Jump to content

Ateist Kadınlar ve İslam

Recommended Posts

körler sağırlar, birbirini ağırlar platformuna hoş geldiniz.

Ya yürü git zirt pirt her tarafa öksürük gibi ileti asmaktan ne anlamaktasin?

Tartismak istiyorsan düsünce belirt yoksa sabrimin sinirlarini zorlamaya basladin.Her baslikta ayni terane bu ne böyle?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 394
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Pekçok ateistin müslüman kılığında İslami forumlara girdiği biliniyor. Sen de elinle koymuş gibi linki astın buraya.

Sapıklığın iyice belli oldu.

Yapma cübbeli. zula'nın söylediği bu şey çok iyi bilinir. Kadının oturduğu yer hala sıcaksa oturulmaz derler. Herkes bilir bunu.

Sitelerde Paylaş

Çünkü erkeğin toleransı düşüyor. Nasıl hiç alkol almayan biri bir dublenin daha yarısına gelmeden zil zurna sarhoş olur, tıpkı onun gibi işte..

İslam'da erkeğe 4 kadın ve sınırsız cariye sistemi vardır.

Kalkıp da müslümanları abazaymış gibi göstermeni saptırma olarak görüyorum.

Sitelerde Paylaş

Ya yürü git zirt pirt her tarafa öksürük gibi ileti asmaktan ne anlamaktasin?

Tartismak istiyorsan düsünce belirt yoksa sabrimin sinirlarini zorlamaya basladin.Her baslikta ayni terane bu ne böyle?

Kardeşim tek başıma kaç tane ateistle yazışıyorum burda. Delikanlıysan istediğin herhangi bir konuda başbaşa tartışalım. Böyle başa böyle tarak, kusura bakma.

Sitelerde Paylaş

Ne anlatmak istediğimi provake olmadan anlayabildiğin için minnet duyuyorum.

Oyunun kuralının neden konulduğunu sorgulamak benim inancım en doğrusudur iddiasında bulunun her bilincin ilk görevi olmalı.

evet sızıde yanlıs anlamısım :)

ama cumlelerınız çok çarpıcı ve dıkkat çekıcı ( ortunmek sexi çagrıstırıyor)

sımdı 80 yasında babaannen 60 yasında halam var zaten hıç bı erkegın kotu dusunmıycegını bılıyorlar ama yınede ortunuyorlar çunku hadiisler ve kuran bunu emretmıs.

tabıkı ortunmekten islamın kastı buyuk bı ıhtımal cinsellık ama yınede hunharca karsı tarafa hakaret nıtelegındekı cumlelerden kaçınılmalı.

Sitelerde Paylaş

Kardeşim tek başıma kaç tane ateistle yazışıyorum burda. Delikanlıysan istediğin herhangi bir konuda başbaşa tartışalım. Böyle başa böyle tarak, kusura bakma.

Herkese aninda chat yapar gibi yanit vermek zorunda degilsin.Zaten hic bir konu hakkinda dogru dürüst ne bilgin var nede birikimin onun icin forumu chat amacli kullanmaktasin ama sabrinda bir siniri vardir.

Ne demek böyle basa böyle tarak terbiyesiz.!

Seni ateist foruma yaldizli davetiye ile mi cagirdilar ilkel beyni evrilmemis yaratik.!

Islam benim ilkelligime yanit verip tatmin etmekte onun icin müslúmanim ve dört kadin ve cariye sistemi bana calisir diyecek kadar biraz mert ol ilkel sapik.!

Sitelerde Paylaş

sımdı 80 yasında babaannen 60 yasında halam var zaten hıç bı erkegın kotu dusunmıycegını bılıyorlar ama yınede ortunuyorlar çunku hadiisler ve kuran bunu emretmıs.

tabıkı ortunmekten islamın kastı buyuk bı ıhtımal cinsellık ama yınede hunharca karsı tarafa hakaret nıtelegındekı cumlelerden kaçınılmalı.

Teşekkür ederim.

Sitelerde Paylaş

Bu sapigin düsünce belirtmeden msn de chat yapar gibi iki üc kelime yazmasina neden müsamaha gösterilmekte oldugunu anlamakta zorluk cekmekteyim.

Atın bunu, sinirime dokunuyor. Bir de küstahça bana hodri meydan, gel istediğin konuda tartışalım diyor. Adam taktı bana.

de rahatla...

Sitelerde Paylaş

Kuranin icindekileri sorgulamadan onlara inanan ve baz alan bütün erkekler sapik ilkel ve beyinleri evrilmemis yaratiklardir.

Benim kadinlardan hic bir üstünlügüm bulunmamaktadir.

Hayvanlarda disi eger istemezse cinsel iliski gerceklesmez.Müslüman erkekler hayvanlar kadar evrilememistirler.

Hayvanlar bunlardan cok daha asil yaratiklardir.

Sitelerde Paylaş

Bu sapigin düsünce belirtmeden msn de chat yapar gibi iki üc kelime yazmasina neden müsamaha gösterilmekte oldugunu anlamakta zorluk cekmekteyim.

