Jump to content

Zina iyi birsey diyenler. Bir daha dusunun!

Recommended Posts

• İleti 903
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

zina nedir önce onu bi bulalım. zina nikahsız birliktelik midir yoksa eşini aldatma mıdır? eşini aldatmaysa suç olmasını anlayabilirim de iki can birbirini sevip de nikahsız eti ete değdirmişlerse bunda ne suç var? tecavüz mü var? gasp mı var? adam öldürme mi var? kime zarar veriyorlar? "enseste girmeden önce adem'in çocuklarından bahset" diyeceğim ama "onlar üremek için ensest olması gerekiyordu" falan diyeceğini tahmin ettiğim için vazgeçiyorum sormaktan, bunun yerine "ensestin nesi kötü, kime zararı var" diyorum.

tarihinde gözlüklü şirin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Teorik olarak derken?

Zinadan doğan gayri meşru çocuğun, sokağa bırakılmasından ve ilerde, bilmeden anne ya da babasıyla zina etmesinden bahsediyorsun herhalde.

Evet bu teorik bile olsa azımsanmayacak ölçüde ihtimal dahilindedir. Düşünün bir kere... Zinanın çok yaygın olduğu küçük bir kasabayı hayal edin... Gece kulubüne giden 21 yasinda güzel bir kız düşünün... Gece kulubünde görebileceği 35 yaş üstü herhangi bir erkekten hoslandığını düşünün.... Ve o gece bu ikisinin cinsel ilişkiye girdiğini... Bu kişilerin baba-kız olması ihtimalinin SIFIR olmadığını siz de biliyorsunuz.

tarihinde LightningStorm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

zina nedir önce onu bi bulalım. zina nikahsız birliktelik midir yoksa eşini aldatma mıdır? eşini aldatmaysa suç olmasını anlayabilirim de iki can birbirini sevip de nikahsız eti ete değdirmişlerse bunda ne suç var? tecavüz mü var? gasp mı var? adam öldürme mi var? kime zarar veriyorlar? "enseste girmeden önce adem'in çocuklarından bahset" diyeceğim ama "onlar üremek için ensest olması gerekiyordu" falan diyeceğini tahmin ettiğim için vazgeçiyorum sormaktan, bunun yerine "ensestin nesi kötü, kime zararı var" diyorum.

Zina nikahsız cinsel ilişki demektir. Sözlükte yazıyor ne olduğu.

Ensestin neresi kötü diyorsan demekki sen ebeveyninle cinsel ilişkiye girmeyi gayet normal görüyorsundur.

tarihinde LightningStorm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ilk sorum cevaplandığına göre diğer sorularımı cevaplamaya başlayabilirsiniz.....

iki can birbirini sevip de nikahsız eti ete değdirmişlerse bunda ne suç var?

Suclar saymakla bitmez ama biriki örnek verebilirim...

1) Dogacak cocugun sıcak bir aile ortamında büyümesine mani olmuş ve bunun vebalinin altına girmiş olacaksın. Hiç kimse senin kısa süreli zevkin için bir ömür boyu anne veya babasını tanımadan yaşamayı kabul etmez. Bu kimse senin çocuğun dahi olsa senden bunun hesabını sorar. Sen olsan sormaz mıydın?

2) Diyelimki doğan çocuğun umrunda bile değil anne veya babasını tanımak. Bu durumda doğacak torunlarının sakat doğması ihtimalini göze almak durumundasın. Hiç kimse senin kısa süreli zevkin için bir ömür boyu sakat kalmayı kabul etmez. Bu kimse senin torunun bile olsa senden bunun hesabını sorar. Sen olsan sormaz mıydın?

tecavüz mü var?

Olmak zorunda değil. Ama tecavüz+zina olunca taraflar suçlular ve mağdurlar diye ikiye ayrılır.

gasp mı var?

Olmak zorunda değil. Ama gasp+zina olunca durum pek farklı değil...

adam öldürme mi var?

Aslında var. Hemde yabancıyı değil kendi neslini öldürmek var...

kime zarar veriyorlar?

Başta kendileri olmak üzere bütün insanlığa ve gelecek nesillere zarar veriyorlar...

Sitelerde Paylaş

Zinadan kastınız nedir?

Bana göre birlikte olmak isteyen 2 insana engel olmaya çalışmaktan ahlaksızca birşey yoktur.

Sevgiyi kutsal görüyorum.

