Jump to content

Tayyip Erdoğan Kanser Olabilir mi?

Recommended Posts

• İleti 133
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu son şike kanununu Gül veto edince AKP karıştı.

Saflar belli oluyor belki de...

Gül'ün vetosu, Arınç'ın "ben Tayiip'e dahi biat etmedim" demesi.

Bir kısım AKP'linin kanunu aynen çıkaralım demesi bir kısmının çıkarmayalım demesi..

Tayyip'in yokluğunda her kafadan bir ses çıktığı görülüyor.

Adam başta olsaydı böyle olmazdı.

Gül, Tayyip'e rağmen yasayı veto etti.

Niye etti? Daha önce bu yasanın veto gerekçesinden beter yasalar geçti aynen kabul etmişti.

Sitelerde Paylaş

Tayyip Erdoğan kabul etsek de etmesek de çok kurnaz bir siyasetci bundan mütevellit böyle bir söylenti yayarak bir planın peşinde olamaz mı? Time kapak yapmışken suriye'ye girmek için falan. Paranoyak değilim, komplo teorilerini de sevmem ama bir başbakanın sık sık sağlık taramasından geçmediğini düşünmek abes olur, adama en iyi doktorlar bakıyor, siyasi olarak böyle bir söylentinin toplum nezdinde tayyip erdoğana duyulan sempatinin artmasından başka bir işe yaramayacağını görmek gerek.

eğer öyleyse de geçmiş olsun.

Sitelerde Paylaş

Ben önce basurdan şüphelenmiştim. Demiştim ki "ya ne saklıyo işte, bende de hemoroid var. Ben başbakan olsam ulusa seslenişte 'Basurum var' derim ne güzel hem miller güler" demiştim. Hayal işte, yoksa bu millet hiç kendiyle dalga geçen insana oy verir mi? Kasım kasım karizma olucan..

ama İbs

Bunu hatırlattın,

-IBS

-You Be what??

Yalnız anlattığına göre IBS belirtileri bende de var, üstüne hemoroidi de geliştirdimmiydi süper kombo yapıp nihayet göte dönüşebilirim demek! :)

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Doktoru RTE'nin kesinlikle kanser olmadığını açıkladı.

Ama 18 cm. olarak verilen önceki bilgileri doktoru 20-25 cm. olarak düzeltti.

18 cm. yalanını söyleyenler, başka yalanlar da söyleyebilir.

http://www.aktifhaber.com/basbakanin-doktorundan-aciklama-530005h.htm

Bu arada RTE görevine devam edecektir ama eskisinden farklı olacağı kesin.

En azından eski enerjisi ve zindeliği olmayacaktır.

tarihinde Pante tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Doktorun verdiği haber kötü. Neden yalan söylemek zorunda bıraklıyor bu doktorlar.

25 cm bağırsak benign bir polip için çıkarılmaz.

Polip demiyor zaten. Polipler diyor.

Çıkarılmayacak kadar problemli poliplerden bahsediyor.

Ayrıca daha önce de villöz adenoma tanısı ortalıklarda dolaşıyordu.

Villöz adenomaların yüzde 50'si kanserleşir zaten.

Daha da ötesi iyi huylu polipler belirti vermezler. Ancak kolonoskopide tanınırlar ve hemen alınırlar.

Onlar için karın açılmaz. Karnı açmak büyük bir ameliyattır.

Doktor açıkça RTE'da kanser var diyor. Politik bir dille. Anlayan anlasın diyor.

Bu tanı RTE ölecek anlamına gelmez ama. Kefeni yırtabilir de.

Çoğu kere kolon kanserleri ameliyatla tedavi edilebiliyor.

Kendisine acil şifaler dilerim.

Sitelerde Paylaş

:D Benim İbs aşırı gaz ve şişkinlik şeklinde genellikle, çok gergin ve stresli zamanlarda ise acil tuvalete çıkma ihtiyacı oluyor. Bende de ufak bir dış hemeroid var, umarım gelişmez.

Bende de benzer. Stres tuvalet ihtiyacı hissettirmiyor ama kendimde ulu kabile reisi Ossuran Boğa olma arzusu doğuruyor. Ancak olamıyorum ve ağrı oluyor. Son yıllarda azaldı ama çocukluğumdan beri olur.

