Jump to content

saldırının sebebi ve aldığım bir karar

Recommended Posts

foruma yapılan saldırıyla hiçbir ilgimin olmadığını en başta belirteyim. çünkü ne hackten anlarım ne de hacker tanıdıklarım var -ki hackleteyim. hackleyenler kimlerdir, neden hacklemişlerdir bilemem ancak şu kadarını söyleyebilirim ki hacklenmesi belki bazı yanlışların düzelmesine vesile olabilir diye faydalı oldu diye düşünüyorum. evet kimler neden hackledi Allah bilir. ancak bence hacklenmesinin en büyük sebebi burada bizlere yapılan adaletsizlikler, haksızlıklar, hakaretler, küfürlerdir. size de sabah akşam kutsallarınıza ana avrat düz yamuk gitseler size de bu kadar haksızlık yapsalar siz de aynısını yapardınız sanırım. hatta siz bu kadar da sabredemezdiniz. ip lerinden tutup tutup yakalattırır, suç duyurusunda bulunur ve hatta idamlarını bile isterdiniz. her neyse açık olacam ben hackten anlasaydım yukarıdaki sebeplerden forumu hacklerdim. kalkıp kimse işte ifade özgürlüğümüzü kısıtlayan müslümanlar diye çemkirmesin zira ifade özgürlüğü kısıtlanan birileri varsa onlar da bizleriz. sizler ifade özgürlüğü kısıtlananlar olmayı bırakın ifade özgürlüğünden korkacak kadar ifade özgürlüğü düşmanısınız. eminim ki hiçbir ateist çıkıp yüzyüze bizlerle tartışamaz. yok öyle kafasını keseceğimizden değil. ben arkasına orduyu alarak gelen br ateistle de tartışırım çünkü ben Allah'ımın verdiği kalemime, klavyeme, dilime güveniyorum çok şükür. bundan böyle bir karar aldım. büyük ihtimalle sosyal hayatta yaşadığı ezikliğin acısını burada millete hakaret ederek tatmin olmaya çalışan bazı hastalıklı kişileri en ufak argo ve küfürleri olduğu sürece ne kadar gerçek ve doğruları da yazsalar onları muhattap almayacağım. onlar yerine hakaret etmeyen, birşeyler anlatmaya çalıştığı halde saçmalayan kişileri muhattap alacağım, saf, temiz ve samimi insanlardır hiç olmazsa. şimdi kafamda bir liste var. bu liste içinde top 5 zirvesi hazır. devamı umarım gelmez ve o top 5 de top 0 olur. isimleri açıklamayacağım onları kendilerini biliyorlardır ancak isteyen olursa açıklarım.

Sitelerde Paylaş

foruma yapılan saldırıyla hiçbir ilgimin olmadığını en başta belirteyim. çünkü ne hackten anlarım ne de hacker tanıdıklarım var -ki hackleteyim. hackleyenler kimlerdir, neden hacklemişlerdir bilemem ancak şu kadarını söyleyebilirim ki hacklenmesi belki bazı yanlışların düzelmesine vesile olabilir diye faydalı oldu diye düşünüyorum. evet kimler neden hackledi Allah bilir. ancak bence hacklenmesinin en büyük sebebi burada bizlere yapılan adaletsizlikler, haksızlıklar, hakaretler, küfürlerdir. size de sabah akşam kutsallarınıza ana avrat düz yamuk gitseler size de bu kadar haksızlık yapsalar siz de aynısını yapardınız sanırım. hatta siz bu kadar da sabredemezdiniz. ip lerinden tutup tutup yakalattırır, suç duyurusunda bulunur ve hatta idamlarını bile isterdiniz. her neyse açık olacam ben hackten anlasaydım yukarıdaki sebeplerden forumu hacklerdim. kalkıp kimse işte ifade özgürlüğümüzü kısıtlayan müslümanlar diye çemkirmesin zira ifade özgürlüğü kısıtlanan birileri varsa onlar da bizleriz. sizler ifade özgürlüğü kısıtlananlar olmayı bırakın ifade özgürlüğünden korkacak kadar ifade özgürlüğü düşmanısınız. eminim ki hiçbir ateist çıkıp yüzyüze bizlerle tartışamaz. yok öyle kafasını keseceğimizden değil. ben arkasına orduyu alarak gelen br ateistle de tartışırım çünkü ben Allah'ımın verdiği kalemime, klavyeme, dilime güveniyorum çok şükür. bundan böyle bir karar aldım. büyük ihtimalle sosyal hayatta yaşadığı ezikliğin acısını burada millete hakaret ederek tatmin olmaya çalışan bazı hastalıklı kişileri en ufak argo ve küfürleri olduğu sürece ne kadar gerçek ve doğruları da yazsalar onları muhattap almayacağım. onlar yerine hakaret etmeyen, birşeyler anlatmaya çalıştığı halde saçmalayan kişileri muhattap alacağım, saf, temiz ve samimi insanlardır hiç olmazsa. şimdi kafamda bir liste var. bu liste içinde top 5 zirvesi hazır. devamı umarım gelmez ve o top 5 de top 0 olur. isimleri açıklamayacağım onları kendilerini biliyorlardır ancak isteyen olursa açıklarım.

