Jump to content

Zina iyi birsey diyenler. Bir daha dusunun!

Recommended Posts

Eyvahcübbeli'nin istegi üzerine bas basa formunda "Kur'an'da Sübyancılık, Tecavüz, Fuhuş ve Sex Köleliğini" tartisacagiz.

Siteye üye oldugundan bu yana bir tek ayete yanit veremeyen görmezlikten gelen her önüne gelene inkarci yaftalamasi yapan arkadas buyur istersen senide alalim o tartismaya.

Ne güzel bir firsat sana degil mi?

Sen Kur'an'da Sübyancılık, Tecavüz, Fuhuş ve Sex Köleliğinin olmadigini ben oldugunu kanitlayacagim.

Buyur sana hodri meydan!

Varim dersen hemen moderatör arkadaslara ileti senide tartismaya aldiracagim.Istersen basa bas sadece ikimiz tartisiriz.

Bas basa forumunda, laf ebeligi yapmakla gercek argumanlari sunarak tartismanin farkini da ögrenmis olursun.

Ne dersin?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 903
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Freand bence şuan baya uzun bir yazı yazıyor. Sen şimdiden gözlüklerini tak :ph34r:

:lol: Moral desteğin için sağol dostum.

Bugünlerde, daha doğrusu bu hafta biraz meşgul olduğumdan fazla takılamıyorum forumda.

Boş zaman bulduğumda öyle uzun yazılar yazacağım ki hepsinin feleği şaşıracak. B)

Sitelerde Paylaş

Eyvahcübbeli'nin istegi üzerine bas basa formunda "Kur'an'da Sübyancılık, Tecavüz, Fuhuş ve Sex Köleliğini" tartisacagiz.

Siteye üye oldugundan bu yana bir tek ayete yanit veremeyen görmezlikten gelen her önüne gelene inkarci yaftalamasi yapan arkadas buyur istersen senide alalim o tartismaya.

Ne güzel bir firsat sana degil mi?

Sen Kur'an'da Sübyancılık, Tecavüz, Fuhuş ve Sex Köleliğinin olmadigini ben oldugunu kanitlayacagim.

Buyur sana hodri meydan!

Varim dersen hemen moderatör arkadaslara ileti senide tartismaya aldiracagim.Istersen basa bas sadece ikimiz tartisiriz.

Bas basa forumunda, laf ebeligi yapmakla gercek argumanlari sunarak tartismanin farkini da ögrenmis olursun.

Ne dersin?

Cübbeli salavat getir.

Sitelerde Paylaş

:lol: Moral desteğin için sağol dostum.

Bugünlerde, daha doğrusu bu hafta biraz meşgul olduğumdan fazla takılamıyorum forumda.

Boş zaman bulduğumda öyle uzun yazılar yazacağım ki hepsinin feleği şaşıracak. B)

Freand'i ciddiye alıyorum. Tartışmaya renk ve akıcılık katıyor. Yazdıklarının ileri bir zeka ürünü olduğuna şüphem yok. Ama unutmayalım ki onun zekasını da yaratan Allah onun sorgulayacagı her sorunun cevabını da bilir!

Cigi'ye gelince. Kendisini ciddiye almıyorum çünkü hakaret ediyor. Ne bilimsel konuşuyor ne de bir silsileyi takip ediyor. Kafası çok karışık bir insan. Konudan konuya atlıyor. Üzülerek itiraf etmeliyim ki cigi ile tartışmak hiç durmayan bir dönme dolaba binmekten farklı değil. Önce uslubunu değiştirsin o zaman düşünürüm onunla da tartışmayı.

Sitelerde Paylaş

Freand'i ciddiye alıyorum. Tartışmaya renk ve akıcılık katıyor. Yazdıklarının ileri bir zeka ürünü olduğuna şüphem yok. Ama unutmayalım ki onun zekasını da yaratan Allah onun sorgulayacagı her sorunun cevabını da bilir!

Cigi'ye gelince. Kendisini ciddiye almıyorum çünkü hakaret ediyor. Ne bilimsel konuşuyor ne de bir silsileyi takip ediyor. Kafası çok karışık bir insan. Konudan konuya atlıyor. Üzülerek itiraf etmeliyim ki cigi ile tartışmak hiç durmayan bir dönme dolaba binmekten farklı değil. Önce uslubunu değiştirsin o zaman düşünürüm onunla da tartışmayı.

Freand çok fazla sıkıştırmıyor desen şuna bazen müslümanlara acıyor bırakıyor üstelemiyor.

Ciği hakaret ediyormuş. Senn onu külahıma anlat adam resmen Kur'anı muhammedden daha iyi biliyor. Yemiyor onun sorularına cevap vermek.

Sitelerde Paylaş

Büyük günahların hikmetlerini anlamayanların detayları anlamalarını beklemiyorum. Onun için nisa 23 konusunu tartışmaya daha çoook zaman var. Inkarcılar zinaya çok kafa taktılar. Şimdi kafaları karışık. Hazmetsinler devam ederiz.

