Jump to content

Bu doktor müslüman mı?

Recommended Posts

bence beyin egzersizini beraber yapalım.ama önce yazdıklarınıza kendimce cevap yazayım.

yarattığını en iyi bilen RABBİMİZ kesinlikle neyi ne kadar ve hangi güçle kaldıracağımızı bilir. demek ki insan elli vakit namaz kılabilir bu güce sahip. yine RABBİMİZİN engin rahmeti üstün geliyor ve bizi zorlamıyor ve elli vakit yerine günde beş vakit namaz kılmamızı istiyor. burada konuşulacak konu bence ALLAH ın RAHMAN sıfatı. ki rahmetten başka birşey de görülmüyor zaten.

ayrıca ben inanarak sahip olduğum ayrıcalıklardan bahsetim siz inanmayarak elde ettiğiniz ayrıcalıklarınız var mı?

pazarlığın bi de musa boyutu var aylin.

muhammed allahla pazarlığa girişmeden evvel her seferinde musadan akıl alıyor.

musa,allah ve muhammedden akıllı.burdan bu çıkıyor.

hatta her seferinde namazı azaltıran muhammed,her seferinde de 4.kat gökten tekrar allahın yanınan gidiyor.

bunların tevili falan yok.

resmen mitolojik bi hikaye. ;)

zeustan,poseidondan farkı allahın biraz daha gelişmiş olması.

ama o da sonuçta insanların uydurduğu diğer ilahlar gibi zafiyet sahibi. ;)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 88
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

işte inanmayanlar ancak bazı hakaretlerin kendilerini kurtaracağını sanıyor.

kadınlara en büyük özgürlük yine 14 asır evvelinde verildi. islam konusunu bast bir ırkçılık meselesi haline getirmeniz islam hakkında çok az şey bidiğinizin en büyük belirtisidir zaten.

arap bedevisi diye adlandırdığınız kişi abd nin utancı karaalar kanunu daha 1940 larda kaldırmış olmasına rağmen hz. muhammed(sav) 14 asır önce son vermiştir.

adalet kavramına en güzel örnekleri yetiştirmiş.

ama siz sadece belli konular hakkında konuşuyorsunuz bu ilginç. sürekli aynı şeyleri söylemk sizin de canınızı sıkmıyor mu?

yönetim den bahsedince japonların üretim teknolojsi aklımıza geliyor vee bir de bakınca onların yaptıklarına iki günü eşit olan ziyandadır ayeti bizi karşılıyor.

sizce de ırkçılık mevzusundan çıkp da RESULULLAH ın askeri yönetimine, idari duruşuna, insan kavramına girmek daha akıllıca olmaz mı?

Şimdi benim sana yukarıda yazdıklarım ile senin bu yazıma karşılık yazdığın yazıları tekrar oku.

Ve verecek cevabı olmayanların nasıl yollara baş vurduğunu öğrenmeye çalış.

işte inanmayanlar ancak bazı hakaretlerin kendilerini kurtaracağını sanıyor. Bakın 9 yaşında kızlar eli gelini ile evlenen bir adama bunları yaptığını yazmak hakaretmi oluyor? bunları yazmak hakaret ise ya bunları yapana ne demeli sence? sen bunları yapana peygamber dediğinin farkındamısın?

kadınlara en büyük özgürlük yine 14 asır evvelinde verildi. Nisa süresi:34. Allah'ın insanlardan bir kısmını diğerlerine ÜSTÜN KILMASI sebebiyle ve mallarından harcama yaptıkları için ERKEKLER KADINLARIN YÖNETİCİLERİ ve koruyucusudur. ONUN İÇİN İYİ KADINLAR İTTATKARDIRLAR. Allah'ın kendilerini korumasına karşılık gaybı koruyucudurlar. BAŞ KALDIRMASINDAN ENDİŞE ETTİĞİNİZ KADINLARA öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve DÖVÜN... EĞER SİZE İTAAT EDERLERSE artık onların aleyhine başka bir yol aramayın; çünkü Allah yücedir, büyüktür.

islam konusunu bast bir ırkçılık meselesi haline getirmeniz islam hakkında çok az şey bidiğinizin en büyük belirtisidir zaten. islam dininden habersiz olan sizlersiniz. Hemde zerre kadar haberiniz yok siz islamı birkaç sakallı dedi yalancı ağlayıp sızlayan sahtekarların uydurduğu söylediği şeyler zannediyorsunuz.

