Jump to content

Zina Etmek Depreme Sebep Oluyor

Recommended Posts

• İleti 69
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

tanrı cinsel istek vermiş insanlara ve bunun için insanları suçluyor..

Dünya'da zina varsa bunun sebebi tanrıdır.Burayı o istediği gibi yarattı sonuçta..

Müslümanların olaylara bakış açılarına hayranım..Çok komik oluyor..

Not:zina suç değildir.Bu olaya suç olarak bakanlar aptallardır.BU tür insanlar yüzünden insanlığımdan utanır oldum..

ZINA suc degildir diyebilen birisi ayni zamanda teorik olarak kendi kardesiyle seks yapmayi olagan gormelidir. Yuh daha neler diyenler olabilir...

Zira zinanin sonucu nesepsiz cocuklardir. Dusunun bir kere... nesepsiz cocuklardan birisi oldugunuzu... (biliyorum dusunmesi bile igrenc dimi) ve yine nesepsiz olan baska bir cocukla yillar sonra karsilastiginizda annenizin zina sonucu sizleri dunyaya getirip bakim evine biraktigini farketmenize ragmen o kisi ile seks yapar miydiniz?

tarihinde LightningStorm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ZINA suc degildir diyebilen birisi ayni zamanda teorik olarak kendi kardesiyle seks yapmayi olagan gormelidir. Yuh daha neler diyenler olabilir...

Zira zinanin sonucu nesepsiz cocuklardir. Dusunun bir kere... nesepsiz cocuklardan birisi oldugunuzu... (biliyorum dusunmesi bile igrenc dimi) ve yine nesepsiz olan baska bir cocukla yillar sonra karsilastiginizda annenizin zina sonucu sizleri dunyaya getirip bakim evine biraktigini farketmenize ragmen o kisi ile seks yapar miydiniz?

Ne saçmalıyorsun sen.

İşte insanda bu kadar mantık olunca saçmalaması elzem oluyor.

Her seksten sonra çocuk mu oluyor? Kafan basmıyor mu?

Senin yazdığın senaryo evlilik sonucu doğan çocukların yetimhaneye bırakılmasıyla da geçerli.

Bak bakalım ülkede en çok zinayı yapan ve doğurduğu çocukları sokaklara atanlar kimler. Ateistler mi müslümanlar mı?

Evlatlığının karısıyla bile evlenmeye cevaz veren ve ensest ile insan imal eden bir tanrıya inanan olarak bu yüzsüzlüğü yapma.

Ensesti arıyorsan atan olan Adem ile Havvaya bak. Onların çocukları kardeşleriyle seks yapmadı mı?

Ensest ile insan üreten bir Allaha inanmıyor musun? Her şeye kadir bir tanrı ensest dışında insan yaratmaktan mı aciz?

Sitelerde Paylaş

Dur sen daha depremde birşeymi neler olacak neler..

Ben bayanım erkek tahrik olursa sadece deprem olur ben tahrik olursam asıl olay o zaman olur..

Ben neymişim be abi :)

Elimizdeki gücün farkında değilmişiz.

Şaka bir yana çok üzüldüm hayatta kanalara sabır ve dayanma gücü diliyorum.

Tesadüfte olabilir ama ben bunun doğal bir deprem oldugunu düşünmüyorum bir savaş silahı oldugunu düşünüyorum.

Ne demek istediğimi anlamanız için şu 2 linki kopyaladım.

http://yeni-dunya-du...rp-projesi.html

http://www.youtube.c...h?v=yA1VqyjZRjE

tarihinde difficulty tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu dediğiniz Konyanın merkezi için geçerli değil. Merkez nüfusu 1 milyon kadar, ilçelerde yaşayanların nüfusu da 1 milyon kadar. Konyanın merkezinde o kadar içki içilmez, satılan yerde çok değildir, ama bazı ilçeler için aynı şeyi söyleyemem. Fuhuş konusu da aynı içkinin durumu gibi.

Kara carsaf türbanla fuhus kamufle edilmis bir sekilde yapilmaktadir.

Ayrica Konyalilar Avrupa ülkelerinde oldukca yogundurlar. Konyayida Konyalilarida iyi tanirim.

Genelevlerinde veya baska özel yerlerde calisan kadinlar disari cikarlarken kafalari acikmi kapali mi? Arastirmakta fayda var.

Konumuz kadini ve fuhusu öne cikartmak degil ama kafalari kum öbeklerine gömmeden yasamasini ögrenmeli.

Kafirlerin yasadiklari ülkelerin cogunlugunda da fuhus olmakta ama deprem hic olmaz.Buna ne buyrulur?

Sitelerde Paylaş

Ne saçmalıyorsun sen.

İşte insanda bu kadar mantık olunca saçmalaması elzem oluyor.

Her seksten sonra çocuk mu oluyor? Kafan basmıyor mu?

Senin yazdığın senaryo evlilik sonucu doğan çocukların yetimhaneye bırakılmasıyla da geçerli.

