Jump to content

Zina iyi birsey diyenler. Bir daha dusunun!

Recommended Posts

Ey Müslümanlar!

......

*Çıkın Ey Müslümanlar aydınlığa.. Onların sizi karanlık ve ümitsizliğe boğmasına fırsat vermeyin.. Gidin namazınızı kılın, Allahın size helal kıldığı rızıklardan yiyin için, çalışın, dünyayı imar edin ve ölümü bekleyin..

*Geride bıraktığınız dinsizleri kayıp olarak görmeyin.. Onlar kıyamete kadar bitmeyecek..

Iste musluman bir kardesinin yardimina kosan bir mumin!

Bakti ki, yedigi sopanin haddi hesabi yok, kurtarmaya gelmis.

Ama, bizim argumanlarimizi curutecegi yerde, kacmayi salik veriyor...

Bravo!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 903
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

*Allahı yok saymanın var saymaktan çok daha zor olduğunu, çok daha fazla delil gerektirdiğini farkedemeyen,

Yazdigin herseye birseyler soylenebilir. Ancak, umarim bu yazdigin cumleye kendin de inanmiyorsun diye iyi niyetle dusunmek istiyorum.

Hukukta bir kural vardir. Muddei iddiasini ispatla mukelleftir. Yoklugun zaten ispati olmaz.

Varligin ispati olur. Allah'in varligini iddia eden, onun varligini ispatlamak durumundadir.

Sitelerde Paylaş

Dini nikah olmazsa olmaz, yani allahın emri ile olan izin. Daha ortalarda islam diye bir din yok, abdulmuttalip,muhammedin dedesi bir putperest, karısıda öyle, ikisinin birleşmesinden Abdullah oluyor, dini nikah yok yani İlişki ZİNA, doğan çocukta Veledi ZİNA, Abdullah amine ile birlikte oluyor dini nikah yok ZİNA, doğan çocukta VELEDİ ZİNA yani Muhammed. Müslim adedi, besmelesiz cinsel ilişkiden doğan çocuk veledi zina olur. Bu bilinen gerçeği dahada geriye doğru sıralayabiliriz. İleri doğru düşünelim, Osmanlıda cariyelerle dıni nikah pek fazla yok, sanırım ilki Hürrem Sultan ve Kanuni Sultan Sultan Süleyman'la akdi nikahı vardı, daha sonra bir kaç tane daha olmuştur ama osmanlıda da veledi zinalar boldu. Evet LightningStorm, Zina iyimi yoksa kötümü, demekki çok iyi bir şeyki allah cc.hu muhammed'in nurunu veledi zina ve putperest olan abdullahın alnına yapıştırıp amine ile zina yaptırıp bu ikiliden de muhammedi peydahlatıyor. Sen olmasaydın hiçbir şeyi halk etmezdim diyen allah habibini putperest bir geçmişi olan insanların kaderlerine yazıp dünyaya teşrif etmesini sağlıyor. Şimdi soruyorum zina iyimi kötümü. Sözlüğe iyi bak zina ne demek. Esenkalın..

Arkadaşım bu nasıl mantık!

Hz.Muhammetin suçu ne kendisinden öncesi için!Mesela senin ataların diyelim teist idi.Şimdi sana 'eleştirdiğin noktaya bak.Senin ataların teistdi.Neden eleştiriyorsun' mu? denmesi lazım.

Sitelerde Paylaş
kacmayi salik veriyor...

Ne yapsın, düştüğü durumun rezilliğini görmüş! Yapabileceği tek şeyi tavsiye ediyor!

Baksanıza yahu, hiç bir tutunacak dalı kalmamış, ahir zamanda İslam egemen olunca biz ateistleri köle yapacağı günlerin hayalini kuruyor!

Bundan daha rezil bir durum olur mu? Rezalet yani, skandal ötesi! Ben yanılıp yenilip böyle bir laf etsem utancımdan yerin dibine geçerdim! Yenir yutulur herze değil!

Sitelerde Paylaş

Ne yapsın, düştüğü durumun rezilliğini görmüş! Yapabileceği tek şeyi tavsiye ediyor!

Baksanıza yahu, hiç bir tutunacak dalı kalmamış, ahir zamanda İslam egemen olunca biz ateistleri köle yapacağı günlerin hayalini kuruyor!