arap bedevisi diye adlandırdığınız kişi abd nin utancı karaalar kanunu daha 1940 larda kaldırmış olmasına rağmen hz. muhammed(sav) 14 asır önce son vermiştir.

adalet kavramına en güzel örnekleri yetiştirmiş. Bir kadına mirasta üçünbirini vermek çok adil olmalı. islamda adaletin a sı bile yok.

ama siz sadece belli konular hakkında konuşuyorsunuz bu ilginç. sürekli aynı şeyleri söylemk sizin de canınızı sıkmıyor mu? Yooo çünki karşımızdakiler anlamıyorlar bizde onlar anlasın diye değil okuyucular anlasınlar giya yazıyoruz.

yönetim den bahsedince japonların üretim teknolojsi aklımıza geliyor vee bir de bakınca onların yaptıklarına iki günü eşit olan ziyandadır ayeti bizi karşılıyor. Ne ayeti hani ayet???

sizce de ırkçılık mevzusundan çıkp da RESULULLAH ın askeri yönetimine, idari duruşuna, insan kavramına girmek daha akıllıca olmaz mı? Bunu istedediğinden eminmisin?

Sitelerde Paylaş
xislam, lütfen yazdıklarımın hepsini okur musunuz? aynı şeyleri tekrardan yazmayı sevmiyorum da.

bunu RABBİMİZİN rahmetiyle ve RAHMAN ve RAHİM sıfatıyla açıkladım.

O nun engin rahmeti bizi kuşatmışken biz yine nankörce kendi bildiklerimizi okuyoruz.

ayrıca ayrıcalık olarak yazdığım şeyler diğer yazıtlarımda mevcut ( okumak isterseniz )

şunu yazmak isterim şu tutumunuz bile RABBİMİZİN varlığına en büyük kanıt....

Bak bu yazın bana güldürdü beni.

Demek benim bu tutumum allahın varlığına en büyük delil ha.

ya aslında sizleri ciddiye alarak yazılar yazmamak lazım ama bu yazılar size değil.

Şunu bunu açıkladım demek ile açıklanmış olmuyor.

İstersen bende sana şunu bunu açıkladık bak yazıalrımı okumuyorsun diyerek cevaplar yazarım ama bu senin yaptığını yaparsam aynı zamanda kendime cahilde demiş olumurm değilmi tabi sen bunun farkında değilsin.

Bak ne demişim.

Peki önce 50 vakit istedikten sonra 5 vakte indirmesine ne diyorsun? Bu ilk söylediğinin yanlış olduğuna kanıt değilmi?

Bunlara inanmak gerçektende ayrıcalıktır.

Senin yerinde olsam bu konuya girmezdim çünki fena rezil olursun benden söylemesi.

Bir tanrı önce birşeyi emrederde sonra emrettiği şeyi değiştirirse önceki söylediği yanlış olur.

Bu ise tanrının herşeyi bilme sıfatını çöpe atar.

Yani senin rabbim dediğin muhammed in uydurduğu neüdüğü belirsiz müslümanların bile bir fikri olamayacak kadar zavallı bir masaldır.

Çünki müslümanlar bile üzerinde anlaşamazlar aslında bu bayada komiktir.

Sitelerde Paylaş
RABBİMİZİN engin rahmeti üstün geliyor ve bizi zorlamıyor ve elli vakit yerine günde beş vakit namaz kılmamızı istiyor.

Gerçekten çok etkilendim,

Allah önce namazı 50 rekat emrediyor, daha sonra Muhammed'in yaptığı pazarlıklar sonucu 5 rekata indiriyor.

- ya şu 50 vakiti 5 yapsak?

- valla kurtarmaz bize gelişi öyle zaten.

- peki o zaman 15 gün oruç 30 gün olsun. her yıl da bir kere hacca gidelim.

- eh peki madem 5 vakit olsun ama kurban da isterim o zaman.

- tavuk kessek olurmu?

- olmaz en az koyun.

- 6 kişi danaya girebiliyozmu?

- pek yamanmışsın. anlaştık. ver elini..

:lol::lol:

Sitelerde Paylaş

Evvettt

Aylin,sen ona buna yazimi tekrar oku diyeceyine,sen benim yazimi ayik bir kafayla oku.Sen sarhossun galiba.Yoksa yazim cok acik ve net.