Bak bakalım ülkede en çok zinayı yapan ve doğurduğu çocukları sokaklara atanlar kimler. Ateistler mi müslümanlar mı?

Evlatlığının karısıyla bile evlenmeye cevaz veren ve ensest ile insan imal eden bir tanrıya inanan olarak bu yüzsüzlüğü yapma.

Ensesti arıyorsan atan olan Adem ile Havvaya bak. Onların çocukları kardeşleriyle seks yapmadı mı?

Ensest ile insan üreten bir Allaha inanmıyor musun? Her şeye kadir bir tanrı ensest dışında insan yaratmaktan mı aciz?

Sana ne kimin kimle seks yaptigindan. Dikkat et de sen kendi kardesine rasgelme:) Yada dur bakalim cok bilmisler gibi DNA testi yaptirirsin neme lazim seksten once :)

Sitelerde Paylaş

bu afetten bile gıda alacak şeyler buluyorsunuz ya,Rabbim burada daha hayretimi arttırma! lütfen! kendinize gelin,verilen o aklı heba etmeyin !

Sen gerçekten ahlaksızsın mechule.

Dünden beri yaşadıgım üzüntüyü bilemezsin ama kendimizi onca heba etikten sonra gelip burda senin gibi birilerinin moralini bzomaktansa neşelendirmeyi tercih ederim anlıyormusun? Hayır anlayacak kapasitede değilsin öyle olsaydın insanları yakmaktan söz eden bir yaratıcı için bizimle burda haftalarca tartışmazdın.

İkiyüzlüsün.

Görende gerçektende insanlar için üzüldügünüzü sanır.

İnsanları yakmaktan söz eden bir yaratıcıyı kabul görüp kulu kölesi olmaya razı olup insanları bunun için harcayan siz değilsiniz sanki.

Hadi insanları bu kadar düşünüyorsan kul köle olmayı bırak ve karşı çık insanlara kötü birşey yapmanı istemiyorum de.

Ben kime ne anlatmaya çalışıyorsam sanki.

tarihinde difficulty tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İnsanları yakmaktan söz eden bir yaratıcıyı kabul görüp kulu kölesi olmaya razı olup insanları bunun için harcayan siz değilsiniz sanki.

sen yok sayıyorsun diye yakmayacakmı O yani? biz insanlara masal değil gerçekleri anlatıyoruz,değer verdiğimiz için,

Sitelerde Paylaş

Her doğal afetlere bir sebep arayan dinciler, allahın gücünü gösterdiğini, insanların bu güç karşısında imana geleceklerini zannederler ama yanılırlar.

Deprem sonucunda annesini, babasını yitirmiş çocuklar, kocasını kaybetmiş kadınlar öylece ortada kalır. Parçalanmış aileler, bitmiş umutlar kalır geriye. Toplum biraz daha fakirleşip cahilleşir. Din iktidarın sömürü aracı olarak kullanılmaya devam eder.

tarihinde ermanevren tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Her doğal afetlere bir sebep arayan dinciler, allahın gücünü gösterdiğini, insanların bu güç karşısında imana geleceklerini zannederler ama yanılırlar.

Deprem sonucunda annesini, babasını yitirmiş çocuklar, kocasını kaybetmiş kadınlar öylece ortada kalır. Parçalanmış aileler, bitmiş umutlar kalır geriye. Toplum biraz daha fakirleşip cahilleşir. Din iktidarın sömürü aracı olarak kullanılmaya devam eder.

Sana dini bakış haricinde aynen katılıyorum.

Bir çok kişi bu yöntemlerle kendince birşeyler kazanıyor. İnan bana bunu kullananların sayısı az değil aşırı fazla. Yakın çevremdekilerde ora pkk yardımseverlerin yeri hakettiler allah cezalandırdı diyor. Bense bunu en fazla kendimce bir uyarıdan dikkat et şükret demekten başka bir şeye çevirmiyorum ( çeviremiyorum).

Açık seçik bu din istismarı.

Sitelerde Paylaş

Müslümanlardan zırvalar:

Fatih Altay'lı Cübbeli Ahmet Hoca'ya 17 Ağustos depreminden sonra söylediği "Mevlam zina yuvalarını vurdu" gibi sözlerini de hatırlattı.

Fatih Altaylı'nın "Deprem olsa yine söyler misiniz?" sorusuna ise yine şaşırtan bir cevapla "Her doğru her zaman söylenmez" dedi.

‘‘Devir teslim töreninde TIR dolusu içki içtiler. Allah onları cezalandırdı’’

''Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'ne, başı örtülü girebilmek için, olay çıkaran türbanlı eylemciler(müslümanlar), ‘‘7.4 yetmedi mi??’’ yazılı pankart açtılar'' (8 Ekim 1999)

''Dünya öküz ve balığın üzerindedir.''(hadis)(hâkim, el-müstedrek: 4:636; el-münzirî, et-terğib ve't-terhîb: 4:257; el-heysemî, mecmeu'z-zevâid: 8:131.)

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...