Ben de senin böyle durduk yerde gelip onca hakareti küfürünü neden ettiğini anlamakta zorluk çekmekteyim.

Kısa cümleler kullanır o. Her zaman öyle yazar. Yıllardır..

Kimse şikayetçi değildir çünkü kendi takıldığı şeyi yazar veya sorar.

Bunun için ceza mı verelim? Atalım mı?

Hepimiz gayet rahat anlıyor ve tartışıyoruz. İlk defa sen böyle aşırı tepki gösterdin.

Onun üslubu bu.

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim.

ne demek baktım yardım ıstıyorsun dayanamadım :)

ama cuppeli suda bir gerçekkı bızım aklımıza seytan girmedi zaten kafamızda islam ve karsıt dusunce olarak uzun bır sure çatıstık.

yanı muslumanlıgı en az sızın kadar hatta daha ii bile savunabiliriz.

yani bu soyledıklerınızle fıkrımızı degıstıremezsınız. eger amacın bızı dogru yola ıletmekse bi fırın ekmek yemen lazım :=)

yok ben 2 3 sevap alırım dıyorsan obur dunyada o zaman devam et :)

Sitelerde Paylaş

bütün dinlerin kadına biçtiği rol anneliktir.

ancak islam dini'nin diğer semavi dinlere göre yapısal bir farkı var.islam'da "Allah"iktidarın tek sahibidir,Allah hüküm verendir,kuran Allah sözüdür dolayısıyla sosyal düzen'in belirleyicisi "tartışmasız"vahiydir yani Allah'tır.

dolayısıyla kuran ayetleri'nin yaptırım gücü,incil ve tevrat ayetleriyle mukayese edemeyeceğimiz kadar yüksektir.hristiyanlık inancında Tanrı'da,tanrının oğlu isa'da sembolik bir anlam taşır.en başından beri iktidar ikili,çoğulcu bir yapıdadır...sezar'ın hakkı sezara,allah'ın hakkı allah'a.

kuran ayetlerini eğip bükmek,esnetmek pek mümkün değil.moderniteye direnci en yüksek din'de bu sebeple islam'dır zaten.

dinlerin kadına biçtiği rol birbirlerinden çok farklı değil fakat islam dinine mensup kadınların "vahyin üstünlüğünü"kabul edip Allah'ın emrine karşı gelememe gibi bir durumları var.

incilde de kdınlara yönelik tesettür,saç örtme ve benzer öneriler var.fakat ayetlerin bir yaptırım gücü yok.etik,yaşam biçimi,sosyal düzen "Allah'ın dışında"bir yerlerde oluşturuluyor.

Sitelerde Paylaş

Ben de senin böyle durduk yerde gelip onca hakareti küfürünü neden ettiğini anlamakta zorluk çekmekteyim.

IFeelGood,

Bütün basliklara ayni sekilde iki üc kelime asmakta...Resmen msn de chat yapar gibi forumu kullanmakta.Sitenin formati buna izin vermekteyse özür dilerim.

Sitelerde Paylaş

>>>> Makyaj yok, flörtperver bakışlar yok. Gene de insanda müthiş bir merak uyandırıyor. Burnu nasıldır? Dudakları nasıldır? Normalde bir kadında dikkat bile edilmeyecek noktaların kafamızın içindeki gözde belirmeye başladığını hissediyoruz. Dudakları ile burnunun birleştiği nokta nasıldır? Yanağına dokunmak nasıl bir his verir? Saçlarını kulağının arkasına mı atmıştır, yanlardan serbest mi bırakmıştır? Saçlarının boynuna döküldüğü nokta nasıl gözükür?

..............................

Sen tesettürlü birine bakınca, aklına bunlar mı geliyo..?

Yuhh! diyorum başka bişey demiyorum.

Ya da bişey daha diim:

Sapık mısın sen yaa..?

Sitelerde Paylaş

ama cumlelerınız çok çarpıcı ve dıkkat çekıcı ( ortunmek sexi çagrıstırıyor)

85 yaşındaki deden ve 65 yaşındaki halanın kocası, bizden artık geçti, erkeklik merkeklik eskilerde kaldı, hem boyle daha rahat püfür püfür diye entari giyip dolaşmaya da başlamıyorlar. Hadi alışkanlıkları bir kenara bırak hiçbir erkek artık erkek sayılmadığını kabul etmeyeceği gibi hiç bir kadın da kadından sayılmayacağını kabul etmez.

Sitelerde Paylaş

85 yaşındaki deden ve 65 yaşındaki halanın kocası, bizden artık geçti, erkeklik merkeklik eskilerde kaldı, hem boyle daha rahat püfür püfür diye entari giyip dolaşmaya da başlamıyorlar. Hadi alışkanlıkları bir kenara bırak hiçbir erkek artık erkek sayılmadığını kabul etmeyeceği gibi hiç bir kadın da kadından sayılmayacağını kabul etmez.

:D anlastık sanıyodum

bılmıyrum bu sorunun cevabını ogrenmek için daha çok fazla yılım var

ama bılım olarak ele alırsak cınsel ıstek hormanal bir aktıvıtedır ve o yasta hormanlardan eser kalmaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...