Sen şuna yemedi desene. B)

Zinaya kafayı takan falan yok sen rahat ol aklı fikri uçkurunda olan müslümanlardır. Ayetler açık açık bunu gösteriyor..

Sitelerde Paylaş

Büyük günahların hikmetlerini anlamayanların detayları anlamalarını beklemiyorum. Onun için nisa 23 konusunu tartışmaya daha çoook zaman var. Inkarcılar zinaya çok kafa taktılar. Şimdi kafaları karışık. Hazmetsinler devam ederiz.

zinanın sebeb olduğu olumsuzlukları şöyle basit maddeler halinde sıralayabilir misiniz...

Sitelerde Paylaş

Freand çok fazla sıkıştırmıyor desen şuna bazen müslümanlara acıyor bırakıyor üstelemiyor.

Ciği hakaret ediyormuş. Senn onu külahıma anlat adam resmen Kur'anı muhammedden daha iyi biliyor. Yemiyor onun sorularına cevap vermek.

Bak arkadaşım Freand veya başka bir inkarcı farketmez. Sonuçta adam Kuran'ı sadece inkar ediyor. İnkarcıyla tartışırım.

Ama Kuranı inkar etmek farklı Kurana hakaret etmek farklıdır. Tartışacak adam var tartışılmayacak adam var.

Haa bu arada. Ahzab 5 ayeti ile neye vurgu yapmak istediğimi anladığı için Freand adlı inkarcıyı senden daha zeki bulduğumu itiraf etmeliyim.

Sitelerde Paylaş

Bak arkadaşım Freand veya başka bir inkarcı farketmez. Sonuçta adam Kuran'ı sadece inkar ediyor. İnkarcıyla tartışırım.

Ama Kuranı inkar etmek farklı Kurana hakaret etmek farklıdır. Tartışacak adam var tartışılmayacak adam var.

Haa bu arada. Ahzab 5 ayeti ile neye vurgu yapmak istediğimi anladığı için Freand adlı inkarcıyı senden daha zeki bulduğumu itiraf etmeliyim.

Zekidir. Saygı duyarım.

Sitelerde Paylaş

zinanın sebeb olduğu olumsuzlukları şöyle basit maddeler halinde sıralayabilir misiniz...

Ben otorite değilim onun için söylediklerim sadece benim gerçek hayattan gözlemlerimdir. (bunu söylemeliyim yoksa inkarcılar bu dediğin kuranda yazmıyo vs. diyeceklerdir şimdiden önlemimi alayım ben)

Zina soyun karışmasına sebep olur.

Zina kadınların cinsel bir obje haline getirir.

Zina edenler (çoğunlukla zina eden erkekler) maddi yönden zina etmeyenlere oranla daha çok sıkıntı çekerler.

Zina eden insanın orgazm olana kadar süren o kısa süreli zevki, aslında çok zevkli olan meşru cinsel ilişkiyi sıradan basit bir hale sokup sıkıcı birşey haline getirir ve doyumsuzluğa götürür.

Zina edenler seks hayatından sıkıldıkları anda partnerlerini aldatmaya başlarlar.

Zina edenlerin cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanma ve bu yüzden ölme ihtimalleri yüksektir.

Zina etmek düzenli bir aile hayatı kurmaya engel olur. Sıcak aile ortamı olmaz zina edenlerin.

Yazdıkça yazasım geliyor benim ömrüm yetmez zinanın zararlarını saymaya.

Sitelerde Paylaş

Haa haaa haaaa...

Benimle tartisamayacigini sende biliyorsun bende biliyorum yavrucugum...

Hadi simdi git kumda oyna bir yerlerine cöp batmasin. :lol:

Sitelerde Paylaş

Ben otorite değilim onun için söylediklerim sadece benim gerçek hayattan gözlemlerimdir. (bunu söylemeliyim yoksa inkarcılar bu dediğin kuranda yazmıyo vs. diyeceklerdir şimdiden önlemimi alayım ben)

Zina edenler (çoğunlukla zina eden erkekler) maddi yönden zina etmeyenlere oranla daha çok sıkıntı çekerler.

Zina eden insanın orgazm olana kadar süren o kısa süreli zevki, aslında çok zevkli olan meşru cinsel ilişkiyi sıradan basit bir hale sokup sıkıcı birşey haline getirir ve doyumsuzluğa götürür.

Zina edenler seks hayatından sıkıldıkları anda partnerlerini aldatmaya başlarlar.

Zina edenlerin cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalanma ve bu yüzden ölme ihtimalleri yüksektir.

Zina etmek düzenli bir aile hayatı kurmaya engel olur. Sıcak aile ortamı olmaz zina edenlerin.

- Soy karışmasına katılırım

- Zina kadınları neden cinsel obje yapar Zina tek kişşi ile değil en az iki kişi ile yapılır. Erkekde cinsel obje olur. Bunu yazmanızı dininize bağlıyorum dininiz kadını cinsel obje olarak gördüğü için sizde öyle sanıyorsunuz

- Neden maddi sıkıntı çeksin. Zina sadece kerhaneye gitmek midir.