Bak saf herif.

Yukarıdaki adres satırına www'dan sonra ne yazdığını iyi oku.

Ateist Forum.

Senin mensup olduğun şeye biz İslam diyoruz.

Teizm altında sınıflandırıyoruz.

Ve tamamen uydurma, saçma, yanlış, sapık, düşmanca, cahilce, vs aklına ne geliyorsa bu şekilde niteliyoruz.

Sen ne sanıyordun?

Ateistleri bir çeşit "Mazlum Dindarların Halinden Anlayanlar" veya "Dinlere ve İnançlara Saygı Duyanlar" derneği falan mı?

Sen nesin? :)

Gelmiş ifade özgürlüğü yok, haksızlık var, o var, bu var diye bağırıyor.

Biçerdöverin önüne atlıyor ondan sonra da kolumu biçti diye bizi suçluyor.

Bak saf teist.

Bu tarla komple biçer döverle biçilecek.

İster içinde dur, ister kalk nereye gidersen git.

Masal fanatiğine bakın siz.

Gelmiş posta koyuyor. :)

Sitelerde Paylaş
size de sabah akşam kutsallarınıza ana avrat düz yamuk gitseler size de bu kadar haksızlık yapsalar siz de aynısını yapardınız sanırım.

Böyle bir iddiadan sonra kalkıp da şu yanıtı vermek; ne anlama gelir?

Gelmiş ifade özgürlüğü yok, haksızlık var, o var, bu var diye bağırıyor.

Biçerdöverin önüne atlıyor ondan sonra da kolumu biçti diye bizi suçluyor.

Bak saf teist.

Bu tarla komple biçer döverle biçilecek.

İster içinde dur, ister kalk nereye gidersen git.

Anlamı, "burası ateistforum, burada kutsallarınıza ana avrat dümdüz gidilir, işine gelmiyorsa girrmezsin" dir.

Ateist Bakış, sen ona "sen nesin?" diye soruyorsun ama sen nesin ki böyle bir yanıt vermeye yetkiliymiş gibi tavır takınıyorsun?

Öncelikle burada kimsenin kutsalına ana avrat küfür edilmediğini belirtmen gerekirdi. Edenlerin de forum kurallarına göre cezalandırıldığını söylemen gerekirdi.

Evet, burası Ateistforum ama sadece ateistlerin forumu değil. Ve ateistlerin ateist olmayanlara dümdüz gidebileceği bir forum değil.

Kendine gel, saflaşma!

Sitelerde Paylaş

Böyle bir iddiadan sonra kalkıp da şu yanıtı vermek; ne anlama gelir?

Anlamı, "burası ateistforum, burada kutsallarınıza ana avrat dümdüz gidilir, işine gelmiyorsa girrmezsin" dir.

Ateist Bakış, sen ona "sen nesin?" diye soruyorsun ama sen nesin ki böyle bir yanıt vermeye yetkiliymiş gibi tavır takınıyorsun?

Öncelikle burada kimsenin kutsalına ana avrat küfür edilmediğini belirtmen gerekirdi. Edenlerin de forum kurallarına göre cezalandırıldığını söylemen gerekirdi.

Evet, burası Ateistforum ama sadece ateistlerin forumu değil. Ve ateistlerin ateist olmayanlara dümdüz gidebileceği bir forum değil.

Kendine gel, saflaşma!

