Jump to content

Richard Dawkings

Recommended Posts

1. Bölüm

tarihinde murat-tlv tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

2. Bölüm

Sitelerde Paylaş

3. Bölüm

Sitelerde Paylaş

4.Bölüm

Sitelerde Paylaş

Richard Dawkins kalkıp yaradılış atlası konusunda Yahya'ya cevap vermişse, ohoooo ateizmin atasının ruhuna fatiha.

Ne işi olur Yahya'ya cevap vermekle. Videoları izledim.

İyi ki o salonda değildim. Yoksa ayağa kalkar ve Harun Yahya'yı daha da ünlü etmeye mi çalışıyorsunuz derdim.

Dawkins failed, hem de feci.

Sitelerde Paylaş

Richard Dawkins kalkıp yaradılış atlası konusunda Yahya'ya cevap vermişse, ohoooo ateizmin atasının ruhuna fatiha.

Ne işi olur Yahya'ya cevap vermekle. Videoları izledim.

İyi ki o salonda değildim. Yoksa ayağa kalkar ve Harun Yahya'yı daha da ünlü etmeye mi çalışıyorsunuz derdim.

Dawkins failed, hem de feci.

Dawkins doğru olanı yapmış,

A.Oktar evrim konularını ciddi anlamda saptırarak birçok müslümanı evrime karşı önyargılı hale getirmekte.

Yani ben failed diyemeyeceğim.

Sitelerde Paylaş

Dawkins'in yaptığı doğruydu. Dikkat ederseniz Harun Yahya devamlı Dawkins bana cevap veremiyor diye propoganda yapıyordu. En azından H.Y.'nın elindeki bir malzeme gitti. Bu bahaneye sarılamaz artık.

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum emeğinize sağlık.

NEDEN HACI? Sorusuna yanıt vereyim.

Ben de youtube tan izledim ama bazı yerlerini göstermiyordu. Bende Muhtemelen Adnan oktar ın ekibinin işidir diye düşündüm.

Hacı yurt dışında yaşadığı için bunun kesintisiz olan şeklini daha rahat bulur. Hatta ona altyazı bile ekleyeblir diye düşündüm.

Ama neyseki gerek kalmadı buraya koyduğunuz videolar kesintisiz olarak çalışıyor. Tekrardan teşekkür ediyorum.

Sitelerde Paylaş

Biri şahin, doğan ile avcılık yapan, diğeri de Davud'un soyundan demekmiş.

Hawking is an English language surname with origin from falconry. Variations include Hawken and Hawkins. Hawking is uncommon as a given name.

Dawkins is an English surname. It is a compound of 'Daw', a common diminutive of 'David' during the Middle Ages, and Kin; literally "the kin of David". It has also been linked with the Keynes family as a derivative name.

Bilgi için sağol. :)

Sitelerde Paylaş

Neden soyadını Dawkins değil de Dawkings olarak yazdın?

Dostum altında başka bir düşünce arama. Bu ne dikkat yahu ? Hata olmuş diyelim fazla kurcalamayalım.

Ayrıca

dawkins+hawking=dawkings güzel m bi espriydi. Belkide aklım hawking in ing takısına gitmiş.. Evet evet tam olarak böyle oldu.

YOKSA BENDE ÜNİVERSİTE MUZUNUYUM BENDE NİŞANTAŞI ÇUCUĞUĞUM... :) Niye böyle bir hata yapayım..

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

teizm bazlı mevzu ne demek bi de ?

bence teizm bazlı her mevzu ciddiye alınmalıdır (:

şahsen ben,

ciddiye almasaydım ateist olamazdım heralde diye düşünürüm bazen de..

sorgulamadan, incelemeden, araştırmadan, gözlemlemeden, deneyimlemeden vb.

nasıl keşfedebiliriz ki ?

bu arada yanlış anlaşılmasın,

keşiften kastım tanrı değil, bilimsel veri'lerdir..

x özne'den bir tanım almadan,

nasıl "yok" diyebiliriz ?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...