Arsdaki tüm seromoni,uydurmadir.

Muhammedin Arsa gidisi,

Tanriyla konusmasi,

Tanrinin perde arkasinda olmasi,

Ilkönce 50 vakit deyip,

Ücüncü pazarlikta 5 vakte indirmesi,yalanlarin sahi ve padisahidir.

Tanriyla pazarlik olmaz,bu mü´slüman gecinenlerin coklugunun uydurmalaridir.

Pazarligi yerde yapamiyormuydu :-)))))

Yerde olursa saf müslümanlar,vay anasini Taaaaaa Arsa uctuguna göre Bizim Muho coh böyyük adam diye düsünmezlerdi.Adamin derdi ulu görünmek,Müslümanlarada akli cöpe attirdigindan,kimse iskembeden attigini bilemeyecek.

Din ,AKIL ISI DEYIL,NAKIL ISIDIR,demek ne demektir Aylin bir anlatsana?

Iclerinden yahu su neden öyledir düsünen olursa,onunda önünü söyle kesiyor.

ONDADA BIR HIKMET VAR DE, SÜPHENI ÖLDÜR.

Baskalari dinin hakkinda konusursa hic gözünün yasina bakma vur boynunu.

Yani gerceyin ortaya cikmasina müsade etme.

Ama yalniz senin deyil ,onunda eli oldugunu unutma.

tolonbeg

Sitelerde Paylaş
Anlamadığınız şu,

Bir ateisttin bir teistten daha iyi olacağını idia eden yok,

Bunun tam tersini iddia eden dinler var,

Ama pratikte iddialarının kanıtlandığını göremiyoruz,

Dindar olmak insanı daha iyi yapmıyor.

Ben öyle bir iddiada bulunmadımki. Din insanları daha iyi yapmaz. Çok doğru!

Bir insan iyi ise iyidir, kötü ise kötüdür.

İyi insanın iyilik yapmasına kimse bir şey demez.

Ama kötü insanın kötülük yapmasını kurallarla caydırıcıkla engelleyebilirsiniz..

En azından bir nebze...

Belkide hiç!

Denemekten ne zarar çıkar?

Sitelerde Paylaş
ne kadar ahlaksız insanlar var ya.. bu cümleyi gördüğüm zaman islamdan bin beter tiksiniyorum açıkçası. insanı getirdiği şu bencil ve cahil duruma bakar mısınız? gerçekten yazık.

senin gibi zihniyete sahip insanlardan doğa öyle bir intikam alır ki hayvanlar bitkiler emrinde mi değil mi anlarsın. sapıklar...

lütfen kendinizi anlatmak için bu kadar çaba içerisine girmeyiniz.

bu yazdıklarınızdan sonra sizin kim olduğunuz çok açık ve net ortada iken bırakın yaa.....

Sitelerde Paylaş
lütfen kendinizi anlatmak için bu kadar çaba içerisine girmeyiniz.

bu yazdıklarınızdan sonra sizin kim olduğunuz çok açık ve net ortada iken bırakın yaa.....

ne diyorsun sen? cevap verdiğini mi sanıyorsun böyle saçma sapan cümlelerle? kimmişim ben açık açık yazsaydın da anlasaydık?

anlamadıysan bir daha söyleyim. ben en azından doğadaki karıncadan, papatyaya hatta bakteriye kadar her canlıya değer veren bir insanım. çünkü bütün canlılardan kendimi ayrı tutmuyorum. bütün canlıların kendimle aynı geçmişten geldiğini biliyorum.

peki sen kimsin? ne bu ukalalık kendini bütün canlıların efendisi yerine koyuyorsun? bu ekosisteme kaç kuruşluk katkın var senin de karşılığında bütün canlıların senin uğruna varolduğunu söylüyorsun?

ulen ayıp be gerçekten ayıp.. tek bir maymunun dünyaya katkısı sen senin zihniyetindeki tüm insanların katkısından fazladır.

Sitelerde Paylaş
peki sen kimsin? ne bu ukalalık kendini bütün canlıların efendisi yerine koyuyorsun? bu ekosisteme kaç kuruşluk katkın var senin de karşılığında bütün canlıların senin uğruna varolduğunu söylüyorsun?

ulen ayıp be gerçekten ayıp.. tek bir maymunun dünyaya katkısı sen senin zihniyetindeki tüm insanların katkısından fazladır.

