Jump to content

Harun yahya ve kızlar

Recommended Posts

Fesatsınız hepiniz. Bu videolardaki kızları çıkarınca kızıyorsunuz hemen, Adnan'ın niyetini sorguluyorsunuz.

Oysa o masum.. Sizin gözünüz pis, fesatsınız.

Yakışıklı oğlanları da çıkarmış, övmüş övmüş, boylarının pazularının ölçüsünü tek tek söyletmiş, sonra da hepinize birden 2:20'de yanıt vermiş.:)

Bu video mümin kızlarımıza gelsin.. Ateistforum'dan..

Koşun Adnan Hoca'nıza, orada sizi yakışıklı, imanı bütün, ahlaklı, terbiyeli, Allah aşkıyla yanan "aslan"lar bekliyor.. Ben demiyorum, Adnan diyor.

Belki hep beraber diskoya da gidersiniz..

http://www.youtube.com/watch?v=w8jSIe4G8jI

Sitelerde Paylaş
  • İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

İşte böyleee,

Sova gardaş gel hemen gidip kaydolalım bu bu TEKKEYE.

Benim gözüm kaldı bu dünye güzelinde.

Bah şunun güzelligine .Gönderilme tarihi 11 October 2011 - 02:24 PM

http://www.facebook....v=2421535227302

Bu Arabın Allahıda bütün güzelleri hocalara veriyür.

Müslüm gündüze verdigini düşünsenize.(yeşil gözlü fatoşu)

Babamda hocaydı ama ancah anamdan başka bir karının koynuna girebildi.

Dedemse,üç garının goynuna girmiş.

Mehmet Alinin pıroğramında gadınlar Mehmet Alıya dedilerki bize sorduğunu KARINA sor.Mehmet Alide kahkahayı atarak hanki garıma sorıyım,bende garı çoh.

Bu Allah bazılarına çoh garı,çoh zengünlük veriy.

bazılarınında tek garısını alıy çoh garılıya veriy

Bu nasıl EDALET anlamamışam.

Kimi gast ettigimi anladınız dimi:-)))))

hamsi tolon

Sitelerde Paylaş

adnan hoca yeryüzünde cenneti kurmuş.

var ise aklu şuurun bade iç güzel sev demiş.

adnan hoca neo hayyamcı olur beni gözümde.

cennette şaraptan ırmaklar varmış.

ve birde huriler.

desene ben çoktan cennetlik olmuşum

bak bi elimde şarap bi elimde sevgili..

Sitelerde Paylaş

Off baymış resmen, hızlı sarıp göz gezdirdim, ne mantık var hal ve hareketlerinde?, saçma sapur manyak dengesiz bir yayın,

O bayanlar nasıl tahammül edebiliyorlar acaba? dayanılacak gibi bir tipi bile yok, kaldıki yayın sünmüşte sünmüş, e bende bir innşallah mmaşallah çekeyim çünkü bunları yapanın, yayına hazırlayanın, o kızların karakterine ancak palavraları gibi innşallah mmaşallah demek düşer.

Bence o bayanlar da onun takımdan, bu kızlar sağlam kızlar değiller tiplerinden belli, erkeklerle düşüp kalkan kızlar işte hepsi.

Sitelerde Paylaş

Fesatsınız hepiniz. Bu videolardaki kızları çıkarınca kızıyorsunuz hemen, Adnan'ın niyetini sorguluyorsunuz.

Oysa o masum.. Sizin gözünüz pis, fesatsınız.

Yakışıklı oğlanları da çıkarmış, övmüş övmüş, boylarının pazularının ölçüsünü tek tek söyletmiş, sonra da hepinize birden 2:20'de yanıt vermiş. :)

Bu video mümin kızlarımıza gelsin.. Ateistforum'dan..

Koşun Adnan Hoca'nıza, orada sizi yakışıklı, imanı bütün, ahlaklı, terbiyeli, Allah aşkıyla yanan "aslan"lar bekliyor.. Ben demiyorum, Adnan diyor.

Belki hep beraber diskoya da gidersiniz..

http://www.youtube.com/watch?v=w8jSIe4G8jI

Yakışıklı olan erkeklerin kızlara kötü davrandıklarını biliyorum. O yüzden ben olsam pek tercih etmem. Yani eğer kızlar izlesin de mest olsunlar diye böyle yapıyorsa boşunadır hangi akıllı kız erkeğin tipine önem verir.

Sitelerde Paylaş

Kızlar travesti gibi(dava açar şimdi),ciddi ciddi bazılarının dönme olduklarını düşünüyorum.İslam'ın satanizmden ne farkı kaldı şimdi?Aynı yolu izliyorlar,kızlarla erkekleri,erkeklerle kızları dine çekmeye çalışıyorlar,zaten bir defa girdin mi çıkamıyorsun,cezası ölüm.

Hakketen çok güzel bir tespit yapmışsın, kızların tipleri çok tuhaf, aynen travesti gibiler, akıl almaz bir makyaj, çok acayip tipler... Yalnız Adnan Oktar neyin peşinde hala anlayabilmiş değilim. Tamam adam sahtekar, yazdığı kitaplara kendi de inanmıyor, Fakat dinle bu kızlar arasında nasıl bir bağlantı var onu anlayamadım. Neden mesela Nihat Hatipoğlu gibi efendi efendi program yapmıyor. Adam sürekli karılarla beraber kim olsa dinden çıkar, yani bu adamın tipine, sonra şu kızlara bakıp da dinden çıkmayan salaktır.

