Jump to content

Sınır Ötesi Operasyon

Recommended Posts

Olum daga cikmayanlarida naziler gibi siraya koyup iceri kim tikiyor,siyaset yapanlarin partileri kapatilip iceri kim tikiliyor.Cocuk yapinca sana mi soracam,dogal secilim meselesi o fazla kurcalama,sende yap yapma diyenmi var.Onlarda bu memleketin insanlari,ac kalana devlet bakacak tabi...:p

Sitelerde Paylaş
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kim içeriye tıkılıyor bana tutupta 20 yıllık meselelerle gelme. şu an ekranlara çıkıpta apo beyefendi, pkk ile görüşülmeli, pkk bizim arka behçemiz mi neyse artık tarzı laflar ile siyasetin allahını yapan bdp yi kapattılarda benim mi haberim yok.

Arkadaşım bende yaparım 10 çocuk istersem 5000 tane bile yapma yeteneğim var ama 10 tane çocuk yapmanın mantığı ne, ülkede açız diye baırıyorsunuz, iş yok diye bağırıyorsunuz. Peki bu ortama 10+ çocuk yapmak hangi mantığa sığıyor. o çocuklar büyüyünce sana din iman ana avrat küfür etmeyecekler mi?

Sitelerde Paylaş

almanya gibi ülkelere gidiyorsunuz orada neden devlet kuracağız diye çıkmıyorsunuz. Alın size devlet verelim güneydoğuyu diyoruz bunuda istemiyorsunuz. siz ne istiyorsunuz. kimin maşasısınız

Siz Amarikan masasiniz,donunuza kadar,biz eskiden cok devletler kurduk 17 tanemi ne sizden bir fazla B) ,önemli olan insanliga devletsizde yasanabilirligi göstermek.Su ezbere konusma özelligindende kurtulun ve kendi hakkimizda kararlari alma hakkinida kendinizde görmeyin,gülünc oluyorsunuz...

Sitelerde Paylaş

Meraktan soruyorum su 17 ulkenin kurulus, yikilis tarihlarini ve isimlerini yazsana KaraCat, en azindan bilgimiz olsun normalde okullarda ögretilmiyor bunlar senden faydalanalim.

Ikinci olarakta gercekten merak ederek soruyorum tek tek yazarsan ve yuvarlak laflar etmezssen sevinirim.

PKK ya da KCK ya da adi ne olursa olsun ne istiyor, bölünmek mi, Kürdistan topraklari dedikleri topraklarda bir ulke kurmak mi?

BDP ne istiyor?

Kürt halki ne istiyor?

Sen ne istiyorsun?

Sitelerde Paylaş

AteTürk e katılıyorum cidden bir Kürt çıkıp şu olaya açıklık getirsin 17 devletide saysın çok merak ettim. Yada biz bu topraklara yerleştiğimizde o medeniyetler ne yapıyordu cok merak ettim biri bize tarih öğretsin:)

Cevap veriyorum;Türkler 16 devlet kurmuslar,haritalara bakiyoruz asya nin her tarafina kurmuslar.Nedir bu,göcebe bir topluluk,nereye cadir kurmuslarsa onu devlet yapmissiniz.Medeniyet kuranlar bakin hala yerindeler.Siz uzak asyadan gelmis hala dolanip duruyorsunuz ^_^ Mesala kürtler neler yapmis,sizin tarih kitaplarinizda yazmaz,Türkiye de ki diger etnik insanlardan bahsetmez,doldurmuslar yalanlari gelip burda anlatiyorsunuz ayni kuran masali gibim;Biz 5000 yildir ayni yerdeyiz,medeniyet kuranlar yerinde duranlardir.Simdi tarihi yeniden yaziliyor B)

tarihinde KaraCat tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Cevap veriyorum;Türkler 16 devlet kurmuslar,haritalara bakiyoruz asya nin her tarafina kurmuslar.Nedir bu,göcebe bir topluluk,nereye cadir kurmuslarsa onu devlet yapmissiniz.Medeniyet kuranlar bakin hala yerindeler.Siz uzak asyadan gelmis hala dolanip duruyorsunuz ^_^ Mesala kürtler neler yapmis,sizin tarih kitaplarinizda yazmaz,Türkiye de ki diger etnik insanlardan bahsetmez,doldurmuslar yalanlari gelip burda anlatiyorsunuz ayni kuran masali gibim;Biz 5000 yildir ayni yerdeyiz,medeniyet kuranlar yerinde duranlardir.Simdi tarihi yeniden yaziliyor B)

biz belki tavanarası etmişizdir taraflı olduğumuzdan bi harita göster yabancı kaynaklardan falan.

ayrıca 5000 yıldır insanlığa ne kazandırdınız

molotof kokteyli mi?

töre cinayeti mi?