Hadi canım o kadar karamsar olmayın, kesin onlar da birkaç meyve yiyip çekirdeklerini ortalığa sı.mıştır.

Bence aylin kötü biri değil, bakınız nasıl da müslüman doktorun ve türbanlı hemşirelerin hatasını buldu. Afferim ona.

Tabii araya ilahileri sokuşturup dua etmeye başlayınca esas dikkati çeken onlar oldu. Karlı görüntü gibi yani. Fakat anteni doğru ayarladığınızda dinin engellemesine ramen ardında duran insanı görebiliyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

xislam nisa 34. ayette kadınların kuranda ki yerinden bahsetmeye çalşmış.bakın tarih neyi gösteriyor.

bazı ülkelerde kadın; cinsel obje olarak değerlendirilmiş, horlanmış ve toplumdan uzaklaştırılmıştır. Bu uygulama asırlarca dünyanın her yerinde farklı düşünce mensupları tarafından da benimsenmiştir. Yakın zamanlara kadar, bazı istisnalar dışında erkeklerle kadınlar medenî ve siyasî haklarda eşit değildi. Son yüzyıla kadar Batı toplumu kadın hakları konusunda kötü bir sınav vermiştir. Bugün kadın haklarının en fazla olduğu ülkelerde bile 18, 19. asra kadar; kadının ruhu var mı, insan sayılır mı, sayılmaz mı tartışmalarının yapıldığı bir gerçektir.

ama İslam’da insan olmaları bakımından, erkekle kadın arasında herhangi bir fark yoktur. Her ikisi de eşit derecede Yüce Allah’ın emir ve yasaklarına muhataptır. Erkek de kadın da, yeryüzünü imar etmek ve orada Allah’a kulluk yapmakla sorumludurlar. İslâm’da insanlık ve Allah’a kulluk bakımından kadınla erkek arasında bir fark bulunmadığı gibi temel hak ve sorumluluklar açısından da kadının konumu erkekten farklı değildir.

Kadın, yaratılış itibariyle erkeğe göre ikinci derecede bir değere sahip değildir.

İlke olarak insanların en değerlisi, “takvâda (güzel şeyler yapma ve kötülüklerden sakınma da) en üstün olanıdır” (Hucurât 49/13)

Kurân-ı Kerim’de, farklı fizyolojik ve psikolojik yapıya sahip olan kadın ve erkekten biri diğerinden daha üstün veya ikisi birbirine eşit tutulmak yerine, birbirinin tamamlayıcısı kabul edilmiştir. (Bakara 2/187)

“Ben, erkek olsun, kadın olsun (ki hep birbirinizdensiniz) içinizden hiçbir çalışanın çalışmasını zayi etmeyeceğim. (Al-i İmran, 3/195) ve “O’nun varlığının delillerinden (Allah’ın ayetlerinden) biri de kendileriyle kaynaşmanız için size kendi nefislerinizden eşler yaratması ve aranıza sevgi ve merhamet koymasıdır. Şüphesiz bunda, düşünen bir toplum için ibretler vardır.” (Rum, 30/21) âyet-i kerimeleri, İslam’a göre kadının bir insan olarak asla ikinci sınıf olmadığını ifade etmektedir.

Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim; “Onlar sizin için birer elbise, siz de onlar için birer elbisesiniz.” (Bakara, 2/187) beyanıyla da erkek ve kadının insan olarak birbirlerine olan ihtiyaçlarına açık bir şekilde dikkat çekmektedir.

İslâm dininin kadına tanıdığı hakların değer ve önemini daha iyi kavrayabilmek için İslâm’dan önceki çeşitli toplum ve medeniyetlerde kadının durumu çok iyi değerlendirilmelidir. Kadının insan olup olmadığının, rûhunun bulunup bulunmadığının tartışıldığı, tamamen erkeğe tabi olduğu ve sürekli vesayet altında bulunduğu, hatta mirastan hisse alması bir yana, kendisinin bile miras malı gibi değerlendirildiği bir dönemde, yüce İslam dini; kadının da insan olduğunu beyan etmiş, mirastaki haklarını ortaya koymuş, onu sadece emir alan değil, yerine göre emir veren konumuna yükseltmiş ve kadını olması gereken yere koymuştur.

sadece nisa 34 ü görmek ve onu kendinizce yorumlamak elbette insanı yanılgıya düşürür. diğer ayetlere de bakmak gerek....