1- Burada kutsal diye bir şey yok.

KUTSAL

-Güçlü bir dinî saygı uyandıran veya uyandırması gereken, kutsi, mukaddes.

-Tapınılacak veya yolunda can verilecek derecede sevilen, kutsi, mukaddes, lahut

-Bozulmaması, dokunulmaması, karşı çıkılmaması gereken, üstüne titrenilen

-felsefe Tanrı'ya adanmış olan, tanrısal olan.

Bahsettiğin anlam hangisi? Ve beni neye dayanarak mecbur bırakıyor? Bir açıklasan.

2- Ben kimseye ana avrat dümdüz gitmedim. Müstehcen küfürler kullanmadım.

Ayrıca Müslümanların hakaret ve küfür gibi terminolojilerde sorunları var.

Onlara göre Muhammede, Hz. dememek bile hakaret ve küfür.

3- Ben kimsenin inancına da müstehcen küfürler kullanmadım.

Ama kimsenin inancını yüceltme taahhüdünde bulunmadığımdan alçaltma ve aşağılama hakkına da doğal olarak sahibim.

Bu senin yazdığın şeyin benle alakası ne?

Ana avrat kime veya neye küfrettim ben ki sen burada benim hakkımda böyle şeyler yazabiliyorsun?

Ateist harici insanlara dümdüz gidelim mi dedim ben?

Sanrılı, aklı başında insanlara dümdüz gitmekten ne kazanacağım?

Hadi sen mahalledesin.

Mahallenin delisi var sokakta.

Bu adama küfretmekten ne kazanılır?

Anlat.

Sen de onlar gibi sorunlusun.

Sizlerin küfür, hakaret ve hak terminolojileriniz sorunlu.

Arkadaşım, gerçeklikte kendini kanıtlayamayan herşey değersizdir.

Yani islama ona buna bunca zamandır saygı gösterilmesi ve insanların kendisini buna göre ayarlaması beni bağlamaz.

Sorun kaldı mı?

Sen şimdi herşeyi bırak.

Bu adamın kendi benliğinde bulundurduğu virüs olan islama benim saygı ve değer vermem için hangi dayanağı kullanacağımı söyle.

Bana bir gerekçe ver, yapmayan en adi şerefsizdir.

tarihinde Ateist Bakis tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Sen şimdi herşeyi bırak.

Bu adamın kendi benliğinde bulundurduğu virüs olan islama benim saygı ve değer vermem için hangi dayanağı kullanacağımı söyle.

Bana bir gerekçe ver, yapmayan en adi şerefsizdir.

Kimsenin inancına değer vermek ve saygı duymak zorunda değilsin.

Ancak kimseye inancından dolayı hakaret edemez, kutsal bildiklerine ana avrat küfredemezsin.

Zaten bunu yapmadığını söylüyorsun.

Ben de yaptığını söylemedim zaten.

Ama iletinde öncelikle bunu belirtmen gerekirdi.

Belirtmediğin için "Burası Ateistforum. Geçmişsin biçerdöverin önüne kolum biçildi diyorsun, biçilecek tabi" dediğinde; onun küfür iddialarını onaylıyor ve bunun hakkın olduğunu savunuyor şeklinde anlaşılır. Başlığı sadece ikiniz paylaşmıyorsunuz ki. Okuyucuları da düşünerek yazman gerekir.

Sitelerde Paylaş

Ama iletinde öncelikle bunu belirtmen gerekirdi.

Belirtmediğin için "Burası Ateistforum. Geçmişsin biçerdöverin önüne kolum biçildi diyorsun, biçilecek tabi" dediğinde; onun küfür iddialarını onaylıyor ve bunun hakkın olduğunu savunuyor şeklinde anlaşılır. Başlığı sadece ikiniz paylaşmıyorsunuz ki. Okuyucuları da düşünerek yazman gerekir.

Ben ne dersem diyeyim bir şey farketmeyecek.

Şimdi en azından forumda o yazdıklarını takmayan ve onun saflığını gören birinin olduğunu biliyor.

Bu bilgiyi nefret için de kullansa, diş de bilese, çiçek de toplasa, bu bilginin ona girmesi yeter bana.

Kimseyi inancından dolayı aşağılayamaz dedin de aklıma geldi.

