Jump to content

ABD Askerlerinin Kurban Yöntemi

Recommended Posts

Bu alçak herif fok avcısı olmalı.

Aynı onlar gibi sopasını sallıyor.

Fokları nasıl sopalayarak öldürdüklerini gösteriyordur koyun üzerinde.

Birkaç bin burjuva kaltağı fok kürkü giyecek diye şu yapılan vahşete nasıl göz yumuluyor, yasaklanmıyor?

Bu uygar geçinen Kanadalılar vahşeti yasaklamak yerine, vahşetin görüntülenmesini yasaklıyor.

Sitelerde Paylaş

Nedir bu ABD düşmanlığı arkadaş???

Bizim askerler Kıbrısta Rum askerilinin anasını ağlatmadı mı???

Saçma sapan işler yapmadı mı?

Sen onca askeri oraya yığarsan tabi bazı azgınlar hayvanlık yapar....

Yani ABD yandaşlığı yapmıyorum ama, sanki adamlar ellerinde baltalarla sivil kafası almaya gelmişler gibi anlatıyorsunuz...

Böyle aşırı düşmanlıklarla bir b.k olmazzz!!!!

Sitelerde Paylaş

Nerede var ABD düşmanlığı? Hayal mi görüyorsun?

Yani ABD yandaşlığı yapmıyorum ama,

Daha nasıl yapacaksın?

Bir ABD askeri için söylenenleri bile ABD'ye söylenmiş anlıyor ve tahammül edemiyorsan ; Daha fazla yandaşlık nasıl olur ki?!

Sitelerde Paylaş

Nerede var ABD düşmanlığı? Hayal mi görüyorsun?

Daha nasıl yapacaksın?

Bir ABD askeri için söylenenleri bile ABD'ye söylenmiş anlıyor ve tahammül edemiyorsan ; Daha fazla yandaşlık nasıl olur ki?!

Ben ABD yandaşlığı yapmıyorum.

Siz Dünyada sadece devletler varmış gibi bakıyorsunuz.

ABD düşmanı mısınız değil misiniz?

ABD düşmanı olduğunuz görünüyor.

Ama neden?

Sen dünyanın süper gücü olsaydın senin de bir dolu düşmanın olacaktı.

Ya bu dünya siyasetinde anlaşma, beraber yaşama, birlikte hareket etme.

Çapına göre konuşma diye bir şey yok mu?

3. sınıf dünya ülkesiyiz Amerika düşmanı olacağız.

Yok ya!!!

Sitelerde Paylaş

Ben ABD yandaşlığı yapmıyorum.

Siz Dünyada sadece devletler varmış gibi bakıyorsunuz.

ABD düşmanı mısınız değil misiniz?

ABD düşmanı olduğunuz görünüyor.

Ama neden?

Sen dünyanın süper gücü olsaydın senin de bir dolu düşmanın olacaktı.

Ya bu dünya siyasetinde anlaşma, beraber yaşama, birlikte hareket etme.

Çapına göre konuşma diye bir şey yok mu?

3. sınıf dünya ülkesiyiz Amerika düşmanı olacağız.

Yok ya!!!

Sana bu başlıkta ABD düşmanlığının nerede yapıldığını sordum?

Adam gibi yanıt ver. Lagaluga yapma.

2. video da Kanadalılara var. Şimdi Kanada düşmanlığı mı yapmış oldum?

Başlıkta sadece bir grup ABD askerine ve bir grup Kanadalı fok avcılarına laf edilmişse, tüm ABD'liler kastedilmemişse ve sen buna dahi tahammül edemeyecek derecede bir ABD hastasıysan ne diye çekiniyorsun, açık açık yaz.

Yok değilim diyorsan saçmalamayacaksın...

Sitelerde Paylaş

Bu ne şimdi? Boş cevap.

Bana laf yetiştirme, fikirileri davranışları eleştirelim.

Ben diyorum ki bir şeyin düşmanlığını yapmak hiç bir işe yaramaz.

ABD askerleri de asker verilen emri uyguluyor bizim askerler de asker verilen emirleri uyguluyor. Bizimkilere de emir verdiler bizim askerler bize insanlık dışı muamele yaptı darbelerde.

Önemli olan ABD düşmanlığı yapmak değğil

Önemli olan militarizme karşı olmaktır.

