Jump to content

Zina iyi birsey diyenler. Bir daha dusunun!

Recommended Posts

anlattım ya yukarda okumamıssın galiba

türk filmi gibi her birleşmeden bir çocuk oluyor ya!tamam o halde zina yaparken korunursak sorun olmaz mı?neyin peşindesin bi adam gibi yaz arkadaşım.ibretlik kurmaca hikayeler falan geç bunları, metafor yapma adam gibi anlat derdini.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 903
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

türk filmi gibi her birleşmeden bir çocuk oluyor ya!tamam o halde zina yaparken korunursak sorun olmaz mı?neyin peşindesin bi adam gibi yaz arkadaşım.ibretlik kurmaca hikayeler falan geç bunları, metafor yapma adam gibi anlat derdini.

ortada metafor yok. ibretlik kurmaca hikaye de yok. açık ve net matematik hesabı var. zina yapanların anne veya babalarıyla zina yapıyor olmaları ihtimali SIFIR değil. hiç mi olasılık okumadın okulda?

Sitelerde Paylaş

Zina etmeyi doğru bulanlar aslinda teorik olarak kendi öz anne veya babaları ile cinsel ilişkiye girmeyi de doğru bulmalılar!

Kanit?

Yok.

Madem desteksiz tespit s*ciyoruz bir tane de ben s*cayim.

Zina etmeyi doğru bulmayanlar aslinda teorik olarak kendi öz anne veya babaları ile cinsel ilişkiye girmeyi doğru bulmalılar!

Hadi bakalim.

tarihinde DarkMastaforHumans tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak arkadaşım benim tek yaptığım evlilik dışı cinsel ilişkiye farklı bir perspektiften bakmanızı sağlamaktı. Yoksa isteyen istediğini istediği gibi yapar. Sadece ne yaptığını bir de bu perspektiften görsün öyle yapsın yapacaksa diyorum.

Şimdi anladın mı kimim neciyim ne amaçla burdayım?

Bakış açınızın sorunları çözüme götürecek şekilde değil de dini savunanları gibi insanları engellemeye yönelik olması hoşuma gitmedi.

"Çözümsüzlük öğretilmiştir çözüm üretme de öğretilebilir."

Bu ünlü bir sözdür.

Ben çözümsüzlük öğretilmesinden hoşlanmam.

Sitelerde Paylaş

Zina etmeyi doğru bulanlar aslinda teorik olarak kendi öz anne veya babaları ile cinsel ilişkiye girmeyi de doğru bulmalılar!

Kanit?

Yok.

Madem desteksiz tespit s*ciyoruz bir tane de ben s*cayim.

Zina etmeyi doğru bulmayanlar aslinda teorik olarak kendi öz anne veya babaları ile cinsel ilişkiye girmeyi doğru bulmalılar!

Hadi bakalim.

Şaka gibi ama en azından sırf birşeyler yazmış olmak için yazanlara bir örnek olması açısından yeterli bir cevaptı. tebrikler...

Sitelerde Paylaş

Sexte dikkatli davranmazsan bir süre sonra toplum yok olur. Bunu evrim söylüyor. Genetik çeşitliliği sağlamazsan bir bakarsın bir hastalık sonucu bütün bireyler yok olur. Genetik çeşitliliği sağlamanın yolu da gen değişimini düzenli ve tartışmasız hale getirmek. Bunu etik yoluyla sağlayan topluluklarda bireylerin devamlılığı söz konusu olur.

Dincilerin çoğu allahtan korktuğu için değil çevreden korktuğu için yapamaz. Yaparsa da gizli yapar. Yukarıda bağışlaması bol bir allah var, ona şirk koşmadığın sürece affeder diye düşünür.

Sitelerde Paylaş

zina sonucu doğan çocuklar çoğu zaman ortada kalırlar...

nesebi belli olmaz...

kimin oğlu kızı olduğu konusunda belirsizlik olur...

bunlar büyüdüğü zaman cinsel ilşiki ye girdiklerinde karşılarındakilerinin kardeş ana baba olması ihtimali gündeme düşer...

skandal yani...