Sen 3 yaşındaki çocukların cinsel amaçlı kullanılabileceğine ve sonra öldürülerek atılabileceğine inanan, bunun doğru olduğundan zerre şüphesi olmayan ve bu inancı için eylemlerde bulunan birine hakaret etmeyi ve kutsal bildiği davranışları aşağılayıp küfretmeyi de mi yanlış buluyorsun?

Sitelerde Paylaş
Sen 3 yaşındaki çocukların cinsel amaçlı kullanılabileceğine ve sonra öldürülerek atılabileceğine inanan, bunun doğru olduğundan zerre şüphesi olmayan ve bu inancı için eylemlerde bulunan birine hakaret etmeyi ve kutsal bildiği davranışları aşağılayıp küfretmeyi de mi yanlış buluyorsun?

Hiçbir din, hiçbir inanç savunmaz bunu.

Savunan kişi de, sahip olduğu dini temsil etmez.

Sapıklık ondadır, her türlü aşağılamayı-küfrü hakedecek olan da odur, dini-inancı değil.

Sitelerde Paylaş

Hiçbir din, hiçbir inanç savunmaz bunu.

Savunan kişi de, sahip olduğu dini temsil etmez.

Sapıklık ondadır, her türlü aşağılamayı-küfrü hakedecek olan da odur, dini-inancı değil.

İyi de normalde "inanca saygı" diye diretilen şey esasında "insanların kendilerini kaptırdıkları şeylere müsamaha göstermek, onların kendilerini bu kaptırdıkları şeyler için yaptığı faaliyetlerine engel olmamak" değil mi?

(Kabaca)

Yani sen kötüyü neye göre en kötü, iyiyi neye göre en iyi yapıyorsun?

Küçük erkek çocuğunun pipisini tutup kesmek, hayvan boğazlamak neye göre iyi oluyor da 3 yaşındaki çocuğu cinsel amaçlı kullanıp sonra öldürüp atmak kötü oluyor?

Sen referans olarak neyi alıyorsun?

İnanç değil mi referans?

E bu sapık inancına bir müslümanın kendi inancına olduğundan daha bağlı değil mi?

Pante bu soruların belirli bir dayanağı yok.

Yani boşuna çabalama.

O sapık herifin inancı ile müslümanın inancı arasında zerre fark yok.

Temelde ikisi de inanç.

Eğer o herifinkini aşağılıyor ve müslümanınkinde duraklıyorsam, ben iki yüzlüden başka biri değilim.

Ben detaya bakmam.

Ben sonuca bakarım.

Bir tanrı olduğuna inanmak, bu tanrının kurban istediğine inanmak, pipileri kestir dediğine inanmak = YANLIŞ

3 yaşındaki çocukların da cinsel amaçlı kullanılabileceğine inanmak, öldürülebileceklerine inanmak = YANLIŞ.

Ben bu kadar basit bakıyorum.

Ve sen de bu basitliğe zerre gerekçe bulamazsın.

İmkansız!

O halde sen ne zaman tüm SUÇA inananların inançlarını aşağılamamayı, onlara bu suça inançlarından dolayı müsamaha göstermeyi uygun görürsen, ben de uygun görürüm.

Sitelerde Paylaş

Bir müslümanın dinime saygı göster demesinden daha komik birşey yok.

Ibrahim eline balta alıp kabedeki putları kesiyor, bunun neresinde saygı.

Sizin kitabınızda bizlere hakaret ediliyor, sokak arasında kahvelerde ne zaman bi pedofili, taciz, hırsızlık konusu açılsa onların Allah'dan korkuları yok herşey beklenir onlardan diyorsunuz, hatta bi keresinde Cem Garipoğlu için 'onun yaptığını ateyistler bile yapmaz' diyeniyle aynı yerde bulundum.

Şimdi bu ahlakları zayıf olarak gördüğün adamların karşısına geçip 'evrim varsa neden hala maymunlar var?' diye soruyorsun.

Sonra size akılsızsınız dendiğinde saygı diye zırlarsınız.

