Jump to content

Kıvırmanın Yüzsüzlüğün bu kadarı

Recommended Posts

burada sorulan bazı sorulara bakalım nasıl yanıt vermişler diye merak ettim sorularla islamiyet sitesine girdim.. http://www.sorularlaislamiyet.com/index.php?s=show_qna&id=472&keyword=cariye

hani derler ya dakika bir gol bir diye...

kölelikle ilgili açıklamayı bir okusanıza ...bu nasıl bir zehir nasıl bir afyon dur anlam veremiyorum

çok vakti olmayan lar için şu paragrafı vereyim...

Efendinin, cariyesinden cinsî yönden istifade etmesinin, cariyenin hesabına iki mühim hikmet ve faydası vardır. Birincisi ve en mühimi, esir düşen ve sahipsiz kalan bu kadınların bu vesile ile ihmal edilmeleri önlenmiş olur. Çünkü, aksi takdirde, cariyelerin fuhşa düşmeleri, zinaya girmeleri ihtimali kaçınılmaz olduğu gibi, efendisinin evine de bağlı kalmış olur.

yani cariyeler fuhuşa batmasın günaha girmesinler diye efendileri bafiliyormuş :blink:

ne iyiliksever fedakar bir davranış gözlerim doldu valla...

bunlar kadınları yokmu beni öpen diye ortalıkta geziniyor falanmı sanıyorlar anlamadımki..adam cariyeyi becerirse cariye eve

bağlı kalırmış?????????????

neyse bu konuda bende üstüme sorumluluk alıyorum olaki kocası ölen bir mümin kadın olur ..kötü yola falan düşmesin boşlukta kalıp bana mesaj atsın... :D

tarihinde self_defans tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 61
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

http://www.sorularlaislamiyet.com/article/15569/islam-in-ilk-doneminde-oldugu-gibi-gunumuzde-de-cariyelik-var-midir.html

Okurken insanın gözleri yaşaracak neredeyse. Ne kadarda masumane birşeymiş gibi anlatıyorlar. Bahsettikleri insan değilde mal sanki. Alınıyor, satılıyor, hediye alınıp, hediye ediliyor. Peygamberleri bile hediye olarak cariye kabul ediyor, hediye ediyor ve hiç utanmadan, sıkılmadan bu cariyeden cinsel yönde yararlanabiliyor. Neymiş o zaman öyleymiş. Ulan bu da bahane mi be? Böyle salakça bir bahane mi olur? Ne farkı var o zaman bu peygamberlerin?

Sitelerde Paylaş

Efendinin, cariyesinden cinsî yönden istifade etmesinin, cariyenin hesabına iki mühim hikmet ve faydası vardır. Birincisi ve en mühimi, esir düşen ve sahipsiz kalan bu kadınların bu vesile ile ihmal edilmeleri önlenmiş olur. Çünkü, aksi takdirde, cariyelerin fuhşa düşmeleri, zinaya girmeleri ihtimali kaçınılmaz olduğu gibi, efendisinin evine de bağlı kalmış olur.

Bunu soyleyen dallamanin nesini, neresini soveyim bilemedim.

Bu serefsizin anasi bacisi savasta esir dusse, onlari cariye yapsalar, "cinsi yonden istifade" (tecavuz) etseler, sonra da bu serefsize de bu yapilanlarin "hikmetinden, faydasindan" bahsetseler bakalim o zaman ne diyecek bu serefsiz mahluk.

Ozru kabahinten buyuk, haberi yok. Onun anasina bacisina (ya da bizzat kendisine) ayni sey uygulandiginda haberi olur. O zaman da nasil anirir kimbilir.

Cinsi yonden istifade!

Herifler tecavuze bile kilif buluyorlar. Bravo.

Sitelerde Paylaş

Allah balinaya, yilana bacak vermis su adamlarin yaptiklari yoruma gel.

