Jump to content

Zina iyi birsey diyenler. Bir daha dusunun!

Recommended Posts

""Benim aile içi ilişki yapmamamın sebebi, birlikte büyüdüğüm insanları cinsel ihtiyaçlarımı giderebileceğim bir kaynak olarak görmemem..""

Neden görmüyorsun? Bilimsel bir cevap veremiyorsun. Bana diyeceksin ki bak kardeşim en hakiki mürşit bilimdir ve bilim şu şu şu sebeplerden ensestin kötülüğünü ispatladı ve ben de bu sebeplerden ensest yapmıyorum..

Evet bekliyorum atecikler..

Ah düşünemeyen cübbeli ahh.

İlla birşeyin ıspatlanması mı gerekiyor yapmaya heves hissetmeyen yapıya sahip olmak için?

Ya illa ıspat istiyorsan ben sana ıspatlayayım ailemle birlikte olmak için heves etmiyorum.

Bu cevap kavraman için yeterli mi?

Hoş ben kavrayabilcek kapasitede oldugunu sanmıyorum.

Eminim Kuranda böcek yemeyiniz diye ayet olmamasına ragmen sende böcek yemeye heves etmiyorsundur.

Böcek yememeni engellemek için birinin sana bir ayet yollamasına ihtiyaç hiisediyorsan ve anlatmak istediğimi anlayamıyorsan bir zeka sorunun var demektir.

Sanırım akıl sahibi bir insan için bu örnekler fazlasıyla yeterli.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 903
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eşcinsellik çok yaygındır. Avrupa'da bu durum artık normaldir. Evlenmelerine bile izin veren ülkeler var. Niçin ensest yanlış oluyor? Yakında onu da serbest bırakacak Avrupa. Çünkü bilimin yolundan giden insan, ensestin kötü olduğunu söyleyecek bir delili yoktur. Yoktur. Yoktur.

Var diyenleri burda bekliyorum...

Yaygın olup olmamasını bırak eşcinselliğin.

Konu sensin.

Sen bizzat şahsın olarak beni sana çakacak biri olarak neden görmüyorsun?

Günah diye mi?

Günah olmasa sana çakabilir miyim?

Bunu açıkla bilimle.

Biraz aydınlanırsın düşündükçe bu konuları belki.

Mağara adamı.

tarihinde Ateist-Bakış tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Korunma yöntemleri var oldugu sürece anne babaya denk gelinmez.

Bu yüzden söylediklerin saçma.

İnsanları aptal yerine koymaya çalıştıkca aptal oldugunuzun farkedilmesine sebeb oluyorsunuz.

Cok iddali gordum seni. Pipisinin ucunda Anne baba dedektoru bulunan prezervatif mi icat etmisler?

tarihinde LightningStorm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hangi korunma yontemiymis bu?

Aidsin bile bulasmasina tamamen engel olamayan prezervatif mi?

Kadinlarin adet dongusunu ve hatta butun vucut dengesini bozan ama yine de garantisi olmayan ve topu topu 15-20 senedir piyasada olan dogum kontrol hapi mi? Yada IUD mi?

Hangi birini sayayim? Hem inkarci hem Cok bilmis:)

Çıkış yolu bulamayınca nasılda saçmalıyor ve başa sarıp kaçıyorsunuz.

İşinize gelince yaptırımlardan söz eden sizler değilmisiniz?

O zaman prezervatifleri sağlam yaptırın.

Şerefli olun biraz iki yüzlü olmayın.

Sitelerde Paylaş

Cübbeli sen sakın ola birgün imanını kaybetme ailenin sağlığı açısından bu çok önemli

Bilim sülük yemenin zararsız olduğunu hatta protein açısından zengin olduğunu söyler. Ben onuda yemem biri yanımda sülük yerse istifra ederim. Bilmem o masallarla dolu beynine bunu anlatabildimmi

Sitelerde Paylaş

Eşcinsellik çok yaygındır. Avrupa'da bu durum artık normaldir. Evlenmelerine bile izin veren ülkeler var. Niçin ensest yanlış oluyor? Yakında onu da serbest bırakacak Avrupa. Çünkü bilimin yolundan giden insan, ensestin kötü olduğunu söyleyecek bir delili yoktur. Yoktur. Yoktur.

Var diyenleri burda bekliyorum...

Ensest iliski tibben kotudur. Basta zeka geriligi olmak uzere bir cok kusurlar vardir ensestle dogan bebeklerde... Fiziksel kusurlar travmalar vs gibi bircok etkisi vardir ensest urunu olan cocuklarda.