Doktorun verdiği haber kötü. Neden yalan söylemek zorunda bıraklıyor bu doktorlar.

25 cm bağırsak benign bir polip için çıkarılmaz.

Polip demiyor zaten. Polipler diyor.

Çıkarılmayacak kadar problemli poliplerden bahsediyor.

Ayrıca daha önce de villöz adenoma tanısı ortalıklarda dolaşıyordu.

Villöz adenomaların yüzde 50'si kanserleşir zaten.

Daha da ötesi iyi huylu polipler belirti vermezler. Ancak kolonoskopide tanınırlar ve hemen alınırlar.

Onlar için karın açılmaz. Karnı açmak büyük bir ameliyattır.

Doktor açıkça RTE'da kanser var diyor. Politik bir dille. Anlayan anlasın diyor.

Bu tanı RTE ölecek anlamına gelmez ama. Kefeni yırtabilir de.

Çoğu kere kolon kanserleri ameliyatla tedavi edilebiliyor.

Kendisine acil şifaler dilerim.

Mehmet Öz'de benzer bir olay mı geçirmişti?

Sitelerde Paylaş

Bende de benzer. Stres tuvalet ihtiyacı hissettirmiyor ama kendimde ulu kabile reisi Ossuran Boğa olma arzusu doğuruyor. Ancak olamıyorum ve ağrı oluyor. Son yıllarda azaldı ama çocukluğumdan beri olur.

Bu durum biraz farklı sanırım. Mehmet Öz'ün bağırsağının bir kısmı alınmamıştı.

Bağırsakta belirlenmiş bir küçük polip vardı ve o alındı. Tayyip'te ise polipler var yani oldukça fazla sayıda.

tarihinde freand tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben duymadım. Eğer ameliyat mı oldu diyorsan sanmıyorum. Belki kolonoskopi ile birkaç polip çıkarmışlardır.

Sitelerde Paylaş

Ben duymadım. Eğer ameliyat mı oldu diyorsan sanmıyorum. Belki kolonoskopi ile birkaç polip çıkarmışlardır.

Tıp cahiliyimdir. O yüzden olay hakkında fikrim yok ancak hatırladığıma göre bu hastalığı ilk Öz'le ilgili bir haberde duymuştum. Aradım şimdi ve bunu buldum: http://www.myfoxchicago.com/dpp/health/dr-oz-colon-cancer-scare-colonoscopy-20100901

tarihinde Yer Su tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hastalık ciddi ama tehlike daha büyük akp biterse yerine gelecek doğru dürüst ne parti var nede lider..

Eskiden koalisyonlardan bıkmıştık. Şimdi keşke koalisyon olsa biyorum. Bu ülkeye en uygunu koalisyonmuş meğer. Kavga-dövüş oluyor ama hiç değilse minimumda olsa da biraz demokrasi de oluyor.

Sitelerde Paylaş

Tıp cahiliyimdir. O yüzden olay hakkında fikrim yok ancak hatırladığıma göre bu hastalığı ilk Öz'le ilgili bir haberde duymuştum. Aradım şimdi ve bunu buldum: http://www.myfoxchicago.com/dpp/health/dr-oz-colon-cancer-scare-colonoscopy-20100901

Polip kolonoskopi ile çıkarılmış. RTE'den çok farklı.

Kanser korkuttu diyor zaten. Ama korkacak birşey yok.

Rutin kolonoskopilerde poliplere sıklıkla rastlanır.

RTE'nin durumu çok farklı ama.

Kolonoskopi yapılmamış bir nedenden. Belki dininden dolayı kıçına bir borunun sokulmasını istememiştir.

Daha önce de rutin kolonoskopi yapılmadığı belli oluyor. Yapılsaydı polipleri daha küçükken çıkarırlardı.

Sitelerde Paylaş

neden polipler alınmıyor da bağırsak alınıyor acaba ?

bu prof öyle konuşmuş ki, sanki kalın bağırsak çok gereksiz bir organmış gibi:

"kalın bağırsak 150 cm dir biz 30'unu aldık, kaldı 120 cm, idare eder öyle, olmayanlar var, 2 haftada döner."