Sitelerde Paylaş

Bu kadar safa yatmayin yav, kufur etmeyen de yuzlerce kullanici var, sorun kufur degil siz savunulan fikirlerden hoslanmiyorsunuz. Baska fikirlere sayginiz ok, farkli fikirleri yasatmak istemiyorsunuz, bu kadar. Ve bunun karsiligi da foruma saldiri mi? Boylece ne oluyor bu isi yapanlar oc mu aliyor akillarinca yoksa bu dine mensup birileri olarak dininini guzel mi temsil etmis oluyor?

tarihinde denizbahar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ayrica kufur etmeyi sadece karsidaki kisi olarak algilamiyorsunuz ki simdi dusun bizler var olmayan bir seye tapan insanlara diyoruz ki boyle bir yaratici yok, savundugunuz ve yaptiklariniz da mantikli olmuyor ama siz bunu kutsal bir seye kufur saldiri olarak algiliyorsunuz, bize gore ise olmayan bir seye saldiri olmaz. ama kisisel hakaret ve kufure ben de karsiyim bu zaten forum kurallarina aykiri.

Sitelerde Paylaş

Bu başlığı açan üye, ilk cümlesinde foruma yapılan saldırıdan bahsediyor. Ve saldırı ile ilgisinin olmadığını söylüyor.

Böyle bir girişe neden ihtiyaç duymuş.

Forum yöneticileri, saldırının bu üyeden geldiğini saptamış ve kendisini uyarmış mı?

Yoksa saldırının bir boka yaramadığını görünce günah çıkarmak ihtiyacı mı duymuş.

Küfür işin bahanesi.

Küfür konudan kaçmak demek.

Ateistlere en çok, din sömürüsü ile çıkar sağlayanlar kızmaktadır. Çünkü ateistler bunların tezgahlarını bozmakta, tekerleklerine çomak sokmaktadır.

İnançlarından dolayı bu dünyada maddi bir çıkar sağlamayanlar, ateist sohbetlerinden fazla gocunmazlar. Çoğu kez ateistler kadar mollaları eleştirirler.

Sitemize saldıran, bizleri susturmak isteyenler, işte bu mollalardır.

İnsanlar akıllandıkca mollaların iktidarı azalacak, giderek yok olacaktır.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Bu kadar safa yatmayin yav, kufur etmeyen de yuzlerce kullanici var, sorun kufur degil siz savunulan fikirlerden hoslanmiyorsunuz. Baska fikirlere sayginiz ok, farkli fikirleri yasatmak istemiyorsunuz, bu kadar. Ve bunun karsiligi da foruma saldiri mi? Boylece ne oluyor bu isi yapanlar oc mu aliyor akillarinca yoksa bu dine mensup birileri olarak dininini guzel mi temsil etmis oluyor?

vardır ben herkes küfür diyor demedim mesajımın tamamını okuduysan 5 kişi var dedim tabi bunlar sivrilen kişiler bunlar dışında da bunlar kadar olmasa da benzr tipler var. evet fikirlerden hoşlanmıyorum doğal olarak tıpkı senin de benim fikirlerimden hoşlanmadığın gibi. siz de bizlerin fikirlerine saygı duymuyorsunuz, yaşatmak istemiyorsunuz ondan sürekli mesajlarımıza müdahale ediyor, kesiyor, biçiyor siliyor en sonunda baktınız olmuyor hiç yoktan, sebebsiz kçımıza tekmeyi basıyorsunuz. sizin fikre saygınız bu. bu yüzden kalkıp burada millete fikre saygıdan bahsetme hakkınız yok. foruma saldırının kimler tarafından neden yapıldığını bilmiyorum ama bana kalırsa sebeb buradaki yapılan haksızlık ve hakaretlerdir. ben olsaydım imkanım olsaydı ben de saldırı yapardım. fikirlerinizi susturmak için değil haksızlık ve hakaretlerinizi susturmak için. bir süre kimseye hakaret edilmesin ve haksızlık yapılmasın bakın bakalım saldırı oluyor mu? (tabi birisi çıkıp bizleri karalamak adına saldırı yapar suçu da üstümüze atarsa o başka kaldı kı foruma saldırıyı müslümanların yapıp yapmadığı bile net olarak belli değil, herneyse..)