Insan bilimin yolundn GITSE DAHI ensestin yanlis oldugunu gorur.

Halbuki o kadar tip kitabi karistirip yorulmaniza gerek yok. Acin Allahin kitabini. Okuyun. Allah gayet net birsekilde Kuran'da anlatiyor kimlerle cinsel iliskiye giremeyecegimizi!

Sitelerde Paylaş

Cübbeli sen sakın ola birgün imanını kaybetme ailenin sağlığı açısından bu çok önemli

Bilim sülük yemenin zararsız olduğunu hatta protein açısından zengin olduğunu söyler. Ben onuda yemem biri yanımda sülük yerse istifra ederim. Bilmem o masallarla dolu beynine bunu anlatabildimmi

Evet.

Cüppeli imanını kaybederse, kendi öz aile fertlerini sıradan geçirir.

Allah cüppeli için "Yapma abi, kendine gel, onlar senin öz ailen vs. Yanlış bu" diyen, ve cüppelinin elini kolunu şeyini tutan bir adam gibi görünüyor bu senaryo da.

Hani kavga etmeye kalkmış adamı biri önünde tutmaya çalışır ya?

İşte öyle.

Ailesini sıradan geçirmeye kalkmış cüppeli ile ailesi arasında da allah duruyor.

Allah bir bıraksa, cüppelinin yemediği bok kalmayacak.

Sitelerde Paylaş

Ensest iliski tibben kotudur. Basta zeka geriligi olmak uzere bir cok kusurlar vardir ensestle dogan bebeklerde... Fiziksel kusurlar travmalar vs gibi bircok etkisi vardir ensest urunu olan cocuklarda.

Insan bilimin yolundn GITSE DAHI ensestin yanlis oldugunu gorur.

Çok güzel, işte ateistlerden böyle cevaplar bekliyorum. Beni bilimsel olarak durdurmalısınız.

Şimdi bu bilgileri buraya taşıyan arkadaş bana bu bilgilerin doğruluğunu kaynak göstererek ispatlasın.

Bekliyorum...

Sitelerde Paylaş

Çıkış yolu bulamayınca nasılda saçmalıyor ve başa sarıp kaçıyorsunuz.

İşinize gelince yaptırımlardan söz eden sizler değilmisiniz?

O zaman prezervatifleri sağlam yaptırın.

Şerefli olun biraz iki yüzlü olmayın.

YAPTIRIN MI? HAHAHA:) Prezervatif denen gavur icadini cok iyi bilirim ben amerikaliyim aslanim. Biz burda 12 yasinda ogrendik okullarimizda. Yani sen cahil sanma bizi.

Ben ayrica prezervatife karsiyim. Musluman olmadan once de sevmezdim zaten. Simdi hic sevmiyorum. Saglam prezervatif olsa ne olur olmasa ne olur. Iliskiye giren insanlar cocuk yapmak isterlerse ne olacak? Gidip DNA testi mi yaptirsinlar o kadar zaman sonra? Diyelim 2 senelik birliktelikleri var. Bi bakiyorlarki adam kendi kizina denk gelmis birbilerine de deli gibi asiklar. Cocuk sahibi olmak isteyecekler omur boyu prezervatif kullanmak zorundalar senin cozumune gore :)

Bence Allah'in emrettigi en garanti cozmdur. Zina etmemek en saglam korunma yontemidir. Var mi otesi?

Sitelerde Paylaş

Sizler ateist de olsanız ister istemez dini bir öğretiye öyle veya böyle maruz kaldınız.

Böcek yememeniz de, ensest yapmamanızın da sebebi dinin öğretileri ve dindar insanların uygulamalarıdır.

Yoksa bilimsel olarak ensest zararlı mıdır? Sadece bilime ve doğaya bakanlar ensestin kötü olduğunu anlayamazlar.

Gözünüzü seveyim biraz dürüst olun.

Hiç mi gururunuz onurunuz yok sizin?

Bir insanın böceği yemek için yada ailesi ile cinsel birliktelik kurabilmek için heves edebilmesine imkan varmıki?

Hangi kitapta böcek yemeyin diye yazmış olma ihtimali var bir yaratıcının.

Diğerlerinde yazmışta neden Kuranda yazmamış?

Şurda eş üstüne eş almayı normal kabul eden birbirlerini sevenlerin birlikteliklerini ahlaksızlık kabul eden bir kitap için öyle olmadık sözler söyleyip öyle olmadık şekilde kendinizi satıyorsunuzki.....