Bundan daha rezil bir durum olur mu? Rezalet yani, skandal ötesi! Ben yanılıp yenilip böyle bir laf etsem utancımdan yerin dibine geçerdim! Yenir yutulur herze değil!

yani bu dediklerinizden hangisiyle Zina'nin iyi birsey oldugunu ispatladiniz? Bunun cevabini vermedikce siz kendiniz calip kendiniz oynuyorsunuz. inkarci dansozler sizi.

tek tek hepinize cevap verecek vaktim yok bu aralar zaten islerim yogun. bitaneniz cikmis sutas kardesligi demis. madem cahillikten sinir tanimayan ateistlersiniz gidin biraz sut yoluyla aktarilan genleri arastirin.

Sitelerde Paylaş

yani bu dediklerinizden hangisiyle Zina'nin iyi birsey oldugunu ispatladiniz? Bunun cevabini vermedikce siz kendiniz calip kendiniz oynuyorsunuz. inkarci dansozler sizi.

tek tek hepinize cevap verecek vaktim yok bu aralar zaten islerim yogun. bitaneniz cikmis sutas kardesligi demis. madem cahillikten sinir tanimayan ateistlersiniz gidin biraz sut yoluyla aktarilan genleri arastirin.

adam hala zina iyi mi onu deyin diyor..

sen carileliğin kötü birşey olduğunu kabul etmeden zinayı eleştirme gibi bir hakkın yok.. kısaca dötüne giren kazık dururken karşındakinin çöpü mü rahatsız etti..

Sitelerde Paylaş
dediklerinizden hangisiyle Zina'nin iyi birsey oldugunu ispatladiniz?

Kardeşim sen iyi misin? Kafanda çivi filan mı var senin yoksa? Modern hukuk nesebi güvenceye alıyor diye elli kere mi söyleyeceğiz?

Ben biliyorum senin ne aradığını! Nerde bu anarşist ateistler diye aranıyorsun. Maalesef taze bitti. Niye düşmüyorlar ortama bilmiyorum ama nedense gelmediler. Senin de hevesin kursağında kaldı yazık! :lol:

Sitelerde Paylaş

Zinanin zararlarini gordugu halde islam zina kotudur diyor ama cariyelik vardir onun icin islamin dedigi zina yasagini gormezden gelelim cunku zina kotu degildir diyen akil fukaralarina gelince:

diyelimki cariyelik de cok fena birsey aman aman cariyelik/kolelik gibi sistemleri ne yapip edip insanliktan uzak tutalim diye ugrasiyorsunuz. bu durumda zina zararli olmaktan cikiyor mu? boyle dusununce zinanin zararlarindan korunabiliyor musunuz? Siz takildiniz cariyelige kirik plak gibi ayni tekrarlari yapiyorsunuz. Size ateizmi asilayan (kendisini takip ettiginiz) o akil hocalariniz var ya iste onlar sizi bu konumda tutabilmek icin :

"islam kaka, islam kotu cunku islamda cariyelik var aman onun icin onlarin zina kotudur demesine bakmayin siz zinaya da devam edin cariyelikten de uzak durun" diye telkin ediyorlar. Siz de seytanin ayak izlerini takip edin bakalim. Nereye kadar gideceksiniz.

Zina kötüdür hastalık yayar ama savaştan savaşa topladığın cariyelere tecavüz etmek iyidir diyorsun seni ahlak abidesi!Sen önce Tecavüz iyi birşey mi onu bi düşün de sonra biz zinayı düşünelim,zavallı yaratık seni!Ha bir de Müslümanların yıllarca uyguladıkları Mut'a nikahı var,seni ahlak polisi seni!Ben o aidsi kaparım da küçük bir çocuğa asla tecavüz etmem,üstün ahlaklı olan bizleriz,seni kahrolasıca yobaz seni!

tarihinde Dark Prince tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zina kötüdür hastalık yayar ama savaştan savaşa topladığın cariyelere tecavüz etmek iyidir diyorsun seni ahlak abidesi!Sen önce Tecavüz iyi birşey mi onu bi düşün de sonra biz zinayı düşünelim,zavallı yaratık seni!Ha bir de Müslümanların yıllarca uyguladıkları Mut'a nikahı var,seni ahlak polisi seni!Ben o aidsi kaparım da küçük bir çocuğa asla tecavüz etmem,üstün ahlaklı olan bizleriz,seni kahrolasıca yobaz seni!