Bnlar anlaşılan Ecevit'in durumunu gördüler, ondan böyle gizlediler. Açıklama çok net:

"Baktım bizim ameliyathanede dünyanın en büyük üçüncü başbakanı yatıyor, bir heyecanlandım ki sorma. Rektum'dan girerken ellerimiz titriyordu. Ben bu sürecin iyi yönetilmesini sağladım..."

Bakalım, bu arkadaş rektör müydü? Sonra ne var? Valilik, bakanlık , sadrazamlık?

Sitelerde Paylaş

Adam daha ölmeden partisinde çatırdamalar başladı.Bülent bir taraftan ,Cumhurbaşkanları veto olayıyla diğer taraftan cephe almış gibiler Tayyip'e.Bunların birbirleriyle işbirliği ve büyük bir özveriyle başarılı olduklarını iddia eden liboşların ne diyeceğini merak ediyorum.Spor şike gibi bir konuda önüne gelen yasayı Gül neden veto etti ve bu niye sorun oldu.Nurcuların yeni bir oyunu mu acaba.

Sitelerde Paylaş

Polip kolonoskopi ile çıkarılmış. RTE'den çok farklı.

Kanser korkuttu diyor zaten. Ama korkacak birşey yok.

Rutin kolonoskopilerde poliplere sıklıkla rastlanır.

RTE'nin durumu çok farklı ama.

Kolonoskopi yapılmamış bir nedenden. Belki dininden dolayı kıçına bir borunun sokulmasını istememiştir.

Daha önce de rutin kolonoskopi yapılmadığı belli oluyor. Yapılsaydı polipleri daha küçükken çıkarırlardı.

RTE doktora "Exit only" demiş olabilir yani. Açıklama için teşekkürler Hacı. Umarım ülkemiz için hayırlısı neyse o olur. RTE için ne sevinirim ne üzülürüm. Malesef kendisi böyle bir insan olmayı seçti.

Sitelerde Paylaş

Biraz sulandırıcam ama dayanamadım:

"Baktım bizim ameliyathanede dünyanın en büyük üçüncü başbakanı yatıyor, bir heyecanlandım ki sorma. Rektum'dan girerken ellerimiz titriyordu. Ben bu sürecin iyi yönetilmesini sağladım..."

Bakalım, bu arkadaş rektör müydü? Sonra ne var? Valilik, bakanlık , sadrazamlık?

eeee adı üstünde "Rektör" tabiili rektumdan girecek :p

Sitelerde Paylaş

Bugün dışarı çıkmış

fefa4c8279a9b65773708c23c77f9501_k.jpg

Yazık üzüldüm adama. Hapislerde çürüttüğü onca insana rağmen üzüldüm. Belki de o giderse yerine geçeceklerin çok daha kötü çıkacağını bildiğim için. Cemaatle zıtlaşıyor diyorlar. Benim için her zaman Tayyip, Feto falan aynı şeydi. Bu cemaat deha bile büyük tehlike. Tayyip ölürse bu feto onun cenazesine gelme ayağıyla devrim falan yapar.

Sitelerde Paylaş
Tayyip ölürse bu feto onun cenazesine gelme ayağıyla devrim falan yapar.

İşte bu çok zor!

Bu cemaat elemanları kadar ödlek olanı yoktur dinci kesimde.

Bunlar kolay kolay yeraltından çıkamazlar. Yani bir parti, bir legal örgüt olmaları imkansız gibi.

Gizli ve sinsi çalışmaya alışmışlar.

Ve tümü aynı yalanı tekrarlar: "Bizde particilik yok, isteyen istediği partiyi destekler".

Şu en güçlü, en etkin oldukları dönemde bile kimliklerini açıkça belirtmekten çekiniyorlar.

Birkaç yazarın ötesinde kimin Fetullahçı, nurcu olduğu da bilinmez.

Fetullah'ın Türkiye'ye dönmeye cesaret edeceğini de hiç sanmıyorum.

---

Bu arada Cübbeli Ahmet Hoca'nın tutuklandığını belirtelim.

Bundan sonra sıra herhalde Milli Görüşçülere gelecektir.

Cemaat rakip bırakmak istemiyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...