Jump to content

güç nedir? güçlü kimdir?

Recommended Posts

güçlü kaslı olan mıdır? güçlü iradeli olan mıdır? yoksa zeki olan mıdır? kaslı olan kesinlikle değildir. iradeli olan da değildir. zeki olan da değildir. zeki olup önce iradesini sonra da kaslarını güçlendirendir. sonra da bu güçlerini zekice kullanandır. bir de benim sözümdür

"Güçlü erkek kadına karşı zaafı olmayan erkektir. Daha güçlüsü kadına karşı olan zaafını yenmiş erkektir. En güçlüsü ise kadına olan zaafına hakim olabilen erkektir."

bu bakımdan o beğenilmeyen aseksüel ve gayler en güçlü erkekler oluyorlar ben dünyanın en güçlü insanıyım. ^_^

Sitelerde Paylaş

güçlü kaslı olan mıdır? güçlü iradeli olan mıdır? yoksa zeki olan mıdır? kaslı olan kesinlikle değildir. iradeli olan da değildir. zeki olan da değildir. zeki olup önce iradesini sonra da kaslarını güçlendirendir. sonra da bu güçlerini zekice kullanandır. bir de benim sözümdür

"Güçlü erkek kadına karşı zaafı olmayan erkektir. Daha güçlüsü kadına karşı olan zaafını yenmiş erkektir. En güçlüsü ise kadına olan zaafına hakim olabilen erkektir."

bu bakımdan o beğenilmeyen aseksüel ve gayler en güçlü erkekler oluyorlar ben dünyanın en güçlü insanıyım. ^_^

Fiziksel gucten mi, yoksa zihinsel gucten mi, bahsediyorsun?

Baskici, zorlayici gucten mi, ikna edici yetistirici, ogretici,egitici gucten mi, bahsediyorsun?

Gucunu baska guce karsi kullanandan mi, yoksa gucunu sorunlarini cozmek icin kullanandan mi, bahsediyorsun?

Sitelerde Paylaş

Kavgaya müdahil olmayanlar, kavgayı yalnızca seyredenler, elbette kavgadan etkilenmezler. Etkilenmedikleri için de güçlü sayılması bir yanılgıdır.

Erkeklerin veya kadınların kendi aralarındaki yarış ve kavgayı bırakıp homoseksüellere yönelmeleri durumunda, homoseksüellerin de denli zayıf oldukları ortaya çıkar.

Homoseksüellerin toplumdaki durumu bunu açıkça ortaya koymaktadır.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Güç ve güçlü tarifini bir odak üzerine yaparsanız insan sayısı kadar güç ortaya çıkar.Fizikte bildiğimiz birim zamanda yapılan iş miktarını anlatmak istiyorsanız formüller arasında kalırsınız..Toplumda çok sevilen bir sanatçı,politikacı,lider iseniz gücünüzü sevgiden alırsınız, Despot bir hükümran iseniz gücünüz emrinizdeki gücünüz silahtır..Ama en kuvvetlisi ise sevgiden alınan güçtür binlerce yıl geçse bile tükenmez..Örneğin Atatürk gücünü nereden aldı ve çağdaşı diyebileceğimiz diğer liderlerin artık adı sanı geçmiyor onunki dahi yok sayılmak istenmesine rağmen en az 70 milyon insan O'nu seviyorsa ve yaşatıyorsa sevgi en büyük güçtür..

Sitelerde Paylaş

Fiziksel gucten mi, yoksa zihinsel gucten mi, bahsediyorsun?

Baskici, zorlayici gucten mi, ikna edici yetistirici, ogretici,egitici gucten mi, bahsediyorsun?

