Jump to content

Artık anamıza küfür de edilse, serbest olsun.

Recommended Posts

Kastor genlerinde var degğil mi itiraf et burada.. Haşa, amca, teyze kızında gözün var eminim.. Aklında onlarla ilgili binlerce fantezi vardır eminim.. Benim dediklerim din dışı.. Türkiyenin gerçekleri, kanayan yarası.. Elinin altında internet var.. Buyur araştır ve kendi ırkının ilkelliğini gör..

Bende Kürt olsaydım senin gibi olurdum.. Tıpkı Hindu olup ineğe tapınacağım gibi..

O yüzden seni anlayabiliyorum..

Bu arada keşke bütün Türkiye Alevi olsaydı.. Alevilere atılan iftira din yüzündendir ama Kürtlerin ki bir realite...

Bu yukarıdaki ileti forumun bir moderatörüne ait.

Bir ırk hakkında kendince doğru veya yanlış söylemleri, görüşleri vardır. Tartışılır veya tartışılmaz bu önemli değil.

Ama hiç tanımadığı bir insana kalkıp senin kafanda şöyle fanteziler var deme cüretini nereden buluyor?

Bu nasıl bir şerefsizliktir?

Ben de karşılık olarak Mohammed ananla ilgili kafanda fanteziler var, uygun ortamı da buldun artık desem haksız olmuş olur muyum?

Bu şerefsizliğe, bu adiliğe artık birileri dur demeli.

Forumunuzun özgürlüğü anamıza avradımıza küfür edilmesi değildir.

Kime ne yapılıyorsa bu adama da aynısının yapılmasını talep ediyorum.

tarihinde Deli Adam tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

Burada ben bir yanlışlık görmüyorum.

Kuran'a, yani Muhammet'in hayatına atıfta bulunuldu.

Bu bir hata ise, peşinden düştüğünüz peygamberinizin bilinç bozukluğuna bir bakmanız lâzım.

Adam kendi öz akrabalarına göz dikti. Benim, kardeşim gibi yakın gördüğüm akranbalarım, onun nabzında cinsel objedir.

Bir de utanmadan forum üyesi Mohammed'den şikayetçi oluyorsunuz!

Siz daha ne itediğinizin ve ne yaptığınızın farkında değilsiniz!

Sitelerde Paylaş

tarafsiz olarak bakilirsa entel ulkucu muslim karisimi birisi izlenimi veriyor Mohammed.

keske oyle olsaydi :(

Bu insan teröristleri çapulcuları eleştiren başlıklar açtı diye ırkçı da olmuştu,işte Türk'ün aklı..........

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...