Herkesin evlenecek gücü yok.

Önüne gelenle yatıp kalkanla zaten kimse birlikte olmaz siz kendi işinize geldiği gibi konuyu alakasız yerlere getirip olaya kıçından bakarsanız sizin gibilere yapacak birşey yok tedavi olmanız lazım.

Sizler kötülemeye çalıştıgınız insanların onda biri etmezsiniz ahlak bakımından.

Yanlış bilmiyorsam Ferdi Tayfur ve Necla Nazırın 19 yıllık birliktelikleri vardı ve evli değillerdi.

Ne evliler biliyoruz o yataktan bu yataga dolaşan karısının üstüne eş alan.

tarihinde Khalkedon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dalacam şimdi sanada... :angry:

Adam alakasız konu açıyor sende kabul ediyorsun.

Amacın ne arkadaşım senin?

Olayın ensestle ne akalası varki?

Sitelerde Paylaş

İnkarcılık bu olsa gerek. Bir başkasının fikrine müdahale ediyor. Neymiş dalacakmış. Alakasız konu açıyormuş. Yahu ben lafımı ortaya attım begenen alır begenmeyen almasın.

Kimsenin kafasına zorla DALIP fikrini değiştirmeye çalışmıyorum ki ben.

Özgürce fikrimi beyan ediyorum beğensen de beğenmesen de bu benim fikrim.

Sitelerde Paylaş

Zina etmeyi doğru bulanlar aslinda teorik olarak kendi öz anne veya babaları ile cinsel ilişkiye girmeyi de doğru bulmalılar!

Zina ile ensestin alakası nedir, anlamadım.

Tamam zina iyi birşey değildir, ama insan yapıyor yine de. Ne yapalım o zaman? Zina edenler bekarsa 80 veya 100 sopa mı vuralım, evli iseler taşlayarak öldürelim mi?

Peki insanlar cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılayacak? Muta nikahını yürürlüğe mi sokalım? Ya evlenmeye gücü yetmeyenler? Birleşmiş milletler köleliği de yasakladı, cariye edinme imkanı da çok zor.

Bu arada bir soru: Bir kadınlar evlendik diyelim, ama baktık ki, kızı daha güzel ve çekici, anası ile gerdeğe girmemişsek, kızıyla evlenebilir miyiz?

Sitelerde Paylaş

İnkarcılık bu olsa gerek. Bir başkasının fikrine müdahale ediyor. Neymiş dalacakmış. Alakasız konu açıyormuş. Yahu ben lafımı ortaya attım begenen alır begenmeyen almasın.

hay senin fikrine :).

Tamam ozaman ;zina ile ensesti teorik olarak birbirine nasıl bağladın anlatırmısın?mantıklı olsun lütfen:)

Sitelerde Paylaş

Kimsin nesin necisin ne amaçla burdasın bilmiyorum bilmediğim için ne demek istediğinide anlamıyorum.

Yaptıklarınızdan iyi niyet sezinlemiyorum konuları alakasız yerlere götürmeniz ve insanları kötülemeniz hoşuma gitmiyor.

Tek bildiğim birbirini seven insanların birlikteliğinden rahatsız olan insanlar oldugu ve benm bu durumdan rahatsız oluşum.

Seni bilmem ama benm bir amacım var.

Dinleri kabul etmiyorum insan yapısı oldugunu biliyorum ve insanların dinler yüzünden yaşadıgı sıkıntılardan habe3rdarım.

Ve bunlara izin vermemek için burdayım.

Bunu yaparken dine yada inananlara haksızlık yapmıyorum.

Ama dini kimsenin hakkını yemeden yok edecegim anlıyormusun?

tarihinde difficulty tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

özgürce sex yapılırsa neler olur...

isteyen isteyenle yapsın desek...

yani sexin tek şartı istemek...

istedingmiydi yapacaksın...

karşıdaki istemiyorsa onun istemesi için bişeyler yap ...

o da istedimi artık hiç bir engel kalmaz...

efendim yaşı küçük müş büyük müş evliymiş bekarmış akrabaymış bunlar engel olmasın...

sexin sonunda bir hamilelik vuku bulursa ne yapmalı...

bunları şimdi düşünme bakılır bir çaresine engel olmasın yani bu düşünce olaya...

eee hamile kaldı diyelim sonra ne olacak...

bana ne be sen de özgürsün ister doğur ister düşür...

hem bakalım benden olduğu kesin mi kimbilir kaç kişiyle özgür sex yaptın....

benden se bile ben bakamam daha okulum bitmedi doğru dürüst işim yok...

ama özgürce sex yapma hakkımızı kimse elimizden alamaz demi...

ikimiz bir anlık anlaştık böyle oldu naapalım...

bir anlık hatamızı ömür boyu birmbirimize ve çocuğa katlanarak geçirmek zorundamıyız...

ilkellik bu...

