Jump to content

Tayyip Erdoğan Kanser Olabilir mi?

Recommended Posts

Haci abi eger Kalin Bagirsagindan bir bölüm alindi ise Kanserdir.

Bendede polip bulundu . 3 kez kontrole gitim örnek alindi. Ama kücük capta polip dediler. Yani no risk.

Zaten erdoganin yüzü cok rahatsiz görünüyor. Bence ileri derece Kanser.

Zaten kanser olucak olan kalin bagirsak olsa olsa 1 metre yok.

Haci abi daha iyi bilir.

Eger bagirsaginin bir bölümü alindiysa. Kanserdir. Vede yayilmistir.

2 Yil sonra hakin rahmetine ulasir. Türkiyede rahat bir nefes alir. Insallah.

Dinciler gibi konuştun.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 133
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Peki bu hastalığın tedavi edilebilitesi nedir . Herhangi işe yarar bir yöntemi var mı ?

not : Eğer kanser ise .

Ne olduğunu henüz bilmiyoruz. Villöz adenomaların üçte ikisi kanserdir ve bir kısmı yayılmış bile olabilir.

Eğer yayılmışsa ömrü bir yılla sınırlıdır. Tedavisi yoktur. Yani şifa bulmaz ama kemoterapi bir kaç ay kazandırabilir.

Yayılmamışsa şifa bile bulmuş olabilir. Yani hemen adamı idam etmeyelim.

Yayılan kanserlerin tedavisi yoktur.

Sitelerde Paylaş

Sayın Tayyip Erdoğan beyefendi'ye çok geçmiş olsun dilerim.

Dilerim en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Yerlerde sürüm sürüm sürünen ve eskidan mafyanın hakim olduğu Türkiye yi bu günlere getirdiği için sağolsun varolsun.

Bilen bilir adamın kıymetini.

Gidip avrupanın halini görün; adalet yok, kanun yok, mafya çok, herkes baş kesen, eğitim bitmiş, iş yok, aş yok, zam çok, insanlık yok, dostluk yok, akrabalık yok, hiç bir cacık yok.

Yaşasın güzel Türkiyem, yaşasın Türkiye cumhuriyeti çatısı altında yaşayan tüm halkım.

Yaşasın Recep Tayyip ERDOĞAN.

tarihinde realizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sayın Tayyip Erdoğan beyefendi'ye çok geçmiş olsun dilerim.

Dilerim en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Yerlerde sürüm sürüm sürünen ve eskidan mafyanın hakim olduğu Türkiye yi bu günlere getirdiği için sağolsun varolsun.

Bilen bilir adamın kıymetini.

Gidip avrupanın halini görün; adalet yok, kanun yok, mafya çok, herkes baş kesen, eğitim bitmiş, iş yok, aş yok, zam çok, insanlık yok, dostluk yok, akrabalık yok, hiç bir cacık yok.

Yaşasın güzel Türkiyem, yaşasın Türkiye cumhuriyeti çatısı altında yaşayan tüm halkım.

Yaşasın Recep Tayyip ERDOĞAN.

Bu yazdıklarınıza katılmayı çok isterdim ama mümkün değil.

Türkiye kanunları uygulamayan ve hatta onları iplemeyenlerin ülkesidir.

Avrupa'da halk size karşı biraz soğuktur ama dürüsttür. Orada mafya yoktur. Olanlar eski doğu blokuna ait küçük Avrupa devletleridir.

Yine de Erdoğan'ın sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum. Birçok konuda epeyi başarılı bir başbakan.

Biraz da şanslı biri. Ama kanser onu çok kötü bir zamanda yakaladı.

Başarılarında şanslıydı ama, yaşamda şanssız.

Sitelerde Paylaş

Basbakana gecmis olsun. Bundan sonra SIK SIK wc ye kosar artik. 18 cm önemli olmasada hatiri olan bir uzunluk. Bagirsak boyu sanirim insan boyu carpi 12 iydi. Kendiside uzunum diye övünür durur zaten. Boyu kacti 1,83 tü sanirim o zaman 1,83 x 12 = 21 metre eder. Buda idare eder artik. Bence basbakanin en önemli sorunu belfitigi olusu. Ignelerle zor ayakta duruyor. Bende bu belfitigi ameliyatini yasadim. Allah kimseye vermesin.