Ayrica kufur etmeyi sadece karsidaki kisi olarak algilamiyorsunuz ki simdi dusun bizler var olmayan bir seye tapan insanlara diyoruz ki boyle bir yaratici yok, savundugunuz ve yaptiklariniz da mantikli olmuyor ama siz bunu kutsal bir seye kufur saldiri olarak algiliyorsunuz, bize gore ise olmayan bir seye saldiri olmaz. ama kisisel hakaret ve kufure ben de karsiyim bu zaten forum kurallarina aykiri.

sizler sadece "Allah yok, din yalan" deyip bizlerle tartışsanız bir sorun olmayabilir ancak "Allah'ı bilmem ne yapayım, senin dinini şey yapayım" derseniz o zaman bu iş böyle yürümez. eleştiri ile hakareti birbirine karıştırmayalım. eğer sen de benim gibi böyle hakaret etmeye karşıysan tamam o zaman senin bir sorunum yok. yazdığım hiçbir eleştiriyi de üzerine alınma.

Bu başlığı açan üye, ilk cümlesinde foruma yapılan saldırıdan bahsediyor. Ve saldırı ile ilgisinin olmadığını söylüyor.

Böyle bir girişe neden ihtiyaç duymuş.

Forum yöneticileri, saldırının bu üyeden geldiğini saptamış ve kendisini uyarmış mı?

Yoksa saldırının bir boka yaramadığını görünce günah çıkarmak ihtiyacı mı duymuş.

Küfür işin bahanesi.

Küfür konudan kaçmak demek.

Ateistlere en çok, din sömürüsü ile çıkar sağlayanlar kızmaktadır. Çünkü ateistler bunların tezgahlarını bozmakta, tekerleklerine çomak sokmaktadır.

İnançlarından dolayı bu dünyada maddi bir çıkar sağlamayanlar, ateist sohbetlerinden fazla gocunmazlar. Çoğu kez ateistler kadar mollaları eleştirirler.

Sitemize saldıran, bizleri susturmak isteyenler, işte bu mollalardır.

İnsanlar akıllandıkca mollaların iktidarı azalacak, giderek yok olacaktır.

Sevgiler.

foruma saldırının (olası) sebebinden bahsedeceğim için böyle bir giriş yapmamı gayet normal bulman gerekirdi ama fazla da önemli değil. foruma saldırı yapmış olsaydım hiç çekinmeden yukarıdaki gerekçelerden foruma saldırdığımı açık açık söylerdim. başarısız da olsa foruma böyle bir girişimde bulunduğumu ve tekrar deneyeceğimi de söylerdim.

küfür evet kaçmaktır. ateistin kaçamağıdır.

çıkar sağlamadan bahsedilmiş. güya bizler çıkarlarımıza ters olduğu için ateizme karşıymışız denmiş. ancak ben 36:21 ayetini okumanızı öneririm. ben bu ayete göre hareket ederim. eğer isterseniz ben üstüne para da verebilirim. sizlerinkisi sadece laf.

molla denmiş. kimlerin kimleri susturduğu, mollaların kim olduğu burada ayan beyan ortaya çıkıyor. mesajları düzenleyip ekleme-çıkarma yapanlar, toptan mesajları silenler, hiçbir şekilde cevap veremeyip sadece hakaret ederek psikolojik baskıyla sindirmeye çalışan, kendisini alt edecek cevabın geleceğinden korktuğu için tehditle susturmak ateistlerin değil mollaların işi olsa gerek, yoksa ben mi ateistleri yanlış tanıyorum ?

tarihinde keferna bikum tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

vardır ben herkes küfür diyor demedim mesajımın tamamını okuduysan 5 kişi var dedim tabi bunlar sivrilen kişiler bunlar dışında da bunlar kadar olmasa da benzr tipler var. evet fikirlerden hoşlanmıyorum doğal olarak tıpkı senin de benim fikirlerimden hoşlanmadığın gibi. siz de bizlerin fikirlerine saygı duymuyorsunuz, yaşatmak istemiyorsunuz ondan sürekli mesajlarımıza müdahale ediyor, kesiyor, biçiyor siliyor en sonunda baktınız olmuyor hiç yoktan, sebebsiz kçımıza tekmeyi basıyorsunuz. sizin fikre saygınız bu. bu yüzden kalkıp burada millete fikre saygıdan bahsetme hakkınız yok. foruma saldırının kimler tarafından neden yapıldığını bilmiyorum ama bana kalırsa sebeb buradaki yapılan haksızlık ve hakaretlerdir. ben olsaydım imkanım olsaydı ben de saldırı yapardım. fikirlerinizi susturmak için değil haksızlık ve hakaretlerinizi susturmak için. bir süre kimseye hakaret edilmesin ve haksızlık yapılmasın bakın bakalım saldırı oluyor mu? (tabi birisi çıkıp bizleri karalamak adına saldırı yapar suçu da üstümüze atarsa o başka kaldı kı foruma saldırıyı müslümanların yapıp yapmadığı bile net olarak belli değil, herneyse..)