Bırak dostum ya. Bunlar Çuvaldızı Kendine Geçiremez.

Zengin Bir Arap Alıyor 10-20 Cariye.

2-3 Tanede Eş Alıyor.

Hafta İçi Cariyelere, Cariye Kızlarına vs. Kayıyor.

Hafta Sonu Eşlerine Kayıyor.

İğrenç Mahlukatlar. Yetmezmiş Gibi Haca Gidip Allah'ın Temsili Vajinasına Tapıyorlar.

Sitelerde Paylaş

Bırak dostum ya. Bunlar Çuvaldızı Kendine Geçiremez.

Zengin Bir Arap Alıyor 10-20 Cariye.

2-3 Tanede Eş Alıyor.

Hafta İçi Cariyelere, Cariye Kızlarına vs. Kayıyor.

Hafta Sonu Eşlerine Kayıyor.

İğrenç Mahlukatlar. Yetmezmiş Gibi Haca Gidip Allah'ın Temsili Vajinasına Tapıyorlar.

Ne yazıkki etrafımız bunlarla dolu dostum,Tanrıça İnanna yardımcımız olsun,kurtarsın bizi bunlardan... :)

Sitelerde Paylaş

Bu dediğini ispatlayan bir ayet getir. Sadece inanmamak..

Yani şöle bir ateist düşünün inanmıyor kimsenin inancına karışmıyor, saygı duyuyor ve kendi halinde düzgün bir hayat yaşıyor. Bu kişiyi de Allah yakar diyorsanız bana Kuran'dan delil getireceksiniz?

Bu nasıl bir cesarettirki delil istiyorsun.

İsra 10-Gerçekten bu Kur'an en doğru olan yola götürür ve iyi işler yapan mü'minler için büyük bir mükafat olduğunu ve ahirete inanmayanlar için elem dolu bir azap hazırladığımızı müjdeler.

Ta ha 127-Haddi aşan ve Rabbi'nin âyetlerine inanmayanları işte böyle cezalandırırız. Şüphesiz ahiret azabı daha şiddetli ve daha kalıcıdır

Bakara 161-Fakat âyetlerimizi inkar etmiş ve kafir olarak ölmüşlere gelince, işte Allah'ın, meleklerin ve bütün insanların lâneti onların üstünedir.

Ali İmran 10-Şüphesiz, inkar edenlere, ne malları, ne de evlatları Allah'a karşı hiçbir fayda sağlar. Onlar ateşin yakıtıdırlar.

Ben daha çoğaltılabilirim ve tabii sen de ortalığı lafa boğabilirsin ama şüphesizki Allah'ın sözünü inkar edenlere ve değiştirenlere öbür tarafta sonsuz ızdırap vardır :)

Sitelerde Paylaş

Bu nasıl bir cesarettirki delil istiyorsun.

Müslümanlar her seferinde Kuran'ı hiç ama hiç bilmediklerini, Kuran hakkında zır cahil olduklarını ortaya koyarlar. Bir ateistin Kuran bilgisi, bir müslümanınkinden binlerce kat fazladır. Ne garip bir din ki, inanırlarının kutsal kitaplarında ne yazdığından zerre haberleri yok!

Haberleri olsa müslüman sayısı parmakla sayılacak kadar az kalırdı!

tarihinde demirefe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başlığın en başından beri kölelik de kölelik, cariyelik de cariyelik diye tutturmuşsunuz. Ne olmuş kölelik ve cariyelik varsa? Nerenize batıyor? Allah'ın müsahade ettiklerini kimse yasaklayamaz. ! :angry:

tarihinde Sea Effect tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başlığın en başından beri kölelik de kölelik, cariyelik de cariyelik diye tutturmuşsunuz. Ne olmuş kölelik ve cariyelik varsa? Nerenize batıyor? Allah'ın müsahade ettiklerini kimse yasaklayamaz. !

Seni cariyem yapacam o zaman :ph34r:

Sitelerde Paylaş

Başlığın en başından beri kölelik de kölelik, cariyelik de cariyelik diye tutturmuşsunuz. Ne olmuş kölelik ve cariyelik varsa? Nerenize batıyor? Allah'ın müsahade ettiklerini kimse yasaklayamaz. !

cariyelikle zinanın ne farkı var?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...