Jump to content

2 sene önce kovduğunuz müslüm bir adam vardı

Recommended Posts

Senin niye adnan hocacı olmadığını merak ediyorum cidden.Adamın ciddiyetsizliğini bi tarafa bırakırsak fikirleriniz büyük ölçüde örtüşüyor.

Aristoyu geçebildinmi :)

Ah sizi gidi cahil Liboş sürüleri ah..:)

Adnan hocanın yazılarını okuyacağına sana söylediğim kitapları okumaya başla yoksa bu cahilliğin ömür boyu baki kalacak. Hangi fikirlerimin örtüştüğünüde yaz ki ben de bileyim.

Sitelerde Paylaş

Aristoyu geçebildinmi :)

Ah sizi gidi cahil Liboş sürüleri ah..:)

Adnan hocanın yazılarını okuyacağına sana söylediğim kitapları okumaya başla yoksa bu cahilliğin ömür boyu baki kalacak. Hangi fikirlerimin örtüştüğünüde yaz ki ben de bileyim.

Eski teknolojiler 1,darwin düşmanlığı 2,milliyetçilik 3,anti semitizm 4,modern bilime zıt düşme 5.Bir de adnanın mehdi olduğuna iman etsen hiç bir eksiğin kalmayacak.

Sitelerde Paylaş

Eski teknolojiler 1,darwin düşmanlığı 2,milliyetçilik 3,anti semitizm 4,modern bilime zıt düşme 5.Bir de adnanın mehdi olduğuna iman etsen hiç bir eksiğin kalmayacak.

Yine çok temelsizsin topitop, herzamanki gibi.

1- Eski teknolojiler nedir ? böyle kıçı başı açık cümlelerinden kim ne anlayacak.

2- Sapiensin evrim ürünü olduğunu dünya üzerinde kanıtlayabilmiş bir bilim adamı ver. :) Hem cahilsin hem de ukala. Liboşlar böyledir ama üzülme.

3- Milliyetçiyim çünkü Türküm, burası da Türkiye. :)

4- Yahudiler yalanın üstadlarıdır demiş bir üstad.

5- Modern bilim nedir ?

Yahu bir dolu iççini dolduramayacağın şeyleri radikal ve taraf gazetesinde görmüş yine sallamışsın ortaya, fikir sahibi olmadan önce bilgi sahibi olmak gibi bir endişen yok tabi nihayetinde yahudinin biri senin adına düşünüyor değilmi. :)

Ah cahil Liboşlar ah. :)

Sitelerde Paylaş

Bende konuyu anlatan arkadaşla benzer şeyler yaşadım malesef Türkiye gerçeği.

2 sene Kuran kursunda Kuran okuma eğitimi alıp bir sayfa bile tercümesini okumayıp herkese dini savundum çok tartışmalar yaptım :(

Sonunda tercümesini okuyunca işin gerçek yüzünün çok farklı oldugunu anladım.

Sitelerde Paylaş

Yani anlamadım, teizmden doğrudan ateizme mi geçtin?

Yani desit, ğpanteist, panenteist falan olmadın...

Agnostik hiç değilsin yani...

İŞte ben buna kızıyorum... Allah yoksa yallah ateizm...

Bir günde ateist olanın sonu, kulağına ezan okunup da müslüman olandan farkı yok...

Bi dur bi heyecan yapma, sindire dindire bile bile anlaya anlaya evrim geçir...

Noluyo bu millete yaa :)) tabakhanede acil iş mi var :D

Deli çocuklar :)

Sitelerde Paylaş

Kaç para verdiler sana itiraf et ki bir srü müslüman okuyor bu yazıları

sein de kalbin mühürlendi desene

müslümanlar biz öbür dünyada kaynar kazanlar içinde yanacağımız günleri bekliyorlardır şimdi

kafir seni :)

dikkat et ortalık böyle şeylere pek alışık değil

ateist = deli manyak salak sapık deli cani satanist vs vs sanıyorlar

Sitelerde Paylaş
  • 1 year later...

Herkese selam..

nasıl nerden başlasam...

daha önce neyzen oregon_coder halferto vs vs gibi nicklerle devamlı forumdaydım.ve herkesle tartışırdım..Kuranı Kerim i

öyle şiddetle savunurdumki bu konuda öyle ön yargılıydımki lan şunu açıp birde ben okuyayım demem bayağı bir süre aldı.

