Jump to content

Sohbet ama kiminle?

Recommended Posts

Başka bir foruma yazarken aklıma geldi ara ara aklımdan geçen bu düşünce:

Yıllar, yüzyıllar evvel ölmüş, hangi tarihi kişilikle sohbet etmek isterdiniz? Böyle bir soruda pek çok isim geçer zihnimizden kuşkusuz ama tek isim verme şansınız olduğunu var sayalım. En çok kiminle sohbet etmek isterdiniz?

Önce ben cevaplayayım:

Şems-i Tebrizi

Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yakında travestilerlede sohbete başlayacaksın ,

uyarmadın deme bak :)

Niye uyardığını anlayamadım. <_<

Sen sohbet ettiğin kadın veya erkeklerin önce vajina ve penis seyahatlerini mi önceliyorsun?

Haaaa... (Hmmm, ordan oraya sonra beyne, sonra tekrar... )

Haaaaa...

Aslında şimdi anladım neden sürekli saçmaladığını, kafana gelene kadar nerelerde geziyor düşüncelerin...

E kolay değil tabii... Düşüncelerinin yolu bayağı bir uzunmuş... :lol:

Sitelerde Paylaş

Niye uyardığını anlayamadım. <_<

Sen sohbet ettiğin kadın veya erkeklerin önce vajina ve penis seyahatlerini mi önceliyorsun?

Haaaa... (Hmmm, ordan oraya sonra beyne, sonra tekrar... )

Haaaaa...

Aslında şimdi anladım neden sürekli saçmaladığını, kafana gelene kadar nerelerde geziyor düşüncelerin...

E kolay değil tabii... Düşüncelerinin yolu bayağı bir uzunmuş... :lol:

şemsle konusup parlak oğlan çocuklarına hayranlık dersleri almana gerek yok, git taksime herkes bir şems. :)

Sitelerde Paylaş

Kafamda şüphe uyandıranlarla ve bilinmeyen dönemlerdeki insanlarla konuşmak isterdim.

Atatürk'ü, Marks'ı, Lenin'i, Hitler'i yeterince tanıdığımı düşünüyorum.

Leonarda Da Vinci, Mevlana, İbni Sina, Muhyiddin-i Arabi, 2. Ramses, Akhenaton, Mete han, Konfiçyüs, Budha, Hammurabi gibi.

Yaşamışlarsa eğer Hacer, Barnabas ve Selman Farisi'yi de ilave edebiliriz.

Biraz fazla oldu ama hepsinin ayrı önemi var.

Sitelerde Paylaş

sayın esron şaşırttınız beni inanın,şems-i tebrizi ile sohbet etmek istemen çok hoş ve tahmin ediyorum ki bazı densizler gibi oğlancılık değil gerçek manadaki aşktan nasıl bahsettiğini,cinsiyet ayrımının dünyalık gözüyle indirgendiğini,bu dünyaya sadece muhabbet yani aşk üzerine yollandığını onun ağzından dinlemek için ,dimi öyle (:

sohbet değilde o devirde bir taş olmayı bile yeğleyeceğim efendimdir asm) şüphesiz..

ama karşılıklı Nietzsche ile iki kelam etmek isterdim..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...