Sitelerde Paylaş

Bizim askerler Kıbrısta Rum askerilinin anasını ağlatmadı mı???

Saçma sapan işler yapmadı mı?

Sen onca askeri oraya yığarsan tabi bazı azgınlar hayvanlık yapar....

Yani ABD yandaşlığı yapmıyorum ama, sanki adamlar ellerinde baltalarla sivil kafası almaya gelmişler gibi anlatıyorsunuz...

Böyle aşırı düşmanlıklarla bir b.k olmazzz!!!!

Yavşaklık yapmak için yanlış forumdası TD foruma git seni orası kaldırır.

Sitelerde Paylaş

Bu ne şimdi? Boş cevap.

Bana laf yetiştirme, fikirileri davranışları eleştirelim.

Ben diyorum ki bir şeyin düşmanlığını yapmak hiç bir işe yaramaz.

ABD askerleri de asker verilen emri uyguluyor bizim askerler de asker verilen emirleri uyguluyor. Bizimkilere de emir verdiler bizim askerler bize insanlık dışı muamele yaptı darbelerde.

Önemli olan ABD düşmanlığı yapmak değğil

Önemli olan militarizme karşı olmaktır.

Hadi ordan!

Asıl seninki boş cevap.

"Göster ABD düşmanlığı" dedim, gösteremiyorsun.

Şimdi de militarizm diye kıvırmaya kalkışmışsın.

Şu yavşaklığınızdan kurtulamayacaksınız bir türlü.

Binbirsurat gibi bin değişik nickle gelirsiniz ama huyunuz aynı, liboşluğunuz hiç değişmiyor.

Sitelerde Paylaş

Bırak hadi bırak apoletleri takıp bölük bölük askerlere emir versen ne güzel olurdu di mi?

Ama o da olmaz ki böyle internet askerliğinden bişi olmaz.

Genotipi Türk olan her insan bi boşalsa da ağzına sen de kurtulsan biz de.

Şimdi senin şu cümlene karşılık "Ne kadar asker varsa yazdığını sana yapsın" demek vardı ama uygun olmaz.

İyisi mi sen git, ne kadar liboş yavşak varsa onlara aç ağzını!

Sitelerde Paylaş

Şimdi senin şu cümlene karşılık "Ne kadar asker varsa yazdığını sana yapsın" demek vardı ama uygun olmaz.

İyisi mi sen git, ne kadar liboş yavşak varsa onlara aç ağzını!

Yapma ya. Sen de bunu yaparsan?

Yani şu liboş lafının bile ne kadar anlamsız olduğunu anlıyamıyor musun?

Şunlara bak:

Bir adam militarist bir söyle geliştirse, o adam militarist desen bu anlamsız olmuyor.

Ama bir adam dünya barışından, silahlanmaya karşı olmaktan, "bırakalım bu yalan dolan işleri gelin barış olalım"dan bahsetti mi? Bu adam liboş oluyor.

Ama o adam liboş dediğinde bunun bir anlamı yok ki.

Ama biri bir adamı öldürdüğünde ona katil dediğinde anlamlı oluyor.

Devletlerin ordular kurup birbirlerine savaşlar açarak bir birlerini katletmesi hangi gereçkçe ile olabilir?

İnsan öldürmenin haklısı haksızı var mı?

Bizim birincil olarak bunlara karşı olmamamız gerek miyor mu?

ABD ABD olarak daha kaç yıl kalacak?

Mesela bie 100 Bin yıl daha, ABD ABD olarak kalabilecek mi ki şu anda ABD düşmanlığına tapınalım. Anlamsız bir kavga...

Sitelerde Paylaş

Yapma ya. Sen de bunu yaparsan?

Yani şu liboş lafının bile ne kadar anlamsız olduğunu anlıyamıyor musun?

Şunlara bak:

Bir adam militarist bir söyle geliştirse, o adam militarist desen bu anlamsız olmuyor.

Ama bir adam dünya barışından, silahlanmaya karşı olmaktan, "bırakalım bu yalan dolan işleri gelin barış olalım"dan bahsetti mi? Bu adam liboş oluyor.

Ama o adam liboş dediğinde bunun bir anlamı yok ki.

Ama biri bir adamı öldürdüğünde ona katil dediğinde anlamlı oluyor.