Eğer bir haksızlık arıyorsan,

En başta senin gibi bir dallamanın bu forumda ısrarla kalmasını örnek verebilirsin.

Rahatsızsan çık defol git. (kendi adıma diyorum bunu, mantıklı olarak)

Burası Ateist Forum.

Senin islamının buradaki döviz kurlarındaki değeri SIFIR.

Sen ne kadar yukarıdaki gibi demagoji de yapsan o islam denen saçmalığa artı bir şey eklenmiyor.

sizler sadece "Allah yok, din yalan" deyip bizlerle tartışsanız bir sorun olmayabilir ancak "Allah'ı bilmem ne yapayım, senin dinini şey yapayım" derseniz o zaman bu iş böyle yürümez. eleştiri ile hakareti birbirine karıştırmayalım. eğer sen de benim gibi böyle hakaret etmeye karşıysan tamam o zaman senin bir sorunum yok. yazdığım hiçbir eleştiriyi de üzerine alınma.

Ben müstehcen küfürlere karşıyım.

Karşıyım ama birileri "bilmem ne yapayım senin dinini allahını" diyor diye onu suçlu ilan etmem.

İlk önce sen bana "bilmem ne yapayım senin dinini allahını" demenin neye göre yasak olduğunu söyle.

Yani çizgi filmdeki "DOnald Duck'ı ve ne kadar ördek varsa hepsini bilmem ne yapayım" diyen biri neye göre suçlanabilir?

Bu gerekçeleri söyle.

Ortalıkta "dinime saygı, dinime saygı" diye böğürene kadar gerekçe ve nedne sun.

küfür evet kaçmaktır. ateistin kaçamağıdır.

Kaçmak olan küfür değildir.

Esas kaçmak küfreden adama o küfrü bırakması için makul gerekçe sunamamaktır.

Senin dinine allahına kitabına küfreden adam gidip yeni doğmuş bebeğe küfrediyor mu?

Veya zulüm, işkence gören birine küfrediyor mu?

Kendi annesine babasına küfrediyor mu?

Hayır. Etmiyor.

Etmiyorsa etmedikleri için makul neden varken, senin dinin, kitabın, allahın için makul neden yoktur.

Esas kaçışı küfreden değil, küfreden mantıklı bir sebep veremeyen siz acizler yapıyorsunuz.

Ondan sonra da sağa sola böğürüp ağlıyorsunuz.

çıkar sağlamadan bahsedilmiş. güya bizler çıkarlarımıza ters olduğu için ateizme karşıymışız denmiş. ancak ben 36:21 ayetini okumanızı öneririm. ben bu ayete göre hareket ederim. eğer isterseniz ben üstüne para da verebilirim. sizlerinkisi sadece laf.

Senin amacın inanmak, inancını yaşamak, ve bu doğrultuda hayatına bir anlam katmak olsaydı senin burada işin olmazdı.

Sen buradasın, çünkü diğer müslümanlar içindeki eşitlikten sıkılmışsın.

O eşitlik sana belirsizlik yaratıyor.

Senin, kendini üstün, imanlı, daha iyi olduğun insanlara ulaşman lazım.

Onlara kıyasla sende olduğunu düşündüğün üstünlüğü, imanlılığı, daha iy oluşu tebliğlerle kendi beynine uyuşturucu olarak vermen lazım.

Ucuz ve acizce.

molla denmiş. kimlerin kimleri susturduğu, mollaların kim olduğu burada ayan beyan ortaya çıkıyor. mesajları düzenleyip ekleme-çıkarma yapanlar, toptan mesajları silenler, hiçbir şekilde cevap veremeyip sadece hakaret ederek psikolojik baskıyla sindirmeye çalışan, kendisini alt edecek cevabın geleceğinden korktuğu için tehditle susturmak ateistlerin değil mollaların işi olsa gerek, yoksa ben mi ateistleri yanlış tanıyorum ?