Sitelerde Paylaş

Çok güzel, işte ateistlerden böyle cevaplar bekliyorum. Beni bilimsel olarak durdurmalısınız.

Şimdi bu bilgileri buraya taşıyan arkadaş bana bu bilgilerin doğruluğunu kaynak göstererek ispatlasın.

Bekliyorum...

Ben durdurmak istemiyorum kimseyi. Ama kaynagi da yarin sabah getirebilirim:)

Yarin sabahi beklemek istemezsen internette kucuk bir surf yapman gerekecek:) Ama soz getirecem sana kaynagi. Hatta birak birinci derece akrabayi, ikinci derece akrabalarin (kuzenlerin bile) cocuklarinin sakat dogma ihtimali var.

Sitelerde Paylaş

YAPTIRIN MI? HAHAHA:) Prezervatif denen gavur icadini cok iyi bilirim ben amerikaliyim aslanim. Biz burda 12 yasinda ogrendik okullarimizda. Yani sen cahil sanma bizi.

Ben ayrica prezervatife karsiyim. Musluman olmadan once de sevmezdim zaten. Simdi hic sevmiyorum. Saglam prezervatif olsa ne olur olmasa ne olur. Iliskiye giren insanlar cocuk yapmak isterlerse ne olacak? Gidip DNA testi mi yaptirsinlar o kadar zaman sonra? Diyelim 2 senelik birliktelikleri var. Bi bakiyorlarki adam kendi kizina denk gelmis birbilerine de deli gibi asiklar. Cocuk sahibi olmak isteyecekler omur boyu prezervatif kullanmak zorundalar senin cozumune gore :)

Bence Allah'in emrettigi en garanti cozmdur. Zina etmemek en saglam korunma yontemidir. Var mi otesi?

Konuş konuş müslümanlar görsün onları engellemeye çalıştıgınızı.

Ben müslümanlar müslümanları engellemeye çalışıyor diyordumda burda kendi kendilerini engellediklerini göremiyorlardı.

Sayenizde sadece kendini ahlaklı sananların aslında en ahlaksızlar oldugu görülebiliyor.

Sitelerde Paylaş

Bekliyorum...

Sen durdurulalı çok oldu cübbeli.

Senin farkedememen senin zaka sorunundan kaynaklanıyor.

Herkes senin zeka seviyeni ve niyetini gördü merak etme.

Sitelerde Paylaş

Konuş konuş müslümanlar görsün onları engellemeye çalıştıgınızı.

Ben müslümanlar müslümanları engellemeye çalışıyor diyordumda burda kendi kendilerini engellediklerini göremiyorlardı.

Sayenizde sadece kendini ahlaklı sananların aslında en ahlaksızlar oldugu görülebiliyor.

Bu ne simdi? Hadi anladim verecek bir cevap bulamadin. Ne diye bunlari yazdin? Amac ne? Biseyler yazmis olmak mi?

Sitelerde Paylaş

[/b]Bir insanın böceği yemek için yada ailesi ile cinsel birliktelik kurabilmek için heves edebilmesine imkan varmıki?

İnsan nedir? sizin teorinize göre hayvandır. Hayvanlarda ensest vardır. Ensest ürünü yavrularda bir problem yoktur. Bilim ensestin üremeye engel olduğunu, ensest yüzünden insanlık biter diye bir sözü var mıdır.? Yoktur.

Velev ki bilim ispatladı ki ensest ürünü çocuklar sakat olur. Bir ateist çıkıp: " yahu ben ensest yaparken prezervatif kullanıyorum, alan razı satan razı." dese bilim adamları bu tür cinsel hazzın önüne nasıl geçebilir. Ne sebeple yaptırım uygulayabilir?

Sitelerde Paylaş

İnsan nedir? sizin teorinize göre hayvandır. Hayvanlarda ensest vardır. Ensest ürünü yavrularda bir problem yoktur. Bilim ensestin üremeye engel olduğunu, ensest yüzünden insanlık biter diye bir sözü var mıdır.? Yoktur.

Velev ki bilim ispatladı ki ensest ürünü çocuklar sakat olur. Bir ateist çıkıp: " yahu ben ensest yaparken prezervatif kullanıyorum, alan razı satan razı." dese bilim adamları bu tür cinsel hazzın önüne nasıl geçebilir. Ne sebeple yaptırım uygulayabilir?

Bilim sadece enseste değil akraba evliliğine bile karşı çıkıyor.

Yani Kuran savundugunuz şeyi yeterli bir bilince sahip olarak savunuyor olsaydı sadece ensesti değil akraba evliliğinide yasaklaması gerekiyordu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...