şaka bir yana sizlerle tanışmadan harun yahya abiyle tanışmam gerçekten şansızlıktı..ondan öğrendiğm şeyleri burda

size öğretip sizi bilgilendirme hevesiyle 40 kez üye oldum.fakat anlamadığınızı ne kadar kalın kafalı olduğunuzu

gördükçe sinirlendim banlandım alay ettim banlandım küfür ettim banlandım...

en sonunuda amann banane ne halt ederlerse etsinler zaten kafayı yemişler deyip vazgeçtim...

sonra bir gün yine bu forumdan bir arkadaşın bana attığı mesajı hatırladım

anladık akıllı ağzı laf yapan bir adamsın peki neden bu aklını gerçeğe ulaşmak için kullanmıyorsun??

ondan sonra önyargılarımı bir kenara bırakarak tarafsız gözle incelemeye başladım araştırdım ayetleri tek tek inceledim her geçen gün gerçekler tokat gibi çarpmaya başladı yüzüme (şu an oynayan türk filmindn aldım) :)

her neyse bu durumdan oldukça rahatsz oldum ve klasik müslümanlar gibi oğlum kendine gel illaki bir açıklaması vardır

bir bilene sormak lazım dedim.sonra o bileni aradım gördümki adamların hepsi klinik vaka...yok şu hoca yok bu hacı

hepsi masalcı teyze çıktı. sorduğum her soruya asena yı kıskandıracak kıvraklık la cevap veriyorlardı...

ama azmettim en sonunda eyüpte bir dergaha gittim.beni oraya götüren arkadaşta tamamen iyi niyetle bana yardım etmeye çalışıyordu.herneyse 20 kişi falan vardı dergahta (aslında camii) 2 gün orada kalıyorlar orada yemek yiyorlar sürekli ibadet ediyorlar ve sohbet ediyorlardı bunu her hafta yapıyorlar ve kendi tabirleriyle şarj olmak olarak deyimliyorlardı.2 gun namaz kıldım sohbetlere katıldım hiyerarşiye uydum (gençler hizmet eder saygıda kusur etmezler alışverişe çıkarlar temizlik yaparlar vs vs ) sırası gelmişken burada size atıp tutuyordum ya namaz kılmayı orada öğrendim :)neyse uzatmayalım orada sorduğum hiç bir soruya tatmin edici cevap alamadım.neler anlatıyorlardı bilseniz kaç kez ohaaa dememek için kendimi zor tuttum.anlatılan hikayelere millet yaa bak bak işte Allahın hikmetine deyip gözlerini silerlerken ben içimden hadi len manyak daha neler diyordum.yok yağmur buluttan yağıyor dersek kafir olurmuşuzdan tutunda arının bal yapmadığı sadece vızıldadığı balı oraya Allahın koyduğuna kadar.bir iki kez ya nasıl yani falan der gibi olduğumda bana şunu söylediler.

Hz ömer efendimiz ne demiş?

ne demiş abi?

biz aklımızı çuvala koyduk Allahın resulune tabi olduk..

öylemi demiş ?

yaa

ya!

madem öyle bu arılar poleni neden topluyorlar veya bulut yokken neden yağmur yağmıyor desem beni döverlerdi belkide

herneyse orada tamam bu iş bunların hepsi hikaye dedim.orada islam bitti benim için.

şimdi dinlere kesinlikle inanmıyorum..benim gibi zeki bir adam için oldukça uzun bir süreç olduğunu itiraf etmem lazım

evrim hakkında bilgim yok şimdi onu anlamaya ve mantığımla kavramaya çalışıyorum..

oğuz bruce lee sexi huri hacı animal bu insanlara özür borçlu hissediyorum kendimi..

özür dilerim siz haklıymışsınız.....hurafelerle saçmalıklarla aptallıklarla geçirmişim 30 senemi...

Tövbe de kardeşim tövbe de, olur böyle şeyler, hepimizin kalbine şeytan üşüşür, kov şeytanı, kov şeytanı, kov şeytanı

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...