Jump to content

Bir kamalistin deprem hassasiyeti (!)

Recommended Posts

Öncelikle kemalist olduğunu belgeleyelim.

Bizde 'Allah için sevgi, Allah için nefret' varsa, kemalcinin de 'Kemal için dostluk, kemal için düşmanlık'ı var. :)

İşte bu da deprem konusundaki hassasiyeti (!)

http://haber365.com/VideoL/Volkan_Konak_Deprem_Beni_Ilgilendirmez/Tumu/Yeni/7/

Ben "art"çı değil "artçı"yım diyor. :)

tarihinde skender beg tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu videoda ne kadar güzel şeyler söylemiş. Gurur duydum bu Kemalist müzisyenle...

İyi de sana ne oluyor ki? Sen kendi dinini bir akla, bir savun, pislikten bir arın, ondan sonra başka düşünceleri din olmakla suçlarsın.

Şeriatçı Kemalizme af etmiş..

Ne gam...

Sizin yerinizde ben olsam ben de nefret ederdim aydınlıktan...

Siz 1400 yıl evvelinde yaşamakta diretedurun, Atatürk yapacağını yaptı, dininizi yerle bir etti.

Mahkumsunuz çağdaş yasalarla yaşamaya.

Yok öyle dört karı almak, kadını eve hapsetmek, bedeviler gibi pislik içinde yaşamak...

Ama liberal kankaların bu ara sizi seviyor, bu Atatürk düşmanlığı sizi buluşturuyor.

Hepinizden arınacak bu ülke.

Sitelerde Paylaş

Allah inananları karanlıklardan aydınlıklara çıkarır, tağutlar ise kafirleri aydınlıklardan karanlıklara çıkarır.

Sizlerin uyduruk ve de kıytırık sözüm ona çağdaş yasalarınız sizleree kalsın. Cehenneme kadar yolunuz var.

Bizler bedevilere indirilmiş olup cennete kadar yolu olan yasalarımızdan memnunuz.

Hiçbirşey vaad etmese bile gerçekleri barındırır, Allah katındandır.

Hem var öyle; dört karı almak, kadını evin içişleri bakanı yapmak, günde en az 5 defa temizlenmek :)

Vay! Bir de tehdit ha! Sen kaşındın; Eğer temizlik yapmak gibi bir niyetiniz varsa temizlik anında seni ele geçirirsek neler yapabileceğimizi söylememe gerek yok sanırım, anladın sen onu. Bir daha düşün derim. :)

Sitelerde Paylaş

Volkan Konak, Karadeniz'in çıkardığı en iyi sanatçılardan biridir.

Hangi siyasetten olduğu beni hiç ilgilendirmez.

Belli ki başlığı açan bu gerici, AKP'li sanatçılar için açılmış olan başlık batmış olacak ki ona misilleme yapmak istemiş aklınca.

Ama görülüyor ki, Volkan Konak'ın bir açığı yakalanmamış. Kendi tertipçi-tezgahçı zihniyetleri açık vermiş.

Volkan Konak, ropörtaj yapmak istemiyor:" Gidin ünlü sanatçılara, ben kendi halimde bir müzisyenim" diye uzaklaşırken peşinden "Başka konularda soralım, deprem hakkında" falan diye laf atılınca; konuşmamak için "Hayır, beni ilgilendirmiyor o konular" diye yanıt veriyor.

Volkan Konak'ın "Beni ilgilendirmiyor" dediği o magazin konuları. Yoksa depreme karşı bir duyarsızlık belirtmiş değil. Ama açık peşinde koşanlar, bir b.k bulmuş gibi bunu haber yapmışlar.

Her şeyi üç kağıt bunların...

Sitelerde Paylaş

Kendisini zerre sevmem, bir iki parçasını belki dinlerim belki dinlemem...

Ama eğri oturalım doğru konuşalım...

"PEKİ EFENDİM SON GÜNLERDEKİ OLAYLARI SORSAK... depremi" diyor... cümle sonunda sesi kısılıyor muhabirin.

alt yazı o nedenle yazıyorlar videolarda, çünkü çıplak gözle ve kulakla depremden bahsettiğini anlamak zor. duyulmuyor bile.

Velhasıl, Konak beyi hiç sevmem ama böylesine harcanmasına da razı gelemem.

Sitelerde Paylaş

Allah inananları karanlıklardan aydınlıklara çıkarır, tağutlar ise kafirleri aydınlıklardan karanlıklara çıkarır.

Sizlerin uyduruk ve de kıytırık sözüm ona çağdaş yasalarınız sizleree kalsın. Cehenneme kadar yolunuz var.

Bizler bedevilere indirilmiş olup cennete kadar yolu olan yasalarımızdan memnunuz.

Hiçbirşey vaad etmese bile gerçekleri barındırır, Allah katındandır.

Hem var öyle; dört karı almak, kadını evin içişleri bakanı yapmak, günde en az 5 defa temizlenmek :)

Vay! Bir de tehdit ha! Sen kaşındın; Eğer temizlik yapmak gibi bir niyetiniz varsa temizlik anında seni ele geçirirsek neler yapabileceğimizi söylememe gerek yok sanırım, anladın sen onu. Bir daha düşün derim. :)

İsrâ Suresi 16. Ayeti Diyanet Vakfı Meali

16. Bir ülkeyi helâk etmek istediğimizde, o ülkenin zenginlik sebebiyle şımarmış elebaşılarına (iyilikleri) emrederiz; buna rağmen onlar orada kötülük işlerler. Böylece o ülke, helâke müstahak olur; biz de orayı darmadağın ederiz.

Sizinkiler bayağı yoldan çıkmış galiba iskender.Sayelerinde topluca cehenneme gitcez galiba.

Maşallah, tehdit, şantaj,Mhp'lilerin özel hayatına dalmak, keriz feneri soyguncularını kayırmak..Of of Yarabbim sen büyüksün!

tarihinde şahika tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...