Sitelerde Paylaş

Adnan kazandığını bunların kıçlarındaki ve göğüslerindeki silikonlara harcıyor yüksek ihtimal.

İnsanları dini duygularını sömürerek kazanıyor yalnız bunu da unutmayalım. Yok Allah'ın yerin altındaki güzelliklerini anlatan kitabı, yok Allah'ın gökteki güzelliklerini anlatan kitabı, yok bilmem ne, adam hergün bir kitap çıkarıyor.

Sitelerde Paylaş

Hakketen çok güzel bir tespit yapmışsın, kızların tipleri çok tuhaf, aynen travesti gibiler, akıl almaz bir makyaj, çok acayip tipler... Yalnız Adnan Oktar neyin peşinde hala anlayabilmiş değilim. Tamam adam sahtekar, yazdığı kitaplara kendi de inanmıyor, Fakat dinle bu kızlar arasında nasıl bir bağlantı var onu anlayamadım. Neden mesela Nihat Hatipoğlu gibi efendi efendi program yapmıyor. Adam sürekli karılarla beraber kim olsa dinden çıkar, yani bu adamın tipine, sonra şu kızlara bakıp da dinden çıkmayan salaktır.

Din tüccarları acayip sinsidir,her yolu denerler.Buna bakan dinden çıkacakken Nihatı görür,din gerçekte böyleymiş der,sonra hadisler ağır gelir dinden çıkacakken Yaşar Nuri'yi görür din buymuş der,sadece Kur'an.Sahtekarlığın,düzenbazlığın,dolapın her türlüsü mübahtır hatta farzdır İslam'da.

Cariye sunuyor,para sunuyor,yeme içme eğlence sunuyor,adeta cenneti dünyaya indiriyor adam çekmek için.Programları erotik aslında,yaş sınırı koyulması lazım,ama her türlü adam çekiyorlar.Müslümanların aklı yoktur zaten Allah de de herşey mübahtır,Allah de herşeylerini al elinden ne yaparsan yap gözleri görmez,bu travestiere hoca diyor işte çarşaflı kadınlar bile.Geçenlerde adamın biri ben Hızır'ım deyip dolandırmış Müslümalları,adamın yediği her kuruş helal olsun.

Yani bu din tüccarları dini ayakta tutmak için her yolu denerler,adamlarda para bol arkalarında Amerika,İsrail gibi güçlü devletler var,kaleyi içten fethetmek için gönderdikleri piyonları bu din tüccarları.

Sitelerde Paylaş

Din tüccarları acayip sinsidir,her yolu denerler.Buna bakan dinden çıkacakken Nihatı görür,din gerçekte böyleymiş der,sonra hadisler ağır gelir dinden çıkacakken Yaşar Nuri'yi görür din buymuş der,sadece Kur'an.Sahtekarlığın,düzenbazlığın,dolapın her türlüsü mübahtır hatta farzdır İslam'da.

Cariye sunuyor,para sunuyor,yeme içme eğlence sunuyor,adeta cenneti dünyaya indiriyor adam çekmek için.Programları erotik aslında,yaş sınırı koyulması lazım,ama her türlü adam çekiyorlar.Müslümanların aklı yoktur zaten Allah de de herşey mübahtır,Allah de herşeylerini al elinden ne yaparsan yap gözleri görmez,bu travestiere hoca diyor işte çarşaflı kadınlar bile.Geçenlerde adamın biri ben Hızır'ım deyip dolandırmış Müslümalları,adamın yediği her kuruş helal olsun.

Yani bu din tüccarları dini ayakta tutmak için her yolu denerler,adamlarda para bol arkalarında Amerika,İsrail gibi güçlü devletler var,kaleyi içten fethetmek için gönderdikleri piyonları bu din tüccarları.

Bu adamın arkasında Amerika ya da İsrail olduğu artık kesin gibi; çünkü adamın parası tüm Avrupa ülkelerinin milli gelirinden fazlaymış nerden geliyor bu paralar? Yani Yaradılış Atlası olayını biliyorsunuz adam kitabı basıp bedava bütün dünyaya dağıtmış, bütün üniversitelere göndermiş, tabi çoğu üniversite kitabı kabul etmemiş. ne yapmaya çalıştıkları ortadadır, Türkiye'nin gelişmesini önlemek istiyorlar. Üstelik Amerika kendisi "Yaradışçılık" öğretmeyi yasaklamış ama böyle adamları da bize pazarlıyorlar.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Buna canmı dayanır.

Eyyyyyyyyyy,YÜCELERİN YÜCESİ,SENİN hekmetlerin sorgulanamaz deyiylerde,ben dayanamayıp genede sorcam.

Çoh çoh azını pek çoh gözel yatıysanda neden çoğunu az gözel yaratıysan?

Bunun medeni nedür.

Sorgulamamdan dolayı GUSURUMU bağışlada.

http://www.facebook....v=2421535227302

Budamı Allahın hekmeti:-))))))

Vallaaa bunda bir hekmet var galiba.

Gene gızı çıharamadıh.

Şansımıza küsek artıh.

Aslında ben çoh şanslıyımda.

Yoh yoh bunda bir hekmet var.

Dincilere gelde hah verme.

Tolon

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...