Jump to content

Bir insan düşünün

Recommended Posts

Komik olma cübbeli at gözlüğü ile dünyayı seyredenler bizlermiyiz sizlermisiniz.

Bal gibi müslümanlar yaptı o saldırıyı yüzlerce insanı (müslüman yahudi hıristiyan ateist v.s) katlettiler orda şimdi onu müslümanlar yapmadı hikaye okuma. İranda yasak ilişki yüzünden öldürülen insanlarıda aslında yahudiler öldürüyor. arabistandaki kafa kesmeleri de budistler yapıyordur.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 125
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Komik olma cübbeli at gözlüğü ile dünyayı seyredenler bizlermiyiz sizlermisiniz.

Bal gibi müslümanlar yaptı o saldırıyı yüzlerce insanı (müslüman yahudi hıristiyan ateist v.s) katlettiler orda şimdi onu müslümanlar yapmadı hikaye okuma. İranda yasak ilişki yüzünden öldürülen insanlarıda aslında yahudiler öldürüyor. arabistandaki kafa kesmeleri de budistler yapıyordur.

Bir müslüman kimseyi öldürmez, dine davet eder, kabul ederlerse malını paylaşır. Etmezlerse cizye vermeleri söylenir, vermezlerse savaş açılacağı haber verilir. Ateiste gelince dinsizliğini içinde sakladığı müddetçe öldürülmez. Eh zaten öyle bir ortamda da kelle pahasına kimse ateistim demez. Hatta hacıyla beraber camide namaz bile kılarız. :lol:

tarihinde eyvahcubbeli tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İmam hatip mezunlarıyla düz lise mezunlarını kıyaslarsak hangilerinde suç oranı yüksek?

İmam hatip liselilerin okudugu kitap insanları öldürmeyi normal sayan bir kitap.

tarihinde difficulty tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kafası çalışan bir ateist Kuran'ı ortadan kaldırmaz. Kafası çalışanlar Kuran ayetlerini yumuşatarak light İslam diye bir olgu oluşturuyor. Sonuçta kireç ve benzerlerini ortaya çıkartıyor. Kireç gibi bir müslüman kimse için tehlike olamaz.

ben tehlikeliyim olm bikere...

nurcularla birlikte dünyayı ele geçirmeye çalışıyoruz...

dünyaya adalet iyilik hakim olsun istiyoruz...

bunu istemeyenler için ben tehlikeliyim...

light müslümanız dediysek koyunuz demedik...

Sitelerde Paylaş

ben tehlikeliyim olm bikere...

nurcularla birlikte dünyayı ele geçirmeye çalışıyoruz...

dünyaya adalet iyilik hakim olsun istiyoruz...

bunu istemeyenler için ben tehlikeliyim...

Adalet ve iyilik istemeyenlere nasıl bir yaptırım düşünüyorsun?

Sitelerde Paylaş

"Bir müslüman kimseyi öldürmez, dine davet eder, kabul ederlerse malını paylaşır. Etmezlerse cizye vermeleri söylenir, vermezlerse savaş açılacağı haber verilir. Ateiste gelince dinsizliğini içinde sakladığı müddetçe öldürülmez. Eh zaten öyle bir ortamda da kelle pahasına kimse ateistim demez. Hatta hacıyla beraber camide namaz bile kılarız."

örnekbir müselman yazdığı gibi uygulayanlardan.

Sitelerde Paylaş

Evet ateistler bir insan düşünün, yeterli eğitim almamış, görgü kurallarından uzak, dayakçı bir babanın zulmüyle teknolojinin t sinden bile haberi olmayan bir köy evinde bulgurla beslenerek büyümüş. Büyürken sadece kendisine camide Allah anlatılmış ve cehennem öğretilmiş ve bak şunu yapma, bunları yapma yoksa yanarsın diyerek korkuyla birlikte bir dini eğitim almış. Vakit gelmiş bu çocuk askere gitmiş. Yat, kalk, tüfek omza derken çarşı iznine çıkmış. Arkadaşlarıyla beraber bir internet kafeye gitmiş. Bir arkadaşı ateist foruma girmiş, bizimki de teknolojiden bir haber olduğu için onun yanında oturmuş ve başlamış seyretmeye.

2 saat zaman zarfında forumda sürekli dine olan saldırıları okumuş ve hoop, ulan beni yıllarca kandırmışlar bak Allah yokmuş diye düşünmeye başlamış. Bir kere geldim bu dünyaya, ölünce yok olup gidicem, bunca zaman haybeye sıkıntı çekmişim. Artık istediğim ama günah olan herşeyi yapacağım. İçkiler, kızlar ama bana para lazım. Banka evet bir banka soyayım, önce güvenliği sonra da direnenleri öldürürüm.

Bu hikayede senaryoyla dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Ama birgün o bankada siz de olabilirsiniz.

O kişinin sen olduğunu düşünelim. Yap bakalım o dediklerini. Yapabilecek misin? Diyelim gözünü karattın, gittin banka soymaya. Eee ondan sonra ne olacak? Karşındakiler kuzu kuzu senin kendilerini öldürmene, banka soymaya izin vereceklerini mi sanıyorsun? Bu işi yapabilmek için ölümü, ya da uzun bir süre hapsi göze alman lazım. İşte ister dindar olsun, ister ateist, insanları kafalarına göre davranmaktan alıkoyan toplumun koyduğu kurallardır. Ya bu kurallara uyarsın, ya da toplumdan dışlanırsın.

Mesela İslam'a göre bir kadın satın alıp onu hiçbir ücret ödemeden ömür boyu kullanabilirsin, cinsellikte dahil. Ama çağdaş bir ülkede bunu yapmaya kalktığın anda bir anda kendini demir parmaklıkların arasında bulursun.

Sitelerde Paylaş

Din bir tasmadır diyorsun yani... Merak etme cübbeli, cahil adamdan başkasına vuramazsın o tasmayı... Üstelik o cahil tasmasını hayatta bırakmaz, öyle ateistforum'dan iki satır okumayla felan sevgili tasmasını terkedemez.

Şunu belirmek isterim ki ben bir Müslümanım! Ateiste "Ya varsa?" diyen değil; kendime "Ya yoksa?" diyen bir Müslümanım. Ama dediğiniz gibi, o tasmayı da cahil kolay kolay çıkartamaz.

Sitelerde Paylaş

sn. Cübbeli, yine döktürmüşsün (Müslüman dediğimiz kitle sizin zannettiğiniz

gibi cumaları namaz

kılan gurup değildir.

Müslümanlar 5 vakit

namaz kılanlardır. Cübbeli, çarşaflı

mı daha çok yoksa kotlu, tişörtlü mü?) merak ettim ne diyecek diye ve yazdıklarını yanımda oturan 92 yaşındaki amcama okudum cevabı şöyle. Bu deyyusu ekberin gene ayarı kaçmış, bevliyeciye görünme zamanın gelmiş senin diyor. Gerçekten seni klonlamak gerekiyor.

Sitelerde Paylaş

yazdıklarını yanımda oturan 92 yaşındaki amcama okudum cevabı şöyle. Bu deyyusu ekberin gene ayarı kaçmış, bevliyeciye görünme zamanın gelmiş senin diyor. Gerçekten seni klonlamak gerekiyor.

Amcanın ellerinden öperim, hata yapmak kula mahsustur. Benim için az bile demiş, ben çok daha fazlasını hakediyorum. Allah senden ve amcandan razı olsun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...