Jump to content

Müslüman Ahlak ve Karakteri

Recommended Posts

• İleti 64
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ama çoğu müslüman cezasını çektikten sonra sonsuza dek cennette kalacağını düşünür.bu bence çok tehlikeli.

Sana yukarda açıklama yaptım ama okumadın herhalde. Bir müslümanın ben nasılsa cennete giricem deyip günah işleme lüksü yoktur kuran böyle bir izin vermemiştir kimseye.Böyle düşünen yanlış içindedir zaten.Böyle düşünen kişinin kendi eksikliğinidir.sapla samanı ayıralım lütfen.

FATIR 5

Ey insanlar! Allah'ın verdiği söz şüphesiz gerçektir; dünya hayatı sizi aldatmasın. Allah'ın affına güvendirerek şeytan sizi ayartmasın.

Sitelerde Paylaş

Sana yukarda açıklama yaptım ama okumadın herhalde. Bir müslümanın ben nasılsa cennete giricem deyip günah işleme lüksü yoktur kuran böyle bir izin vermemiştir kimseye.Böyle düşünen yanlış içindedir zaten.Böyle düşünen kişinin kendi eksikliğinidir.sapla samanı ayıralım lütfen.

FATIR 5

Ey insanlar! Allah'ın verdiği söz şüphesiz gerçektir; dünya hayatı sizi aldatmasın. Allah'ın affına güvendirerek şeytan sizi ayartmasın.

tamam ben anladım da sen hayatında hiç mi yalan söylemedin diesel.söylediysen sonsuza dek cehennemde mi yanacaksın.onu diyorum.

Sitelerde Paylaş

tamam ben anladım da sen hayatında hiç mi yalan söylemedin diesel.söylediysen sonsuza dek cehennemde mi yanacaksın.onu diyorum.

bak dostum tabiki söyledim.Belki başka küçük günahlarımda var.Nereye gireceğimi Allah bilir tabiki.

ama şu var.ayetlerinde bize söylemiş.

NİSA 31

Eğer size yasaklanan (günah)ların büyüklerinden kaçınırsanız, sizin küçük günahlarınızı örteriz ve sizi güzel bir yere koyarız.

tekrar şunu belirteyim ancak küçük günahlar affedilecek diye işlemeye devam etmek yanlıştır.Zaten aklı başında olan bilgisi, farkındalığı olan bir müslüman küçük günahlardan genede sakınır.Ancak tabi nefsin zaman zaman yanlış yaptırması normaldir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...