Jump to content

Nudizm - Dekolte - Tesettür

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Seçenkler arasından tercihlerini yapanlar, tercihlerini neden tercih ettiklerini açıklarlar ise daha anlaşılır olacaktır.

Seçenekler arasındaki çıplaklık ile teşhirci çıplaklık değil doğal çıplaklık kastedilmektedir.

Dekolte ile de teşhircilik kastedilmektedir. Örtünme seçeneğine ise, teist (teslimiyetçi) örtünme ile beraber ateist (pragmatist) örtünme de dahildir.

Sitelerde Paylaş

Seçenkler arasından tercihlerini yapanlar, tercihlerini neden tercih ettiklerini açıklarlar ise daha anlaşılır olacaktır.

Seçenekler arasındaki çıplaklık ile teşhirci çıplaklık değil doğal çıplaklık kastedilmektedir.

Dekolte ile de teşhircilik kastedilmektedir. Örtünme seçeneğine ise, teist (teslimiyetçi) örtünme ile beraber ateist (pragmatist) örtünme de dahildir.

sorumu yanıtlamamışsın.

Sitelerde Paylaş

Pardon ama senin bu çarpık ön kabullerini yansıtan seçenekleri neden işaretlemeli insanlar?

Dekolte ile teşhirciliği kastediyorsan sen, ben şimdi -örneğin- o seçeneği işretleyerek teşhirciliği savunuyor olacağım ve "çırılçıplak gez, daha iyi" mantığını besleyeceğim.

Ne kadar vasatsınız yahu.

Göz göre göre insanları salak yerine koyuyor, zekalarına hakaret ediyorsunuz resmen.

Hakikaten düşük zekalarsınız..

Senin kasıtların seni bağlar. Hem özgürlüklerle ilgili anket yapıyorsun, hem de kendi çarpık kasıtlarını dayatıyorsun.

Sitelerde Paylaş

bende bu tercih meselesini sevmedim beğenmedim :huh:

Senin için sorun yok. Örtünme dersin ve biter.

Ama dekolte giyinmekten de çekinmeyen bir kadın, başlık sahibinin kastına bakılacak olursa anadan doğma çıplaklıkla dini anlamda örtünme arasında bir yerde kalıyor.

Yani hep uçlardan sözediyor ki bana göre onun bile sakıncası yok ama amaç başka.

Ava giden avlanan tiplerden bu faşo ağa. Acemi...

Sitelerde Paylaş

Şıklardan bu anlaşılmıyor. Doğal çıplaklık nedir yahu? <_<

Mevsimine göre giyinirim, benim de tercihim.

Çıplaklık neye göre? Yani 35 derecede herhangi kollarıma ya da omuzlarıma herhangi bir kumaş değemez, 2-3 derecede de kimse bana kolumu bacağımı açtıramaz.

Sitelerde Paylaş

Örtünmeyi savunuyorsun demek, çarşaf giyiyor musun pekiyi? Ya da türban takıyor musun?

İslam'da erkeğin çarşaf giymesi ya da türban takması gibi bir durum sözkonusu değildir.

Pardon ama senin bu çarpık ön kabullerini yansıtan seçenekleri neden işaretlemeli insanlar?

Dekolte ile teşhirciliği kastediyorsan sen, ben şimdi -örneğin- o seçeneği işretleyerek teşhirciliği savunuyor olacağım ve "çırılçıplak gez, daha iyi" mantığını besleyeceğim.

Ne kadar vasatsınız yahu.

Göz göre göre insanları salak yerine koyuyor, zekalarına hakaret ediyorsunuz resmen.

Hakikaten düşük zekalarsınız..

Senin kasıtların seni bağlar. Hem özgürlüklerle ilgili anket yapıyorsun, hem de kendi çarpık kasıtlarını dayatıyorsun.

Ankete katılım zor kullanarak yapılmamaktadır. Ancak seçenekleri ya da kasıtları beğenmediyseniz, seçenekleri işaretlemek yerine seçeneğinizi ileti yoluyla belirtip ne amaç ile o seçeneği tercih ettiğinizi ifade edebilirsiniz. Dikkat ettiyseniz yukarıdaki iletilerimden birinde de bundan bahsetmişim.

Sitelerde Paylaş

İslam'da erkeğin çarşaf giymesi ya da türban takması gibi bir durum sözkonusu değildir.

O halde seni neden geriyor bu durum? Sıkıntın mı var? İnsanların giyiminden sanane? Tanrın erkeği neden poşete sokmuyor acaba? Neden kafatasını sıkıştırmıyor neden? Soruyor musun? Tanrın bir cinsiyet ayrımcısı.

Sitelerde Paylaş

Cok sacma olmus secenekler, nudizm'i savunan kac tane akli basinda insan vardir ki dunyada? Dekolte demekle neyi kasdetiyorsun, ortunme ile neyi? Madem dekolteden teshircilik anlasilmasi lazim neden teshircilik diye koymadin? Kendi anlamak istedigini baskalarina dayatmadan once ortunme, dekolte ve teshircilik nedir baslik ac bence, onlari tartismak daha mantikli.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...