çocuğu makaslarla parçaparça edip öldürelim sorun da böyle ce bitsin olma mı...

yada doğunca çamaşır makinesine atarız...

yahut tekmeyle öldürürz...

yahut cami duvarına bırakırız...

yahur çocuk yuvalarının bahçesine bırakırız onlar iyi bakar...

bizle yine özgürce sex hayatımıza devam ederiz...

zina gibisi varmı ya...

hayatın anlamı bu...

Sitelerde Paylaş

özgürce sex yapılırsa neler olur...

isteyen isteyenle yapsın desek...

yani sexin tek şartı istemek...

istedingmiydi yapacaksın...

karşıdaki istemiyorsa onun istemesi için bişeyler yap ...

o da istedimi artık hiç bir engel kalmaz...

efendim yaşı küçük müş büyük müş evliymiş bekarmış akrabaymış bunlar engel olmasın...

sexin sonunda bir hamilelik vuku bulursa ne yapmalı...

bunları şimdi düşünme bakılır bir çaresine engel olmasın yani bu düşünce olaya...

eee hamile kaldı diyelim sonra ne olacak...

bana ne be sen de özgürsün ister doğur ister düşür...

hem bakalım benden olduğu kesin mi kimbilir kaç kişiyle özgür sex yaptın....

benden se bile ben bakamam daha okulum bitmedi doğru dürüst işim yok...

ama özgürce sex yapma hakkımızı kimse elimizden alamaz demi...

ikimiz bir anlık anlaştık böyle oldu naapalım...

bir anlık hatamızı ömür boyu birmbirimize ve çocuğa katlanarak geçirmek zorundamıyız...

ilkellik bu...

çocuğu makaslarla parçaparça edip öldürelim sorun da böyle ce bitsin olma mı...

yada doğunca çamaşır makinesine atarız...

yahut tekmeyle öldürürz...

yahut cami duvarına bırakırız...

yahur çocuk yuvalarının bahçesine bırakırız onlar iyi bakar...

bizle yine özgürce sex hayatımıza devam ederiz...

zina gibisi varmı ya...

hayatın anlamı bu...

Şimdi biraz dürüst olun.

Gerçekten bunları düşünüyormusunuz göreyim.

Hamilelikleri ve cinsel hastalıkları önlemek için kaçınız çocuklarınıza korunmayı öğretti?

Zerre kadar düşünmüyorsunuz düşünüyormuş gibi yapıyorsunuz.

Size göre tek çözüm yolu özgürlüklerini kısıtlamak ihtiyaçlarına gem vurmak.

Psikolojik rahatsızlıkların çoğu sizin gibiler yüzünden.

Sitelerde Paylaş

Kimsin nesin necisin ne amaçla burdasın bilmiyorum bilmediğim için ne demek istediğinide anlamıyorum.

Yaptıklarınızdan iyi niyet sezinlemiyorum konuları alakasız yerlere götürmeniz ve insanları kötülemeniz hoşuma gitmiyor.

Tek bildiğim birbirini seven insanların birlikteliğinden rahatsız olan insanlar oldugu ve benm bu durumdan rahatsız oluşum.

Seni bilmem ama benm bir amacım var.

Dinleri kabul etmiyorum insan yapısı oldugunu biliyorum ve insanların dinler yüzünden yaşadıgı sıkıntılardan habe3rdarım.

Ve bunlara izin vermemek için burdayım.

Bunu yaparken dine yada inananlara haksızlık yapmıyorum.

Ama dini kimsenin hakkını yemeden yok edecegim anlıyormusun?

Bak arkadaşım benim tek yaptığım evlilik dışı cinsel ilişkiye farklı bir perspektiften bakmanızı sağlamaktı. Yoksa isteyen istediğini istediği gibi yapar. Sadece ne yaptığını bir de bu perspektiften görsün öyle yapsın yapacaksa diyorum.

Şimdi anladın mı kimim neciyim ne amaçla burdayım?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...