- Meşru cinsel ilişkiden kastın evlilik olarak algılıyorum. diğerleri senin için zina olarak geçiyor. İkisinden de manyak zevk alırsın fark yoktur.

- Zina edenler sex haytlarından sıkılır doğrudur. Evlilerde sıkılır. ama genelleme yapassın çevremde çok fazla örnek var. Aynı zamanda kedi her zaman pilav yemez.

-Cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda haklısın ancak. sen hala herkezi kerhaneye ve orospu ile sex yapar sanıyorsun.

- Sıcak aile ortamına katılırım. Ancak insanlar evlenmeden de uzun süre bbirlikte yaşarlar ancak evliliğin yerini tutmaz.

- Ben devam edeyim evlilik özellikle ilerleyen yaşlarda daha da bir önem alır

- Evlilik cinnsel ilişki için partner bulmakda zorlanan kadın ve erkekler için vazgeçilmezdir..

Sitelerde Paylaş

Geri zekali sonradan olma cakma bir müslüman "zina iyi bir sey diyenler bir daha düsünün" diye baslik acip abuk subuk sacma sapan zirvalarla basligin icini doldurarak reyting pesinde kosuyor.Kendisi itiraf ettiginden bilmekteyim.Onun icin sunulan argümanlara sorulara yanit verememekte.

Gerzege, Kur'an'da Sübyancılık, Tecavüz, Fuhuş ve Sex Köleliği vardir, Adem ile Havva'dan üredigine inanmaktaysan ensest iliskinin katmerlisini savunmaktasin diyerek tek tek kuran ayetlerini asip gözünün icine sokuyoruz ama görmeyi okumayi birakin ayetlere bakamiyor.

Peki olmadigina dair ayetleri görelim diyoruz, onuda yapmiyor.

Durmadan kurandan allahtan bahsediyor ve allah kimllerle cinsel iliskiye girilecegini kuranda belirtmistir diyor ama kuranin kadinlari kullanma kilavuzu kitabi oldugunu allahinda profesyonel kadin satis uzmani oldugunu bilmiyor ve hala ögrenemmemis.

Anani kizini kardesini allah kuranda emretse becerecekmisin diyoruz TIK yok...

Cünkü girmis birileri bunun beynine cipsi birakip salmislar ortaliga , kirik plak gibi ayni cizirtilari tekrarlamaktan baska bir sey elinden gelmiyor.

Hadi ordan gerzek.!!!

Sitelerde Paylaş

- Zina kadınları neden cinsel obje yapar Zina tek kişşi ile değil en az iki kişi ile yapılır. Erkekde cinsel obje olur. Bunu yazmanızı dininize bağlıyorum dininiz kadını cinsel obje olarak gördüğü için sizde öyle sanıyorsunu

Erkekler keraneye gidiyor demişsin. Kadınların gittiği bir kerane var mı? Sen de biliyorsun ki dünyanın en eski mesleği kötü kadınların yaptığı fahişeliktir. Erkek fahişeler bir elin parmağını geçmez...

- Neden maddi sıkıntı çeksin. Zina sadece kerhaneye gitmek midir.

Değildir. Öyle birşey demedim. (ama sen cinsel ilişki için partner bulmakta zoralanan tayfadan isen bu işi sadece kerane gibi görüyorsundur) Benim demek istediğim, zina yapan kişi her kız tavlayacağı zaman ayrı bir masraf listesi çıkarır kendisine, hiç yoktan hediyeler, akşam yemekleri, (tek gecelik zinalar için) otel odası masrafı, vs...

- Meşru cinsel ilişkiden kastın evlilik olarak algılıyorum. diğerleri senin için zina olarak geçiyor. İkisinden de manyak zevk alırsın fark yoktur.

Denedin mi?

- Zina edenler sex haytlarından sıkılır doğrudur. Evlilerde sıkılır. ama genelleme yapassın çevremde çok fazla örnek var. Aynı zamanda kedi her zaman pilav yemez.

Ben evliler zina etmez demedim ki. Ama eşinden sıkılıp zina eden kişi çok büyük zarardadır. Kedi her zaman pilav yemez diyorsun. Ne kadar saçma bir söz. Yarın birgün senin de eşin veya annen farklı bir pilav yemek isterse bunu hoş karşılar mısın? Ama yooook sana göre erkek yapınca birşey yok ama kadın yapınca orospu oluyo dimi? Nerde kaldı kadını cinsel obje olarak göröeyen o ilerici zihniyetin?

-Cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda haklısın ancak. sen hala herkezi kerhaneye ve orospu ile sex yapar sanıyorsun.

Kız arkadaşıyla seks yapanları da kapsama alıyoruz çünkü hiçkimse kendi kız arkadaşının daha önce kaç kişi ile korunması seks yaptığını bilemez.

Sitelerde Paylaş

güzel...

bak bence şurası önemli bir nokta...

çocuklarımıza gençlerimize neden zina etmemeleri gerektiğini akılcı mantıklı bir şekilde anlatabilmemiz gerekiyor...

günahtır ayıptır söylemi artık yetersiz kalıyor...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...