Jump to content

Ve Sonunda Kanserin Tedavisi Bulundu

Recommended Posts

Kaba olur mu şimdi bilmiyorum ama şu resimdeki pozisyon hekesin malumu çiftlerin cinsel hayatlarında yaptıkları bi şekil değil mi ? bayanların bu durumda kanser olmamaları gerekmiyor mu ? En azında bu tarz fantaziler deneyen bayanların , yani müslüman olmayan bayanların ! çünkü müslümanlarda evli çiftlerin bile birbirlerinin cinsel organlarını görmesi yasak bakmaması tavsiye ediliyor.

tarihinde creativee tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

BEYİN, NİÇİN “SECDE”DE İKEN ÇOK GÜÇLÜ DALGALAR YAYAR?

“SECDE hâlinde yapılan DUA, hele kusurların itirafından sonra olursa, son derece güçlüdür” demiştik.

Niçin?

SECDE hâlinde, bedendeki kan yoğun bir biçimde başa, beyne akmakta, oksijen ve diğer enerji kaynakları tarafından beyin son derece mükemmel şekilde beslenmektedir. Bu sebepten dolayı da çok güçlü dalgalar yayabilmektedir.

Ayrıca gene secde hâlinde yapılan kusurları itiraf fiîliyle çok güçlü bir konsantrasyon ve yönelim meydana gelmekte, bu da arzulanan şey doğrultusunda güçlü dalgalar yayılmasına vesile olmaktadır.

http://www.allahvesi...lgalaryayar.htm

Secde edenlere tsunami dalgasida gelse beyne kan hücum etsede o kafa calismaz,orda mantar biter B)

Sitelerde Paylaş

“SECDE hâlinde yapılan DUA, hele kusurların itirafından sonra olursa, son derece güçlüdür” demiştik.

Niçin?

SECDE hâlinde, bedendeki kan yoğun bir biçimde başa, beyne akmakta, oksijen ve diğer enerji kaynakları tarafından beyin son derece mükemmel şekilde beslenmektedir. Bu sebepten dolayı da çok güçlü dalgalar yayabilmektedir.

Ayrıca gene secde hâlinde yapılan kusurları itiraf fiîliyle çok güçlü bir konsantrasyon ve yönelim meydana gelmekte, bu da arzulanan şey doğrultusunda güçlü dalgalar yayılmasına vesile olmaktadır.

http://www.allahvesistemi.org/ahmedhulusidekavramlar/B/beyinsecdedeikennicincokgucludalgalaryayar.htm

Ne çektin bizede ismini ver :)

Sitelerde Paylaş

İmdi bilim nedir ? İlim nedir ? İyi bilmek gerekir .

Bu bilgi acaba bilimsel mi yoksa ilimsel mi ?

Walla ben araştırdım tüm bilimsel araştırmalarda böyle bir bilimsel araştırma ve yayınlanmış bir makale bulamadım .

Bizim millet uydurukçu bir haber ajansı yazmış ama makalenin orjinaline ulaşamadım ,linki felan yo ki !

Ha bakın ,daha neler neler kanseri önlüyormuş ;

dondurma kanser hastalarına iyi geliyor

http://populergazete.com/2011/11/09/bu-dondurma-kanser-hastalarina-iyi-geliyor/

Bilimsel metod var değil mi ?

Bir bilim adamının söylediği bilim olmaz bunun test edilip doğrulanması gerekir .

Ben de bilim adamıyım ve diyorum ki rakı balık tüm hastalıklara iyi gelir , verin sürmanşet tüm gazetelere :lol:

Sitelerde Paylaş

Şimdi tek çeşit secde var fakat bunun bütün kanser türlerine karşı koruma sağladığı iddia edilmiş.

Bu yanlış bir kere.

Kafanı kabeye dönüp secde edersen akciğer, beyin kanserlerinden korurken, şuursuzca dünyanın yuvarlak olduğunu unutup, kabeye kıçını dönüp secde edersen mide, lenf kanserlerinden korumakta.

Bu şekilde 360 dereceyi tamamlarsanız her türlü kanserden korunabilirsiniz.

Kaynak:

götüm...

Sitelerde Paylaş

Şimdi tek çeşit secde var fakat bunun bütün kanser türlerine karşı koruma sağladığı iddia edilmiş.

Bu yanlış bir kere.

Kafanı kabeye dönüp secde edersen akciğer, beyin kanserlerinden korurken, şuursuzca dünyanın yuvarlak olduğunu unutup, kabeye kıçını dönüp secde edersen mide, lenf kanserlerinden korumakta.

Bu şekilde 360 dereceyi tamamlarsanız her türlü kanserden korunabilirsiniz.

Kaynak:

götüm...

Allah razı olsun kardeş ,akşam akşam güldürdün beni ,Allah ta seni güldürsün inşAllah ,bilhassa kaynak belirtmen benim için çok önemli ,çünkü millet üfürüyor be kardeşim ama nerden üfürdüğünü bari söylese değil mi ?

Sevgiler

Sitelerde Paylaş

Niçin?

http://www.allahvesistemi.org/ahmedhulusidekavramlar/B/beyinsecdedeikennicincokgucludalgalaryayar.htm

Öyle olsaydi .Müslümanlar ve Hindu"lar su an Mars"ta kolloni kurmuslardi.

Demekki öyle degil. Cölde Deve sirtinda gezip,Deve tezegiyle ekmek pisiriyor ve sidigiyle nötlerini yikayip saclarina sekil veriyorlar. :lol:

Aslinda secde ahmak yapar demek daha yerinde olucak bence.

tarihinde BayBoyut tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Böyle komik başlıklar atıldığına göre İslamiyetin çöküşü başladımı acaba..Hayır aslında haber İslamın tam özüne uygun korkutmya dayalı ''Namaz kıl,yoksa kanser olursun'' mesajı bilinç altına iletiliyor..İslamın hele bugün böyle bir mesaja ihtiyacımı var, eğer cevap evet var ise çok yazık islam adına..Ama bu bizim konuştuğumuz konuyu mantık süzgecinden geçiremeyen ,insanların elindeyse de İslam o zaman yine de vay haline..Ayrıca Beyine kan gitmesi için trendelenburg pozisyonuda var ama siz onu şimdi yine İslama mal edersiniz..Secde kansereden koruyor iddiası kadar çürük bir varsayımı gazeteye manşet yapabilen zihniyet İnsan aklına ,mantığa saygı duymayı bırakın resmen hakaret ediyor demektedir..Madem beyine kan gitmesi bu kadar önemli ise topraktan Ademi,onun kaburgasından da Havvayı yaratan Allah beyni neden en yukarı koymuş olmalı...Ama bazılarının testisleriyle beyni yer değiştirdiğinden kan basıncının neyi doğrudan ilgilendirdiğine bizden daha vakıf olmalarıda normaldir..

tarihinde ziobelle tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...