Bu yazdıklarını ben forumun yöneticisi olsam çevirir senin bir tarafına sokardım.

Adama sormazlar mı?

Bu yazdıklaırn varsa burada senin ne işin bre dangalak?

Sen bir çeşit sadist misin? Mazoşist misin? Nesin sen?

Sitelerde Paylaş

Bu forum 7/24 uğraşılan bir forum, bu saldırı da ilk değil. Sizler bilmiyorsunuz yapılan saldırıları çünkü forum bu saldırıların büyük çoğunluğundan zerre kadar etkilenmeyecek kadar iyi korunuyor. Çok ağır saldırılarda bazen yavaşlıyor, hepsi o. Hack'lanmiş filan değil yani. Saldırılar artınca server korumaya almak için disable etmiş.

Niye sen böyle durduk yere savunmaya geçtin? Biz birilerinden şüphelendiğimizi söylemedik, en küçük bir yorum bile yapmadık ki?

Elinden gelse hack'lermiş.. Aman da ne kadar samimi, ne kadar hoş bir itiraf bu.. Bunu yazıyorsun, ondan sonra da kalkmış burada birilerini top bilmem kaç listesine yerleştirme hakkı görüyorsun kendinde.

Sen bir ahlaksızsın.

Sen bir terbiyesizsin.

Sen utanma duygusunu yitirmiş, kendisine zerre kadar saygısı olmayan bir rezilsin.

Sen bu forumda bir başlığa gelip de ateist kadınlara aklının estiğince "fahişe" diyebildin durduk yerde, onların kucaktan kucağa dolaşmaları muhabbetini yaptın, benden de aldın cevabını.

Şimdi bu kadar küçük, bu kadar terbiyesiz bir adam kalkmış, forumda müslümanlara küfür edildiği için şikayette bulunuyor, bu da yetmiyor gibi elinden gelse burayı hack'leyeceğini söylüyor.

Bu forumda küfür etmek yasaktır, edilen küfürler silinir. Müslümanlara küfrettiği için bir dolu ateist ceza almış, atılmıştır. Burada insanların kendilerini ifade hak ve özgürlüğüne saygı duyulur, onu küfrederek engelleyenler hoş görülmez. Müslüman ya da ateist olmak, bu anlamda hiç kimseye ayrıcalık sağlamaz.

Sen şimdi atılıyorsun. Bu kadar itiraf, seni masum ve içten biri haline getirmiyor. Sana gösterilecek hoşgörü, doğru olana ihanet ve kendi kendimize tecavüz etmemiz demektir.

Sitelerde Paylaş

keferna bikum nickli üyenin uygulamaya kalktığı bu yöntem, tipik bir yöntemdir.

Bir yere gidersiniz, orada insanları açıkça rahatsız eder, bütün kuralları yerle bir eden davranışlarda bulunur, çirkinleşirsiniz. keferna bikum öyle rahatsız edici şeyler yazmıştır ki, pekçok insan tarafından "sapık" muamelesi görmüştür. Din forumunda onunla yazışanlar nasıl utanmaz ve pis yazıları olduğunu bilir. Ateistlere nasıl pis bir biçimde saldırdığını, özellikle kadınlarla ilgili yazdığı o alçakça yorumları görmüştür.

Oysa şimdi bunları yapan kendisi değilmiş gibi gayet pişkince kalkıp böyle bir başlık açarak forumu ve ateistleri tartışmaya açıyor. Yani biz birden onu ve yazdıklarını unutup kendimizi savunmaya başlayacağız, odak noktası biz olacağız..

Pekçok utanmaz insan yapmıştır bunu. İğrenç davranışlar gösterip forumu birbirine katar, son derece bayağı yazılar yazar, birilerini taciz eder musallat olur, ondan sonra da böyle başlıklar açıp bir anda dürüstlük ve ahlak abidesi kesilerek eleştiri yapmaya başlar.

İslam da öyle değil midir.. Size tecavüz eder, sonra tecavüzcünüzün kontrolünde kendinizle boğuşur durursunuz, hatta suçu kendinizde ararsınız.

Pis bir yöntem bu. Çok âdice.

Bu tuzaklara düşmek aptallıktır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...