Devletlerin ordular kurup birbirlerine savaşlar açarak bir birlerini katletmesi hangi gereçkçe ile olabilir?

İnsan öldürmenin haklısı haksızı var mı?

Bizim birincil olarak bunlara karşı olmamamız gerek miyor mu?

ABD ABD olarak daha kaç yıl kalacak?

Mesela bie 100 Bin yıl daha, ABD ABD olarak kalabilecek mi ki şu anda ABD düşmanlığına tapınalım. Anlamsız bir kavga...

Yine demagoji yapmaktasın.

Benim ne bu başlığımda ne de senin dahil olduğun diğer başlıklarda hiçbir militarist söylemim yok.

Ama nerden çıkardıysan bu tür bir suçlama yapmaktasın.

O yüzden de sana liboş demekteyim ve bu tür yaftalamalar içinde olanlara liboş demeye devam edeceğim. Çünkü hakediyorsunuz.

Sanki sen barışı, insanlığı savunmuşsun da, bunun karşısında ben aksini savunmuşum gibi liboşça söylemi sürdürmektesin.

Yok böyle birşey.

Bunu yapıyor sonra da liboş denmesinden rahatsızlık duyuyorsunuz.

Defalarca belirttim. Ben liberal düşüneni aşağılamıyorum, ona liboş demiyorum.

Liberallik maskesi altında liboşluk yapanlara bunu söylüyorum.

Ben sizin için zor biriyim. O yüzden bunu aşabilmek için yaftalamaktan başka çare bulamıyorsunuz.

Çünkü ben barışı, demokrasiyi, özgürlükleri, insan haklarını, sosyal adaleti savunuyorum.

Çünkü ben etnisite ayrımcılıklarına, milliyetçiliğe, ırkçılığa, şovenliğe karşıyım.

Çünkü ben darbelere, cuntalara, faşistlere karşıyım.

Liderlerin, önderlerin ululaştırılmasına, efsaneleştirilmesine, putlaştırılmasına da karşıyım.

Ama aynı zamanda gericiliğe, yobazlığa, şeriate, tarikat ve cemaatlere, başta teokrasi olmak üzere her türden totaliterizme, militarizme, otoriterizme de karşıyım.

Siz istiyorsunuz ki karşınızda hep abuk sabuk ırkçı söylemlerde bulunan, Kürtleri aşağılayan, militarist söylemlerde bulunan, asmayı-kesmeyi-sürmeyi öngören, faşist baskı ve şiddeti savunan ve diğer taraftan Atatük'ü övmekle bitiremeyen, yücelten tipler olsun ki "Bakın işte Atatürk'ü savunanlar, Kemalistler böyle!" diyebilesiniz.

Ama bunu bulamıyorsunuz ve mecburen liboşluğa yelteniyorsunuz. Sanki biz darbeleri savunuyormuş, 12 Eylül'ü övüyormuş, Ermeni tehcirini ve katliamlarını inkar ediyormuş, Muğlalı vb. katliamları savunuyormuş, kişi kültüne sahipmişiz, barışa-demokrasiye karşıymışız gibi göstermeye çalışıyorsunuz.

Siz dürüst olmadıkça, karşınızdakileri olduğu gibi kabullenmedikçe, objektif davranmadıkça liboş denmeyi hakedeceksiniz.

Zaten bu seviyeye gelebildiğinizde ön yargılarınızdan, saplantılarınızdan, sapkınlığınızdan kurtulmuş olacak, bizimle aynı kulvarda yer almış olacaksınız.

Bu yapınızla terörizme destek veren Kürtçü şovenlerle, sağ ya da sol sapkın komünistlerle ve teokrasi niyetindeki dincilerle aynı kulvardasınız ve bunun farkındasınız.

Ne acı!

Halbuki karşınızdakileri aslında kendinize çok daha yakın bulmaktasınız. A. Altan'ın ifadesiyle "Aynı hedefe ama farklı yoldan" gitmekte olduğunuzu düşünüyorsunuz.

Buna karşın farklı ve tehlikeli hedefleri olanlarla omuz omuzasınız. Sırf ABD ve AB böyle öngörmüş diye. Yazık!

Onlar, yanlışlarını anlayınca politikalarını ustalıkla değiştirip yollarına devam ederler. Ya siz! O ustalığa sahip misiniz?!!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...