Biyologlar, bu organların gereksiz ve lüzumsuz olduğuyla uğraşacaklarına, bunların ne işe yaradıkları üzerinde ciddi araştırma yapmış olsalardı, muhakkak onların, bu canlılar için bir değil ve belki birden çok görevinin bulunduğu ve hayati organlar olduğu ortaya konmuş olurdu.

Komedi :D

http://www.sorularlaislamiyet.com/qna/147744/balinalarda-ayak-kemikleri-yilanlarda-bel-kemikleri-kopeklerin-ayagindaki-uzantilar-evrime-delil-teskil-etmez-mi.html

tarihinde DarkMastaforHumans tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Caiz değilmiş. Yüce islam dini buna engel olmuş.

Herifler en ince ayrintisina kadar kole-cariye hukuku yazmislar, bizimkiler hala

"efenim Islam koleligi kaldirmistir. Ama yavas yavas kaldirmistir. Hz.Ebu bilmemne bir gun ........."

Yeter ya!...

Musluman islami foruma gider oradakilere "Allah razi olsun!" iletileri gonderir. Sonra da bu foruma gelir dinsizlere kolelik yok der kafa tutar.

Sitelerde Paylaş

Siteye girip üye olduktan sonra şu yorumu yaptım.

Cevap gelirse yayınlayacağım.

Diyorsunuz ki;

Bu bakış açısına göre erkek kölelerin fuhşa ve zinaya girmemesi için bayan efendilerle cinsel ilişkiye mi girmesi lazım?

Sitelerde Paylaş

Bu bakış açısına göre erkek kölelerin fuhşa ve zinaya girmemesi için bayan efendilerle cinsel ilişkiye mi girmesi lazım?

Cok zekice ve yerinde bir soru.

Sitelerde Paylaş

Diyorsunuz ki;

Fuhusa karsi gelenler fuhus yapiyor arti zorla ve tecavüz...

Sitelerde Paylaş

Müslüman erkekler bir nevi; dul,yetim kadınların cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için düşünebiliyormusunuz böyle bir angaryanın ,insanlık suçu sayılabilecek bir eylemin ağırlını bilhakkın yerine getirirken bizler o mükemmel insanlar için ne bileyim ayaklarındaki sandaletlerinin arasından fırlayan leş kokulu parmaklarına hürmeten saygı duyacagımıza burada çekiştiriyoruz..

Sitelerde Paylaş

Diyorsunuz ki;

süper bir soru..

ama cevap gelmeyeceğine emin olabilirsin...

Sitelerde Paylaş

adama soru soruyorsun

el cevap: kelime ve kök ilişkisi ve mealler tefsirler felan diyor..

güzel de

hani kök ile allah ilişkisi ?

Sitelerde Paylaş

Bana göree; Cariyeleri becermek tecavüz değildir sadece bir ceza yöntemidir. İslam'a karşı azgınca saldıran kadınların azgınlıkları müslüman şeyi ile söndürülür. Müslümanın şeyini yangın tüpü gibi düşünün. :)

Bununla birlikte, eşleri yanlarında olmayan cariyeleri düzmenin cariyeler açısından faydalı olduğu görüşüne katılıyorum.

Yok, lazım değildir. Cariyeleri düzebilirler. :)

Sitelerde Paylaş

Bana göree; Cariyeleri becermek tecavüz değildir sadece bir ceza yöntemidir. İslam'a karşı azgınca saldıran kadınların azgınlıkları müslüman şeyi ile söndürülür. Müslümanın şeyini yangın tüpü gibi düşünün. :)

Bununla birlikte, eşleri yanlarında olmayan cariyeleri düzmenin cariyeler açısından faydalı olduğu görüşüne katılıyorum.

Yok, lazım değildir. Cariyeleri düzebilirler. :)

Demek böyle düşünüyorsun..

Ben de senin gibi pisliklerin bu forumda bulunmaması gerektiğini düşünüyorum. Değil bu forumda, başka hiçbir yerde olmamanız gerektiğini düşünüyorum.

Böyle ahlaksız, böyle sapık, böyle pislik insanlara dünyada yer olmamalı ama işte ne yaparsın ki dininiz sizin gibileri üretiyor.