10 dan fazla çocuk yapma mı?

Sitelerde Paylaş

Madde 1 .. Türkler uzak asya kökenli değil Hazar kökenlidir, bilmediğin her boka maydonoz olma.

Madde 2 .. Kürt diye bir şey yoktur tarih sahnesinde yaptığı bir şey olsun. Kürt bölge ismidir, halk veya millet değil.

Madde 3 .. Biz 5,000 aynı yerde falan değiliz, sizi bu topraklara zagros magaralarında yaşarken Yavuz Alevileri katletmek için getirdi.

Kısaca Kıçından uydurup yazma, varsa kanıtın kanıt göster.

tarihinde Sol Invictus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ciddi ciddi soruyorum ikinci kez ayni sorulari.

Su 17 ulkenin kurulus, yikilis tarihlarini ve isimlerini yazsana KaraCat, en azindan bilgimiz olsun normalde okullarda ögretilmiyor bunlar senden faydalanalim.

Ikinci olarakta gercekten merak ederek soruyorum tek tek yazarsan ve yuvarlak laflar etmezssen sevinirim.

PKK ya da KCK ya da adi ne olursa olsun ne istiyor, bölünmek mi, Kürdistan topraklari dedikleri topraklarda bir ulke kurmak mi?

BDP ne istiyor?

Kürt halki ne istiyor?

Sen ne istiyorsun?

Tek birine bile cevap vermeden nasil cevap veriyorum yazabiliyorsun utanmadan, hani cevap, bu sorularin cevabi bu mu yani? Tarih kitaplariniz yazmaz diyorsun sen yaz iste bizde ögrenelim madem o kadar bilgilisin niye paylasmiyorsun?

Sitelerde Paylaş

Hic lafi karistirmayin arkadaslar KaraCat 17 kurt devletini yazana kadar bu konunun takipcisiyim, hadi 17'sini kimse bilmezde 2-3 tanesi tarihte iz birakmistir birileri duymustur simdi bana yaza yaza İran’ın Ma-habad'da kurulan özerk 11 aylik bir devletten baska ne örnek verecek onu merak ediyorum. Bugunde aynisi Kuzey Irak'ta kuruldu onunda ömrü amerikanin cikarlari bitene kadar baska var mi Karacat?

Sitelerde Paylaş

Hic lafi karistirmayin arkadaslar KaraCat 17 kurt devletini yazana kadar bu konunun takipcisiyim, hadi 17'sini kimse bilmezde 2-3 tanesi tarihte iz birakmistir birileri duymustur simdi bana yaza yaza İran’ın Ma-habad'da kurulan özerk 11 aylik bir devletten baska ne örnek verecek onu merak ediyorum. Bugunde aynisi Kuzey Irak'ta kuruldu onunda ömrü amerikanin cikarlari bitene kadar baska var mi Karacat?

Tarih cok uzun bir sürectir,gecmiste kurmamis olmasi gelecekte kurmayacagimiz anlamina gelmez.Önümüzde milyonlaraca yil var son 2-3 bin yila siginmayalim.B)

Sitelerde Paylaş

Siz Amarikan masasiniz,donunuza kadar,biz eskiden cok devletler kurduk 17 tanemi ne sizden bir fazla B)

Böyle bir ifadeden sonra kivirman genelde bos salladigin kanisi uyandirdi bende en azindan google'da arasan 3-5 tane sallamis bazilari, milattan öncesinden baslamislar hemde. Olmadi KaraCat en azindan senden daha ciddi bir cevap bekliyordum.

Sitelerde Paylaş

Böyle bir ifadeden sonra kivirman genelde bos salladigin kanisi uyandirdi bende en azindan google'da arasan 3-5 tane sallamis bazilari, milattan öncesinden baslamislar hemde. Olmadi KaraCat en azindan senden daha ciddi bir cevap bekliyordum.

Tamam kurmadik,siz kurun biz yikalim B)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...