Jump to content

Beyinsizler Tartışıyor

Recommended Posts

Bazı teistlerin kendi aralarında yaptığı tartışmalar o kadar o komik ki, insan istese bu denli saçmalayamaz.

Dinci bir müslümanla, kulak tıkayan bağnaz bir Hristiyanın bağıra bağıra tartışması.

İsrail'e gelen Hristiyanlara boş boş bağırıp çağıran, fanatik Yahudiler.

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu yahudilik kadar berbat bişi yok ya

Sen de Yahudi olsan baksan bir dolu yabancı milletten adam senin atalarının icat ettiği kendi malın kültürel mirasın dinini mitolojini ilahiyatını çalmış, bir de gelmiş üstüne utanmadan seni kafir ilan ediyor, seni dini çarpıtmakla itham ediyor, sen nasıl hissedersin?

Sitelerde Paylaş

Kimsenin kaşığı ak değil.Yahudiler yüzyıllarca inandıkları kitabı kendilerine bir dayanak kılıp ,kendilerini yaşadıkları toplumlardan ayırmışlar.Hristiyanlar da onları dışlamış sonuçta.Hem dini hem ekonomik güçlerinden dolayı Yahudi'leri düşman olarak görmüşler. Diğer tarafa inanmadıklarından bu dünyada zenginleşmişler sanırım,bu da diğer toplumların hedefi haline gelmelerine bir sebep.

tarihinde şahika tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu forumdan bir arkadaş (nickini hatırlayanadım kusura bakmasın) kendi yaptığı bir videoyu paylaşmıştı, o videoda dindarları ve ilkel insanları çocuklara, dinlerini ve tanrılarını oyuncaklara benzetmişti.. Bu vidyolarda o vidyonun devamı gibi; adeta bir kreş havası var.. Bizim çocukluğumuzda da her gün yaptığımız " top benim" , " oyuncak benim" , " benim babam senin babanı döver" ... kavgaları gibi.. Komik, sevimli , herkes kendince haklı ve çözümsüz..

Bize düşen göz ucuyla kavgalarını takip edip hiç karışmadan bitmelerini beklemek.. elbet sona erecek 300 ya da 400 yıl içinde..

Sitelerde Paylaş

O videoyu yükleyen arkadaş FreeWill'di yanlış hatırlamıyorsam.

Evet, burada çocuksu bir benim babam senin babanı döver tartışması var.

Senelerdir birbirini dövüyorlar, ama sonuçta tık yok. :)

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Çok komik herkes kapatıldığı "kümesin" horozu olmuş. Zuhaha :D

Adam, kendi ülkesine gelene insan değil de "din" gözüyle bakıyor.

-Ula hangi din geld?

-Hangi cemaat geldi?

-Hangi ırk geldi?

-Hangi ulus geldi?

Ulan yuh be!!! Karşında insan var o. çocuğu... İnsan.

Bir tarafta insanlar. Diğer tarafta bu hayvanlar.

tarihinde ghostbuster tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ulan yuh be!!! Karşında insan var o. çocuğu... İnsan.

Bir tarafta insanlar. Diğer tarafta bu hayvanlar.

O dışkıladığın şeyleri senin suratına sıvazlayaraktan sana iade diyorum. Hayvanın kimler olduğu konusundaki ilahi gerçekleri burada sıralayıp zahmete girmek istemiyorum şimdi ancak ne olduğunu öğrenmek istersen şu an var olan tek ilahi kitaptan kimliğini öğrenebilirsin.

Sen de Yahudi olsan baksan bir dolu yabancı milletten adam senin atalarının icat ettiği kendi malın kültürel mirasın dinini mitolojini ilahiyatını çalmış, bir de gelmiş üstüne utanmadan seni kafir ilan ediyor, seni dini çarpıtmakla itham ediyor, sen nasıl hissedersin?

Yahudilere toz kondurmuyoruz, hayırdır? Sabetaycı falan mıyız? :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...