Sitelerde Paylaş
ne diyorsun sen? cevap verdiğini mi sanıyorsun böyle saçma sapan cümlelerle? kimmişim ben açık açık yazsaydın da anlasaydık?

anlamadıysan bir daha söyleyim. ben en azından doğadaki karıncadan, papatyaya hatta bakteriye kadar her canlıya değer veren bir insanım. çünkü bütün canlılardan kendimi ayrı tutmuyorum. bütün canlıların kendimle aynı geçmişten geldiğini biliyorum.

yazdıklarınızdan ve ifade tarzınızdan ötürü size cevap yazmaya değer görmüyorum.

ancak üslubunuzu değiştirdiğinizde yazarım.

Sitelerde Paylaş

aylin;

Bu doktorun sarhoş hastaya bakmamasının nedeni,inançlarına göre içki içmenin haram olmasıdır.Yani, doktorun davranışlarına yön veren ve karar alma mekanizmasını oluşturan mesleği değil inançları olmuştur.Bu durumda,doktorun mesleki hata yapmasına neden olan inançlarını sorgulamak gerekir.

Nedir bu inançlar?Kaynağı nedir?Neyi öğretir?Amacı nedir?

Ve senin görmen gereken şey,aynı inançların kitlelere nasıl bir yaşam tarzı sunuduğudur veya sunmaya çalıştığıdır.Bu durumda gözlerini dünyaya ve tarihe çevirmelisin.İnançların, insanları nasıl politize ettiğini ve savaşlara neden olduğunu görmelisin.Muhammed döneminde ki savaşların asıl amaçlarını görmek lazım.Haçlı seferlerinin amaçlarını görmen lazım.Günümüzde de islami şiddetin tırmanışta olduğunu ve nedenlerini görmen lazım.Ve bir taraftan yine teist inançlar olan,budizmin,hinduizmin,Tibetin lamaizmi gibi diğer inançların neden şiddet öğeleri içermediğini ve şiddete yol açmadığını görmen ve inançlarınla kıyaslaman lazım!!

Doğru bilgiyi bulman dileğiyle...

Sitelerde Paylaş

DOKTORLARLA HASTALARI ARASINDA MAHREMİYET YOKTUR.KİŞİSEL OLARAK YAPILAN HATALARI MİLYONLARCA İNSANIN HATASIYMIŞ GİBİ GÖSTERMEK İNSANLIĞA SIĞMAZ.İSTER ATEİST OLUN İSTER SATANİST İSTER MÜSLÜMAN İSTER HRİSTİYAN HER NE OLURSANIZ OLUN BİR KİŞİNİN YAPTIĞI HAKSIZLIĞI BÜTÜN BİR TOPLUMA MAL ETMEK O BAYANIN YAPTIĞI HAKSIZLIKTAN ÇOK DAHA BÜYÜK VE DEHŞET VERİCİ BİR HAKSIZLIKTIR.

Sitelerde Paylaş

Birbaşka başlıkta da yazmıştım

sodom ve gomorayı içindeki üç aylık çocuklarla yok eden

Nuh tufanı ile içindeki binlerce (üçaylık beşaylık vs ) çocuklarla yok eden

ibrahimi dinlerin tanrısı bir tane sapık doktor yaratmış onu mu çok görüyorsunuz...

İçmeseymiş eşek herif,,, cenneti bekleseymiş

nasıl olsa tomurcaklanmış memelere ve şarap nehirlerine kavuşacakmış...

Ölsün o zaman....

E doktorda buna yardımcı olmuş...

Kötü örnek doktor mu ?? Kuran mı ????

Sitelerde Paylaş

Yazmayayım diyorum ama olmuyor..Bende parası olmadığı için hastalara bakmayan bir sürü emperyal materyalist doktor tanıyorum..Yalnız yaptıkları haber değeri taşımadığı için görsel ve yazılı basında pek görünmüyorlar..Sanırım parasız hastalarda bu doktorların prensiplerine uymuyor..Ayrıca SSK paralarını, erkek hastalara küritaj yaparak buharlaştıran doktorlar müslüman değilmiydi?Sanırım ateist arkadaşlar o zamanlar medya goygoycusu liboşlar değillerdi..Bu akım yeni başladı herhalde.. :)

