Jump to content

Ölümü durdurun ateist olacağım

Recommended Posts

• İleti 110
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ölümü durdurun ateist olacağım,

Yağmuru yağdırın ateist olacağım,

Süt yapın ateist olacağım,

Maymunu insan yapın ateist olacağım.

Bir gün .... yaparsınız!

Bir ara bir başlıkta söylenmişti zaten ölüm durdurulsa ilk talipleri dindarlar olur diye :)

Sitelerde Paylaş

Süt yapın ateist olacağım,

Maymunu insan yapın ateist olacağım.

Güneşi batıdan doğdurun, Ateist olacağım!

Acıyı bana gösterin, Ateist olacağım!

Bir sinek yapın, Ateist olacağım!

(Bunları niye kullanmadın be ya? Sizin güruh pek sever bunları halbuki. Unuttun sen, mutlaka unuttun. Bak, bi abin olarak sana acayip kıyak geçtim. Yaz bi yere.)

tarihinde satsuma56 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İlköğretimde bile tencere, su, soğuk ayna ve ispirto ocağıyla yağmur yağdırma deneyleri yapılıyor.

Meteorolojik olayların açıklanması için bile Mikail denen kavrama mı ihtiyaç duyuyorsunuz hala?

O zaman meteoroloji, coğrafya, atmosfer kimyası falan okuyanlar boşa okuyor diyorsun.

Yağış için buharlaşma, yoğunlaşma, sıcaklık, basınç, rüzgar, yağışlı hava sistemlerleri, alçak basınç alanı gibi şeylere gerek yok.

Mikail, gök denizinden buluttan paketler halinde yere rüzgarla bulut gönderir falan diyorsun yani.

Bir de yağmurun insanların tarım yapması için gönderildiğini sanıyorsan, durumun oldukça umutsuz çünkü, 3.6 milyar yıldır yağmur yağıyor.

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eyvahcübbeli 20 - 30 sene sonra nano teknoljisi ile ölümü durdurmayi yani yaslanmayi durdurabilecekler. Üzerinde calismalarin oldugunu biliyorum ama ne kadar ilerledikleri konusunda bilgim yok.

Sen yavas yavas ateist olmaya hazirlansan iyi olur fakat cok sevinme cünkü dünyanin tepesinde oturanlar faydalanacaklar.Yoksa finans saglamazlardi.

Ayrica ilac endüstrisi silahtan kat kat acimasizdir.Dikkat edilecek olursa bilim ve tip ilerlemekte fakat hasta sayisi cogalmaktadir.Birde dünya nüfusunun 10 milyari gecmemesi gerekigi hakkinda bilimsel bir yazi okumustum.

Silahlar savaslar, ilaclar hastalar buz daginin su üzerinde olan kisimlaridir.

Sitelerde Paylaş
<BR>Hayır, Allah emretti diye iman ediyorum.<BR>

Tamam Allah emretti diye iman ediyorsun, "ölüm yok" dedi diyelim Allah, ama "iman edeceksin" de dedi, o zaman sen yukarıda yazdıklarına göre iman etmeyecek misin..?

Ayrıca Allah'a inanıyorsan, onun emir ve yasaklarına da uyman gerekmiyor mu, gerekiyor.Pekala bu yukarıya astığın rezalet nedir, yakışıyor mu sana hiç.?

Her hal ve hareketinin izlendiğini ve tek tek hesap vereceğini unutuyorsun herhalde.

Dikkatli ol, kendini yakma dostum..

Sitelerde Paylaş

Tamam Allah emretti diye iman ediyorsun, "ölüm yok" dedi diyelim Allah, ama "iman edeceksin" de dedi, o zaman sen yukarıda yazdıklarına göre iman etmeyecek misin..?

Ayrıca Allah'a inanıyorsan, onun emir ve yasaklarına da uyman gerekmiyor mu, gerekiyor.Pekala bu yukarıya astığın rezalet nedir, yakışıyor mu sana hiç.?

Her hal ve hareketinin izlendiğini ve tek tek hesap vereceğini unutuyorsun herhalde.

Dikkatli ol, kendini yakma dostum..

O maddeler Kuran'da vardır. Allah'ın ateistlere meydan okumasıdır. Tıpkı kitabın benzerini yapın demek gibi.

Sitelerde Paylaş

Okuyup Allah'ı buluyorlarsa ne ala, ateist oluyorlarsa cehenneme odun oluyorlar.

Daha önce söylemiştim yine söylüyorum.

Kuran'ı yazan kişi/kişilerde belirgin bir inanılmama fobisi var.

Kuran'da 578 ayet doğrudan cehennemle, kafirlere, inkar edenlerin göreceği azabla falan ilgili.

Bak burada arattım, cehennem kelimesi bile tek başına 166 kere geçiyor Kuran'da.

Hatta bu veri tabanına bakarsan, cehennem kavramının sıkıştırılmadığı bir tek sure bile yok neredeyse.

Hiç şüphesiz ki onlar için azab vardır, şüphesiz ki cehennem pusuda beklemektedir gibi kalıpların aynısını 100 kere kullanımış bu yazarlar.

Yazmışlar bir cehennemi, takmışlar milleti peşlerine.

Bir de kendilerine inanmayanlardan, yok ayetlerine yüz çevirenlerden gücenmiş kalplerini mühürledik falan diye üşenmeden yazmışlar.

Kalplerine mühürledik ifadesi 17 kere yazıyor Kuran'da.

Ayetlerin çoğunluğu tekrarlardan oluşuyor.

Yazan kişiler çocukça bir davranış içinde devamlı tehtidler savurmuşlar.

Yok demir topuzlar, yok kaynar sular, yok alçaltıcı azab... falan.

Sana ayetlerin dizili olduğu bir listeyi vereceğim, merak etme yorum yok sadece ayetler: Kuran'da tekrarlanan ifadeler

Bu da cehennem ayetleri: Cehennem tehtidleri

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...