Sitelerde Paylaş

Sexte dikkatli davranmazsan bir süre sonra toplum yok olur. Bunu evrim söylüyor. Genetik çeşitliliği sağlamazsan bir bakarsın bir hastalık sonucu bütün bireyler yok olur. Genetik çeşitliliği sağlamanın yolu da gen değişimini düzenli ve tartışmasız hale getirmek. Bunu etik yoluyla sağlayan topluluklarda bireylerin devamlılığı söz konusu olur.

Dincilerin çoğu allahtan korktuğu için değil çevreden korktuğu için yapamaz. Yaparsa da gizli yapar. Yukarıda bağışlaması bol bir allah var, ona şirk koşmadığın sürece affeder diye düşünür.

Al sana darwinin şebeklerinden bir şebek geldi. ermanevren! sen bile bu konuya yorum yaptın ya artık bu konunun cılkı cıkmıs demektir.

neyse siz düşünedurun ben bi ara uğrayıp bakarım ne yazdığınıza..

Sitelerde Paylaş

Zeka ile alakası olduğunu sanmıyorum.

Zina etmeyeceğini düşündüğü için, "zina edersen korunmalısın" diye bi şey öğretmeye de gerek duymuyor diyelim.

Evet ihtiyaçlarını giderirse çevresinden dışlanacagı için psikolojik sorunlar yaşamaya o yaşlarında razı ediliyorlar.

Toplum tarafından.. ve toplumda aslında inanmadıgı halde yarı yarıya dinle yönetiliyor.

Kısacası kolay yolu seçiyorlar kendileri sorumluluk almamak için sorumluluk gençlere veriliyor.

Cinsellik konusunda da tüm yükü gençler çekiyor.

tarihinde difficulty tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dincilerin tek amaçları, işleri güçleri çoğalmak, allaha kul, köle, otoriteye savaşçı yetiştirmek. Bu arada dişi doğanları da doğurtsun diye başkalarına vermek. İslamda zevk amaçlı cinsel birleşme kesinlikle yasaktır. İslam dünyaya hakim olsun da ondan sonra kıyamet kopsun cennete gidelim.

Olgunluğa erişmiş insan, vücudunu istediği şekilde kullanmakta özgürdür. İster hemcinsine, isterse de karşı cinse kullandırır. Toplumdu, geleneklerdi beni ilgilendirmez. İslam dininin veya başka bir dinin egemen olduğu bir toplumda özgür irademle doğmadım. Allaha karşı sorumluluk gibi saçma bir düşünceye de sahip değilim. Dinler, coğrafi uzaklık veya açıkgöz insanlar tarafından ortaya çıkmış toplumsal sınıf ve coğrafi sınırlar artık yok olmalıdır.

Sitelerde Paylaş

Al sana darwinin şebeklerinden bir şebek geldi. ermanevren! sen bile bu konuya yorum yaptın ya artık bu konunun cılkı cıkmıs demektir.

neyse siz düşünedurun ben bi ara uğrayıp bakarım ne yazdığınıza..

Senin gibi dinci, doncular ancak milletin kafasının, donunun içindeki ile uğraşır.

Milletin donunun içindekini, kafasındakini korumak sizlere veya allaha mı kaldı?

Dinciler aynı evde birden fazla erkek kalıyorlar ise donla gezmezler. Slip giyiyorsanız erojen bölge kıvrımlarınız birbirinizi cezbedebilir. Şeytana uyarsınız sonra. Şeytan da benim aklıma bile gelmezdi erkek erkeğe beraber olmak diye sizi satardı.

tarihinde ermanevren tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dikkat edilirse zina, tecavüz, nefis, tahrik olmak, fuhuş, ensest konulu başlıkları genellikle müslümanlarlar açıyor.

Müslümanların açtığı başlıklar çoğunlukla başkalarının cinselliği ile ilgili.

Dervişin fikri neyse, zikri de odur.

Bu da mı tesadüf yahu? :)

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dikkat edilirse zina, tecavüz, nefis, tahrik olmak, fuhuş, ensest konulu başlıkları genellikle müslümanlarlar açıyor.

Müslümanların açtığı başlıklar çoğunlukla başkalarının cinselliği ile ilgili.

Dervişin fikri neyse, zikri de odur.

Bu da mı tesadüf yahu? :)

Bizim bir ustamız vardı dindar olmasına rağmen, işi gücü cinsellikle, dinle olanlara dinci-doncu derdi.

tarihinde ermanevren tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...