Sitelerde Paylaş
Yazmayayım diyorum ama olmuyor..Bende parası olmadığı için hastalara bakmayan bir sürü emperyal materyalist doktor tanıyorum..Yalnız yaptıkları haber değeri taşımadığı için görsel ve yazılı basında pek görünmüyorlar..Sanırım parasız hastalarda bu doktorların prensiplerine uymuyor..Ayrıca SSK paralarını, erkek hastalara küritaj yaparak buharlaştıran doktorlar müslüman değilmiydi?Sanırım ateist arkadaşlar o zamanlar medya goygoycusu liboşlar değillerdi..Bu akım yeni başladı herhalde.. :)

İnanki bu dediklerini yapan doktorlar inançlıdır...

Yoksa tüm hapiste yatanlar ateistler mi...

Bu oransal olarakta büyük haksızlık olur...

Tüm islam alemindeki ateistler abartarak %& 5 desek, e bunların hepsi hapistemi yani...

Bence hapistekilerinde o doktarların da %95 i teisttir merak etme...

Müslümandan daha liboş olan kimse bulamazsınız...

Sitelerde Paylaş
İnanki bu dediklerini yapan doktorlar inançlıdır...

Yoksa tüm hapiste yatanlar ateistler mi...

Bu oransal olarakta büyük haksızlık olur...

Tüm islam alemindeki ateistler abartarak %& 5 desek, e bunların hepsi hapistemi yani...

Bence hapistekilerinde o doktarların da %95 i teisttir merak etme...

Müslümandan daha liboş olan kimse bulamazsınız...

Bu nasıl bir mantıktır anlamadım?Zaten bende bu mantığı eleştirmiştim..Müslüman doktor bunu yaptı diye müslümanlık kötü..İyi ya işte bende hastasına bakmayan materyalist doktor biliyorum..Materyalizm kötü, tu kaka..Hele doktorların tümü şerefsiz..Yemin ettikleri, söz verdikleri halde materyalist ya da müslüman olsun, prensiplerini hasta sağlığından önde tutuyorlar..Şimdi bu mantık bu genelleme doğrumu?

Kusura bakmayında eğer ateizmi eleştireceksem ben bu kadar sığ bir karşılaştırma ile eleştiri yapmam..Bunu yaparsam kendime saygımı yitiririm..Şunu anlamak lazım; medya islam üzerinden iktidarı topa tutuyor, bu çoğu zaman böyle olmuştur.Fakat sinekten yağ çıkarırcasına İslam a bu noktadan, bu şekilde eleştri getirmek akılsızve insafsızca.Şimdi bende aynı mantıkla Mao,Stalin ve Hitler i misal getirsem ateizm adına yapılacak savunma ne olabilir?

Sitelerde Paylaş
Bu nasıl bir mantıktır anlamadım?Zaten bende bu mantığı eleştirmiştim..Müslüman doktor bunu yaptı diye müslümanlık kötü..İyi ya işte bende hastasına bakmayan materyalist doktor biliyorum..Materyalizm kötü, tu kaka..Hele doktorların tümü şerefsiz..Yemin ettikleri, söz verdikleri halde materyalist ya da müslüman olsun, prensiplerini hasta sağlığından önde tutuyorlar..Şimdi bu mantık bu genelleme doğrumu?

Şimdi bu haber gerçek diye varsayalım. Gerçek ise hastane böyle birşey yapmış?

Şaraptan ve dolayısıyla alkolden nefret eden, yanına yaklaşmak istemeyen bir zihniyete sahip.

Bu zihniyeti onlara islam veriyor. Neden yok yere hipokrat yemini etmiş bir doktor böyle şeyler yapsın? Ütopyalarına uymuyor. Doktor şeriat istiyor.

Belki medya baskı için yazıyordur, ona da kabul, fakat islam insana bunu yapabilme ve yaptığını haklı gösterebilme şansı veriyor.

Bunu yaptı diye islamdan çıktı mı şimdi bu adam?

Pekiyi doktorluktan çıktı mı? Olayın gerçek olduğu ispatlanırsa ve doktorluktan çıkarılmazsa ülkeyi yönetenler kimin yanında?

Özür dilerim ama sorgulayıcı zihniyet sergilenmesin mi? Bu başlığı bir müslüman açamaz mıydı? Böyle bir başlığı müslüman açsa tebrik ederdim. Ülkenin şeriata gitmesini istemeyenler de varmış derdim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...