf türkler 2. sınıf hak gibi olacak hala biz eziliyoruz yaygaraları. 10 ve daha fazla çocukm ytapılıyor bunlar sokaklarda tinerci kapkaççı oluyor ve hala biz eziliyoruz.

ilk önce az sayıda çocuk yapın adam gibi de bakın çocuklara.

müslümanlar 7 yy antik arapların kültürünü dayatmaya çalışıyor

kürtler urartulardan kalma aşiret sistemini dayatmaya çalışıyor

iki grup ta gericisiniz. hem geri hem de milleti gerenlersiniz

( adam gibi müslüman ve kürtler lafıma dahil değildir)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...