O üretiyor da, biz numune olarak bile bulundurmuyoruz senin gibileri.

Pislik herif.

Umarım annen, kızkardeşin veya karın günün birinde dul kalmaz, umarım etraflarında senin gibi hayırsever müslümanlar da bulunmaz.

Hadi şimdi güle güle.

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar madem kadınların kötü yola düşmesi olasılığı ile bu kadar yakından ilgileniyorlar, neden kötü yola düşen kadınlarla evlenip onları kurtarmıyorlar?

Bu ve benzeri mazeretler Müslümanlara yöneliktir.

Çoğu cahil ve kötü ahlak sahibi olduğundan bu açıklamalar onları tatmin eder.

Sitelerde Paylaş

Ve bugün islamla alakali ic ice hasir nesir ülkelerde hic ama hiiiic genelev yok. Hepsi öyle mutlularki sanki cennetteyiz.

SAYGILAR

Hele İran gibi her köşede şeriat polisinin gezdiği bir ülkede hiç genelev yok.

Haber:

İran da önceki gün bir seks skandalıyla sarsıldı. Dört yıl önce “Tahran’ı İslam devrimindeki temiz ve ahlaklı günlerine döndürmek” parolasıyla göreve gelen Tahran Emniyet Müdürü Rıza Zarey, bir genelevde 6 kadınla birden basıldı. İran resmi haber ajansları tarafından gizlenen skandal, bazı reformist internet siteleri tarafından dünyaya duyuruldu. Bu sitelerden biri olan ve Tahran Belediyesi’ne yakınlığıyla bilinen Fardi Haber Ajansı’nın iddiasına göre olay geçen cuma günü yaşandı. Tahran savcılığı tarafından bizzat verilen emirle, İran ahlak polisi başkentte genelev olarak çalıştırılan bir eve baskın düzenledi.

Kadına idam, erkeğe kırbaç

Polis, evdeki odaları tek tek ararken, inanılmaz bir görüntüyle karşılaştı. Zarey, aynı yatakta 6 kadınla birlikteyken yakalandı. Fardi Haber Ajansı’na göre Zarey, önce gözaltına alındı. Daha sonra görevinden uzaklaştırıldı. Polis şefinin ne ceza aldığı açıklanmadı. Zarey, son zamanlarda, sokaklarda İslam’ın emrettiği şekilde örtünmeyen kadınlara karşı savaş açmış ve 6 ay içinde binlerce genç kız, başörtülerinden saçları göründüğü nedeniyle uyarı cezası almıştı. İran Devrim Yasaları’na göre fuhuş yaptığı belirlenen kadın idam cezası alabiliyor. Temmuz ayında Tahran’da bir genelevde yakalanan Milli Futbol Takımı’nın iki oyuncusu ’ahlaki yozlaşma’ suçundan 275 kırbaç cezasına çarptırılmıştı.

Kaynak:

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=330305

Sitelerde Paylaş

Ahlak'i kadinin iki bacaginin arasina koyarlarsa kadin her toplumda gunah kecisi olur. Neden sadece kadinlar? Fuhus dendimi neden akla kadin gelir, zina dendimi neden akla kadin gelir, ahlak, terbiye vs dendimi neden akla kadin gelir? Islamdaki kadini horgorme kulturu Islam denen bu melanet dini kabul etmis toplumlarda cok rahatlikla hissedilir. Kuranda; ucer beser kadin alma emri, Muhammed'e hala kizi, amca kizi, teyze kizi beraber yolculuk yapan tum kadinlar Allah tarafindan helal kilinir, Muhammed evlatliginin karisini koynuna alir, 9 yasinda kizcocugu ile gerdege girer, mahkemede iki kadin sahit bir erkek sahide esit olur vs vs... gibi ayetlerin yer aldigi bu kitabin inanirlarininda o kitaptan farki olmaz. ISLAM = KAMASUTRA diyecem ama Kamasutrada bir felsefe var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...