Her imkan basbakanin elinde var zaten dikkat etsin. Yada bence Unakitanin hanimina sorsun belki bir rüya falan görürde careyi söyler.

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

...Birçok konuda epeyi başarılı bir başbakan.

Biraz da şanslı biri. Ama kanser onu çok kötü bir zamanda yakaladı.

Başarılarında şanslıydı ama, yaşamda şanssız.

Sayın Hacı abi öyle bir anlattınız ki, neredeyse adama acıyordum.

Mesela siz, Türkiye için son 10 senedir neleri başarı olarak değerlendiriyorsunuz?

tarihinde yokyaa tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kör öldü badem gözlü oldu, meğer ne kadar çok seveni varmış herifin.

Aynen. Bu ne böyle arkadaş şaşkınlıkla okudum bütün mesajları.

Öleceği varsa ölür. Abartmaya gerek yok. Allah düşmanın başına vermesin tadında konuşmalar gerçekten ilginç.

Nereye gitti normal zamanlar da adamın hakkında konuşanlar.

Ölürse forumca taziye mesajı da yayınlarız herhalde.

Açıkçası şuan da herhangi bir siyasinin ölmesi durumunda, duygu durumumda en ufak bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

İster kan kusarak ölsün, ister çarpılsın, ister boğulsun hiç birine karşı en ufak bir hissiyata kapılmam.

Sitelerde Paylaş

Sayın Hacı abi öyle bir anlattınız ki, neredeyse adama acıyordum.

Mesela siz, Türkiye için son 10 senedir neleri başarı olarak değerlendiriyorsunuz?

Erdoğan bir dava adamı. Onunla aynı davayı paylaşmadığımız halde, bu niteliğini beğeniyorum.

Yaptıklarından çok onları inanarak yapması bir tür başarıdır.

Ayrıca bu adam orduyu pasifiye etti. Orduyu kışlaya soktu. Bu az başarı değildir.

Ben Erdoğan'ın yaşamını diğer politikacıların bakış açısından bakarak değerlendirdim.

Erdoğan'ın başarılarını küçümsememeliyiz. Ben ekonomik başarılarından değil, sosyal alandaki başarılarından bahsediyorum.

Ayrıca ben ölçü olarak, bizim başarı olarak nitlendirdiklerimizi değil, Erdoğan ve etrafındakilerin başarı olarak nitelendirdiklerini alıyorum.

Erdoğan ve çetesi, birşeyler yapmak istediler ve istediklerini yaptılar.

Bu ülke için başarılı olmayabilir ama, kendileri için büyük bir başarıdır.

Erdoğan son yılların en başarılı politikacısıdır.

Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz. Ama başarılı olduğunu kabul etmek zorundasınız.

Sitelerde Paylaş

Recep Tayyip'den önce Türkiye'nin ekonomisine ekonomi demeye utanıyordu insan.

Recep Tayyip Erdoğan döneminden önce doğuda askerlik yapmış arkadaşlara sorun bakalım, PKK'ları yakaladıklarında onlara bırakın gisinler, sakın dokunmayın diye emir verilmişmidir?

Birilerinin, işlerine çomak soktuğu için kuyruk acısı olabilir ama halk her şeyi bilmekte ve gerekenide seçimlerde yapmıştır.

Müthiş bir lider.

10 senede yaptıklarını burada yazmaya kalkışırsak forumda milyonlarca sayfa oluşur...

Parti olayı değil, Recep beyin şahsına saygı duyduğumu belirtmek isterim.

Neyin ne olduğunu neredeyse herkes biliyor ama bilmeyen arkadaşlar yorum olsun diye yorum yapmasınlar ve sağlığını dilesinler derim.

Sitelerde Paylaş

Erdoğan bir dava adamı. Onunla aynı davayı paylaşmadığımız halde, bu niteliğini beğeniyorum.