Gucunu baska guce karsi kullanandan mi, yoksa gucunu sorunlarini cozmek icin kullanandan mi, bahsediyorsun?

her türlü güçten bahsediyorum. kas gücü güç değildir. iyiye de kullansan, kötüye de kullansan. eğer güçler arasında bir sıralama yapacal olursak zeka > irade > kas

Kavgaya müdahil olmayanlar, kavgayı yalnızca seyredenler, elbette kavgadan etkilenmezler. Etkilenmedikleri için de güçlü sayılması bir yanılgıdır.

Erkeklerin veya kadınların kendi aralarındaki yarış ve kavgayı bırakıp homoseksüellere yönelmeleri durumunda, homoseksüellerin de denli zayıf oldukları ortaya çıkar.

Homoseksüellerin toplumdaki durumu bunu açıkça ortaya koymaktadır.

Sevgiler.

kavgaya tekme-tokat değil beyin-dil ile katılmak bir zayıflık, güçsüzlük değil aksine güçlülük göstergesidir, zeka gücü. bende kas var, arnold gibi adamım diyenden daha enayisi yoktur, bu ucuz kahramanlıktan, don kişotluktan başka birşey değildir.

4 avuçluk et-yağ torbasıyla bir avuç içi kadar bile olmayan et parçası için dünyanın anasını satabilecek -beyni ile cinsel organı yer değiştirmiş- sik kafalıdan daha bol ne var şu dünyada? böyle bir ortamda homoseksüeller belki zayıf olabilirler ancak aseksüeller kesinlikle en güçlü insanlardırlar. bir kadın sikkafalıya gösterip vermeyerek işkence edebilir ancak tam aksi bir aseksüel bir kadına istediğini vermeyerek ona işkence edebilir. işte bunu seviyorum. ^_^

Sitelerde Paylaş

her türlü güçten bahsediyorum. kas gücü güç değildir. iyiye de kullansan, kötüye de kullansan. eğer güçler arasında bir sıralama yapacal olursak zeka > irade > kas

kavgaya tekme-tokat değil beyin-dil ile katılmak bir zayıflık, güçsüzlük değil aksine güçlülük göstergesidir, zeka gücü. bende kas var, arnold gibi adamım diyenden daha enayisi yoktur, bu ucuz kahramanlıktan, don kişotluktan başka birşey değildir.

4 avuçluk et-yağ torbasıyla bir avuç içi kadar bile olmayan et parçası için dünyanın anasını satabilecek -beyni ile cinsel organı yer değiştirmiş- sik kafalıdan daha bol ne var şu dünyada? böyle bir ortamda homoseksüeller belki zayıf olabilirler ancak aseksüeller kesinlikle en güçlü insanlardırlar. bir kadın sikkafalıya gösterip vermeyerek işkence edebilir ancak tam aksi bir aseksüel bir kadına istediğini vermeyerek ona işkence edebilir. işte bunu seviyorum. ^_^

^_^

Genel olarak zihinlerde yer etmiş güç kavramının tam aksi yönlerinde aramak gerekiyor bu kavramın içeriğini. Güç, zihinsel ve psikolojik bir içeriğe sahiptir. Asıl olan insanın, kendi yaşamı üzerinde söz sahibi olabilmesi için kendine dönük, sorun çözmeyi amaçlayan, aydınlatan ve yaşama katkısı olan bir güçten besleniyor olmasıdır.

Sitelerde Paylaş

istediğini başkalarına zeka gücüyle, psikolojik (baskı) gücüyle yaptırabilenler kas gücüyle yaptırabilenlerden daha güçlüdür. yani büyük balık küçük balığı değil ilerzek balık gerzek balığı yutar. en zayıf erkek kadına karşı en zayıf erkektir. en zayıf kadın ise erkeğe karşı en zayıf kadındır. yine en zayıf, beceriksiz kadın ise dişiliğiyle erkeği yenemeyen kadındır. ben kadına kadın demem kadın beni azdırmadıkça, ben bir kadını eş edinmem benim kadar zeki olmadıkça. kadınlar am-göt-meme değil beyin dekoltelerinizi görelim. -_-

tarihinde junta tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...