Jump to content

Günlerdir aklımda bir soru var

Recommended Posts

Haybenbe, günlerdir aklımda bir soru var diyerek, gerçekten bu sorunun cevabını merak ediyor gibi dikkat çekmeye çalışmışın.

Ama sana birşey söleyim mi belki sen bile farkında deilsin, sen bu sorunun cevabını kesinlikle merak etmiyorsun, zaten biliyorsun, zaten daha önce başka yerlerde de gördün okudun vs. Senin yapmak istediğin, ben bu soruyu soruyum, ateistler de kendilerini kurcalasın biraz, sorsunlar kendilerine, nasıl olsa onlar bişeyler saçmalar(senin gözünde), ben sonra benim daha bu başlığı açmadan önceki kesinlikle hiç değişmeyecek cevabımı, hiç durmadan tekrarlarım. Kelimeleri değiştirir değiştirir tekrar söylersin, verilen cevapların doğruluk payının olacağına kafa bile yormucaksın, başlığı açmadan bunun da farkındaydın...

Bu sorunun cevabını merak ettiğim için sordum. Sizin cevabınızla benim cevabım değişmeyecek. Benim sorumla sizin cevabınız da aynı kalır. Kişi karşısındakini kendisi gibi bilirmiş. Sizin amacınız da Hz. Peygamber'in hayatını öğrenmek, Kuran ayetlerinin ifade ettiği hikmetleri bilmek değil. Müslümanların kafalarını karıştırıcı argümanlar oluşturmak.

Keşke yazdığım bir şey sizi düşünmeye sevk etmiş olsaydı. Önce "Acaba" diye düşünüyorum, kendi inançlarımla tartıp olmayacağı konusunda emin olup şükrediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...