Yaptıklarından çok onları inanarak yapması bir tür başarıdır.

Ayrıca bu adam orduyu pasifiye etti. Orduyu kışlaya soktu. Bu az başarı değildir.

Ben Erdoğan'ın yaşamını diğer politikacıların bakış açısından bakarak değerlendirdim.

Erdoğan'ın başarılarını küçümsememeliyiz. Ben ekonomik başarılarından değil, sosyal alandaki başarılarından bahsediyorum.

Ayrıca ben ölçü olarak, bizim başarı olarak nitlendirdiklerimizi değil, Erdoğan ve etrafındakilerin başarı olarak nitelendirdiklerini alıyorum.

Erdoğan ve çetesi, birşeyler yapmak istediler ve istediklerini yaptılar.

Bu ülke için başarılı olmayabilir ama, kendileri için büyük bir başarıdır.

Erdoğan son yılların en başarılı politikacısıdır.

Beğenirsiniz veya beğenmezsiniz. Ama başarılı olduğunu kabul etmek zorundasınız.

Olaya böyle bakıyorsanız tabii ki başarılı. Aynı mantıkla Hitler de inanılmaz başarılı.

Adam kendini adadı Yahudilere yok etmeye, neredeyse de başarıyordu.

Kendi tarafımızdan bakacak olursak, bana göre ortada hiçte başarılı bir tablo yok.

Ekonomik bir başarı var mı? Neredeyse her alanda yerli üretici yok oldu. İktidara yakın olanlar süperzengin olurken kalanlar süper yoksullaştı.

Türkiye den bahsediyoruz abi. Bu ülke sınırlarını ticari anlamda dünyaya kapatsa 5-10 sene yokluk çeker ama sonra refah seviyesi hiç olmadığı kadar artar, bu topraklarda yok yok. Yok yoktu daha doğrusu, 10 senede elimizde ne kaldıysa onuda elimizden çıkardık. Para piyasalarında bu yoldan sağlanan geçici rahatlık başarıdan sayılmaz bence. Ekonomik alanda sağlanan rantlara girmeye bile değmez.

Askerin tarafsız olarak kışlada kalması gerekmez mi? Kışlaya soktu ama Türkiye ye kaça patladı/patlayacak.

Ordu üstten ve alttan şeriatçılara kaldı. Ortadakiler de bir an önce emekli olup lanet yerden kurtulmak istiyorlar.

Hiç iç açıcı durumda değil TSK.

Tabii siyasi anlamda başarılımıydı? Dediğiniz gibi temsil ettiği gerici kesim için çok başarılıydı, dava adamıydı. Hiç yoktan, yıllar boyunca tırnaklarıyla kazıdı geldi bu mertebeye. Zamanın da Kasımpaşa'nın kum sahalarında, ayağına giyecek doğru düzgün ayakkabı bile olmadığını düşünürsek evet ciddi anlamda başarılı oldu. Türkiye'nin uzun süredir görmediği bir lider oldu. Yönetici değildi. Ama bizi nerelere sürükleyecek bekleyip göreceğiz.

Sitelerde Paylaş

Hacı bana göre de Erdoğan kanser,

Bir insan için üzülünür bu duruma. İnsan olmak kansere yakalanan herkes için üzülmeyi gerektirir. Ancak ben bunun iyi olduğunu düşünüyorum. Tayyip bir lider değil bir diktatördür. Demokrasiden bahsetmekle beraber demokrasiyi yok eden bir diktatör. Seçimle gelen bir diktatör. Belki biraz daha yumuşatmak lazım bu terimi ancak devletin tüm kurumları üzerinde baskı ile kendi ideolojisi için değişiklikler yaptığı da gerçek.

Türkiye'yi savaşa sokabilecek kadar da gözü kara bir lider.

TAyyipten önce ülke fakir ama birazda olsun demokratikti. Tayyip'in zamanında ülkede demokrasi kalmadı. Tayyip'ten sonra umarım Türkiye daha da karışmaz.

Umarım iyileşir ve aklı başına gelir....

tarihinde CharlesDarwin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...